porodówka

    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    porodówka Empty porodówka

    Pisanie by kylie williams Pon Paź 19, 2015 9:08 pm

    Shocked
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    porodówka Empty Re: porodówka

    Pisanie by kylie williams Pon Paź 19, 2015 9:11 pm

    szybko ją przywieźli tutaj i męczyła się już godzinę bo jednak nie tak łatwo było wydostać z niej to dziecko. ściskała z całej siły dłoń caspra. - dlaczego oni mi to zrobili?! jesteście straszni- pewnie wydzierała się na cały szpital tak jak każda kobieta w filmie zawsze ma do wszystkich pretensje podczas porodu.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    porodówka Empty Re: porodówka

    Pisanie by casper williams Pon Paź 19, 2015 9:14 pm

    dobrze, że przynajmniej brat z nią był a nie była sama. ojcowie też już pewnie przyjechali, kibicowali jej gdzieś tam z tyłu i uspokajali, że wszystko będzie dobrze, że da sobie radę. casper starał się zachowywać spokój ile tylko się dało. - kylie, jeszcze chwileczkę, troszeczkę i już będziemy mieć piękne dziecko na świecie, jeszcze raaaaz. słuchaj się pani doktor. - próbował mówić spokojnie ale mu głos drżał.
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    porodówka Empty Re: porodówka

    Pisanie by kylie williams Pon Paź 19, 2015 9:22 pm

    - nie rozkazuj mi! - warknęła na niego, ale zaraz zaczęła znowu przeć. trochę zajęło zanim dziecko całe wyszło na świat, ale w końcu tak się stało. podali jej zaraz dziewczynkę i się rozpłakała przez wszystkie uczucia, które ją teraz ogarnęły. - patrz jaka jest śliczna - otarła łzy.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    porodówka Empty Re: porodówka

    Pisanie by casper williams Pon Paź 19, 2015 9:27 pm

    casprowi tez się udzieliło i jakimś cudem też się popłakał ze szczęścia. ojcowie się nad nią rozczulali. on tak i gładził małą przez moment po główce i pocałował kylie w czoło. - jesteś dzielna siostrzyczko. śliczna z niej dziewczynka. miniaturowa ty - zachichotał przez łzy szczęścia.
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    porodówka Empty Re: porodówka

    Pisanie by kylie williams Pon Paź 19, 2015 9:31 pm

    - jest moja - powiedziała cicho i przytuliła małą do siebie. dopiero teraz instynkt macierzyński jej się porządnie włączył. zaraz pielęgniarka zabrała jej dziecko co ją trochę zaniepokoiło. - casper ja jednak nie chce jej oddawać, ona jest moja - spróbowała się podnieść, żeby zobaczyć gdzie ją zabierają.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    porodówka Empty Re: porodówka

    Pisanie by casper williams Pon Paź 19, 2015 9:54 pm

    - spokojnie, nigdzie jej nie zabierają. zabierają ją tylko na badania. jest twoja. jak zamierzasz dać jej na imię? - zapytał zainteresowany. usiadł sobie na jej łózku i gładził ją po głowie. nie wiem dlaczego nie pokazał mi się twój post ok xd
    właściwie to wzięli małą na badania, doprowadzili kylie do porządku i wtedy mogła się nacieszyć swoją córeczką a casper spędził razem z nimi całą noc.
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    porodówka Empty Re: porodówka

    Pisanie by kylie williams Pon Paź 19, 2015 10:10 pm

    ups xd - leila - odpowiedziała szybko bo miała już imiona przemyślane. jednak mimo wszystko nad tym się zastanawiała jeszcze zanim wpadł jej do głowy niemądry pomysł pozbycia się małej. była wyczerpana, więc pewnie zaraz potem usnęła.

    Sponsored content

    porodówka Empty Re: porodówka

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sob Kwi 27, 2024 2:26 am