• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

express oriental

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

express oriental - Page 7 Empty express oriental

Pisanie by st. albans Czw Sie 05, 2021 6:22 pm

First topic message reminder :

express oriental - Page 7 LQOO2sr
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

express oriental - Page 7 Empty Re: express oriental

Pisanie by leila fairbrother Nie Sty 07, 2024 8:22 pm

tiffy bedzie dodatkowo obrazona jesli sie dowie, ze ona glodowala w domu kiedy Leila objadala sie chinszczyzna I nie zaprosila jej xd pomachala do patricka paleczkami. - to moj drugi dom - zazartowala. nie wstydzila sie tego ile czasu tu spedzala xd
patrick bowman

patrick bowman

stąd
-
same white shirt, couple more tattoos
27

express oriental - Page 7 Empty Re: express oriental

Pisanie by patrick bowman Nie Sty 07, 2024 8:30 pm

leila będzie z nią miała bardziej na pieńku niż jo haha.
wszyscy wiedzieli, że była obżartuchem, jakby jej szukali bo sie zgubi to najpierw po okolicznych tanich knajpach xd - więc to twój wujek? - wskazał żartując na jednego pana chińczyka - a to twoja babcia? - wskazał na drugiego. zamówił szybko sajgonki na wynos i dosiadł się - co masz? - zerknął jej w talerz, nie chciał jej objadać. spokojnie xd
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

express oriental - Page 7 Empty Re: express oriental

Pisanie by leila fairbrother Nie Sty 07, 2024 8:33 pm

haha.
nie musiala miec wlaczanej lokalizacji bo wiadomo od razu gdzie moze byc. chyba, ze by ja ktos znowu porwal xd - tak, jestesmy juz rodzina - pewnie jej dawali resztki za darmo. Ich biznes by nie dzialal gdzyby jej tu nie bylo xd - wszystkiego po troche - zasmiala sie. - co zamowiles? - bedzie go oceniac po wyborze dania xd
patrick bowman

patrick bowman

stąd
-
same white shirt, couple more tattoos
27

express oriental - Page 7 Empty Re: express oriental

Pisanie by patrick bowman Nie Sty 07, 2024 8:38 pm

tym razem kosmici, porywacze już byli xd albo reptilianie rządzący światem!
leila jak bezdomny jakiś resztki zżerała z chinolka hehe - czy to kurczak w cieście? - wskazał na jakąś kulkę w panierce. pewnie kojarzył to bo oscar lubiący chińszczyznę często to jadł! - sajgonki - odpowiedział, nie wiedział że to test - dla mamy, jest przeziębiona, a to jej niezdrowe danie na pocieszenie - wytłumaczył. ciekawe czy tiffy odziedziczyła to po mamie i też lubiła sajgonki.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

express oriental - Page 7 Empty Re: express oriental

Pisanie by leila fairbrother Nie Sty 07, 2024 8:42 pm

tak xd
haha, jak dawali za darmo to brala xd - chcesz posmakowac? - podsunela talerz w jego strone. mogla sie podzielic o ile nie bedzie chcial wiecej xd - tylko sajgonki? - ona by sie tym nie najadla. - na pewno sie jej po tym polepszy - zainspirowal ja I posmakowala swoich sajgonek. - tiffy nie zlozyla swojego zamowienia? - zapytala z rozbawieniem. moze byc zla jesli tylko kupuje cos dla mamy. - co u niej? - miala nadzieje, ze Patrick da jej jakis update bo nie odzywala sie do niej tak czesto jak zawsze.
patrick bowman

patrick bowman

stąd
-
same white shirt, couple more tattoos
27

express oriental - Page 7 Empty Re: express oriental

Pisanie by patrick bowman Nie Sty 07, 2024 8:47 pm

pomysły na dramkę xd
- nie, ale wierzę są smaczne - odmówił, bo jak się okazało w poprzedniej grze z oscarem był wytrenowany przez mamę i nate'a żeby nie jeść szmiry xd - tylko tego sobie zażyczyła - zapewnił. a pewnie poza tym podstawiali jej pod nos herbatę z cytryną i miodem - nie rozmawiałem z nią, wracam z pracy - wyjaśnił. dobrze, że nie składała zamówienia bo wyszedłby z czterema siatami stąd xd - hm - próbował ułożyć sobie w całość ostatnią rozmowę z siostrą - chyba jest trochę zła na jo i ciebie - to był wielki skrót w porównaniu do monologu tiffany.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

express oriental - Page 7 Empty Re: express oriental

Pisanie by leila fairbrother Nie Sty 07, 2024 8:52 pm

cos nowego xd
- twoja strata - zazartowala. nate tez ja probowal trenowac, ale nie dala sie xd byla zbyt zakorzeniona w fast foodzie I nie dalo sie oduczyc nawykow. rodzice pewnie nie potrafili gotowac I od malego jadla gotowce. - lepiej jej nie pokazuj sajgonek - zasmiala sie. - nadal? - westchnela na jego odpowiedz. nie to chciala uslyszec! - chcialysmy jej tylko pomoc. nie wspominala, ze Luca sie jej podoba I caly czas myslalysmy, ze jest zainteresowana tylko blake'm - zaczela mu opowiadac.
patrick bowman

patrick bowman

stąd
-
same white shirt, couple more tattoos
27

express oriental - Page 7 Empty Re: express oriental

Pisanie by patrick bowman Nie Sty 07, 2024 8:56 pm

trzeba zapisywać, tyle genialnych pomysłów niczym kolejne scenariusze odcinków w 'chirurgach'.
nie musiała się dawać trenować bo z drugiej strony tobias dawał jej jeść wszystko, był elastyczny xd - nie sądzę żeby była takim potworem i wyżarła je chorej mamie - miał dobre zdanie o siostrze xd - może po prostu poświęćcie jej więcej czasu kosztem spotykania się ze swoimi chłopakami? - zasugerował już wliczając thomasa jako chłopaka jo pewnie - czuje się trochę samotna i zagubiona - usprawiedliwiał siostrę.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

express oriental - Page 7 Empty Re: express oriental

Pisanie by leila fairbrother Nie Sty 07, 2024 9:05 pm

haha tak
- na pewno nie, ale sa szanse, ze dolaczysz do klubu osob, na ktore jest obrazona - wytarla usta serwetka. w trojke im bedzie razniej xd - to o to chodzi? nic nie mowila, ze jej to przeszkadza - nie poprawila go, ze jo nie ma chlopaka. nie chciala zeby tiffy czula sie samotna. teraz Tobias bedzie sie czul opuszczony xd
patrick bowman

patrick bowman

stąd
-
same white shirt, couple more tattoos
27

express oriental - Page 7 Empty Re: express oriental

Pisanie by patrick bowman Nie Sty 07, 2024 9:09 pm

- nie może się obrażać na wszystkich - liczył na to że jednak ominie go kara tiffy - myślę, że tylko ona wie tak na prawdę o co chodzi - nie chciał wyciągać pochopnych wniosków, szczególnie że siostra w swoich tłumaczeniach była chaotyczna - wolę jak się nie kłócicie - wyjaśnił, byłby zgraną paczką! dostał swoje sajgonki i zaraz uciekł ratować mamusię!
jasper fontaine-clarke

jasper fontaine-clarke

sheffield
politologia
bogate wnętrze, puste kieszenie
19

express oriental - Page 7 Empty Re: express oriental

Pisanie by jasper fontaine-clarke Sro Mar 27, 2024 8:03 pm

miał jakieś zaliczenie powtórkowe, którego nie zdał wcześniej dlatego wpadł spóźniony i elegancko ubrany na spotkanie z hunterem. mieli coś zjeść, a potem iśc na piwko. jednak jasper się tak wystroił że wyglądało to jak randka xd - zdałem! - krzyknął dumnie od progu i podbiegł do stolika przy którym siedział hunter.
hunter garvey

hunter garvey

kalifornia
biotechnologia
szczęściarz
20

express oriental - Page 7 Empty Re: express oriental

Pisanie by hunter garvey Sro Mar 27, 2024 8:11 pm

- brawo! - wykrzyknął i od razu wstał, uradowany na jego widok i na jego wieści. rzucili się sobie w ramiona i poklepał go po plecach. swoim zachowaniem będą tylko potwierdzać plotki. - wiedziałem, że sobie poradzisz! - chwalił go.
jasper fontaine-clarke

jasper fontaine-clarke

sheffield
politologia
bogate wnętrze, puste kieszenie
19

express oriental - Page 7 Empty Re: express oriental

Pisanie by jasper fontaine-clarke Sro Mar 27, 2024 8:15 pm

zaraz wood podłapie i u żadnej dziewczyny nie będą mieć szans, ech!
- dzięki, czułem że twoja motywacyjna gadka nie pójdzie na marne - usiadł na przeciwko i zaraz przybił z nim piątkę choć z daleka to mogło wyglądać jakby trzymali się jednak za ręce czy coś - stawiam potem piwko - odparł uradowany. ale jedno, na wiecej nie było go stać xd
hunter garvey

hunter garvey

kalifornia
biotechnologia
szczęściarz
20

express oriental - Page 7 Empty Re: express oriental

Pisanie by hunter garvey Sro Mar 27, 2024 8:22 pm

wystarczy, że rosie rozgada xd
- byłem cały czas z tobą myślami - zapewniał go wesoło, choć jakby ktoś ich podsłuchiwał, to stwierdziłby, że hunter nie może przestać myśleć o swoim ukochanym. - to ja w nagrodę postawię ci coś innego - ich rozmowa zeszła na niebezpieczny tor xd
jasper fontaine-clarke

jasper fontaine-clarke

sheffield
politologia
bogate wnętrze, puste kieszenie
19

express oriental - Page 7 Empty Re: express oriental

Pisanie by jasper fontaine-clarke Sro Mar 27, 2024 8:30 pm

po co woof xd
- czułem to w swojej głowie i ciele - zaśmiał się. jakby ktoś z boku słuchał to faktycznie mógł pomyśleć że to parka rozmawia hehe - tylko nie to co ostatnio, potem byłem zmęczony i niewyspany - a chodziło mu o tequilę i o to że miał kaca xd
hunter garvey

hunter garvey

kalifornia
biotechnologia
szczęściarz
20

express oriental - Page 7 Empty Re: express oriental

Pisanie by hunter garvey Sro Mar 27, 2024 8:42 pm

tyle gejków było w mieście, że ich romans był bardzo prawdopodobny.
- po prostu nie masz wprawy, musisz się uczyć ode mnie, bardziej doświadczonego. za każdym kolejnym razem będzie już łatwiej wchodzić - zapewniał go z pełnym przekonaniem. załóżmy, że już mieli przed sobą talerze, bo hunter wcześniej dla niego zamówił czy coś, więc teraz nachylił się z pałeczkami, żeby poczęstować się z jego talerza.
jasper fontaine-clarke

jasper fontaine-clarke

sheffield
politologia
bogate wnętrze, puste kieszenie
19

express oriental - Page 7 Empty Re: express oriental

Pisanie by jasper fontaine-clarke Sro Mar 27, 2024 8:48 pm

to prawda!
- będziemy musieli też przećwiczyć moje gardło, może częściej płukać wodą żeby nie było takie suche i obolałe - dalej dywagował, a ludzie wokół pewnie tylko bardziej zgorszeni byli xd - spróbuj koniecznie z tym sosem, niebo w gębie - wskazał na jakiś sosik. zupełnie jakby często tu bywali xd
hunter garvey

hunter garvey

kalifornia
biotechnologia
szczęściarz
20

express oriental - Page 7 Empty Re: express oriental

Pisanie by hunter garvey Sro Mar 27, 2024 8:51 pm

jasper już przegiął ze swoim tekstem, ludzie zaczęli prosić, żeby im pakować na wynos xd dobrze, że nie zaprosili jakiś koleżanek na wspólny obiad.
- i wtedy będziemy mogli to robić częściej - kiwał głową z przekonaniem i entuzjazmem. skosztował sosu i wydał z siebie pomruk zadowolenia. - ty zawsze wiesz, co mi się podoba - chwalił swojego bff.
jasper fontaine-clarke

jasper fontaine-clarke

sheffield
politologia
bogate wnętrze, puste kieszenie
19

express oriental - Page 7 Empty Re: express oriental

Pisanie by jasper fontaine-clarke Sro Mar 27, 2024 8:59 pm

koleżanki miałyby przynajmniej ploteczki!
- codziennie - zażartował, ale ludzie już sobie wyobrażali zbyt dużo i tak xd - no jasne, że wiem bo wspaniale cię znam! - był w dużym entuzjazmie po zdaniu egzaminu i dlatego tak gadał! podsunął mu talerz ze swoim jedzeniem żeby dalej się częstował. jak już zjedli i zapłacili to poszli na piwko, a ludzie którzy zostali odetchnęli z ulgą że nie muszą słuchać tych gorszących komentarzy.

Sponsored content

express oriental - Page 7 Empty Re: express oriental

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 7:03 am