zadanka woof woof

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    zadanka woof woof Empty zadanka woof woof

    Pisanie by st. albans Pon Mar 24, 2014 3:32 am

    greg - podłożyć ogień w szkolnej stajni

    gustav - pójść do spowiedzi i dostać rozgrzeszenie

    sarge - rozdawać jedzenie bezdomnym na ryneczku

    bill - namówić kogoś by przebiegł z nim nago po parku handlowym

    benjamin - pójść do baru dla gejów i poderwać jakiegoś chłoptasia

    jamie - przeczytanie wierszy zaca bez jego zgody i opublikowanie jednego w sieci

    klaudia - pokazanie cycków royowi

    agnes - pocałować daniela na oczach williama

    albert - powiedzieć baśce że jej nie kocha i że zakochał się w cece

    thomas - usługiwanie młodszemu bratu przez cały dzień!

    sebastian - zwędzenie dziennika z pokoju nauczycielskiego

    ophelia - zapalić zioło w obecności nauczyciela

    effie - zjedzenie całego zestawu w mcdonaldzie z big maciem oraz popicie dużą colą klasyczną, cola zero się nie liczy!

    aimee - wejście na nawyższy budynek w mieście i zatańczenie gangam style

    prudence - spędzenie całego dnia w domu starców

    ashley - wypuszczenie żab z sali biologicznej

    minnie - pójść na randkę i na koniec wyznać zauroczenie maxowi

    kenny - pokazać plantację swojego zioła ojcu

    baśka - powiedzieć albertowi o tym, że kocha cartera i chciała z nim być tylko dlatego, że jest księciem

    betty - zerwać z tylerem i uciec z anglii

    daniel - pójście na wagary

    lilith - powiedzieć przez radiowęzeł, że jest tanią dziwką i lubi małe fiutki

    theo - udział w karaoke

    alex - przyjść do szkoły w przebraniu harrego pottera

    cece - wyzwać barbrę, zagrozić uwiedzeniem alberta

    william - pocałować agnes na oczach daniela

    max - przetrwać te 24h bez alkoholu/używek (nawet imprezę!)

    sav - zagadanie do 5 osób na mieście i zaproponowanie im kawy (wszyscy muszą się zgodzić!)

    antoinette - upicie się do porzygu

    grace - nazwać chrisa kenny'm w łóżku

    carter - upublicznić seks taśmę z baśką

    florian - pocałować ofelkę

    vincent - zdemolować szkolną pracownię plastyczną

    tyler - oświadczyć się betty

    roy - zjarać się z kenny'm

    zac - odlać się na mury kościoła

    amelie - przelecieć williama w gabinecie roya

    zoe - chodzić z czerwonym nosem clowna po szkole i robić zeza

    luke - zgolić sobie obie brwi

    chole - przyjść do szkoły nieuczesana, nieumalowana i w piżamie
    avatar

    Gość
    Gość

    zadanka woof woof Empty Re: zadanka woof woof

    Pisanie by Gość Pią Mar 28, 2014 4:35 pm

    Greg - podłożyć ogień w szkolnej stajni | pamiętasz jak całkiem niedawno wszyscy mówili o ogromnych pożarach w kalifornii? Oczywiście nikt nie oczekuje od ciebie takiego efektu, ale powiedzmy, że przypadkowo upuścisz zapałkę, która podpali szkolną stajnię. Nic takiego, w zamian wszystkie twoje sekrety będą bezpieczne. Na wykonanie zadania masz 24 godziny inaczej sam spalisz się ze wstydu.
    Gustav – pójść do spowiedzi i dostać rozgrzeszenie. | słyszałam, że prawdziwa furorę robi nowy papież. Też tak sądzisz? Podobno wybierasz się nawet do spowiedzi! A to heca. Jeśli nie zrobisz tego w ciągu 24 godzin, lub jeśli nie dostaniesz rozgrzeszenia wszystkie twoje sekrety wyjdą na jaw. Na wykonanie zadania masz 24 godziny inaczej trafisz do piekła na ziemi.
    Sarge – rozdawać bezdomnym jedzenie na ryneczku | bieda to straszliwa dolegliwość. Chociaż co ty możesz o tym wiedzieć? Przekonasz się o tym dokarmiając tych biednych, brudnych i śmierdzących ludzi na naszym wspaniałym rynku. Nie chcesz? Trudno, pamiętaj jednak, że wiem o tobie o wiele więcej niż sądzisz. Chcesz utrzymać wszystkie swoje sekrety w tajemnicy? Zrobisz to w ciągu 24 godzin.
    bill - namówić kogoś by przebiegł z nim nago po parku handlowym | podobno nagość to ciągle temat tabu. Może sam to sprawdzisz? Jedna mała rundka po parku handlowym? Oczywiście z osobą towarzyszącą, żeby było raźniej. Możecie zostać w skarpetkach i butach, w końcu nie chcę, żebyście sobie odmrozili palce. Masz na to 24 godziny inaczej obnażę najbardziej wstydliwą tajemnicę jaką posiadasz.
    benjamin - pójść do baru dla gejów i poderwać jakiegoś chłoptasia | nie wiem dlaczego wszyscy tak strasznie boją się gejów. Pokaż im wszystkim, że to fajni faceci! W st.Albans ich nie brakuje, wystarczy wejść do odpowiedniego baru i jednego poderwać. 24 godziny muszą ci wystarczyć. Chyba, że chcesz poczuć się jak gej ujawniający swoją orientację? Znam twoje sekrety, pamiętaj o tym.
    jamie - przeczytanie wierszy zaca bez jego zgody i opublikowanie jednego w sieci | podobno miłość ci wszystko wybaczy. Nie wiem tylko czy twój słodki zac będzie tego samego zdania kiedy odkryje, że jeden z jego wierszy za twoją sprawą znalazł się w sieci. Poczytaj trochę, opublikuj ten najlepszy. W końcu wszyscy chcemy się dowiedzieć, czy będzie wielkim poetą! Masz na to 24 godziny albo to ja opublikuję twoją najlepiej skrywaną tajemnicę.
    klaudia - pokazanie cycków royowi | widziałam kiedyś jak nasz szanowny dyrektor wpatrywał się w twój dekolt… mówisz, że tak nie wypada? To co on powie kiedy staniesz przed nim naga od pasa w górę? Już widzę jak się palisz do zrobienia tego, ale spokojnie, masz całe 24 godziny. Bo chyba nie chcesz, żeby jakieś inne twoje sekrety wyszły na jaw?
    agnes - pocałować daniela na oczach williama | mówiły jaskółki, że nie dobre są spółki…. Tak słyszałam! To chyba tyczy się również podrywania braci, co? Wiem, że nie możesz się doczekać, żeby porównać jak obaj całują, ale chyba nie doczekasz się na pierwszy krok od daniela. Więc zrób to sama! W dodatku upewnij się, ze widzi to jego starszy brat, trochę zazdrości nigdy nikomu nie zaszkodziło! Tik-tak, tik-tak, zegar tyka, masz 24 godziny inaczej wielkie bum zrobią twoje tajemnice.
    albert - powiedzieć baśce że jej nie kocha i że zakochał się w cece | miłość to taka dziwna sprawa, raz jest a raz jej nie ma…. Czasami uczucia zmieniają się tak szybko jak pogoda w górach. Tobie też się to przytrafiło! Musisz teraz wyznać Barbrze całą prawdę, przecież nikt nie chce żyć w kłamstwie! Pamiętasz tą słodką blondynkę, którą wziąłeś na imprezę urodzinową Antoinette? To ona teraz jest twoją wielką miłością! Ah te kobiety, jak one mieszają w głowach. 24 godziny książę, chyba, że chcesz żebym to ja coś ujawniła….
    thomas - usługiwanie młodszemu bratu przez cały dzień! | rodzeństwo jest wkurzające, nie uważasz? Dlatego tak bardzo się cieszę, że jestem jedynaczką. Za to ty nie masz takiego szczęścia, biedaku. W dodatku masz ochotę usługiwać swojemu bratu cały dzień! Robić wszystko co ci rozkaże. Brzmi nieprawdopodobnie? Zastanów się czy warto zachowywać się inaczej. Nagrodą za dobre sprawowanie są twoje tajemnice. Bezpieczne. Masz 24 godziny, miłej zabawy!
    sebastian - zwędzenie dziennika z pokoju nauczycielskiego | nauczyciele to mają fajne życie. Chciałbyś poczuć się jak jeden z nich? Nic prostszego! Wystarczy wziąć dziennik z pokoju nauczycielskiego. Tylko zrób to po cichu, żeby nikt cię nie przyłapał. Chyba, że chcesz poczytać swoje tajemnice w moim dzienniku towarzyskim. 24 godziny, tyle masz czasu. Baw się dobrze!
    ophelia - zapalić zioło w obecności nauczyciela | chyba wszyscy wiedzą jak bardzo lubisz trawkę. A przynajmniej wszyscy twoi przyjaciele… Nauczycielom chyba też należy się taka wiedza, co? Nie powinnaś mieć żadnego problemu z zapaleniem skręta przy jednym z nich. Daje ci 24 godziny. A może chcesz się spalić jak jeden z wypalonych przez ciebie jointów kiedy już wyjawię twój najskrytszy sekret.
    effie - zjedzenie całego zestawu w mcdonaldzie z big maciem oraz popicie dużą colą klasyczną, cola zero się nie liczy! | wszyscy wiemy jak dbasz o swoją figurę, ale taki wygląd przestaje być modny. Słyszałam że chcesz to w sobie zmienić a zaczyna się zawsze od małych kroczków. W McDonaldzie podają wspaniałe zestawy z BigMaciem, do tego duża coca-cola, tylko nie ta light, przecież ona nie ma w ogóle smaku. Już widzę jak ci ślinka cieknie na samą myśl o tym! Jeśli to zrobisz w ciągu 24 godzin, twoje sekrety będą bezpieczne. A jeśli nie… Cóż, twój największy sekret zrobi bum, jak coca-cola pozostawiona na mrozie.
    aimee - wejście na najwyższy budynek w mieście i zatańczenie gangam style | zawsze zastanawiałam się dlaczego gangnam style zrobił taką furorę…. Ty jednak musisz to wiedzieć, skoro chcesz wyjść na najwyższy budynek dachu i tam go zatańczyć! Chyba, że chcesz zaliczyć twardy upadek, kiedy twoja tajemnica wyjdzie na jaw? Decyzja należy do ciebie, ale masz na to tylko 24 godziny.
    prudence - spędzenie całego dnia w domu starców | starość jest przerażająca. Coś o tym wiesz, prawda? Pomogę ci się zmierzyć z twoimi lękami. Cały dzień w domu starców i pomaganie im w normalnym funkcjonowaniu to chyba nie zbyt wiele? Bo raczej nie możesz liczyć na to, żeby dopadła mnie skleroza, nie zapomnę o twoich tajemnicach. Zegar tyka, masz 24 godziny. Pamiętaj, bądź miła dla staruszków, kiedyś sama będziesz brzydka i pomarszczona.
    ashley - wypuszczenie żab z sali biologicznej | była sobie żabka mała, re re kum kum, re re kum kum, która mamy nie słuchała, re re kum kum, re re kum kum… mam nadzieję, że chociaż mnie posłucha. Zastanawiałaś się kiedyś czy żabkom przeznaczonym na sekcje zwłok nie jest czasem za ciasno w ich akwarium? Wypuść je na wolność, na pewno będą ci dozgonnie wdzięczne. A ty zachowasz swoje sekrety dla siebie. Re re kum kum, masz 24 godziny.
    minnie - pójść na randkę i na koniec wyznać zauroczenie maxowi | miłość, zauroczenie, randki… to są chyba słowa, których znaczenia nie znasz, prawda? Założę się jednak, że tego chcesz! Kojarzysz tego uroczego chłopaka, którego ostatnio spotykasz nader często? Maxa, że tak ci podpowiem. Zaproś go na randkę! Chłopak na pewno się ucieszy. A padnie z zachwytu kiedy wyznasz mu, że jesteś nim zauroczona! Inaczej ja wyznam wszystkim jakiś twój brudny sekrecik. 24 godziny muszą ci starczyć na przełamanie się!
    kenny - pokazać plantację swojego zioła ojcu | któż chciałby mieć takiego ojca jak nasz stary, wspaniały dyrektor? Jestem pewna, że kilka osób ale Ty raczej się do nich nie zaliczasz, co? Żeby jednak zachować wszystkie swoje sekrety dla siebie musisz mu trochę zaufać. Podobno to podstawa dobrych kontaktów w rodzinie. Pokażesz mu swoją plantację marihuany. Na pewno będzie z ciebie bardzo dumny! 24 godziny, nie dam ci ani minuty więcej.
    baśka - powiedzieć albertowi o tym, że kocha cartera i chciała z nim być tylko dlatego, że jest księciem | miłość to takie zawiłe uczucie. Niby kogoś kochasz a potem okazuje się, że jednak tak nie jest! Tak stało się w twoim przypadku… Nie wierzysz? Przecież sama mówiłaś, ze kochasz Cartera a z księciem Albertem jesteś tylko dla jego tytułu. Teraz musisz mu o tym powiedzieć, inaczej ja powiem wszystkim coś o tobie. 24 godziny, aktoreczko.
    betty - zerwać z tylerem i uciec z anglii | podobno kiedy kogoś kochasz to czasem lepiej jest pozwolić mu odejść…. Pewnie się z tym nie zgadzasz co? Słyszałam, że ty bardzo kochasz swojego słodkiego Tylera… Więc żeby tamte słowa miały jakiś sens zerwiesz z nim i uciekniesz z Anglii. No chyba, że chcesz, żeby dowiedział się o twoim sekrecie jak cała reszta miasteczka. Zrób to w ciągu 24 godzin a przytrzymam język za zębami.
    daniel - pójście na wagary | każdy czasem bierze sobie trochę za dużo na głowę, nieprawdaż? Każdy jednak potrzebuje też trochę odpoczynku. Dlatego właśnie zdecydowałeś się pójść na wagary. Nie? Może jednak cię przekonam, co? Znam twoje sekrety, Daniel. Powinieneś się zastanowić czy chcesz, żeby zostały ujawnione… Masz 24 godziny na pójście na wagary. Mam nadzieję, że nie zawalisz jakiegoś super ważnego zadania.
    lilith - powiedzieć przez radiowęzeł, że jest tanią dziwką i lubi małe fiutki | niektórzy uważają, że puszczanie się wcale nie jest żadną ujmą. Chyba też tak uważasz? Więc sądzę, że możesz się spokojnie podzielić tym z resztą szkoły! Przez radiowęzeł powiesz „jestem tanią dziwką i lubię małe fiutki”. Dokładnie tak, jeśli zmienisz chociaż jedno słowo…. Twój największy sekret wyjdzie na jaw. Nie chcesz tego prawda? 24 godziny, ani sekundy więcej.
    theo - udział w karaoke | śpiewać każdy może trochę lepiej, lub trochę gorzej, ale nie oto chodzi… no właśnie. Nie chodzi o to czy umiesz śpiewać czy nie. Wiesz, że bacznie obserwuję wszystkich w st.Albans? Wiesz, że znam wszystkie ich sekrety , twoje także. Jeśli nie chcesz, żeby jakiś wyszedł na jaw weźmiesz udział w…. karaoke! Czyż to nie wspaniałe? Masz 24 godziny, baw się dobrze!
    alex - przyjść do szkoły w przebraniu harrego pottera | harry potter, najpotężniejszy czarodziej naszych czasów… albo i nie…. Sam możesz sprawdzić jak działa na ludzi. Jestem pewna, że niejednej pierwszoklasistce zrobi się morko na widok ciebie w jego przebraniu. Nie? Lepiej dobrze się nad tym zastanów, ja też mam niezwykłe moce i znam twoje tajemnice. 24 godziny, to i tak za dużo na wykonanie tego zadania, nie mogę się doczekać aż cię zobaczę.
    cece - zwyzywać barbrę, zagrozić uwiedzeniem alberta | kontakty międzyludzkie są tak strasznie skomplikowane… ty chyba najlepiej o tym wiesz, co? Nawet nowa osoba w st.Albans nie ukryje przede mną swoich najgorszych sekretów. Nie chcesz żeby się coś wydało? Znasz już naszą wspaniałą aktoreczkę. Wiesz, że kręci z księciem, który ostatnio nawet nie wybiegł za tobą kiedy uciekałaś z płaczem z imprezy! Ale kto nie chciałby go mieć. Ty chcesz. A przynajmniej to powiesz Barbrze. Zagrozisz jej uwiedzeniem go a dodatkowo powiesz…. Kilka niemiłych słów na jej temat. Trochę mocniejszych niż to, że ma nierówne brwi… Masz 24 godziny, słodziaku.
    william - pocałować agnes na oczach daniela | chyba nikt ci nie mówił, że nie powinno się podrywać przyjaciółek brata co? Trochę za to oberwałeś, ale teraz przynajmniej nie musisz się kryć ze swoim uczuciem. Możesz pocałować pannę młodą, jak to się mówi. Albo po prostu Agnes. W dodatku zrób to tak, żeby Daniela nie ominęło to wspaniałe widowisko. Chyba, że chcesz poczytać o sobie więcej plotek. Masz 24 godziny.
    max - przetrwać te 24h bez alkoholu/używek (nawet imprezę!) | los studenta jest wyjątkowo trudny. Musi chodzić na imprezy, dobrze się bawić, pić i tak dalej…. Chyba najlepiej o tym wiesz, prawda? Jednak jeśli chcesz, żeby urwał mi się film, a twoje sekrety były bezpieczne musisz przetrwać kolejne 24 godziny bez żadnych używek! Żadnego alkoholu, papierosa, skręta… kompletnie nic! Baw się dobrze!
    sav - zagadanie do 5 osób na mieście i zaproponowanie im kawy (wszyscy muszą się zgodzić!) | podobno człowiek nie może być aspołeczny… wydaje mi się jednak, że przeczysz temu wszystkiemu. Chciałabym ci pomóc! A zmotywują cię do tego… twoje sekrety, które doskonale znam. Wyjdź na miasto, zaproś pięć osób na kawę, oczywiście te osoby muszą się zgodzić, inaczej wszystko przepadnie. Chyba że chcesz, żebym tez była aspołeczna i wyjawiła wszystko co wiem…. Baw się dobrze przy poznawaniu nowych ludzi! Masz tylko 24 godziny, więc musisz się pospieszyć.
    antoinette - upicie się do porzygu | wasza wysokość! Czy tak się powinnam do ciebie zwracać? Księżniczki mają w sobie dużo klasy, taaak. Jednak wszyscy zmienią zdanie kiedy zobaczą księżniczkę rzygającą po zbyt dużej ilości alkoholu. Kiedyś musi być ten pierwszy raz. Jeśli nie chcesz, żeby twoje sekrety wyszły na jaw po prostu… dobrze się baw! Masz 24 godziny, księżniczko. Milej zabawy!
    grace - nazwać chrisa kenny'm w łóżku | Ene due rike fake…. Którego by tutaj wybrać? Mam dobre serce, więc ułatwię ci zadanie. 24 godziny to jest masa czasu na to, szczególnie że Chris chyba je ci z ręki, prawda? Widziałaś na pewno te wszystkie komedie, w których dziewczyna podczas seksu wypowiada imię nie tego chłopaka co trzeba…. Teraz wystarczy, że Chrisa nazwiesz Kennym i wszystkie twoje sekrety będą u mnie bezpieczne.
    carter - upublicznić seks taśmę z baśką | podobno, żeby zostać gwiazdą trzeba mieć swoją seks taśmę…. Wiele osób już skorzystało na wypromowaniu się w ten sposób, a blask twojej sławy chyba trochę przygasa…. Ułatwię ci zadanie. Upublicznisz to nagranie, a z pewnością znów staniesz się sławny, nagrasz nawet swój reality show! Zupełnie jak Kim Kardashian. Jeśli tego nie zrobisz, to cóż… Znam kilka sekretów, które na pewno wolałbys zatrzymać dla siebie! 24 godziny, gwiazdeczko, tik-tak, tik-tak…
    florian - pocałować ofelkę | słyszałeś o powiedzeniu „stara miłość nie rdzewieje”? wydaje mi się, że tak właśnie jest w twoim przypadku! A żeby to udowodnić w ciągu kolejnych 24 godzin pocałujesz swoją eks dziewczynę Ophelię. Chyba, że chcesz, żeby wyszło na jaw coś, co tak umiejętnie ukrywałeś. Pamiętaj, że ja wiem wszystko.
    vincent - zdemolować szkolną pracownię plastyczną | niektórzy artyści wpadają w depresję, niektórzy, jak Van Gogh, odcinają sobie nawet ucho, a Vincent Cruz? Demoluje szkolną pracownię plastyczną! Oj nieładnie, nieładnie. Jednak jeśli chcesz, żeby twoje sekrety były bezpieczne to musisz to zrobić w ciągu 24 godzin. Który artysta nie lubi demolować? Ciesz się tą chwilą!
    tyler - oświadczyć się betty | miłość jest taka wspaniała! O ile oczywiście nie żyje się z wariatką… Ale przecież ją kochasz, prawda? A najlepszym dowodem miłości są… oświadczyny! Betty na pewno nie może się doczekać dnia aż stanie się panią Lore. Oświadcz się jej w ciągu 24 godzin a żadna tajemnica nie wyjdzie na jaw. Nie zapomnij o kwiatkach, pierścionku i uklęknięciu na jedno kolano!
    roy - zjarać się z kenny'm | mówią, że rodziny się nie wybiera, a jak pan myśli, panie dyrektorze? Wszyscy doskonale znają Kennyego. Pan chyba trochę mniej a przecież rozmowa to podstawa kochającej się rodziny! Marihuana musi być dobrze panu znana, wiem, że odbiera ją pan uczniom i przechowuje w swojej szafeczce w biurku! Czas na wykorzystanie tego. Jeden skręt nikogo nie załatwi a spalony w towarzystwie syna…. Cóż, może naprawi wasze relacje! 24 godziny, dyrektorze, albo wszyscy dowiedzą się o czymś, co pan tak długo ukrywał…
    zac - odlać się na mury kościoła | podobno każdy ma swoje powołanie… niektórzy nawet oddają się na cale życie Bogu! Co za wariaci, prawda? Ostatnio złamałeś kilka zasad, które dotyczą księży, chyba już nie chcesz nim być, co? Więc nie zaszkodzi jeśli przechodząc obok kościoła stwierdzisz, że… bardzo chce ci się sikać. Tym murom i tak już nic nie zaszkodzi, nie jeden bezbożnik je oblewał ciepłym moczem. Chyba się nie boisz? Jako motywację mam… kilka twoich tajemnic. Niektóre naprawdę bardzo interesujące… Jeśli nie chcesz żeby się wydały masz 24 godziny, na wykonanie zadania. Inaczej to ja obleję cię ciepłym moczem i wszyscy będą wiedzieć to, czego wstydzisz się im powiedzieć sam.
    amelie - przelecieć williama w gabinecie roya | czytałam ostatnio w gazecie, że przelotne romanse są już passe. Też tak sądzisz? Z resztą… Kto odmówiłby sobie tego wspaniałego wuefisty, prawda? Jeśli w ciągu 24 godzin uda ci się go namówić na seks w gabinecie dyrektora, twoja tajemnica będzie bezpieczna, jeśli nie….. cóż, ty też będziesz passe.
    zoe - chodzić z czerwonym nosem clowna po szkole i robić zeza | wiele osób boi się klaunów, ale czy rzeczywiście potrzebnie? Sama się o tym przekonasz chodząc cały dzień po szkole z jego czerwonym nosem. W dodatku od czasu do czasu robiąc zeza. To będzie wspaniałe widowisko! Może nawet zaproszą cię do cyrku kiedy poznają się już na twoim talencie? Masz 24 godziny, żeby się z tego wywiązać inaczej rzucę cię na pożarcie tygrysom… Nie martw się, nie dosłownie. Po prostu zdradzę twój sekret.
    luke - zgolić sobie obie brwi | słyszałeś o tych wszystkich dziwnych i zabawnych zakładach, przez które przegrany ma przerąbane? Nie? Ja też! Ale za to mam dla ciebie wspaniałe zadanie, jeśli chcesz, żeby twoje tajemnice nadal nimi były… Zgolisz sobie obie brwi. Przecież odrosną! A ty chyba lubisz eksperymentować z wyglądem? Jeśli nie możesz się zdecydować czy to zrobić to spokojnie… Masz całe 24 godziny.
    chole - przyjść do szkoły nieuczesana, nieumalowana i w piżamie | każda dziewczyna chce wyglądać w szkole… porządnie. Co najmniej porządnie. W końcu chłopak który ci się podoba nie może zobaczyć cię bez makijażu, prawda? Ah ta młodzież! Znam twój sekret, Chloe. Jeśli nie chcesz, żeby i inni go poznali to przyjdziesz do szkoły tak jak wstajesz z łóżka, bez makijażu czy ułożonych włosów i w piżamie. Możesz dłużej pospać, w końcu bez przygotowania nie będziesz potrzebowała aż tyle czasu. Tylko, albo aż 24 godziny na wykonanie. Powodzenia!
    avatar

    Gość
    Gość

    zadanka woof woof Empty Re: zadanka woof woof

    Pisanie by Gość Pią Mar 28, 2014 11:10 pm


    1 NOWA WIADOMOŚĆ OD woof woof

    text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text

    avatar

    Gość
    Gość

    zadanka woof woof Empty Re: zadanka woof woof

    Pisanie by Gość Sob Mar 29, 2014 11:27 pm

    1 - ROY no to ma biedny roy theo z nieprawego łoża
    4 - GRACE mogła mieć układ z royem, że będzie trzymać kenniego w ryzach i dlatego się tak go uczepiła
    3 - BILL - gdy był mały zrobił kupę do basenu swojej kuzynki
    3 - BENJAMIN - mama go przyłapała gdy ten bawił się jej podpaskami
    3 - JAMIE - zwymiotowała na nauczyciela z podstawówki
    2 - KLAUDIA - przyłapała ciotkę uprawiającą seks
    2 - AIMEE - Była kiedyś w związku z dziewczyną
    2 - AGNES - hehe, pamiętacie jak chciała stracić dziewictwo w szkole? ktoś zataił to, że tym chłopakiem był kuzyn agnes!
    4 - ALBERT - kto co tydzień odwiedza klinikę odwykową? czyżby albercik leczył się z alkoholizmu? oj tak, szkoda że mu nie wychodzi bo dalej pije szkocką. ciekawe kiedy mu wątroba wysiądzie.
    3 - THOMAS - słodki thomas nigdy nie robił nic szalonego? och, pewnej szalonej nocy ze swoją dziewczyną wytatuowali sobie trzy koła w ramach ich trzy letniego związku, krótko po tym zerwali. czyżby nikomu nie powiedział o swoim znamieniu ladacznicy?;> nawet royowi?
    4 - SEBASTIAN - mamusia mu umarła, a biedny sebastian próbował się zabić. aż trzy razy! i ani razu mu się nie udało. czyżby był aż takim fajtłapą?
    1 - OPHELIA - kiedy florek skończył z nią definitywnie czuła się upokorzona. nie powiedziała jednak byłemu, że zostawił w niej cząstkę siebie, a mianowicie dziecko! szybko i po cichu pozbyła się tego problemu.
    4 - EFFIE - dlaczego uciekła z seattle? słodka effie nie zawsze była taka słodka. kochający rodzice chcieli umieścić ją z klinice anoreksji i bulimii. czyżby miała jakiś problem? czyżby rzygała po łazienkach? czy już poradziła sobie z tym problemem?
    2 - ASHLEY - całowała sie i prawie przespała ze swoim przyrodnik bratem, w którym był zakochana
    2 - BETTY - jej pierwszy raz był na obozie dla grubasów, lato przed liceum
    2 - BARBRA - przespała się wczoraj z carterem!
    1 - CHARLIE - gdy miał 18 lat jego dziewczyna zaszła w ciążę, jednak czarli był wtedy totalnie niedojrzały i nie chciał mieć z dzieckiem nic wspólnego. Rodzice czarliego wysyłali pieniadze dziewczynie, teraz robi to sam czarli.
    1 - NANCY  - na początku małżeństwa z Royem romansowała z pewnym profesorem historii sztuki iiiii Thomas urodził się 9 miesięcy później
    1 - LILITH - usunęła niedawno ciążę
    4 - CECE - prawdziwym powodem dla którego jej rodzina wyjechała z australii było to, że była molestowana przez wujka
    3 - SAV - przerobiła sobie oceny w dzienniku na lepsze
    4 - CHLOE - ?

    Sponsored content

    zadanka woof woof Empty Re: zadanka woof woof

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 10:32 am