che pibe

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    che pibe Empty che pibe

    Pisanie by st. albans Sob Maj 29, 2021 1:48 am

    che pibe 501_500089118
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    che pibe Empty Re: che pibe

    Pisanie by archie holtzman Czw Cze 03, 2021 10:39 pm

    sory, ze tak dlugo. nie ogarniam xd
    plany archiego I jacka legly w gruzach gdy znalazla ich Chloe, wiec archie zdecydowal udac sie do pierwszego lepszego miejsca, ktore zwrocilo jego uwage. I tak znalazl sie tu. jadl jakies dobre danie, ktore polenila mu kelnerka I przygladal sie obrazom na science.
    liam gallagher

    liam gallagher

    dublin
    dziennikarstwo
    such a sweetheart
    23

    che pibe Empty Re: che pibe

    Pisanie by liam gallagher Czw Cze 03, 2021 10:42 pm

    liam zgłodniał bo wracał z jakiejś wielkiej imprezy i wpadli tutaj ze znajomymi - cześć archie - przywitał się z nim radośnie - polecasz coś czy nie polecasz? - zapytał gapiąc się na słowa których totalnie nie rozumiał xd był prostym irlandczykiem xd
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    che pibe Empty Re: che pibe

    Pisanie by archie holtzman Czw Cze 03, 2021 10:49 pm

    archie rozweselil sie na widok znajomej twarzy. - to co ja mam jest calkiem smaczne - pokazal na swoj talerz. - hola senorita! - zamachal do swojej nowej kolezanki kelnerki. - poprosimy to I cokolwiek jeszcze nam polecisz - wyszczerzyl sie do niej, a ona zaraz zaczela im opowiadac o daniach, ktore tu serwuja.
    liam gallagher

    liam gallagher

    dublin
    dziennikarstwo
    such a sweetheart
    23

    che pibe Empty Re: che pibe

    Pisanie by liam gallagher Czw Cze 03, 2021 10:55 pm

    - to ja poproszę to samo co kolega - uśmiechnął się i przysiadł do niego - poproszę jeszcze do tego piwo oczywiście - puścił do kelnerki oczko. skupił się na archim - jak tam? wyjazd ci się podoba? zwiedzałeś już coś ciekawego? - zapytał. skąd miał wiedzieć, że chciał zwiedzić jacka xd
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    che pibe Empty Re: che pibe

    Pisanie by archie holtzman Czw Cze 03, 2021 11:09 pm

    - prawie zwiedzalem cos ciekawego, ale plany sie zmienily - zasmial sie. - ale tutaj tez jest fajnie. maja tu koszulke w ramce - powiedzial podekscytowany, po czym pokazal palcem o co mu chodzilo. - a wy? gdzie byliscie? - zapytal z zainteresowaniem.
    liam gallagher

    liam gallagher

    dublin
    dziennikarstwo
    such a sweetheart
    23

    che pibe Empty Re: che pibe

    Pisanie by liam gallagher Czw Cze 03, 2021 11:14 pm

    - zwiedzaliśmy trochę miasto, potem poszliśmy na piwo ale jestem głodny to jakoś tak wyszło, że trafiliśmy tutaj. widzę, że słońce cię już złapało - zauważył jego opaleniznę. swoją drogą, liamowi się archie podobał, jak każdy zielony. bo liam lubi i dziewczynki i chłopców, więc pewnie wielokrotnie go obczajał - to ja zarządzam teraz piwo - odebrał swoje i poprosił jeszcze dla archiego kolejkę.
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    che pibe Empty Re: che pibe

    Pisanie by archie holtzman Czw Cze 03, 2021 11:24 pm

    - ciesze sie, ze tak wyszlo bo potrzebowalem towarzystwa - powiedzial z rozbawieniem. ale szczerze. - slonce mnie lubi - zasmial sie. zapomnialam, ze Liam jest bi! swietnie sie sklada hehe. - swietnie! nie pilem jeszcze dzisiaj.. uwierzysz w to? byc na wakacjach I nie pic - dalej sie smial. z zadowoleniem chwycil piwo, ktore podala mu kelnerka. od razu upil kilka lykow.
    liam gallagher

    liam gallagher

    dublin
    dziennikarstwo
    such a sweetheart
    23

    che pibe Empty Re: che pibe

    Pisanie by liam gallagher Czw Cze 03, 2021 11:28 pm

    wypili parę piwek razem i pogadali a potem poszli do hotelu.
    summer capaldi

    summer capaldi

    newquay
    strażnik teksasu
    girls just wanna have fun
    22

    che pibe Empty Re: che pibe

    Pisanie by summer capaldi Sob Cze 05, 2021 7:36 pm

    odłączyła się od paczki podczas łażenia po mieście i teraz siedziała z jakimiś lokalsami (emerytami) przy stoliku i grała w domino. ciągle nie umiała nic powiedzieć po hiszpańsku, ale dogadywała się z nimi świetnie.
    liam gallagher

    liam gallagher

    dublin
    dziennikarstwo
    such a sweetheart
    23

    che pibe Empty Re: che pibe

    Pisanie by liam gallagher Sob Cze 05, 2021 7:39 pm

    liamowi spodobało się tutaj tak bardzo, że przyszedł tu po raz kolejny! okej, tak naprawdę bajerował tutaj kelnerkę od tamtego wieczora i dlatego tu był. zauważył summer, wchodząc do lokalu i od razu się z nią radośnie przywitał - siema capaldi! - zawołał do niej i przy okazji machnął do kelnerki, że już przyszedł. uczył się od niej hiszpańskiego, więc parę słów już umiał - a ty co tu robisz? - zapytał gapiąc się na emeryta.
    summer capaldi

    summer capaldi

    newquay
    strażnik teksasu
    girls just wanna have fun
    22

    che pibe Empty Re: che pibe

    Pisanie by summer capaldi Sob Cze 05, 2021 7:44 pm

    - gallagher! - zawołała radośnie. popatrzyła na liama i na tego emeryta, na którego się gapił. - pytasz mnie czy mojego nowego przyjaciela? - zaśmiała się. - bo ja rozwalam wszystkich w tę gierkę, a mój przyjaciel siedzi na tym samym krzesełku prawdopodobnie od czterdziestu lat. - opowiedziała pokrótce. zaraz ktoś polożył kolejny kafelek i wszyscy uczestnicy gry wydali z siebie taki sam dźwięk zawodu.
    liam gallagher

    liam gallagher

    dublin
    dziennikarstwo
    such a sweetheart
    23

    che pibe Empty Re: che pibe

    Pisanie by liam gallagher Sob Cze 05, 2021 7:48 pm

    zaśmiał się, przysiadając do ich stolika - niezła jesteś w domino, no kto by powiedział, że czai się w tobie taki ukryty talent. zawsze byłem przekonany, że ty to tylko w te bardziej nowoczesne gry, typu butelka czy twister. na naszych imprezach by się to totalnie nie sprawdziło - rozłożył ręce i próbował ogarnąć na jakim etapie gry są - opaliłaś się summer. ładnie ci - pochwalił jej opaleniznę i poprawił okulary na nosie.
    summer capaldi

    summer capaldi

    newquay
    strażnik teksasu
    girls just wanna have fun
    22

    che pibe Empty Re: che pibe

    Pisanie by summer capaldi Sob Cze 05, 2021 7:52 pm

    - jestem świetna we wszystkie gry, a szczególnie w te, w które nie znam zasad. - odpowiedziała od razu, bo grali tu w jakąś wersję domino, której nie do końca ogarniała, ale to wcale nie przeszkadzało jej w całkowitym zaangażowaniu w grę. - dzięki, musimy spędzać na słońcu tyle czasu, żeby skorzystać na zapas przed powrotem do naszej szarówki. - stwierdziła.
    liam gallagher

    liam gallagher

    dublin
    dziennikarstwo
    such a sweetheart
    23

    che pibe Empty Re: che pibe

    Pisanie by liam gallagher Sob Cze 05, 2021 7:56 pm

    - w takim razie musimy znaleźć jakieś nowe gry dla naszej paczki - zauważył, spoglądając na pana emeryta, który się chyba na niego gapił na zasadzie człowieku weź nie przeszkadzaj jak przyszedłeś. machnął do kelnerki po raz drugi i poprosił ją grzecznie o piwko - chcesz się też czegoś napić? powiedzmy, że mam tutaj chody - zażartował, a dziewczyna puściła do niego oczko. ach te wakacyjne romanse!
    summer capaldi

    summer capaldi

    newquay
    strażnik teksasu
    girls just wanna have fun
    22

    che pibe Empty Re: che pibe

    Pisanie by summer capaldi Sob Cze 05, 2021 8:05 pm

    - specjalnie chcesz szukać takich, których zasad nie zrozumiem? - pokazała mu język. na pewno grali w dużo różnych gier, pamiętam, że andersonowi też pisałam w karcie, że lubi planszówki, a summer była otwarta na wszelkie rozrywki. - człowieku, siedzę tu pół dnia, myślisz, że nie mam chodów? zjadłam już dwa flany i wypiłam trzy espresso. - zaśmiała się, bo jednak integracja z lokalnymi dziadkami była lepsza niż jakiekolwiek romanse.
    liam gallagher

    liam gallagher

    dublin
    dziennikarstwo
    such a sweetheart
    23

    che pibe Empty Re: che pibe

    Pisanie by liam gallagher Sob Cze 05, 2021 8:08 pm

    - tak, właśnie zamierzam specjalnie kupić tutaj w takim razie jakąś grę, której zasad nie będziesz rozumiała ale zagramy ją na pierwszej lepszej imprezie ekipy, umowa stoi? - zaproponował, podając jej rękę. a potem odebrał swoje piwo od kelnerki - ty też poderwałaś tutaj kelnerkę skoro masz tutaj chody i się tak chwalisz znajomościami? - zaśmiał się, przeczesując włosy palcami - masz jakieś plany na resztę wyjazdu? - zapytał z ciekawości.
    summer capaldi

    summer capaldi

    newquay
    strażnik teksasu
    girls just wanna have fun
    22

    che pibe Empty Re: che pibe

    Pisanie by summer capaldi Sob Cze 05, 2021 8:16 pm

    - stoi! ale wiedz, że i tak cię w nią pokonam, nawet jesli nie będę wiedziała o co chodzi. - odpowiedziała z entuzjazmem i uścisnęła jego dłoń. zaraz dziadki zamachały rękami, żeby przeciąć ich umowę, bo to była kolej summer na dołożenie kafelka, na czym więc się skupiła. - dosłownie siedzisz przy stoliku z moimi chodami. - zauważyła. summer nigdy nikogo nie podrywała, więc takie pytanie liama mogło byc tylko i wyłącznie żartem... albo raczej popisywaniem się własnymi podbojami. - i kto tu się chwali znajomościami. - dodała więc rozbawiona. na jego kolejne pytanie roześmiała się jeszcze bardziej. - ziom, ja nie wiem co będę robiła za dziesięć minut, a ty mnie pytasz o plany. - zauważyła. - czy to kolejny sposób, żeby popisać się, że masz plany ze swoją kelnerką? - przyjrzała mu się uważnie. bo jeśli tak, to jej to nie interesowało hehehe.
    liam gallagher

    liam gallagher

    dublin
    dziennikarstwo
    such a sweetheart
    23

    che pibe Empty Re: che pibe

    Pisanie by liam gallagher Sob Cze 05, 2021 8:21 pm

    - nie sądzę, żebyś ze mną wygrała. albo z którymkolwiek z nas. ale jak wygrasz, wtedy stawiasz nam wszystkim kolację! - zaproponował z szerokim uśmiechem na ustach. gapił się na tą grę ale stwierdził w myślach, że jest piekielnie nudna i napił się swojego piwa dla rozrywki - chwalę się tylko znajomością z kelnerką, nic więcej. dziewczyna jest ładna i leci na mnie więc czemu miałbym nie skorzystać - zauważył - nie będe ci opowiadał o tym jakie mamy plany na potem bo ciebie to nie interesuje! przyszedłem tutaj tylko napić się piwa i zaraz stąd uciekamy - puścił do niej oczko - czyli na spontanie do końca? - zapytał.
    summer capaldi

    summer capaldi

    newquay
    strażnik teksasu
    girls just wanna have fun
    22

    che pibe Empty Re: che pibe

    Pisanie by summer capaldi Sob Cze 05, 2021 8:29 pm

    - ej! dlaczego uważasz, że ja ze wszystkich miałabym być tą, która przegra ze wszystkimi? - ale jej pojechał xd najwyraźniej summer miała słabą reputację i uchodziła za najgłupszą. a jakoś sobie radziła z dziadkami w domino! gra musiała być szalenie fascynująca skoro summer się w nią wkręciła. albo po prostu jak się w coś wkręcała to na maksa, nieważne co to było. wazne, że ona się dobrze bawiła! - pewnie leci na ciebie, bo jesteś białym irlandczykiem i to dla niej egzotyczne. - wymyśliła z rozbawieniem. nie zamierzała mu pozostać dłużna i też chciała podkopać jego ego xd - spontan nigdy się nie kończy - odpowiedziała z namaszczeniem tak jakby to było jej motto życiowe. i pewnie było, bo równie dobrze mogła na lotnisku stwierdzić, że wsiądzie do innego samolotu i wylądować w szwecji.
    liam gallagher

    liam gallagher

    dublin
    dziennikarstwo
    such a sweetheart
    23

    che pibe Empty Re: che pibe

    Pisanie by liam gallagher Sob Cze 05, 2021 8:33 pm

    - no nie wiem - stwierdził, nie przyznając się do tego, że być może grupa miała o niej zdanie, że jest jakaś totalnie głupia. z resztą, tam nie brakowało przygłupów, ludzi o wielu przypałach, ludzi kochliwych i ludzi którzy nie potrafili w związki. byli wiecznymi dzieciakami, które potrzebowały się wyszaleć. taki był liam. po trzech latach spędzonych w związku chciał się wyszaleć! - fakt, to może być to. mnie jest wszystko jedno, nie zamierzam z nią zostawać tutaj na zawsze - westchnął, popijając dalej piwo - czyli nie wracasz z nami do albans? - zapytał poważnie.
    summer capaldi

    summer capaldi

    newquay
    strażnik teksasu
    girls just wanna have fun
    22

    che pibe Empty Re: che pibe

    Pisanie by summer capaldi Sob Cze 05, 2021 8:40 pm

    po jego pytaniu zastanowiła się, co było zaskakujące jak na nią, ale wcale nie myślała nad odpowiedzią tylko nad odpowiednim kafelkiem do położenia. kiedy to zrobiła, kolejny dziadek postawił coś innego i przeklęła pod nosem, bo pokrzyżował jej plany.
    - wygląda na to, że ta gra będzie się ciągnęła jeszcze dwa tygodnie i nie dam rady z wami wrócić. - roześmiała się.
    liam gallagher

    liam gallagher

    dublin
    dziennikarstwo
    such a sweetheart
    23

    che pibe Empty Re: che pibe

    Pisanie by liam gallagher Sob Cze 05, 2021 8:45 pm

    - jaka szkoda - zaśmiał się razem z nią - no cóż, przynajmniej będziemy wiedzieć gdzie cię szukać moja droga summer - cmoknął z zadowoleniem. - dobra, skoro ty tutaj grasz, a ja nie gram, będę leciał! idę dalej pozwiedzać acapulco z moją nową znajomą - skończył piwo, zapłacił za nie i uciekł ze znajomą do jej mieszkania. next! zacznij!
    summer capaldi

    summer capaldi

    newquay
    strażnik teksasu
    girls just wanna have fun
    22

    che pibe Empty Re: che pibe

    Pisanie by summer capaldi Sob Cze 05, 2021 8:49 pm

    poleciał zwiedzać acapulco w jej mieszkaniu hehehe.
    - nie martwcie się o mnie, będą mi donosić flan i będzie mi tu dobrze. - podsumowała wesoło. - leć leć, bądź grzeczny albo i nie. - zamachała na niego, nawet nie patrząc, bo rozgrywka się zaogniła i to było ważne. siedziała tu jeszcze troche, ale potem przegrała i poleciała na nowe przygody.

    Sponsored content

    che pibe Empty Re: che pibe

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 10:51 pm