johnsonów!

    avatar

    Gość
    Gość

    johnsonów! Empty johnsonów!

    Pisanie by Gość Sob Kwi 07, 2012 12:01 am

    o alex ma największy pokój, jaki fajny! zastanawiam się czy to co tam wisi na ścianie, na ostatnim zdjęciu to jakiś pokemon xd siedział więc w swoim pokoju i bawił się samochodami, przypominając sobie swoje beztroskie dzieciństwo, kiedy theo był jeszcze w miarę męski....... i wtedy bawił się z nim, a teraz musiał bawić się sam ;c pewnie najarał się trawy i teraz mu odjebało i wyciągnął z piwnicy stare zabawki.
    avatar

    Go??
    Gość

    johnsonów! Empty Re: johnsonów!

    Pisanie by Go?? Sob Kwi 07, 2012 12:08 am

    czemu ubierasz ich wszystkich tak jak ja moich?!?!?! dopiero zauważyłam, że philippe miał taki sam strój jak walther! nie pokemon tylko jakaś postać z jak wytresować smoka! sprawdziłam dla ciebie xd dobrze, że rodzice już spali! tylko ruby uczyła się do jakiejś olimpiady i łaziła po domu, zaciągając się jego zapchem. ale śmierdziało, bo odkąd babcia zmarła (nie wiem czy wiesz! niedawno w sumie im zmarła babcia xd) to gotowała mama, a nie była w tym najlepsza. - czemu jeszcze nie śpisz? - zapytała włażąc do niego.
    ps... te pokoje miałam dać jeden theo drugi alexowi. pozdro ja. ;x bo dwa ostatnie zdjęcia to dwa różne pokoje. nie wiem jak ja kopiowałam ;x
    avatar

    Gość
    Gość

    johnsonów! Empty Re: johnsonów!

    Pisanie by Gość Sob Kwi 07, 2012 12:14 am

    ech xd bo na tym lookbooku nic nie ma, jak pacze na tych facetów, zawsze mnie kusi, żeby kogoś ubrać jak tego: http://lookbook.nu/andrejudd
    aha, no to nie znam :c i szkoda, zawsze mógł mieć połowę pokoju tak, połowę tak xd - nie chce mi się spać, a ty? - zerknął na nią, nie wyświetliło mi się w co była ubrana, więc nie wiem co tam miała na sobie, ale on był w samych bokserkach.
    avatar

    Go??
    Gość

    johnsonów! Empty Re: johnsonów!

    Pisanie by Go?? Sob Kwi 07, 2012 12:18 am

    mnie też! albo tego http://lookbook.nu/karlleuterio xd
    nie wyświetliło się? a to chujostwo! http://25.media.tumblr.com/tumblr_m1zan5uiHh1r8k0oao1_500.png może tak ci wejdzie. w każdym bądź razie miała jakąś szarą bokserkę i różowe spodnie dresowe za kolano. - mi też. - zamknęła za sobą drzwi i usiadła obok niego na dywanie. atmosfera w domu była dość napięta, bo jej ojciec a ojczym chłopaków nie mógł pogodzić się z homoseksualizmem theo i robił raz po raz jakieś uwagi, na co pewnie matka, ruby i alex go wyzywali. chociaż nie wiem, jak to z alexem. czyją stronę by trzymał xd
    avatar

    Gość
    Gość

    johnsonów! Empty Re: johnsonów!

    Pisanie by Gość Sob Kwi 07, 2012 12:26 am

    no właśnie, te buty! co drugi tam ma jakieś na obcasie, nawet jak jest fajnie ubrany to ma jakieś koturny, no przecież co to ma być xd ok, już widzę. - o no to fajnie, bo trochę mi się znudziło już to - rzucił wzrokiem na tor dla samochodzików, bo serio był przed chwilą i może nawet obudził ruby, robiąc hałas. i alex jeśli wchodził taki temat to najczęściej wychodził z pokoju, bo nadal nie pochwalał zachowania theo, ale też już nie był takim homofobem przynajmniej w stosunku theo! - nie jest ci zimno? - zapytał troskliwie, jak przystało na starszego brata!
    avatar

    Go??
    Gość

    johnsonów! Empty Re: johnsonów!

    Pisanie by Go?? Sob Kwi 07, 2012 12:30 am

    ten to sobie chyba te buty samemu robi xd przynajmniej tak wyglądają xd - musisz to posprzątać - przypomniała mu, ale wiedziała, że i tak ro zostawi takie rozwalone i jej się zrobi przykro, że znowu będzie musiała sprzątać to wyręczy jednocześnie alexa i matkę. spojrzała na niego nieco podejrzliwie. - a co? chcesz mnie przytulić? - bo może tego potrzebował, a bał się zapytać. nie było jej zimno, ale przytulaskiem nie pogardzi. trochę liczyła, że alex pozwoli jej spać u niego z nim! bo to zawsze bezpieczniej. kiedyś spali w trójkę, ona, alex i theo. ale chyba teraz alex by nie chciał....
    avatar

    Gość
    Gość

    johnsonów! Empty Re: johnsonów!

    Pisanie by Gość Sob Kwi 07, 2012 12:37 am

    nie wiem, bo się nie przypatrywałam xd - później - mruknął wyciągając nogi przed siebie i opierając się z tyłu na rękach. i przesunął girkami te wszystkie tory, przy okazji rozwalając konstrukcję, którą składał przez ostatnie pół godziny. chociaż nawet nie wiem czy to się składa, załóżmy, że tak. - jezuuuuu, ty tylko o jednym - przewrócił oczami. ale zaraz sie zaśmiał i przytulił do siebie, bo jemu samemu zrobiło się trochę zimno w tych bokserkach. hahaha, no raczej by nie chciał. - theo śpi? - zapytał,chociaż ja nawet nie wiem czy on nie przebywa teraz w jakimś więzieniu czy w jakimś innym równie fajnym miejscu, chociaż to chyba już bylo dawno..
    avatar

    Go??
    Gość

    johnsonów! Empty Re: johnsonów!

    Pisanie by Go?? Sob Kwi 07, 2012 12:40 am

    za co theo w więzieniu?!?!?!?! jasne, że był tutaj! w swoim smoczym pokoiku! bo do niego pasuje ten ostatni! ma jakieś kotki i inne pluszaki na parapecie xd - nie moja wina, że masz taką fajną klatę. - roześmiała się dźwięcznie i poklepała go po cycku. pewnie wyobrażała sobie, że to brendon! bo nie wiem, czy zwróciłaś uwagę, ale ten znowu chce się dobrać jej do gaci. - tak. - kiwnęła głową, chociaż chyba kiedy przechodziła obok jego pokoju to słyszała jak ten chlipie. pewnie ze szczęścia, że florek żyje xd
    avatar

    Gość
    Gość

    johnsonów! Empty Re: johnsonów!

    Pisanie by Gość Sob Kwi 07, 2012 12:49 am

    eee, nie wiem xd według ich ojca to pewnie za pociąg do chłopców... wyszczerzył się na jej komplement, chociaż z ust siostry nie brzmiało to tak równie fajnie, jak z ust minnie! która na pewno też mu tak mówiła i teraz za nią tęsknił. no to lea musi się tam znów zakręcić i ich/jego nakryć xd tak, andy będzie spędzał wieczory u tej swojej koleżanki, to jej się będzie nudziło. chociaż ma zawsze tego huntera xd - ty za to cała jesteś taka fajna, jak moja klata -uśmiechnął się z dumą, że ma taką śliczną siostrę. - to dobrze. a jak tam u jaspera? - zapytał, bo chyba nastawienie co do niego też zmienił. święta nadchodziły to był czas wybaczania u niego.
    avatar

    Go??
    Gość

    johnsonów! Empty Re: johnsonów!

    Pisanie by Go?? Sob Kwi 07, 2012 12:54 am

    ale nie nakryje ich pewnie na niczym szczególnym, bo dojdzie do czegokolwiek dopiero jak zerwie z jasperem. co za smuteczek! tym bardziej, że jude nie ma xd hunter jest pro! bo to kulkov. pewnie była po mamie. a oni po tym frajerze, co ją zapłodnił i zwiał! - spadaj, alex! i tak wiem, że teraz kłamiesz. - bo zawsze jej wciskał kity, że jest gruba i ma obwisły tyłek. ale najwyraźniej miłość go zmieniła! - u kogo? - zdziwiła się, bo miała wrażenie, że nie zna nikogo takiego! nie myślała o nim od bardzo długiego czasu. jej myśli zaprzątał tylko brendon. zagryzła wargę i spojrzała na porozrzucane samochodziki. - ach! jaspera.. teraz już pewnie śpi. ale wszystko w porządku. spędza święta ze swoją babcią jakąś. - wzruszyła ramionami.
    avatar

    Gość
    Gość

    johnsonów! Empty Re: johnsonów!

    Pisanie by Gość Sob Kwi 07, 2012 1:01 am

    - ach, ruby - pokręcił głową, bo nie chciało mu się z nią kłócić - chodź pod kołdrę, bo zimno -aczkolwiek zastanawiam się czy nie bardziej odpowiednie w jego wykonaniu nie byłoby kordłę, bo był analfabetą xd - trzeba było go zaprosić - roześmiał się - tata byłby zadowolony, że nie przyprowadzasz żadnej koleżanki - teraz mu się włączył homofob, znów :c
    avatar

    Go??
    Gość

    johnsonów! Empty Re: johnsonów!

    Pisanie by Go?? Sob Kwi 07, 2012 1:06 am

    kordła xddddddddddd - dobra! - ale nie chciała spać w sumie w dresach... no cóż. pewnie zdjęła więc spodnie, bo przecież alex nie będzie jej obłapiał w tym łóżku i wskoczyła do niego, mimo że jej było większe i wygodniejsze. - jesteś głupi, alex! - skarciła go i nawet uderzyła w jednego z cycuszków. - ojciec wie, że mam chłopaka. - roześmiała się jednak i zagryzła wargę. ciekawe, co by powiedział, gdyby powiedziała, że zakochała się w takim dojrzałym facecie, jak brendon. albo raczej: 'dojrzałym'. oczywiście ojciec, a nie alex, bo jego opinię znała.
    avatar

    Gość
    Gość

    johnsonów! Empty Re: johnsonów!

    Pisanie by Gość Sob Kwi 07, 2012 1:10 am

    no właśnie, jak tylko alex dowie się, że znowu ze sobą kręcą to weźmie ze sobą theo, bo mimo, iż był gejem nie wierzył, że przestał potrafić się bić! - daj spokój, przecież to tylko żart - zaśmiał się głupawo. - fajnie, że ci się układa w tych sprawach. ale nadal jesteś moją malutką ruby - bawił się jej włosami.
    avatar

    Go??
    Gość

    johnsonów! Empty Re: johnsonów!

    Pisanie by Go?? Sob Kwi 07, 2012 1:14 am

    - kocham cię - powiedziała wtulając się w niego bardziej i zaraz zasnęła ciesząc się ze świąt, bo tylko wtedy mogła być z całą rodziną jednocześnie!
    avatar

    Gość
    Gość

    johnsonów! Empty Re: johnsonów!

    Pisanie by Gość Sob Kwi 07, 2012 1:19 am

    też jej coś ładnego wyszeptał do uszka i myślał całą noc o minnie, bo tęsknił za nią!

    Sponsored content

    johnsonów! Empty Re: johnsonów!

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 6:50 am