ruiny

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    ruiny Empty ruiny

    Pisanie by st. albans Sob Maj 14, 2022 1:05 pm

    ruiny 4miteyulftg21
    summer capaldi

    summer capaldi

    newquay
    strażnik teksasu
    girls just wanna have fun
    22

    ruiny Empty Re: ruiny

    Pisanie by summer capaldi Nie Maj 15, 2022 4:25 pm

    zawędrowała tutaj i schowała się w ruinach, bo je oglądała z każdej strony.
    vivien fontaine

    vivien fontaine

    leeds
    lunch lady
    freak
    37

    ruiny Empty Re: ruiny

    Pisanie by vivien fontaine Nie Maj 15, 2022 4:27 pm

    meczyl ja kac morderca wiec poszla na spacer majac nadzieje, ze to ja uleczy. zmeczyla sie I zdecydowala, ze takie widoki jej wystarcza. usiadla sie na ziemi I zapalila papierosa.
    summer capaldi

    summer capaldi

    newquay
    strażnik teksasu
    girls just wanna have fun
    22

    ruiny Empty Re: ruiny

    Pisanie by summer capaldi Nie Maj 15, 2022 4:31 pm

    obejrzała już jak ruiny wyglądają od środka, więc wylazła z powrotem na powierzchnię i wtedy też zauważyła viv.
    - viv! juhuu! - zamachała do niej, ale akurat jak mówiła to wiatr tak zaświszczał, że rozmył wydobywane przez nią dźwięki i zabrzmiało jak nawoływanie ducha xd
    vivien fontaine

    vivien fontaine

    leeds
    lunch lady
    freak
    37

    ruiny Empty Re: ruiny

    Pisanie by vivien fontaine Nie Maj 15, 2022 4:35 pm

    - hej summer - odpowiedziala normalnie I dopiero po chwili skapnela sie, ze summer przeciez nie bylo juz w swiecie zywych. zsunela okulary przeciwsloneczne zeby sprawdzic czy ma zwidy. - kuzwa, chcialam zwyklego papierosa - zaczela ogladac fajke I sprawdzac czy byly na niej slady olejku z ziola.
    summer capaldi

    summer capaldi

    newquay
    strażnik teksasu
    girls just wanna have fun
    22

    ruiny Empty Re: ruiny

    Pisanie by summer capaldi Nie Maj 15, 2022 4:39 pm

    summer oczywiście nie była świadoma tego, że nico i viv już ją uśmiercili.
    - chcesz przyjść tu do mnie na drugą stronę? - zachęciła ją zapraszając ją do zaświatów xd
    vivien fontaine

    vivien fontaine

    leeds
    lunch lady
    freak
    37

    ruiny Empty Re: ruiny

    Pisanie by vivien fontaine Nie Maj 15, 2022 4:44 pm

    - eee, nie dzieki - zaciagnela sie. stwierdzila, ze skoro I tak juz ma zwidy to nie musi czekac do wieczora. wyciagnela piersiowke I napila sie z niej. jak impreza to impreza. nie zaproponowala sie podzielic z summer z wiadomo jakich powodow xd - fajnie ci tam? na drugiej stronie? - zaakceptowala, ze ma szosty zmysl I widzi duchy.
    summer capaldi

    summer capaldi

    newquay
    strażnik teksasu
    girls just wanna have fun
    22

    ruiny Empty Re: ruiny

    Pisanie by summer capaldi Nie Maj 15, 2022 4:55 pm

    - potem przyjdziesz, nie wywiniesz się - zażartowała. summer wypiła już dużo alko i nie miała palącej potrzeby, żeby prosić viv o zarzucenie piersiówką w jej stronę. tę chwilę mogła wytrzymać bez picia. - jest trochę chłodniej - przyznała rozglądając się naokoło, bo akurat stała w cieniu.
    vivien fontaine

    vivien fontaine

    leeds
    lunch lady
    freak
    37

    ruiny Empty Re: ruiny

    Pisanie by vivien fontaine Nie Maj 15, 2022 5:06 pm

    - to potem, mam nadzieje, ze bardzo potem - zasmiala sie I znowu pociagnela lyka. - ale ogolnie milo? - miala nadzieje, ze tak! mloda osoba tracaca zycie to zawsze wielka tragedia. jedyne co by ja pocieszylo to to, ze summer sie podoba po drugiej stronie.
    summer capaldi

    summer capaldi

    newquay
    strażnik teksasu
    girls just wanna have fun
    22

    ruiny Empty Re: ruiny

    Pisanie by summer capaldi Nie Maj 15, 2022 5:13 pm

    - ale jesteś! świetnie byśmy się bawiły! - zawołała z udawanym obrażeniem. kolejna koleżanka, która nie wyznawała zasady "gdzie ty, tam ja". summer powinna zmienić znajomych xd - byłoby milej jakbym miała ze sobą zioło - poklepała się po kieszeniach. viv wypytywała próbując pogodzić się ze śmiercią summer xd
    vivien fontaine

    vivien fontaine

    leeds
    lunch lady
    freak
    37

    ruiny Empty Re: ruiny

    Pisanie by vivien fontaine Nie Maj 15, 2022 5:23 pm

    - nie watpie w to, zawsze sie dobrze bawilismy - posmutniala troche. rip summer xd gdyby nie proponowala jej podrozy w zaswiaty to by sie zgodzila xd miala duzo niedokonczonych spraw na ziemi. - nie ma tam ziola? - zapytala zawiedziona.
    summer capaldi

    summer capaldi

    newquay
    strażnik teksasu
    girls just wanna have fun
    22

    ruiny Empty Re: ruiny

    Pisanie by summer capaldi Nie Maj 15, 2022 5:29 pm

    - i musisz to zawsze pamiętać! - odpowiedziała. nie zauważyła smutku w jej głosie i nie wydało jej się podejrzane to, że mówiła w czasie przeszłym. jej głowę zaprzątały teraz myśli o tym co fajnego robiły dawniej i jakie przygody nadal je czekają. - nie, zabrali mi na wejściu - miała na myśli nico i resztę.
    vivien fontaine

    vivien fontaine

    leeds
    lunch lady
    freak
    37

    ruiny Empty Re: ruiny

    Pisanie by vivien fontaine Nie Maj 15, 2022 5:46 pm

    - bede pamietac - obiecala. - to nie fair, powinni sie chociaz to pozwolic zatrzymac - podniosla sie z ziemi I otrzepala tylek. - musze juz isc bo szczerze mowiac troche niepokoi mnie to, ze cie widze - pokazala na nia palcem - ale przekaze to nico. moze jeszcze kiedys sie zobaczymy - machnela na pozegnanie I poszla.
    summer capaldi

    summer capaldi

    newquay
    strażnik teksasu
    girls just wanna have fun
    22

    ruiny Empty Re: ruiny

    Pisanie by summer capaldi Nie Maj 15, 2022 5:53 pm

    - spoko, będę w okolicy! - machnęła jej na pożegnanie, bo nadal nie zauważyła niczego podejrzanego w jej słowach. to, że dziwiła się widząc ją przy ruinach zamiast w centrum imprezy było sensownym wytłumaczeniem, tak samo jak to, że viv poszła przekazać nico gdzie kręci się summer, żeby bawili się razem xd zaraz też poszła z powrotem do ogniska.

    Sponsored content

    ruiny Empty Re: ruiny

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 3:05 am