otoczenie

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    otoczenie - Page 2 Empty otoczenie

    Pisanie by st. albans Nie Kwi 05, 2015 8:26 pm

    First topic message reminder :

    otoczenie - Page 2 Prince-maurice-junior-suites-view-1
    rosalie berube

    rosalie berube

    stoke-on-trent
    weterynaria
    słodziak
    29

    otoczenie - Page 2 Empty Re: otoczenie

    Pisanie by rosalie berube Pon Kwi 06, 2015 11:41 pm

    przynajmniej się nie rzucają xd jak allie takie rady dawała nieświadomie to ciekawe jakie trzyma w rękawie na czas, kiedy już będzie wiedziała o co chodzi. ona popada w skrajności w skrajność, więc tak nagle powinna stać się taka jak gigi xd wszyscy by byli w szoku.
    - ja też - pokiwała głową. myślała, że chodziło jej o to, że im więcej ludzi tym zabawniej, a nie że ta już myślała o ruchaniu. w życiu by jej nie przyszło na myśl, że może iść kogoś obcego podrywać, a co dopiero przespać się. ani trochę jej by nie przeszkadzało jakby gigi go zabrała. nawet by go jej była w stanie sama jej go wcisnąć, bo nie miała zamiaru aż tak bardzo szaleć.
    aurora kirichenko

    aurora kirichenko

    petersburg
    charakteryzacja sceniczna
    who's that girl
    32

    otoczenie - Page 2 Empty Re: otoczenie

    Pisanie by aurora kirichenko Pon Kwi 06, 2015 11:48 pm

    nie wyobrażam sobie takiej rosalie, ale pewnie niedługo mi pokażesz xd czekam też na jej doświadczone porady, haha. już teraz tak doskonale się dogadywała z gigi. chciałam powiedzieć, że "tak doskonale się rozumiały", ale to już chyba przesada... każda wiedziała swoje. na pewno się upiły i szalały. może nawet gigi nie wróciła z żadnym panem do domu, bo była zbyt zajęta zaprzyjaźnianiem się z allie.
    rosalie berube

    rosalie berube

    stoke-on-trent
    weterynaria
    słodziak
    29

    otoczenie - Page 2 Empty Re: otoczenie

    Pisanie by rosalie berube Pon Kwi 06, 2015 11:58 pm

    jeszcze zobacze xd
    na pewno nie wróciła z żadnym kolesiem, tylko poszły razem, śmiejąc się na cały głos, do swoich chatek. wszystkich pewnie w dodatku obudziła, bo zrobiła pełno hałasu, a nazajutrz zdychała, hehe.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    otoczenie - Page 2 Empty Re: otoczenie

    Pisanie by leonard mayhew Sob Kwi 11, 2015 10:49 pm

    awww, kupił sobie butelkę whisky i leżał tutaj na trawce patrząc w gwiazdy bo teraz jego jedynym marzeniem było zostanie astronomem.
    nina miller

    nina miller

    johannesburg
    prawo
    dziewczyna renesansu
    30

    otoczenie - Page 2 Empty Re: otoczenie

    Pisanie by nina miller Sob Kwi 11, 2015 10:52 pm

    nina ledwo co szła, prawie zygzakiem ale szła. kupiła po drodze wodę, kręciło się jej w głowie. chciała wytrzeźwieć, co w ogóle nie było łatwe. przez przypadek zdeptala leosia, na którego wlazła, nie zauważyła go xd - o japierdolę - mruknęła lądując ryjkiem w trawie xd
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    otoczenie - Page 2 Empty Re: otoczenie

    Pisanie by leonard mayhew Sob Kwi 11, 2015 11:00 pm

    dobrze, że mu jego ślicznej buźki nie podeptała ;x podniósł się zaraz do pozycji siedzącej patrząc na taką nawaloną ninę - eee, upiłaś się? - zapytał głupiutko i potrząsnął nią - niiina, niiiina - bo bał się, że zasnęła mu na tej trawie xd
    nina miller

    nina miller

    johannesburg
    prawo
    dziewczyna renesansu
    30

    otoczenie - Page 2 Empty Re: otoczenie

    Pisanie by nina miller Sob Kwi 11, 2015 11:02 pm

    nina może na moment straciła przytomność, bo walnęła jak długa przecież potykając się o tego leosia. ocknęła się, łeb dalej ją bolał. zamrugała kilka razy i westchnęła - tak, jestem totalnie upita. co ty robisz w ogóle w trawie, nie zauważyłam cię. jak mnie głowa boli, to wszystko przez ciebie - mruknęła niezadowolona, kuląc się na tej trawie i odsunęła się od niego.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    otoczenie - Page 2 Empty Re: otoczenie

    Pisanie by leonard mayhew Sob Kwi 11, 2015 11:16 pm

    - jestem prawie trzeźwy - wskazał na siebie - a ty jesteś pijana jak bela - wskazał na nią - więc to twoja wina, że sie wywaliłaś. zaraz przerzucił ją sobie przez ramię i zaniósł do swojego pokoju gdzie słodko spali! aww!!

    Sponsored content

    otoczenie - Page 2 Empty Re: otoczenie

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 10:26 pm