wave swinger

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    wave swinger Empty wave swinger

    Pisanie by st. albans Pon Lis 28, 2022 3:24 pm

    wave swinger The-wave-swinger-ride-found-in-many-amusement-parks-provides-a-striking-example-of-the
    nate berube

    nate berube

    st. albans
    zarządzanie
    dobry chłopak, ale chujek
    23

    wave swinger Empty Re: wave swinger

    Pisanie by nate berube Nie Gru 04, 2022 8:00 pm

    rodzeństwo nate'a chciało koniecznie iść na karuzelę i zgodził się z nimi iść. niestety jak nadszedł moment zajmowania miejsc, to okazało się, że ostatnie wolne krzesełko zostało koło patricka, a nate nie mógł się wycofać, skoro rodzeństwo już usiadło na swoich miejscach.
    - cześć - przywitał się mruknięciem i usiadł, ostentacyjnie patrząc w drugą stronę. podziwiał widoki xd
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    wave swinger Empty Re: wave swinger

    Pisanie by patrick bowman Nie Gru 04, 2022 8:06 pm

    patrick znalazł się na tej karuzeli będąc w podobnej sytuacji co nate. tiffy siedziała z felixem, rodzice razem, a on został sam - cześć - zdziwił się widokiem chłopaka ale na pewno nie zareagował aż tak negatywnie jak on. spojrzał w dół kiedy zaczęli się unosić i jego nogi zaczęły zwisać. chyba niezbyt lubił takie atrakcje - wcale się nie boję - zaśmiał się niby żartując, ale tak na prawdę wolał mniej szalone atrakcje xd może liczył na to że nate będzie go trzymać za rękę xd
    nate berube

    nate berube

    st. albans
    zarządzanie
    dobry chłopak, ale chujek
    23

    wave swinger Empty Re: wave swinger

    Pisanie by nate berube Nie Gru 04, 2022 8:11 pm

    - to najmniej niebezpieczna przejażdżka na całym festynie, oprócz słoników - wskazał w tamtym kierunku - wiem, bo przegrałem dyskusję i kazali mi tu przyjść - otworzył się przed nim, wow xd może też się trochę bał i liczył na wsparcie. albo chciał udowodnić patrickowi, że jest męski i się nie boi. przyzwyczaił się do życia w ciągłym strachu przed śmiercią xd
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    wave swinger Empty Re: wave swinger

    Pisanie by patrick bowman Nie Gru 04, 2022 8:15 pm

    - możliwe, ale i tak nie czuje się komfortowo więc że będę się kręcić wokół na ławce przyczepionej do metalowego łańcucha - wskazał na łańcuch który wystawał z oparcia. wolałby pewnie słoniki, ale tak jeździły tylko pięciolatki więc trochę siara - w takim razie będziemy musieli to przeżyć - poprawił się na siedzeniu - i swoje towarzystwo również - wiedział, że nate był na niego uczulony.
    nate berube

    nate berube

    st. albans
    zarządzanie
    dobry chłopak, ale chujek
    23

    wave swinger Empty Re: wave swinger

    Pisanie by nate berube Nie Gru 04, 2022 8:19 pm

    - nie musiałeś tu siadać, przecież nie zaciągnęli cię siłą - zerknął na rodzinę bowmanów widoczną na innych krzesełkach. tiffy z traumą się nie bała, a patrick tak xd - to będzie trwało dwie minuty, wytrzymasz bez gadania - cały czas upierał się, że nie mieli o czym rozmawiać i że to, że siedzieli obok siebie, wcale nie oznaczało, że muszą się znosić. dobrze, że nie byli na etapie prób zrzucenia tego drugiego w dół xd
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    wave swinger Empty Re: wave swinger

    Pisanie by patrick bowman Nie Gru 04, 2022 8:31 pm

    żaden z nich nie był psychopatą to się nie zrzucą wzajemnie - mamy w domu zasadę że nie odmawiamy tiffany niczego - wyjaśnił dlaczego się tu znalazł, tiffy jak księżniczka - masz rację - i nie mówił nic, ale kiedy karuzela uniosła się ku górze i miała rozpędzać to nagle coś trzasnęło i zatrzymali się, a ktoś z dołu krzyknął że wystąpiła awaria - mówiłeś dwie minuty - zaśmiał się.
    nate berube

    nate berube

    st. albans
    zarządzanie
    dobry chłopak, ale chujek
    23

    wave swinger Empty Re: wave swinger

    Pisanie by nate berube Nie Gru 04, 2022 8:42 pm

    - czyli to przez nią jesteśmy w tej sytuacji - oskarżył tiffy, chociaż on dał się namówić swojemu rodzeństwu. trzeba było na kogoś zwalić winę. może był zazdrosny, bo u niego w domu nie stosowano wobec niego takiej zasady, a też był królewiczem na ziarnku grochu xd - no pięknie - mruknął pod nosem i spojrzał w dół - zaraz ruszymy - jaki optymista xd chciał siebie samego przekonać. gapił się w drugą stronę i nie zamierzał się odzywać.
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    wave swinger Empty Re: wave swinger

    Pisanie by patrick bowman Nie Gru 04, 2022 8:48 pm

    - częściowo na pewno - przyznał mu racje. nate'a też powinni tak traktować, a jednak bree nie była matką roku skoro nie wprowadziła takiej zasady. tobias by się wkurwił xd
    jak nate powiedział, że zaraz ruszą to jakiś mieco złota rączka plączący się wokół wszystkich karuzel krzyknął, że trochę to potrwa bo muszą załatwić lepszego fachowca xd - wiedziałem żeby wziąć nerkowce w miodzie - dalej sobie żartował. skoro już utknęli to szukał okazji do żarcików.
    nate berube

    nate berube

    st. albans
    zarządzanie
    dobry chłopak, ale chujek
    23

    wave swinger Empty Re: wave swinger

    Pisanie by nate berube Nie Gru 04, 2022 8:57 pm

    bree próbowała wprowadzać takie zasady, ale alfons nie pozwalał jej rozpieszczać tylko jednego dziecka.
    - wiedziałem, żeby odpuścić przejażdżkę - mruknął wcale nie rozbawiony tą sytuacją i odwrócił się, żeby sprawdzić, czy jego rodzeństwo freakuje ze strachu, ale to było młode pokolenie i już robili sobie fotki i kręcili filmiki na tiktoka.
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    wave swinger Empty Re: wave swinger

    Pisanie by patrick bowman Nie Gru 04, 2022 9:06 pm

    alfons narobił dzieci, a potem chciał żeby wszystkie były równo traktowane xd
    nawet rodzice patricka nie świrowali tylko gadali w najlepsze więc wszyscy bawili się lepiej niż oni. wyczuł, że nate nie podłapał żarcików dlatego przestał próbować rozluźnić sytuację - skoro już tutaj utknęliśmy.... - zaczął miętolić spodnie dłońmi. stresował się jednak trochę że utknęli szczególnie że byli dość wysoko - możesz w końcu na mnie nawrzeszczeć, nie miałeś okazji po naszym rozstaniu - zaproponował. łaskawca xd
    nate berube

    nate berube

    st. albans
    zarządzanie
    dobry chłopak, ale chujek
    23

    wave swinger Empty Re: wave swinger

    Pisanie by nate berube Nie Gru 04, 2022 9:20 pm

    alfons nie miał ulubieńców, bo żadne nie zasługiwało na to xd tobias był czarną owcą, a reszta dzieci miała geny bree, więc wiadomo xd
    wszyscy się dobrze bawili, nate specjalnie patrzył w inną stronę, a patrick postanowił, że to dobry moment, żeby wracać do ich rozstania, brawo. obrócił się w jego stronę.
    - myślę, że ostatnio już powiedziałem ci wszystko, co miałem do powiedzenia - stwierdził. zaczął się nowy miesiąc, ale to nie znaczy, że miał duży zapas słów do wykorzystania. czekały go święta, więc musiał jednak się oszczędzać w tej kwestii xd
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    wave swinger Empty Re: wave swinger

    Pisanie by patrick bowman Nie Gru 04, 2022 9:30 pm

    dzieci z genami bree, szkoda gadać. faktycznie nie miał ulubieńców.
    patrick zawsze uznawał, że to dobry moment żeby pogadać, nate powinien już przywyknąć że nie miał zamiaru traktować go jak powietrze, nie potrafił.
    - ciągle jednak nie nakrzyczałeś na mnie - a uważał, że to się mu należy akurat i że to może zmieniłoby podejście jego eks - w takim razie ja zacznę - nie miał zamiaru krzyczeć, ale westchnął i wypalił - przepraszam, że mój egoizm rozwalił to co mieliśmy - mówił o wyjeździe do londynu, ale wymuszaniu na nejcie niekomfortowych dla niego sytuacji oraz o tym, że finalnie zaczął go olewać dla znajomych. dalej nie wiedział, że nate myśli, że ten go zdradził xd
    nate berube

    nate berube

    st. albans
    zarządzanie
    dobry chłopak, ale chujek
    23

    wave swinger Empty Re: wave swinger

    Pisanie by nate berube Nie Gru 04, 2022 9:41 pm

    może też miał jakiegoś bękarta na boku "na wszelki wypadek".
    nate przy każdym spotkaniu na nowo musiał powtarzać, że nie chce z nim gadać, a ten i tak za każdym razem nie odpuszczał. to była z góry przegrana walka.
    nate był już zbyt wyczerpany ich relacją i nie miał siły na niego krzyczeć. chętnie by się wycofał z tej sytuacji, ale nie miał możliwości, więc tylko spojrzał w dół oceniając, czy umarłby, gdyby wyskoczył z huśtawki xd w tym czasie patrick gadał, a berube uparcie na niego nie patrzył.
    - nie potrzebuję twoich przeprosin - spojrzał jednak na niego - nic, co powiesz, nie wyjaśni tego, że zacząłeś sypiać z kimś innym, więc daruj sobie - powiedział chłodno.
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    wave swinger Empty Re: wave swinger

    Pisanie by patrick bowman Nie Gru 04, 2022 9:49 pm

    nowa postać do zrobienia xd
    nate był skłonny wybrać śmierć żeby nie słuchać gadania patricka, desperacja xd
    dobrze, że tego nie zauważył bo gadał hehe. zdziwił go jego zarzut - masz na myśli teraz czy wcześniej? - bo jeśli czepiał się, ze teraz z kimś sypiał to akurat nie była jego sprawa.
    nate berube

    nate berube

    st. albans
    zarządzanie
    dobry chłopak, ale chujek
    23

    wave swinger Empty Re: wave swinger

    Pisanie by nate berube Nie Gru 04, 2022 10:02 pm

    ciekawe kto zrobi xd jeszcze reszta rodzeństwa berube niezrobiona! może wkrótce wejdą w wiek licealny.
    nate zawsze mówił, że umrze przedwczesną śmiercią, a tak przynajmniej by zadecydował kiedy. jego poprzednie próby samobójcze nie wypaliły xd
    - kiedy byliśmy jeszcze razem - powiedział z naciskiem i wyrzutem, że patrick nic sobie z tego nie robi! to, że teraz sypiał z kimś innym, to faktycznie nie była jego sprawa, a nate nieskromnie mówiąc również miał sukcesy w tej dziedzinie xd
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    wave swinger Empty Re: wave swinger

    Pisanie by patrick bowman Nie Gru 04, 2022 10:11 pm

    karola xd
    nate tyle gadał o śmierci, a tak na prawdę nie chciał umierać xd
    - słucham? - spojrzał na niego zdziwiony, bo pierwszy raz mu się to o uszy obiło - zdaje sobie sprawę, że pod koniec byłem beznadziejnym chłopakiem, ale na pewno nie sypiałem z nikim za twoimi plecami - obalił jego teorie - ktoś ci nagadał takich rzeczy? - już leilę podejrzewał xd
    nate berube

    nate berube

    st. albans
    zarządzanie
    dobry chłopak, ale chujek
    23

    wave swinger Empty Re: wave swinger

    Pisanie by nate berube Nie Gru 04, 2022 10:22 pm

    teraz nawet zaczął mieć jakieś plany życiowe i odsuwał wieczne wizje śmierci na dalszy plan.
    - nie udawaj teraz, że tak nie było, przecież przez to się rozstaliśmy - nie rozumiał o co mu chodzi. - widziałem cię z nią i ty to potwierdziłeś - przypominał mu ich rozstanie. to nic, że patrick wtedy to olał i nawet nie słuchał powodów nate'a. nikt mu nie musiał nic nagadać, skoro sam sobie nagadał xd
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    wave swinger Empty Re: wave swinger

    Pisanie by patrick bowman Nie Gru 04, 2022 10:33 pm

    czyli chęć śmierci była pozorna xd
    - przez to, że cię zdradziłem? - wskazał na siebie, mówił dalej bardzo zdziwiony - nie wiem z kim mnie widziałeś, ale... - zaraz do niego coś doszło - śledziłeś mnie? - tak to wyglądało skoro gdzieś go zobaczył - nie wiem o jakiej 'niej' mówisz, ale jeśli masz mnie za dupka, który zdradził cię to jesteś w błędzie - mówił stanowczo - i tak, teraz jestem urażony - to były oszczerstwa!
    nate berube

    nate berube

    st. albans
    zarządzanie
    dobry chłopak, ale chujek
    23

    wave swinger Empty Re: wave swinger

    Pisanie by nate berube Nie Gru 04, 2022 10:40 pm

    przez rok chodził na terapię i brał antydepresanty i jakoś uporał się z tą chęcią śmierci.
    - no tak - potwierdzał. dla niego to było oczywiste i nie rozumiał, dlaczego patrick teraz się zachowuje, jakby wydarzyło się cokolwiek innego - to nie ma już znaczenia - nie chciał się przyznawać do śledzenia go, to było już dawno temu i nie liczyło się xd - ty jesteś urażony? to ja jestem urażony, że przeinaczasz historię! - oskarżył go. - a twoim zdaniem to niby dlaczego się rozstaliśmy? - rzucił pytanie. - jeśli nie zdradzałeś mnie, jak twierdzisz, to dlaczego z taką łatwością odszedłeś? - wypomniał mu, że nawet nie walczył o nich!
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    wave swinger Empty Re: wave swinger

    Pisanie by patrick bowman Nie Gru 04, 2022 10:51 pm

    nie dogadali się kompletnie i teraz dopiero wyszło że rozstali się z nie wiadomo jakiego powodu! brawo chłopaki!
    - na pewno nie rozstaliśmy się dlatego, że cię zdradzałem bo uwaga - wziął głęboki wdech żeby powiedzieć to jasno i klarownie - nie zdradzałem cię, bo cię kocham - nawet nie użył czasu przeszłego ups. może nate jednak powinien skakać xd - odszedłem bo byłem głupi i zagubiony, zachwycony wielkim londynem, a tak na prawdę zapomniałem że najważniejsze mam tuż pod nosem - skinął na niego - ale ty też nie próbowałeś mnie zatrzymać - wytknął mu. nate też wtedy sobie odpuścił i był zrezygnowany.
    nate berube

    nate berube

    st. albans
    zarządzanie
    dobry chłopak, ale chujek
    23

    wave swinger Empty Re: wave swinger

    Pisanie by nate berube Nie Gru 04, 2022 11:01 pm

    rozstali się własnie dlatego, że się oddalili od siebie i nie potrafili dobrze komunikować xd
    serce zabiło mu mocniej z powodu wyznań patricka, ale tłumaczył to sobie stresem związanym z utknięciem na wysokościach... a poza tym dochodziły do niego nowe informacje na temat braku zdrady patricka, przez którą przez ten cały czas był taki wściekły na chłopaka. jakby rozstali się z innych powodów, to by na niego tak nie naskakiwał przy każdej możliwej okazji, tylko zaakceptował, że ich drogi się naturalnie rozeszły.
    - oddałem ci wolność - odpowiedział jako wielki bohater xd - kiedy tak łatwo odszedłeś, zrozumiałem, że ty masz całe życie przed sobą i cały świat stoi przed tobą otworem, a ja nie widziałem perspektyw, więc dla mnie to ty byłeś całym światem. nie moglem sobie poradzić z tym, że miałeś życie poza mną, bo ja go nie miałem. nie chciałem poszerzać naszego świata. a ty się w nim dusiłeś - warunki skłoniły go do większych i szczerych wyznań jednak. nate sam sobie wytłumaczył zdradę patricka i rozstanie. może przepracował to na terapii.
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    wave swinger Empty Re: wave swinger

    Pisanie by patrick bowman Nie Gru 04, 2022 11:11 pm

    brak komunikacji to główna przyczyna przypałów w tym mieście.
    mógł tłumaczyć sobie to stresem ale to wyznanie było jak najbardziej szczere! patrick nigdy nie bał się otwarcie mówić o swoich uczuciach i nate powinien to wiedzieć. dopiero teraz wychodziły te fakty bo wcześniej nie udało im się wszystkiego wyjaśnić.
    w końcu mieli normalną rozmowę i choć dotyczyła ona ich zerwania to patrick wewnętrznie cieszył się, że mogli sobie to wszystko wyjaśnić. brakowało mu tego - okazało się jednak że ten ogromny świat i poszerzanie perspektyw nie ma sensu jeśli obok nie ma osoby, z którą się mogę tym dzielić - otwarcie przyznał się do tego, że bez niego jego życie traciło sens, romantyk - ale teraz to nie ma znaczenia co? - uśmiechnął się lekko żeby nie było pomiędzy nimi aż tak ponuro.
    nate berube

    nate berube

    st. albans
    zarządzanie
    dobry chłopak, ale chujek
    23

    wave swinger Empty Re: wave swinger

    Pisanie by nate berube Nie Gru 04, 2022 11:19 pm

    to prawda, większość dramek zostałoby zredukowane, gdyby postacie potrafiły jasno komunikować to, o co im chodzi.
    dobrze, że w końcu wszystko sobie wyjaśniali, ale tak naprawdę cała perspektywa nate'a teraz wywróciła się do góry nogami. nadal nie mógł sobie w głowie poukładać tego, że patrick twierdził, że go nie zdradził. miał do przepracowania wiele miesięcy wściekłości. będzie musiał spytać leilę, co o tym sądzi xd bowman dodawał mu mętliku w głowie przez swoje wyznania, które brzmiały tak, jakby żałował wyjazdu i ich rozstania. to zdecydowanie było już za dużo dla niego do ogarnięcia na ten moment. zawiesił na nim wzrok i chwilowo zapomniał jak się wypowiada słowa.
    - nie, nie ma - odchrząknął i uciekł wzrokiem.
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    wave swinger Empty Re: wave swinger

    Pisanie by patrick bowman Nie Gru 04, 2022 11:29 pm

    wtedy byłoby słodko i nudno xd
    wyjaśnili wszystko zdecydowanie za późno! tak, patrick żałował tego że wylądował w londynie i że na tym ucierpiała jego relacja z nejtem! przyznał się do tego na głos, ale faktycznie w tym momencie nie miało to znaczenie, zniszczyli to co ich łączyło!
    zagapił się na niego i kiedy uciekł wzrokiem położył dłoń na jego policzku i chciał sprawić żeby jednak patrzył na niego - dobrze, że udało nam się porozmawiać - był szczery i pewnie moment był pełen napięcia, ale zaraz ruszyła karuzela i byli na dole. patricka zaraz porwała rodzina na kolejną atrakcję więc nie mógł się nawet z nejtem pożegnać!

    Sponsored content

    wave swinger Empty Re: wave swinger

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Mar 28, 2024 5:43 pm