zibu

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    zibu - Page 2 Empty zibu

    Pisanie by st. albans Sob Maj 29, 2021 1:46 am

    First topic message reminder :

    zibu - Page 2 01a4c5236a2dba002685d124024308de
    mary donaldson

    mary donaldson

    nowy jork
    pedagog
    crazy ex girlfriend
    30

    zibu - Page 2 Empty Re: zibu

    Pisanie by mary donaldson Nie Cze 06, 2021 10:19 pm

    przyszli tu, bo było najbliżej plaży. zajęli super stolik z widokiem. mary narzuciła na siebie ponczo i nadal była w stroju kąpielowym, to był taki wakacyjny look.
    - ach, tu jest tak pięknie, nie uważasz? - gadała. - przypomina mi się jak pojechaliśmy na weekend do hamptons, pamiętasz? - rozmarzyła się. - mieliśmy całą willę do dyspozycji, a spaliśmy na plaży... - zachichotała na to wspomnienie, bo na pewno robili dużo różnych rzeczy na tej plaży.
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    zibu - Page 2 Empty Re: zibu

    Pisanie by thomas conway Nie Cze 06, 2021 10:26 pm

    wolaby isc do mniej romantycznego miejsca, ale czego sie mogl po nie spodziewac.
    - calkiem ladnie - powiedzial, nawet nie patrzac na okolice. pewnie bardziej by mu sie podobal ten widok gdyby nie bylo w nim mary. teraz skupil sie na szukaniu jakiegos drinka, ktory by go nie zemdlil. juz mial mowic, ze nie pamieta, ale nie chcial by dalej mu przypominala. - tak, tak, powiedzmy, ze pamietam - mruknal.
    mary donaldson

    mary donaldson

    nowy jork
    pedagog
    crazy ex girlfriend
    30

    zibu - Page 2 Empty Re: zibu

    Pisanie by mary donaldson Nie Cze 06, 2021 10:29 pm

    pewnie liczył na to, że pójdą do jakiegoś głośnego klubu, w którym nie będą mieli jak gadać.
    - achhh, było wtedy tak cudownie, prawda? - kontynuowała swoje wspominki. - byliśmy tak bardzo szczęśliwi. - dodała sentymentalnie.
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    zibu - Page 2 Empty Re: zibu

    Pisanie by thomas conway Nie Cze 06, 2021 10:51 pm

    na pewno tak. wtedy moglby ja 'przez przypadek' zgubic.
    - co zamawiasz? - zmienil temat. nie mial zamiaru dalej tego sluchac. zamachal reka do kelnera i liczyl na to, ze zaraz do nich przyjdzie.
    mary donaldson

    mary donaldson

    nowy jork
    pedagog
    crazy ex girlfriend
    30

    zibu - Page 2 Empty Re: zibu

    Pisanie by mary donaldson Nie Cze 06, 2021 10:54 pm

    mógł sam wybrać lokal xd
    - marzy mi się... - przejrzała szybko kartę wzrokiem. - sex on the beach - spojrzała na niego sugestywnie. - z tego co pamiętam to też było w hamptons - zaśmiała słodko się ze swojego żarciku. ona wcale nie uważała tego tematu za zakończony.
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    zibu - Page 2 Empty Re: zibu

    Pisanie by thomas conway Nie Cze 06, 2021 11:07 pm

    to prawda xd
    - wiesz co.. - spojrzal na nia zly. - odechcialo mi sie juz - odlozyl karte na swoje miejsce. - mam juz dosyc twoich gadek, nie bede tego sluchac - podniosl sie z krzesla. - i zeby bylo jasne, to co bylo kiedys miedzy nami zostalo w przeszlosci i juz sie nigdy nie powtorzy - powiedzial ostro. a potem szybkim krokiem wyszedl i wynajal sobie pokoj w innym hotelu xd
    mary donaldson

    mary donaldson

    nowy jork
    pedagog
    crazy ex girlfriend
    30

    zibu - Page 2 Empty Re: zibu

    Pisanie by mary donaldson Nie Cze 06, 2021 11:09 pm

    to jej nie zraziło, po prostu uznała, że thomas potrzebuje więcej bodźców, żeby odnowić ich uczucie xd

    Sponsored content

    zibu - Page 2 Empty Re: zibu

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 11:15 pm