blizzard

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    blizzard Empty blizzard

    Pisanie by st. albans Pon Lis 28, 2022 3:28 pm

    blizzard Blizzard-1-aspect-ratio-503-503
    wilhelmina lore

    wilhelmina lore

    manchester
    -
    hard liquor mixed with a bit of intellect
    23

    blizzard Empty Re: blizzard

    Pisanie by wilhelmina lore Pon Gru 26, 2022 5:52 pm

    zaliczała już trzecią przejażdżkę i pokazywała wszystkim mięczakom jak się bawić xd
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    liceum
    devil in disguise
    21

    blizzard Empty Re: blizzard

    Pisanie by rosie anderson Pon Gru 26, 2022 5:54 pm

    chciala sie przejechac, ale nie chcialo jej sie czekac w kolejce. will byla na przodze wiec podeszla do niej i zaczela udawac, ze sa razem xd - hejka, dobrze, ze zaklepalas miejsce - przywitala sie wesolo.
    wilhelmina lore

    wilhelmina lore

    manchester
    -
    hard liquor mixed with a bit of intellect
    23

    blizzard Empty Re: blizzard

    Pisanie by wilhelmina lore Pon Gru 26, 2022 6:02 pm

    nie sądziła, że ktokolwiek będzie chciał się z nią przejechać, jej znajomi wymiękli bo pewnie była to dość ekstremalna karuzela/doświadczenie. tym bardziej nie spodziewała się rosie która raczej wyglądała na wygodnicką - cześć koleżanko, o której zapomniałam że przyjdzie - podjęła jej grę i zarzuciła jej rękę na ramię żeby stworzyć więź xd - nie wiedziałam, że lubisz takie doznania - wskazała na kolejkę.
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    liceum
    devil in disguise
    21

    blizzard Empty Re: blizzard

    Pisanie by rosie anderson Pon Gru 26, 2022 6:07 pm

    rosie nie miala ekstremalnych przezyc z chlopakami to musiala isc na karuzele xd byla odwazna dopoki nie weszla na nia bo nie zastanawiala sie za bardzo nad tym jak ja tam wytrzesie. - zapomnialas o mnie? - udawala oburzona. - jesli bede sie bala bedziesz musiala mnie potrzymac za reke - spojrzala krzyczacych ludzi.
    wilhelmina lore

    wilhelmina lore

    manchester
    -
    hard liquor mixed with a bit of intellect
    23

    blizzard Empty Re: blizzard

    Pisanie by wilhelmina lore Pon Gru 26, 2022 6:10 pm

    jak odrzuciła wszystkich to nie miała xd
    will już kilka razy jeździła na tym więc nie zrobiło to na niej żadnego wrażenia - a można o tobie zapomnieć? - odpowiedziała pytaniem na pytanie nie tłumacząc się z niczego - awww, czyli po prostu chciałaś żeby cię zmacała, trzeba było od razu powiedzieć - zarechotała. uznała, że jest taka zajebista że rosie tylko mydli jej oczy xd
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    liceum
    devil in disguise
    21

    blizzard Empty Re: blizzard

    Pisanie by rosie anderson Pon Gru 26, 2022 6:13 pm

    to oni nie doceniali jej xd
    - nie mozna - spojrzala na nia i usmiechnela sie. rosie zawsze starala sie zrobic wrazenie xd - jesli bym sie od razu przyznala to nie byloby romantycznie - zasmiala sie. nie mialaby nic przeciwko macaniu sie. probowala tylko raz, ale jej sie podobalo.
    wilhelmina lore

    wilhelmina lore

    manchester
    -
    hard liquor mixed with a bit of intellect
    23

    blizzard Empty Re: blizzard

    Pisanie by wilhelmina lore Pon Gru 26, 2022 6:21 pm

    musi nową ofiarę znaleźć, scotty? xd
    - pytanie czy ty też o mnie nie zapomniałaś? - will też uważała sie za jedyną w swoim rodzaju więc nie można było o niej zapomnieć! czy rosie miała jakąś schadzkę z philipem w ogóle?
    - nie szukaj tu romantyzmu, przynajmniej trzy osoby zwymiotują i mam nadzieję że nie będziesz to ty - niech wtedy nie liczy na macanki xd
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    liceum
    devil in disguise
    21

    blizzard Empty Re: blizzard

    Pisanie by rosie anderson Pon Gru 26, 2022 6:26 pm

    tak, musisz dokonczyc go xd
    - jak moglabym? - przez ten bonding w toalenie nie mogla jej zapomniec xd nie pamietam, chyba nie miala. ale zawsze mozna to zmienic xd - ale z ciebie buzzkill - rozbawiona szturnela ja biodrem. nie musiala sie bac, ze rosie sie porzyga bo nie moglaby sobie takiej siary zrobic xd
    wilhelmina lore

    wilhelmina lore

    manchester
    -
    hard liquor mixed with a bit of intellect
    23

    blizzard Empty Re: blizzard

    Pisanie by wilhelmina lore Pon Gru 26, 2022 6:32 pm

    już wiesz jaki jest status xd
    zbliżyła twarz do jej i sprawdzała po oczach czy nie kłamie. miała cwany uśmieszek, ale rosie mogła to odebrac jako romantyczne doświadczenie - no właśnie - przytaknęła uznając, że faktycznie rosie była pod jej wrażeniem! haha to prawda, w sumie philip jakoś sie uspokoił ostatnio, to może musi taką rosie własnie ogarnąć.
    - czy próbujesz mnie obrazić? - nie uważała się za buzzkill. zaraz wyjęła z kieszeni kurtki małą butelkę wina i zanim ruszyły podała jej żeby sie napiła.
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    liceum
    devil in disguise
    21

    blizzard Empty Re: blizzard

    Pisanie by rosie anderson Pon Gru 26, 2022 6:37 pm

    ech xd
    rosie wszystko odbierala jako romantyczne doswiadczenie xd ruszylo sie w niej cos jak tak patrzyly sobie w oczy i zaczela sie zastanawiac czy will sie jej podoba w romantycznie. philip za dlugo byl spokojny. oscar by mial na chwile spokoj jakby ktos inny sie za rosie zabral xd - skadze - zaprzeczyla. - tylko cie testowalam - chetnie chwycila wino.
    wilhelmina lore

    wilhelmina lore

    manchester
    -
    hard liquor mixed with a bit of intellect
    23

    blizzard Empty Re: blizzard

    Pisanie by wilhelmina lore Pon Gru 26, 2022 6:41 pm

    haha psychopatka rosie xd była o wszystkie jednorazowe numerki zazdrosna z tego powodu że każda interakcja była dla niej romantyczna. no właśnie, philip powinien tymczasowo uratować oscara. choć wiadomo, że jest większym chujkiem niż oscar. ale przynajmniej rosie mogłaby się zdziwić że kręci z rodzeństwem xd
    - testowałaś w związku z czym? - rozsiadła się wygodnie i kiedy rosie wypiła trochę to chwyciła wino z jej dłoni i sama też wzięła pare łyków - w związku z tym czy jestem godna twojego zainteresowania? - to co najwyżej will ją testowała. wyczuwała jej vibe jeśli chodzi o zainteresowanie laskami.
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    liceum
    devil in disguise
    21

    blizzard Empty Re: blizzard

    Pisanie by rosie anderson Pon Gru 26, 2022 6:46 pm

    rosie nie jest psychopatka xd naiwnie wierzy w milosc xd
    moze po tylu chujkach by sie faktycznie przerzucila na laski skoro nie potrafi sobie znalezc pozadnego chlopaka xd
    - od poczatku wydaje mi sie, ze jestes - przyznala. nie miala az takiego duzego ego zeby uwazac, ze ktos nie jest godny jej zainteresowania. jesli chodzilo o dziewczyny xd byla girls girl i z kazda laska chetnie sie probowala zaprzyjaznic. dopoki nie kradly jej chlopakow xd
    wilhelmina lore

    wilhelmina lore

    manchester
    -
    hard liquor mixed with a bit of intellect
    23

    blizzard Empty Re: blizzard

    Pisanie by wilhelmina lore Pon Gru 26, 2022 6:49 pm

    zależy jak na to patrzeć hehe.
    może w mieście nie było porządnego chłopaka xd albo był, ale rosie go nie dostrzegała ups.
    na szczęście z will miała łatwo bo nie miała w planie kraść żadnego chłopaka także rosie była bezpieczna - wiem, testowałam cię - zażartowała, ale niby to przypadkiem położyła jej dłoń na udzie. może teraz testowała co innego - zaraz ruszamy - podała jej jeszcze resztę wina żeby wypiła na odwagę xd
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    liceum
    devil in disguise
    21

    blizzard Empty Re: blizzard

    Pisanie by rosie anderson Pon Gru 26, 2022 6:52 pm

    rosie dostrzegala tylko to co chciala. a wydawalo jej sie, ze wszyscy inni byli w jej typie oprocz tego, ktory by pasowal do niej najbardziej, ups.
    taka przyjaciolka to skarb. powinna tylko z lesbijkami sie przyjaznic xd zasmiala sie slyszac, ze will ja testowala. nie zareagowala na dlon na udzie. dopila wino i poprawila sie na siedzeniu. - obiecalas potrzymac mnie za reke - przypomniala jej i wyciagnela do niej dlon.
    wilhelmina lore

    wilhelmina lore

    manchester
    -
    hard liquor mixed with a bit of intellect
    23

    blizzard Empty Re: blizzard

    Pisanie by wilhelmina lore Pon Gru 26, 2022 6:56 pm

    czyli była zaślepiona poszukiwaniem idealnego kandydata xd
    lepiej z lesbijkami niż gejkami w sumie. rafe już ukradł jej jednego gościa xd
    chwyciła od niej pustą butelkę i wyrzuciła za siebie, rebel hehe - jak będziesz się bała - przypomniała jej. chwilę trzymała jeszcze rękę na jej udzie, a potem specjalnie po nim przesunęła i chwyciła jej dłoń. wiedziała, że takimi gierkami może dojśc do tego do czego chciała!
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    liceum
    devil in disguise
    21

    blizzard Empty Re: blizzard

    Pisanie by rosie anderson Pon Gru 26, 2022 7:02 pm

    ups xd
    tylko z jednym gejem sie mogla przyjaznic bo juz bylo za pozno zeby sie wykrecic ze znajomosci z rafe xd
    - skad nie wiesz, ze juz sie nie boje? - w sumie odpowiadalo jej, ze macala ja po udzie to nie nalegala az tak bardzo na trzymanie za reke. dobrze, ze will sie na to zdecydowala bo zaraz karuzela ruszyla i rosie zaczela sie faktycznie bac. juz miala dosyc po tej jednej xd namowila will na wino i poszly sie napic.

    Sponsored content

    blizzard Empty Re: blizzard

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 2:15 am