zac do jamie!

    avatar

    Gość
    Gość

    zac do jamie! Empty zac do jamie!

    Pisanie by Gość Pon Mar 10, 2014 10:04 pm

    no to zac pewnie cały dzień chodził i się stresował, bo dostał numer od jamie, a w sumie nie wiedział, czy jest to jej numer czy jakiś oszukany, poza tym musiał sobie jeszcze kupić kartę do telefonu, dlatego też dzwonił dopiero teraz. i w sumie teraz nie był pewien, czy powinien dzwonić, bo było późno i gdyby ją obudził to byłoby mu smutno, no ale jedną ręką bawił się ze swoim czarnym mopsem, a drugą trzymał telefon przy uchu mocno zaciskając powieki, by zaraz usłyszeć głos jamie, który jak wiadomo, brzmiał niczym głos anioła jakiegoś boskiego!
    avatar

    Gość
    Gość

    zac do jamie! Empty Re: zac do jamie!

    Pisanie by Gość Pon Mar 10, 2014 10:10 pm

    bawił się swoim czarnym mopsem, nie wiem, jakoś inaczej to widziałam oczami wyobraźni xdd
    -Halo? Kto mówi? -spytała, bo nie miała zapisanego jego numeru jeszcze to się stresowała jak miała odbierać telefony od jakichś nieznajomych numerów. Nie wiem czy ta rozmowa ma tak wyglądać czy tylko suchy dialog, nigdy nie grałam w rozmowach ;<
    avatar

    Gość
    Gość

    zac do jamie! Empty Re: zac do jamie!

    Pisanie by Gość Pon Mar 10, 2014 10:15 pm

    weź! tam jest, że się z nim bawił, a nie nim xd czytać nie umiesz! xd obojętnie! jak wolisz. w sumie może być suchy dialog, he he


    - tu zac. wczoraj mi dałaś swój numer. obudziłem cię?
    avatar

    Gość
    Gość

    zac do jamie! Empty Re: zac do jamie!

    Pisanie by Gość Pon Mar 10, 2014 10:20 pm

    -O, cześć Zac! Miło, że zadzwoniłeś. Nie, nie spałam. Czytam jeszcze. Co słychać?
    avatar

    Gość
    Gość

    zac do jamie! Empty Re: zac do jamie!

    Pisanie by Gość Pon Mar 10, 2014 10:27 pm

    dobra, bo ja muszę spadać, więc jednak pogadali dłuższą chwilę, a że było im fajnie to stwierdzili, że spotkają się po szkole i gdzieś tam pójdą, bo ma być fajna pogoda! cześć.

    Sponsored content

    zac do jamie! Empty Re: zac do jamie!

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » jamie
      » jamie
      » jamie
      » jamie
      » jamie

      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 10:00 am