palma sola

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    palma sola - Page 2 Empty palma sola

    Pisanie by st. albans Sob Maj 29, 2021 2:45 am

    First topic message reminder :

    palma sola - Page 2 Elemento_15_de_la_zona_arqueol%C3%B2gica_de_Palma_Sola%2C_Acapulco%2C_Guerrero
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    palma sola - Page 2 Empty Re: palma sola

    Pisanie by danielle hurd Czw Cze 03, 2021 8:35 pm

    och nie!
    - czy kiedykolwiek próbowałeś spacerowania, czy mówisz tak choć tego nie praktykowałeś? - była w stanie sobie wyobrazić że przez całe życie gabriel był wożony z miejsca na miejsce! - ochhhh, zawsze jesteś taki na 'nie? byle nie chodzenie? byle nie meksyk? - zaśmiała się bo tak na prawdę parodiowała to jak się jej czepiał na ostatniej randce że jest zachowawcza. zaraz podszedł do nich jakiś sprzedawca kwiatów bo wziął ich za parkę i rzucił po hiszpańsku tekst 'piękny kwiat dla pieknej pani' (oczywiście za opłatą xd). i dani nie rozumiała hiszpańskiego, ale wiedziała o o co chodzi, dlatego zaraz zaczęła się wymigiwać.
    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    palma sola - Page 2 Empty Re: palma sola

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Czw Cze 03, 2021 8:43 pm

    - spacerowanie po promenadzie to co innego niż chodzenie między punktem a i b. - potrząsnął od razu głową, bo tego co teraz robili nie nazwałby spacerowaniem. spacerowanie to było lansowanie się jak w bridgertonach. - ja mogę w każdej chwili wsiąść z tobą do samolotu i polecieć na dominikanę! - nie skumał, że śmieje się z niego i nawiązuje do jego wcześniejszych tekstów. gabriel nikogo nie słuchał, nawet siebie xd więc już nie pamiętał co wtedy opowiadał. gabriel za to nie skumał, że chodzi o pojedynczego kwiatka i wziął całe naręcze kwiatów trzymane przez faceta, a fernando już regulował rachunek. - w meksyku twoje zasady 'żadnych kwiatów' nie obowiązują. - oznajmił jako fakt i przekazał jej wszystkie kwiaty.
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    palma sola - Page 2 Empty Re: palma sola

    Pisanie by danielle hurd Czw Cze 03, 2021 8:51 pm

    nie znosze bridgertonów!
    - to że ty masz jakąś swoją definicję spacerowania, nie znaczy że jest poprawna - zastrzegła. dla niej spacer to spacer niezależnie z kim czy bez kogo. ważne, że mogła się przejść i relaksować otoczeniem! w zasadzie zauważyłam, że w każdej grze gdzieś chodziła więc najwyraźniej lubiła spacerować! - w porządku, wystarczy że jesteśmy tutaj - poklepała go po ramieniu i próbowała nie podpuszczać go więcej na jakieś dziwne akcje typu lot na dominikanę do czego był zdolny - mam wrażenie, że te zasady dopasowujesz tak jak jest ci wygodniej - stwierdziła niechętnie biorąc naręcze kwiatów. właściwie to ledwo mogła je utrzymać - to nie mógł być jeden kwiatek co? - zaśmiała się - zawsze musi być pompatycznie z przepychem? - zdążyła to wywnioskować przebywając z nim.
    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    palma sola - Page 2 Empty Re: palma sola

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Czw Cze 03, 2021 8:56 pm

    ja też, ale obejrzałam xd
    - to, że moja definicja jest inna niż twoja, to nie znaczy, że moja jest niepoprawna. - wow kto by pomyślał, że nawet gabriel był zdolny do bezsensownych dyskusji. pewnie chciał zaimponować dani i wyjść na inteligenta xd - stosuję się do twoich zasad przez większość czasu. każdy musi nagiąć zasady od czasu do czasu. - stwierdził wesoło. oczywiście, że dostosowywał zasady tak jak mu pasowały, nie mógł być pantoflarzem i słuchać dani w każdym aspekcie xd - tak, dokładnie. - przytaknął, bo znowu się nie zorientował, że ona się z niego śmieje. myślał że w końcu zaczyna łapać i że nie będzie więcej marudzić, że to jej nie odpowiada. - fernando ci poniesie. - zamachał na sługusa, bo się obijał.
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    palma sola - Page 2 Empty Re: palma sola

    Pisanie by danielle hurd Czw Cze 03, 2021 9:09 pm

    obejrzałam jeden odcinek i nie dałam rady, a oglądam na prawdę wiele rzeczy na netflixie ;x
    nasze postacie są skazane na bezsensowne dyskusje, to pewne..... - kompromis - zaproponowała spoglądając na niego - teraz zastosujemy moją definicję spaceru, a następnym razem twoją - nie pomyślała o tym, że proponuje mu następne spotkanie ups. a może pomyślała i zrobiła to specjalnie he he - nigdy nie stosujesz się do moich zasad, a nawet jeśli to połowicznie - kazała mu się od niej odczepić, a on tutaj przyleciał xd czy na prawdę stosował się do czegokolwiek? nie! chyba nie mogła przy nim żartować skoro nie kumał jej żartów. oddała fernando kwiaty zostawiając sobie jeden, który skubała i wąchała i w końcu dotarli do tej kaplicy/katedry gdzie danielle zanudzała go jakimiś faktami, ale koniec końców na zakończenie tej jakże spontanicznej randki całowali się jednak xd
    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    palma sola - Page 2 Empty Re: palma sola

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Czw Cze 03, 2021 9:19 pm

    akurat pierwsze dwa odcinki nie były jeszcze aż tak złe xd
    hehe czyli wyszło na jego! nie żałował, że tu przyleciał skoro swoim czarem i wdziękiem i wielkim romantycznym gestem przekonał ją, żeby chciała z nim spędzać czas. wrócił do st. albans gdzie będzie oczekiwał na jej powrót! chyba że zatęskni to przyleci znowu za trzy dni xd

    Sponsored content

    palma sola - Page 2 Empty Re: palma sola

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » palma

      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 8:43 pm