elwood & zoe

    avatar

    Gość
    Gość

    elwood & zoe Empty elwood & zoe

    Pisanie by Gość Wto Maj 22, 2012 9:45 pm

    dostali to mieszkanko od urzędu miasta wspomagającego młodych rodziców czy coś takiego. w każdym bądź razie zoe leżała z małą mią na łóżku a on w tym czasie robił im kolację. nic wyszukowanego. pewnie kanapki z pasztetem albo coś podobnego.
    avatar

    Gość
    Gość

    elwood & zoe Empty Re: elwood & zoe

    Pisanie by Gość Wto Maj 22, 2012 9:57 pm

    fuj z pasztetem......... pewnie nawet tego nie tknie albo będzie udawać, że je, a wyrzuci pod tapczan, potem tylko jakby sprzątał to by się zdziwił, ale trudno. i jednak nie taleska, mi tam się to imię podobało. bawiła się w takim razie z mią i gadała do niej jakieś głupie rzeczy, które gada się do dzieci. wyglądała przy tym jak totalna kretynka i idiotka, bo zazwyczaj wszyscy tak wyglądają jak próbują mówić coś do dzieci w ich języku, a tak właśnie robiła zoe, bo już jej odwalało powoli przez to dziecko.
    avatar

    Gość
    Gość

    elwood & zoe Empty Re: elwood & zoe

    Pisanie by Gość Wto Maj 22, 2012 10:04 pm

    jezu xd no to z czymś, co uwielbiała. chociaż tyle dla niej mógł zrobić. a elwood był szczęśliwy w tym całym tacierzyństwie. podobało mu się to i mieszkanie z zoe też było na swój sposób fajne. - zasnęła? - zapytał kukając do pokoju z pełnym talerzem kanapek i podszedł do łóżka. pochylił się nad zoe i pocałował ją w usta, a później zerknął na córeczkę. - zjedz, zoe. ja się nią zajmę. - uśmiechnął się delikatnie.
    avatar

    Gość
    Gość

    elwood & zoe Empty Re: elwood & zoe

    Pisanie by Gość Wto Maj 22, 2012 10:11 pm

    kiwnęła tylko głową, że tak by czasem nie obudzić swojej ślicznej córeczki. - dzieki, jesteś kochany - mruknęła w jakimś przypływie dobrych uczuć i usiadła na podłodze opierając się o łóżko i nie spuszczając oczu z córki i elwooda zaczęła sobie szamać. patrzyła na nich z błogim uśmiechem na twarzy. żałowała, że bunny gdzieś tam sobie wyjechała czy tam umarła, bo byłaby świetną ciocią na pewno!
    avatar

    Gość
    Gość

    elwood & zoe Empty Re: elwood & zoe

    Pisanie by Gość Wto Maj 22, 2012 10:14 pm

    wyjechała do rosji robić karierę w balecie. ciekawe co by powiedziała na śmierć vincenta! elwood usiadł za plecami zoe i masował jej ramiona. - ty też jesteś kochana. jesteś królową, zoe. - zaśmiał się do czubka jej głowy i pochylił do niej by pocałować jej uszko. - jest podobna do ciebie. jestem o to zazdrosny... - była spięta więc masował ją jakoś fajniej. - całe szczęście dzieci się zmieniają i może bedzie jeszcze do mnie jakoś podobna... - miał nadzieję.
    avatar

    Gość
    Gość

    elwood & zoe Empty Re: elwood & zoe

    Pisanie by Gość Wto Maj 22, 2012 10:22 pm

    ja już nie ogarniam tych postaci! muszę zrobić tą marielle, bo zapomniałam o niej xd - daj spokój - roześmiała się - chociaż to miłe co mówisz, ale i tak wiem, że myślisz coś innego - uśmiechała się cały czas, bo i tak była w wyśmienitym humorze. zjadła wszystkie kanapki, więc jeśli elwood liczył, że coś mu zostanie to się przeliczył i oparła się o nogi elwooda, bo nie chciało jej się wracać na łóżko i patrzyła sobie na ich śliczną córeczkę. - jest najpiękniejsza na świecie i wcale nie jest niepodobna do ciebie - odwróciła nawet głowę w jego stronę, szukając między nimi podobieństwa. - ma nos po tobie - zachichotała, bo to chyba była jedyna rzecz, którą znalazła!
    avatar

    Gość
    Gość

    elwood & zoe Empty Re: elwood & zoe

    Pisanie by Gość Wto Maj 22, 2012 10:26 pm

    zrób zrób xd niech wszystkim gada, dlaczego gigi tutaj jest. bo gigi wysłali tutaj rodzice dlatego, ze zrobila imprezę na wsi, na której jedna laska przedawkowała i umarła xd - a co w takim razie myślę? - zdziwił się, bo naprawdę tak uważał. była matką jego dziecka. musiał ją szanować. pogładził jej główkę i sam też patrzył na córeczkę. - nos? - przewrócił oczami. - nie wiem... ma taki maleńki nosek, że sam nie wiem, jaki ma. - sam zsunął się na podłogę i przytulił ją do siebie. - jest najpiękniejszym dzieckiem świata. - pocałował zoe w policzek. lubił okazywać jej czułość.
    avatar

    Gość
    Gość

    elwood & zoe Empty Re: elwood & zoe

    Pisanie by Gość Wto Maj 22, 2012 10:36 pm

    pewnie to była jeszcze jakaś znajoma marielle! i tak to będzie jej misja, rozpowiedzieć wszystkim prawdę o gigi xd popatrzyła na niego nieco zdziwiona, bo nie spodziewała się takiego pytanie - o jejku, nie wiem, nie wydaje mi się, że naprawdę tak uważasz - przyjrzała mu się z rezerwą. - tak, nos. ważne, że ja widzę podobieństwo! - uśmiechnęła się i w sumie też lubiła kiedy tulił ją do siebie i całował, bo dodawał jej tym otuchy. ale nie traktowała tego jakoś poważnie, bo ani wcale go nie kochała, ani nic z tych rzeczy, poza tym i tak na boku miał milion panienek, bo nie wierzyła w to, że przestał ruchać wszystko co miało długie nogi i blond włosy!
    avatar

    Gość
    Gość

    elwood & zoe Empty Re: elwood & zoe

    Pisanie by Gość Wto Maj 22, 2012 10:41 pm

    pewnie tak xd przyjechała za nią by też ją zabić xd oczywiście, że ruchał. nie ma wątpliwości. chociaż co do zakochania, to on podkochiwał się w zoe. a przynajmniej uważał, że powinien skoro urodziła mię w wielkich bólach i oddaniu. był jej to winien. - jesteś niepoważna. oczywiście, że tak myślę. - złapał ją za brodę i pocałował w sam środek ust. wstał zaraz z miejsca i wziął małą na rączki. - przełożę ją do łóżeczka. - mruknął wyjaśniając i właśnie tam ją przeniósł. nigdzie daleko, bo mia mieszkała z nimi w pokoju. pewnie w nocy szedł na kanapę, bo mia chciała jeść i wchodziła na jego miejsce w łóżku.
    avatar

    Gość
    Gość

    elwood & zoe Empty Re: elwood & zoe

    Pisanie by Gość Wto Maj 22, 2012 10:50 pm

    - gdyby nie mia na pewno nie gadałbyś takich rzeczy - popatrzyła na niego, unosząc brwi. i tak jakby trochę przyznała się do tego, ze chciałaby żeby tak było, ale w sumie, która dziewczyna nie chciałaby słyszeć od faceta takich słów. ale zoe miała świadomość, że to tylko dzięki dziecku. - okej - wstała również i poszła przebrać się w coś do spania, ale nie wychodziła z pokoju, bo nie widziała takiej potrzeby. i tak widział ją jak rodziła, więc nic gorszego nie mógł zobaczyć.
    avatar

    Gość
    Gość

    elwood & zoe Empty Re: elwood & zoe

    Pisanie by Gość Wto Maj 22, 2012 10:54 pm

    mógł zobaczyć jak sra........ ale pewnie to już widział, bo czasami miał zero wyczucia czasu i wchodził w takich momentach do łazienki, kiedy ona siedziała na tronie. xd - nie przesadzaj. dalej byłabyś dla mnie królową. - przewrócił oczami. pewnie seksu, co najwyżej. chociaż znał lepsze laski. kiedy się rozbierała podszedł leniwym krokiem od tyłu. - jesteś seksowna... mamuśko. - zamruczał do jej pleców. mimo lekko obwisłego brzucha, który został jej po ciąży i wiekszych bioder oraz tyłka nie wyglądała jakoś beznadziejnie. spodziewał się, w każdym bądź razie, gorszego.
    avatar

    Gość
    Gość

    elwood & zoe Empty Re: elwood & zoe

    Pisanie by Gość Wto Maj 22, 2012 11:02 pm

    oja, no to sama sobie dopowiedziałaś xd
    roześmiała się - powiedzmy, że ci wierzę - odparła, jednak jakoś bez przekonania, bo nadal mu nie wierzyła. - w sumie to za to rodzenie to należy mi się takie traktowanie - uśmiechnęła się, odwracając twarz w jego stronę, koszulkę trzymając w rękach.
    avatar

    Gość
    Gość

    elwood & zoe Empty Re: elwood & zoe

    Pisanie by Gość Wto Maj 22, 2012 11:06 pm

    - oczywiście, że ci się należy. - powiedział z lekkim uśmiechem. sam był w samych bokserkach, bo nie lubił być ograniczonym przez jakies ciuchy. przesunął dłonią po jej boku i lekko się uśmiechnął. - chcesz iść spać czy mogę liczyć na coś więcej? - zamruczał pochylając się do jej usteczek. miał nadzieję, ze nie jest zbyt zmęczona bo odmawiała mu już kilka razy. a ostatnimi czasy nie miał na dziwki, więc był troszkę niedopieszczony.
    avatar

    Gość
    Gość

    elwood & zoe Empty Re: elwood & zoe

    Pisanie by Gość Wto Maj 22, 2012 11:10 pm

    pewnie była cała pozszywana, ale poświęciła się dla dobra rodziny! i nie mam coś weny na nich.
    avatar

    Gość
    Gość

    elwood & zoe Empty Re: elwood & zoe

    Pisanie by Gość Wto Maj 22, 2012 11:12 pm

    CO NIE MÓWISZ, ŻE MASZ PHILIPPA! będzie byłym gigi xd bo ich kompletuję. no i ten, pewnie się kochali aż mała nie zapłakała i poszedł do salonu spać i się męczyć ;c
    avatar

    Gość
    Gość

    elwood & zoe Empty Re: elwood & zoe

    Pisanie by Gość Wto Maj 22, 2012 11:18 pm

    no, bo myslalam, ze wiesz?;c oja dobra i juz sie boje! ale moze byc

    Sponsored content

    elwood & zoe Empty Re: elwood & zoe

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 4:17 am