dzielnica bo-kaap

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    dzielnica bo-kaap - Page 2 Empty dzielnica bo-kaap

    Pisanie by st. albans Czw Lip 07, 2022 11:39 am

    First topic message reminder :

    dzielnica bo-kaap - Page 2 Bo-kaap
    regina carlson

    regina carlson

    st. albans
    weterynaria
    sweet creature
    22

    dzielnica bo-kaap - Page 2 Empty Re: dzielnica bo-kaap

    Pisanie by regina carlson Sro Lip 20, 2022 8:01 pm

    flynn najstarszy więc najnormalniejszy, na resztę kuzynów zabrakło xd
    - przecież jestem wyluzowana - w jej mniemaniu była. spojrzała na flynna, a potem na benka - prawda? - pewnie nie odpowiedzieli więc jeszcze raz na nich spojrzała - prawda? - powtórzyła. liczyła, ze przytakną.
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    dzielnica bo-kaap - Page 2 Empty Re: dzielnica bo-kaap

    Pisanie by ben wonder Sro Lip 20, 2022 8:04 pm

    rodzeństwo flynna na pewno bardziej zielone xd
    potakiwał flynnowi, bo wszystko co wiedział o piwie wiedział od niego. ashley uczyła go tylko picia wódki xd nie chciał odpowiadać na pytanie reginy, bo nie chciał, żeby się obraziła.
    - eeee - wydobył z siebie kiedy naciskała na odpowiedź - mogłabyś być tyci tyci bardziej aktywna - pokazał ile to jest tyci tyci.
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    dzielnica bo-kaap - Page 2 Empty Re: dzielnica bo-kaap

    Pisanie by flynn caplan Sro Lip 20, 2022 8:16 pm

    pewnie tak xd
    haha kazdy uczyl benka co innego. zerknal na bena, a potem znowu na regine. tez nie chcial odpowiadac na jej pytanie bo nie chcial jej urazic. - tyci tyci - powtorzyl po benie. - ale jestes na dobrej drodze! dwa bary w jednym dniu? - rozlozyl rece i wyszczerzyl sie.
    regina carlson

    regina carlson

    st. albans
    weterynaria
    sweet creature
    22

    dzielnica bo-kaap - Page 2 Empty Re: dzielnica bo-kaap

    Pisanie by regina carlson Sro Lip 20, 2022 8:22 pm

    karola musi zrobić rodzeństwo dla flynna i grać sama ze sobą xd
    chyba nie od każdego bo raczej nie nauczył się okrzesania od reginy. chłonął co chciał, nie jak gąbka xd
    - nie jestem aktywna? - zmartwiła się i aż rozdziawiła usta przed ze zdziwienia - chodzę na taniec towarzyski - fakty z karty xd - ostatnio uczyli nas walca - była aktywna, mogła im zaprezentować.
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    dzielnica bo-kaap - Page 2 Empty Re: dzielnica bo-kaap

    Pisanie by ben wonder Sro Lip 20, 2022 8:28 pm

    hahaha świetny plan. przypomniało mi się jak grałam sama ze sobą mattem i tracy xd widać to przeznaczenie w przypadku caplanów.
    okrzesanie od reginy nie było mu potrzebne w życiu swojego best life na studiach xd
    - a uczą was tańców z tiktoka? - zaczął dopytywać, bo jego zdaniem to była bardziej przydatna umiejętność w dzisiejszych czasach.
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    dzielnica bo-kaap - Page 2 Empty Re: dzielnica bo-kaap

    Pisanie by flynn caplan Sro Lip 20, 2022 8:38 pm

    hahah xd czytalam nawet ta gre zanim zrobilam flynna xd
    od reginy by sie nauczyl atakow paniki najwyzej.
    flynn bardziej myslal o imprezach kiedy byla mowa o byciu aktywnym, ale lekcje tanca tez sie jej przydadza. - chodzisz na lekcje tanca i twoje umiejetnosci sie marnuja bo nie chcesz znami chodzic na balety - byl zawiedziony. - moglabys byc slawna - juz sobie ja wyobrazal jako gwiazde tiktoka.
    regina carlson

    regina carlson

    st. albans
    weterynaria
    sweet creature
    22

    dzielnica bo-kaap - Page 2 Empty Re: dzielnica bo-kaap

    Pisanie by regina carlson Sro Lip 20, 2022 8:49 pm

    nie pamiętam tej gry xd
    - czy na tych baletach tańczą walca? - zanuciła typową melodię dla walca. regina chyba nie bywała często w klubach, albo wcale. albo dostawała tam ataków paniki i nie pamiętała xd
    - eee - myślała chwilę i patrzyła na kuzynów - co to tik tok? - brawo, była na czasie xd jak ja hahahaha. chociaż nie, dzieki karoli edukacji byłam nawet.
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    dzielnica bo-kaap - Page 2 Empty Re: dzielnica bo-kaap

    Pisanie by ben wonder Sro Lip 20, 2022 8:54 pm

    ważna gra, która zaważyła na losach rodziny caplanów xd
    - możesz tańczyć walca jeśli chcesz, ale będzie lepiej jeśli będziesz robić shuffle dance - zaczął skakać i machać wszystkimi kończynami, żeby jej zaprezentować o co chodziło. też jestem tak bardzo na czasie, że musiałam wpisać w google "modny taniec 2022", żeby wiedzieć co benek może zaproponować xd - musimy cię wprowadzić w świat tiktoka! - wykrzyknął i był gotowy ją edukować jak karola nas xd
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    dzielnica bo-kaap - Page 2 Empty Re: dzielnica bo-kaap

    Pisanie by flynn caplan Sro Lip 20, 2022 9:07 pm

    haha tak xd
    jaki research xd - the worm, body rolls i moonwalk zawsze sa niezadowne - pouczal ich. juz widze jak reggie robi worma na podlodze w klubie xd flynn nie przejmowal sie co jest modne, a co nie i wywijal na parkiecie z dance move'ami na jakie mial w tamtej chwili ochote. mieli cos wspolnego z benem bo wtedy tez tanczyl jakby nikt nie patrzyl xd - tyle cie omija! - juz wyciagal telefon zeby pokazac jej swoje ulubione filmiki. you're welcome xd
    regina carlson

    regina carlson

    st. albans
    weterynaria
    sweet creature
    22

    dzielnica bo-kaap - Page 2 Empty Re: dzielnica bo-kaap

    Pisanie by regina carlson Sro Lip 20, 2022 9:11 pm

    reggie mogła się nie przyznawać, bo jak zarzucili ja filmiki to była przebodźcowana i potem benek musiał ją do domku odprowadzać. sami sobie popsuli imprezkę, ups!

    Sponsored content

    dzielnica bo-kaap - Page 2 Empty Re: dzielnica bo-kaap

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 12:56 am