planet hollywood

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    planet hollywood - Page 2 Empty planet hollywood

    Pisanie by st. albans Sob Maj 29, 2021 1:30 am

    First topic message reminder :

    planet hollywood - Page 2 Acapulco_planet_hollywood
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    planet hollywood - Page 2 Empty Re: planet hollywood

    Pisanie by thomas conway Czw Cze 03, 2021 1:49 am

    zawsze razniej!
    przynajmniej nie musiala nosic torebki ze soba, skoro taki pojemny stanik miala. nie spodziewal sie tego co zrobila. chwycil ja za ramiona, ale nie odpychal od siebie. miejmy nadzieje, ze zaden ze studentow nie mial zamiaru na niego nakablowac! chociaz moze jakby wylecial to mialby spokoj od Mary. - tak sie taraz pali? - zapytal z rozbawieniem, po czym chwycil od niej jointa I sie zaciagnal.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    planet hollywood - Page 2 Empty Re: planet hollywood

    Pisanie by jo wilson Czw Cze 03, 2021 1:59 am

    w tym nieszczęściu xd
    najwyraźniej miała najpojemniejszy stanik świata heheheh. jo była już po takiej ilości alkoholu że nie myślała o tym że któryś ze studenciaków może nakablować na thomasa więc to on musiał się tym martwić ups! - może - odparła tajemniczo - za twoich studenckich czasów się tak nie paliło? - może był tak stary ze nie pamietał!
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    planet hollywood - Page 2 Empty Re: planet hollywood

    Pisanie by thomas conway Czw Cze 03, 2021 2:08 am

    nawet gdyby ona byla na tyle ogarnieta by sie tym martwic to I tak bylby problem thomasa, ech.
    - nie z nauczycielami - zasmial sie krotko, po czym dyskretnie rozejrzal sie na boki. niestety nadal musial byc czujny. nie zauwazyl nic podejrzanego, wiec wzial wdech by sprobowac sie troche rozluznic. ostatnia rzecza, ktorej teraz potrzebowal bylo wiecej paranoi po ziole.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    planet hollywood - Page 2 Empty Re: planet hollywood

    Pisanie by jo wilson Czw Cze 03, 2021 2:13 am

    no mary była wariatką, trzeba to przyznać xd
    - nie jesteś moim nauczycielem - zmarszczyła czoło - w zasadzie nawet nie spotykamy się na uczelni - stwierdziła. skoro jo studiowała mikrobiologię, a on wykładał literaturę to nie widywali się praktycznie wcale na uniwerku - więc mogę robić to - wzięła zioło i zaciągnęła się - i parę innych rzeczy na przykład napić się z tobą, tańczyć, pójść na randkę - rzucała randomowymi przykładami - albo chociażby zrobić to - i wtedy stanęła na palcach żeby pocałować go w usta. była jakaż niewyżyta bo rzucała się na wszystkich xd
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    planet hollywood - Page 2 Empty Re: planet hollywood

    Pisanie by thomas conway Czw Cze 03, 2021 2:21 am

    przynajmniej nie bedzie mogla na niego naskarzyc, bo inaczej sama by musiala szukac innej pracy. a pojawienie sie drugi raz w tym samym miejscu jest troche podejrzane xd
    - to prawda - przyznal jej racje, pomimo tego, ze teraz on byl wyznaczona osoba, ktora miala sie nia (I innymi) zajmowac. - pojsc na randke? - uniosl w gore jedna brew. przygladal sie jej uwaznie. nie mogl narzekac gdy go pocalowala. pewnie dobrze jej to szlo skoro miala tyle doswiadczenia xd odwzajemnil pocalunek, miziajac ja delikatnie po ramionach.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    planet hollywood - Page 2 Empty Re: planet hollywood

    Pisanie by jo wilson Czw Cze 03, 2021 2:26 am

    na pewno znalazłaby jakąś wymówkę na to!
    tak się zajmował innymi że jarał właśnie jointa i całował się ze studentką. idealny opiekun he he he. jo już taka doświadczona w tych sprawach xd oderwała się od niego po chwili - hm - mruknęła - wybacz, wydawało mi się że nie będziesz miał nic przeciwko - pewnie zawsze chciała pocałować starszego gościa i tak się stało - randka była przykładem, nie propozycją - zaśmiałam się prostując swoja wypowiedź. przecież nie bedzie nikogo zmuszać do randki....a nie, przepraszam już to zrobiła raz xd
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    planet hollywood - Page 2 Empty Re: planet hollywood

    Pisanie by thomas conway Czw Cze 03, 2021 2:37 am

    pewnie tak, ech.
    a no mial innego robic hahah. juz wystarczylo, ze musial z Mary mieszkac w jednym pokoju. nie mogl z nia spedzac wiecej czasu. - nie mam nic przeciwko - usmiechnal sie lekko. zaraz jednak ujrzal Mary w krzakach, wiec poklepal jo po glowie. - dobrze, ze wszystko gra. bawcie sie dalej - odwrocil sie I poszedl dalej sie chowac.
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    planet hollywood - Page 2 Empty Re: planet hollywood

    Pisanie by louis wilson Pon Cze 07, 2021 7:47 pm

    przyszedł się tutaj napić, bo słyszał że mają tu zajebiste drinki! siedział przy barze i chillował.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    planet hollywood - Page 2 Empty Re: planet hollywood

    Pisanie by jo wilson Pon Cze 07, 2021 7:49 pm

    jo tańczyła z grupką jakiś latynosów próbując odreagować stresy dnia wczorajszego, ale widząc swojego braciszka tylko bardziej się nakręciła. ruszyła tupiąc prawie jak godzilla i wycelowała w niego palucha - jesteś trupem louis! - na jego miejscu bałabym się.
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    planet hollywood - Page 2 Empty Re: planet hollywood

    Pisanie by louis wilson Pon Cze 07, 2021 7:55 pm

    miał się bać swojej młodszej siostry? jak wycelowała w niego paluchem, roześmiał się i napił drinka - a może jakieś dzień dobry? - zapytał - a nie od razu, że jestem trupem, co ja ci znowu zrobiłem? - wywrócił oczami niezadowolony.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    planet hollywood - Page 2 Empty Re: planet hollywood

    Pisanie by jo wilson Pon Cze 07, 2021 8:00 pm

    powinien się bać, co z tego że była młodsza. mogła go walnąć i uciec!
    - nie dzień dobry - przywitała się nie do końca zgodnie z jego prośbą - tiffany się na mnie obraziła - wypaliła z grubej rury - masz ją udobruchać bo to wszystko twoja wina - podciągnęła swoje krótkie spodenki odruchowo, bo miała wrażenie że spadną jej zaraz - wszystko jej wypaplałeś - jęknęła.
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    planet hollywood - Page 2 Empty Re: planet hollywood

    Pisanie by louis wilson Pon Cze 07, 2021 8:05 pm

    nie będzie się jej bał! nie jest bojaźliwy xd
    - moja wina? jaka moja wina, co jej znowu wypaplałem? ja jej niczego nie powiedziałem - powiedział bo nie wiedział o co jej w sumie teraz chodzi. był wręcz przekonany o tym, że tiffy wszystko wiedziała! z resztą, on mówił tiffy wiele rzeczy - dogadajcie się same, nie potrafisz przepraszać, nie? - zapytał popijając ze szklaneczki i kołysząc się w rytm muzyki.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    planet hollywood - Page 2 Empty Re: planet hollywood

    Pisanie by jo wilson Pon Cze 07, 2021 8:13 pm

    błąd xd
    - wypaplałeś jej wszystko o mnie i andersonie, jakby były to najświeższe newsy z jakiegoś tabloida, nie udawaj że tego nie zrobiłeś - mruknęła niezadowolona zabierając mu drinka, którego wypiła w sekundę praktycznie he he - za co niby mam przepraszam? - burknęła - za to, że nie dzielę się z każdym swoimi problemami? - liczyła się z tym, że stanie po stronie tiffy, w końcu dawała mu się macać po cyckach, a z jo mógł co najwyżej obejrzeć film i napić sie piwka.
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    planet hollywood - Page 2 Empty Re: planet hollywood

    Pisanie by louis wilson Pon Cze 07, 2021 8:16 pm

    tiffy dała mu się przelecieć jeszcze zaraz po tym jak opowiedział jej o andersonie i jo xd więc, sorry, ale nie będzie za swoją siostrą w tej sprawie. patrzył na nią jak wypija mu drinka, będzie musiał kupić sobie kolejnego o co zaraz poprosił barmana - powiedziałem, a co, miałem jej o tym nie mówić czy jak? byłem swoją drogą przekonany, że ona już też o tym dawno wie, skoro praktycznie pół paczki i tak też o tym wie. nie będę okłamywał swojej dziewczyny bo ty masz jakieś dziwne przyzwyczajenia w tej sprawie - rozłożył ręce - i co? mam teraz ja ją przepraszać za ciebie czy czego ty ode mnie w ogóle oczekujesz? - czekał na jej propozycje cudowne.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    planet hollywood - Page 2 Empty Re: planet hollywood

    Pisanie by jo wilson Pon Cze 07, 2021 8:20 pm

    skoro dała mu się przelecieć to to tym bardziej musiał być po jej stronie xd jo była na przegranej pozycji. jak zamówił kolejnego drinka to znowu mu go zabrała. w tym tempie będzie ją niósł do domu xd - może zamiast rozmawiać o mnie zajęlibyście się sobą skoro jesteście tacy zakochani co? - zaproponowała mu. nie chciała żeby się wtrącał w jej sprawy bo wszystko pogorszał. faceci nic nie kumali ech! - oczekuje, że tiffany mnie przeprosi bo - zawahała się bo chciała powiedzieć: 'zachowała sie jak wredna suka', ale zamiast tego wymamrotała - zachowała się jak wredna pipa - to chyba było lepsze rozwiązanie xd
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    planet hollywood - Page 2 Empty Re: planet hollywood

    Pisanie by louis wilson Pon Cze 07, 2021 8:27 pm

    - nie no kurwa, wilson, oddawaj mi drinka! - warknął na nią, a potem jej odebrał szklankę, bo powiedzmy że nie zdążyła go jednak wypić w całości - tiffy sama zaczęła o tobie rozmawiać, więc rozmowa poszła na twoje tory i tak po prostu wyszło, że powiedziałem jej o andersonie i o tym co się między wami stało! - nie widział tu żadnej swojej winy, nie zamierzał jej wcale za to przepraszać - aha, czyli mam sprawić, żeby ona cię przeprosiła? czy ty sobie kurwa żarty jakieś ze mnie robisz? ja mam was godzić, chociaż to sprawa między wami? ogarnij się jo - mruknął. zepsuła mu wieczór!
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    planet hollywood - Page 2 Empty Re: planet hollywood

    Pisanie by jo wilson Pon Cze 07, 2021 8:35 pm

    prawie wypiła do końca, ale musiała wypić go na dwie tury i przy tej drugiej wyrwał jej drinka z ręki xd - to wspaniale że sobie o mnie pogadaliście - zacmokała aż z zachwytu - więc teraz pójdziesz do tiffany i tak samo przypadkiem wytłumaczysz jej że nie ma się o co gniewać - zaproponowała. jej zdaniem to była również jego wina xd - nie byłoby tej sprawy między nami gdybyś wszystkiego nie wypaplał! - mruknęła niezadowolona i zrobiła w tył zwrot żeby wyjść stamtąd bo wiedziała, że i tak będzie trzymał stronę bowman! next!
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    planet hollywood - Page 2 Empty Re: planet hollywood

    Pisanie by louis wilson Pon Cze 07, 2021 8:41 pm

    - jak zwykle, ty tylko potrafisz się obrażać! - machnął na nią ale został w tym barze bo drinki mieli dobre xd

    Sponsored content

    planet hollywood - Page 2 Empty Re: planet hollywood

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 7:13 pm