baza dla najlepszych ziomeczków

    matt caplan

    matt caplan

    belfast
    college dropout
    mądry, ale leniwy
    29

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 21 Empty baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by matt caplan Sob Lut 21, 2015 5:16 pm

    First topic message reminder :

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 21 Apt
    nina miller

    nina miller

    johannesburg
    prawo
    dziewczyna renesansu
    30

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 21 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by nina miller Czw Sie 27, 2015 3:03 pm

    - może i tak. najpierw bym musiała się uspokoić, potem pomyśleć jak mam wrócić i bym w końcu jakimś cudem wróciła. leo i tak w porę się zorientował, że w ogóle mnie nie ma - zachichotała. blue zasnął jej na kolanach brzuszkiem do góry to mogła go tam miziać - casper też o ciebie dba, prawda? oni to w ogole kompletnie są niewydarzeni - westchnęła - a. zapomniałabym. mam tatuaż - podciągnęła bluzkę żeby go zobaczyła. serduszko i napis let it be ;xx
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 21 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by essie becket Czw Sie 27, 2015 3:08 pm

    - dałabyś radę. - machnęła ręką. nie sądziła, że z niny jest jakaś wielka panikara to może by to ogarnęła i by jakoś wróciła. essie dalej nie przepadała za blue ale powiedzmy, że się przyzwyczaiła, że się kręci pod nogami. - no tak. - pokiwała głową. spróbowałby nie xd - miłość nie wybiera. - zaśmiała się. ale nie chciałaby mieć innego faceta. a przynajmniej o niczym takim nie myślała. - przyglądała się chwilę ninie, potem spojrzała na tatuaż i znów na ninę. - nie sądziłam, że się odważysz. - zaśmiała się. ona też miała, jakieś piórko tylko nie pamiętam gdzie. ;x
    nina miller

    nina miller

    johannesburg
    prawo
    dziewczyna renesansu
    30

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 21 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by nina miller Czw Sie 27, 2015 3:11 pm

    jaka essie groźna, gdyby ją olewał to by dopiero casper miał przejebane xd dobrze, że ją kochał i był super facetem, nie to co leo ;x blue był najsłodszym mopsem na świecie, ciągle spał albo próbował zamordować leo. nie wiem dlaczego nikt prócz bliźniaków nie lubił jej psa. dobrze, że niedługo się stąd wyprowadza to problem zniknie. przygryzła wargę i się nad czymś zamyśliła - byłam pijana, cody ma takie same serduszko jak ja. tyle, że na tyłku. jesteśmy sobie przeznaczeni - zażartowała. - mogłabyś sięgnąć whisky? - zapytała.
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 21 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by essie becket Czw Sie 27, 2015 3:16 pm

    bo to groźna babeczka jest! xd nie da sobie w kaszę dmuchać. essie w ogóle się bała psów, to nie ma co się dziwić, że nie lubiła blue.... może i był kochany, ale to nie zmieniało faktu, że ciągle pozostawał psem xd - cody!? - zapytała zdziwiona. - myślałam, że leo.... - mruknęła marszcząc nosek.. nie ogarniała tego troszeczkę, więc czekała na wyjaśnienia jakieś. - jasne. - więc sięgnęła i podała jej buteleczkę.
    nina miller

    nina miller

    johannesburg
    prawo
    dziewczyna renesansu
    30

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 21 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by nina miller Czw Sie 27, 2015 3:20 pm

    w sumie to zastanawiała się dlaczego tak ją ciągnie do codiego. uwielbiała z nim przebywać, najczęściej to z nim chciała wychodzić na miasto. leo tego nie rozumiał, że nina lubi jego kumpli. zakazał jej wychodzenia sam na sam z nimi, mogła wychodzić tylko z przyjaciółkami. i tak to miała gdzieś xd w końcu mieszkała z samymi facetami - nooo, cody. wzięłam go kiedyś do londynu, chlaliśmy całą noc, w klubie urządziliśmy koncert, a potem wylądowaliśmy gdzieś w hotelu. nie przespaliśmy się ze sobą, uprzedzam twoje pytanie ale spaliśmy w jednym łóżku - wytłumaczyła się od razu.
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 21 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by essie becket Czw Sie 27, 2015 3:26 pm

    bo wiadomo, że chlopaki są fajne i lepiej się z nimi dogaduje niż z babeczkami xd a leo był pewnie zazdrosny i to tak. podrapała się po głowie. - ahaa.... - zmarszczyła nosek. - no to fajnie. - wzruszyła ramionami uśmiechając się lekko. skoro nina się dobrze z nim bawiła to co.... spanie w jednym łózku to żadna zbrodnia. przynajmniej essie się tak wydawało inni mogą mieć na ten temat inne zdanie xd
    nina miller

    nina miller

    johannesburg
    prawo
    dziewczyna renesansu
    30

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 21 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by nina miller Czw Sie 27, 2015 3:29 pm

    - leo się wściekł, ale nie na długo - zaśmiała się. dobra, jako że ja lecę na razie to się spiły i zasnęły razem na kanapie.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 21 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by leonard mayhew Pon Sie 31, 2015 2:29 pm

    siedział w poimprezowym syfie i pakował manatki bo chciał uciec do innego kraju ;x albo przynajmniej do neila!
    nina miller

    nina miller

    johannesburg
    prawo
    dziewczyna renesansu
    30

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 21 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by nina miller Pon Sie 31, 2015 2:32 pm

    ahahah jaki tchórz. nie uniknie niestety rozmowy z niną, która wróciła dopiero od caspra, dzięki któremu wyszła z paki. była taka nieogarnięta, miała kaca i połowy rzeczy nie pamiętała. wchodząc do mieszkania, zauważyła ten cały syf. dobrze, że blue został u jej przyjaciółki to go nie było ;x poszła szukać kogokolwiek i paczy a tu leo i się na dodatek pakuje - co ty robisz? - zapytała niepewnie.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 21 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by leonard mayhew Pon Sie 31, 2015 2:37 pm

    oczywiście, że tchórz. przecież to leo! miał nadzieje, że zwieje i ani nina ani casper go nie znajdą. ale się przeliczył. odwrócił się i na jej widok zrobił się blady jak ściana - co? - zapytał głupkowato - eeee, pakuje sie - wyjaśnił wrzucając gatki ze spidermanem do walizki - musze pojechać w parę miejsc - kłamał jak z nut.
    nina miller

    nina miller

    johannesburg
    prawo
    dziewczyna renesansu
    30

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 21 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by nina miller Pon Sie 31, 2015 2:39 pm

    - chyba cię pojebało. co się dzieje, leo? - nalegała - nie zamierzasz mnie chyba zostawić, prawda? - patrzyła dalej na te walizki. niestety, nina i casper się dowiedzą. casper od niny a nina od samego zainteresowanego. czekała na jego wytłumaczenie - więc? co masz mi do powiedzenia leonardzie? - zapytała.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 21 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by leonard mayhew Pon Sie 31, 2015 2:42 pm

    - oj od razu zostawić, nie dramatyzuj - poklepał ją po ramieniu jak kolegę i zaraz wrócił do zamykania walizy. skoczył na nią i zaczął zapinać z trudem xd - eeeee, ale że co mam ci mieć do powiedzenia? - wcale nie chciał się przyznawać xd
    nina miller

    nina miller

    johannesburg
    prawo
    dziewczyna renesansu
    30

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 21 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by nina miller Pon Sie 31, 2015 2:44 pm

    teraz to ją wkurwił. niewiele widocznie było jej teraz potrzeba, żeby leo podniósł jej ciśnienie. zabrała mu tą walizkę, zaczęła z niej wyrzucać ciuchy - nigdzie nie pojedziesz, dopóki mi nie powiesz co się dzieje! leo! - tupnęła nogą, robiąc to co robiła - leo, proszę... - złapała go za łapkę. pewnie, że nie chciał. ale się przyzna xd
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 21 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by leonard mayhew Pon Sie 31, 2015 2:49 pm

    była na pewno od niego silniejsza. więc bez trudu zabrała mu walizkę xd leo był bardziej kobietą w tym związku xd przewrócił oczyskami i puścił jej łapkę bo nie chciał jej dotykać, uważał że był niegodny teraz! - nooooooooooooooooooooooooo, hm.............. - poruszał śmiesznie brwiami - jakby ci to... - zaczął się zastanawiać - wyruchałem wczoraj inną laskę - powiedział wprost xd
    nina miller

    nina miller

    johannesburg
    prawo
    dziewczyna renesansu
    30

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 21 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by nina miller Pon Sie 31, 2015 2:52 pm

    aż ją odrzuciło od niego. złapała się najpierw za głowę, potem próbowała ogarnąć to co do niej przed chwilą powiedział. zrobiło się jej słabo i zakręciło się jej w głowie. zaczęła go po prostu popychać - ty skurwielu, jak mogłeś mi to zrobić! jak mogłeś! ja cię tak kocham, zrobiłabym dla ciebie dosłownie wszystko, a ty! a ty mi złamałeś serce! ty cholerny śmieciu! - zaczęła się na niego drzeć, chociaż powoli się jej głos łamał - kogo wyruchałeś jeśli można wiedzieć, co? - zapytała wprost. chciała wiedzieć. wszystko.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 21 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by leonard mayhew Pon Sie 31, 2015 2:59 pm

    dał sięj jej popychać i nawet się nie bronił bo wiedział że mu się należy. chciał stąd uciec jak najszybciej do neila, który na pewno go zrozumie! xd - no, kylie - podrapał się po głowie - to nie chcesz mnie widzieć tak? - westchnął - mogę już iść? - bo może jeszcze go chciała poobrażać? przyjmie to na klate xd
    nina miller

    nina miller

    johannesburg
    prawo
    dziewczyna renesansu
    30

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 21 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by nina miller Pon Sie 31, 2015 3:02 pm

    - nie nie, to ja się wyprowadzam. ooo, kylie. ciekawe co na to powie casper. wiesz co, skoro ty zabrałeś mi wszystko to ja ci zabiorę przyjaciół. jednego po drugim. zobaczysz jak to jest, jak zostaniesz sam - wzięła telefon i zadzwoniła przy nim do caspra, który chyba zaczął się wydzierać coś o tym że leo już nie żyje. a ona chichotała pod nosem jak to tylko usłyszała. zakończyła rozmowę i wywaliła wszystko z walizki, bo zamierzała ją zabrać. poszła do ich pokoju jak gdyby nigdy nic i wpakowała tyle ile się da.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 21 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by leonard mayhew Pon Sie 31, 2015 3:09 pm

    wzruszył ramionami widząc jak dramatyzuje, a potem spakował się w plecak i wyszedł oknem. skacząc po drzewach dotarł do neila gdzie się ukrył przed casprem.
    nina miller

    nina miller

    johannesburg
    prawo
    dziewczyna renesansu
    30

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 21 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by nina miller Pon Sie 31, 2015 3:10 pm

    jaki palant z leo! nina się spakowała i poszła sobie do essie. nawet udało się jej nie płakać, bo teraz chciała opracować plan jakby tu zniszczyć życie leo xd
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 21 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by leonard mayhew Pią Wrz 04, 2015 3:58 pm

    przyszedł po parę rzeczy, myślał że jest sam dlatego tańczył tak:
    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 21 Giphy
    matt caplan

    matt caplan

    belfast
    college dropout
    mądry, ale leniwy
    29

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 21 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by matt caplan Pią Wrz 04, 2015 4:05 pm

    to matt zazwyczaj odkurzał w samej bieliźnie i śpiewał do odkurzacza! jarał sobie w pokoju i czytał komiksy, przez co był cicho, bo gdyby grał, to na pewno darłby się na cały dom. wyszedł w końcu skombinować sobie jakąś kanapkę, kiedy zobaczył tańczącego leo. roześmiał się.
    - to są właśnie obrazki, które lubię widzieć w swoim mieszkaniu. - odparł, opierając się o framugę i przyglądając leo.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 21 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by leonard mayhew Pią Wrz 04, 2015 4:10 pm

    pewnie myślał, że to nina dlatego już miał w planie uciekać, ale to był tylko matt więc odetchnął z ulgą i roześmiał się - siemka - zamachał do niego tyłkiem odzianym w bokserki w żółte kaczuszki - w końcu wytrzeźwiałeś po urodzinach? - nie był pewny, matt z reguły wyglądał na pijanego lub zjaranego więc musiał zapytać.
    matt caplan

    matt caplan

    belfast
    college dropout
    mądry, ale leniwy
    29

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 21 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by matt caplan Pią Wrz 04, 2015 4:14 pm

    nina i cody uciekli nie wiadomo gdzie, na szczęście matt wiedział gdzie, skoro porozumiewał się z bratem telepatycznie. nie zmieniało to faktu, że matt mógł poczuć się trochę samotny jako jedyny mieszkaniec. chociaż na pewno cały czas w bazie przewijali się członkowie paczki.
    - za to ciebie nadal trzyma. - odparł w odpowiedzi, marszcząc czoło.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 21 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by leonard mayhew Pią Wrz 04, 2015 4:34 pm

    leo nie wiedział co robi nina, co robi cody. nie obchodziło go to, dobrze że jednak byli daleko ;x - no jasne, zawsze mnie trzyma - klapnął tyłkiem na podłodze i chwycił swoje spodnie z których kieszeni wyjął torebeczkę zioła, które zaraz zaczął zwijać w skręta. ten to nosił zioło zawsze i wszędzie. szkoda, że gumek nie nosił, uniknąłby niepotrzebnych wpadek.
    matt caplan

    matt caplan

    belfast
    college dropout
    mądry, ale leniwy
    29

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 21 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by matt caplan Pią Wrz 04, 2015 4:39 pm

    leo nie musiał uciekać, skoro nina sama uciekła. chociaż teraz tym bardziej powinien się zgadać z neilem i wspólnie wziąć nogi za pas. kiedyś posiadanie trawki zawsze i wszędzie było łatwiejsze. od czasu wpadki neila musieli załatwić sobie innego dostawcę!
    - widzę, że przynosisz prezenty. - zaśmiał się. w ogóle podejrzewam, że ich mieszkanie nadal było zasyfione, bo komu chciało się to wszystko sprzątać. - jak żyjesz? gdzie się ukrywasz? - odgarnął śmieci i usiadł na kanapę.

    Sponsored content

    baza dla najlepszych ziomeczków  - Page 21 Empty Re: baza dla najlepszych ziomeczków

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 3:23 am