st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    hol - Page 2 Empty hol

    Pisanie by st. albans Sob Sty 14, 2023 2:09 pm

    First topic message reminder :

    hol - Page 2 01%20-%20The_Manor_House_Hall
    andy harris

    andy harris

    derby

    nie ksiadz
    28

    hol - Page 2 Empty Re: hol

    Pisanie by andy harris Sob Sty 14, 2023 7:41 pm

    na pewno.
    - raczej moge robic to co ja chce - pyskowal xd bal sie go, ale nie mogl byc popychadlem i pozwolic sobie rozkazywac. - a ona tego ratunku chce? - nie obchodzilo go co ksiaze wymyslil. najwazniejsze bylo co myslala annie.
    george windsor

    george windsor

    londyn
    brak
    prince of people's hearts
    28

    hol - Page 2 Empty Re: hol

    Pisanie by george windsor Sob Sty 14, 2023 7:43 pm

    - e? nie? to jest zamek, a ja jestem księciem więc ja tu rozkazuję - bredził xd nie ogarniał niczego już, a na pewno tego jak powinien się zachowywać jako przyszły król - oczywiście że chce bo woli mnie od ciebie - już mu się włączała rywalizacja. z kimś musiał rywalizować skoro gabek zniknął.
    andy harris

    andy harris

    derby

    nie ksiadz
    28

    hol - Page 2 Empty Re: hol

    Pisanie by andy harris Sob Sty 14, 2023 7:48 pm

    - moze w swoim zamku - zalowal, ze nie mogl sie sam napic. to by mu pomoglo. - wiec dlaczego zaprosila mnie, a nie ciebie? - udzielilo mu sie. ze stresu xd annie prosila go zeby jej pilnowal wiec staral sie uchronic ja przed dalszymi dramkami.
    george windsor

    george windsor

    londyn
    brak
    prince of people's hearts
    28

    hol - Page 2 Empty Re: hol

    Pisanie by george windsor Sob Sty 14, 2023 7:51 pm

    - to zamek mojego wujka! - wymyślił, ale pewnie tak było xd - bo nie wiedziała czy jestem dostępny, ale na jej szczęście byłem - zamachał do swoich ochroniarzy którzy się jednak tu znaleźli i zagrodzili andy'emu drogę, a sam pobiegł dalej szukać annie!
    andy harris

    andy harris

    derby

    nie ksiadz
    28

    hol - Page 2 Empty Re: hol

    Pisanie by andy harris Sob Sty 14, 2023 7:52 pm

    cofnal sie szukac innego wyjscia xd
    romy luddington

    romy luddington

    tutejsza
    politologia
    strawberry lipstick state of mind
    21

    hol - Page 2 Empty Re: hol

    Pisanie by romy luddington Sob Sty 14, 2023 10:36 pm

    też poleciała szukać teda, ale zamiast tego wpadła na kuzyna - cześć - rozglądała się nerwowo - miałeś tu być? - zapytała jednak zdziwiona bo nie przypominała sobie, że potwierdzał obecność xd
    ansel hurd

    ansel hurd

    Londyn
    -
    musician
    27

    hol - Page 2 Empty Re: hol

    Pisanie by ansel hurd Sob Sty 14, 2023 10:39 pm

    - czesc romy! - ucieszyl sie bardzo, ze w koncu mial okazje ja zatrzymac I sie przywitac. niewlasciwy moment xd theme tego wieczora xd - niespodzianka! - rozlozyl wesolo rece. - nie bylem pewny czy wroce do anglii na czas wiec nie chcialem nic mowic - zaczal opowiadac. mial czas xd
    romy luddington

    romy luddington

    tutejsza
    politologia
    strawberry lipstick state of mind
    21

    hol - Page 2 Empty Re: hol

    Pisanie by romy luddington Sob Sty 14, 2023 10:44 pm

    przytuliła go pośpiesznie, ale widać było że myślami była zupełnie gdzie indziej!
    - wspaniale, zostajesz na długo? - myślała, że wpadł na chwilę. jej pytania były bardzo pośpiesznie - może pójdziemy w tamtą stronę? - i pociągnęła go żeby szli i rozmawiali - poznałeś już mojego chłopaka teda? - może tak było i powie jej gdzie go znaleźć xd faktycznie niewłaściwy moment jest odpowiednim motywem tego przyjęcia.
    ansel hurd

    ansel hurd

    Londyn
    -
    musician
    27

    hol - Page 2 Empty Re: hol

    Pisanie by ansel hurd Sob Sty 14, 2023 10:49 pm

    zauwazyl, ze sie spieszy. myslal, ze dlatego, ze byly jeszcze inne osoby, z ktorymi musiala sie przywitac. - stesknilem sie za wami, postanowilem wrocic - zasmial sie I zarzucil jej reke na ramiona. - jasne - zgodzil sie I ruszyl. ale bardzo wolno xd - jeszcze nie mialem przyjemnosci - rozejrzal sie. wiedzial jak wyglada.
    romy luddington

    romy luddington

    tutejsza
    politologia
    strawberry lipstick state of mind
    21

    hol - Page 2 Empty Re: hol

    Pisanie by romy luddington Sob Sty 14, 2023 10:51 pm

    haha, opóźniał ją xd nie był mile widziany w tym momencie xd
    - to urocze, w takim razie zostajesz na dłużej? - dalej się rozglądała szukając znajomej twarzy tedzia, ale na marne - pewnie gdzieś pomaga, jest bardzo uczynny - nie chciała w takim razie żeby poznawał go teraz kiedy może zostać oskarżona o zdradę xd
    ansel hurd

    ansel hurd

    Londyn
    -
    musician
    27

    hol - Page 2 Empty Re: hol

    Pisanie by ansel hurd Sob Sty 14, 2023 10:54 pm

    myslal, ze sie cieszy na jego widok!
    - zostaje na dluzej - potwierdzil. - wyglada na milego chlopaka - przyznal. wydawalo mu sie, ze pasuja do siebie. ted czarowal cala rodzinke I wygladal na idealnego chlopaka. - moze mu pomozemy? chetnie go poznam - zaproponowal.
    romy luddington

    romy luddington

    tutejsza
    politologia
    strawberry lipstick state of mind
    21

    hol - Page 2 Empty Re: hol

    Pisanie by romy luddington Sob Sty 14, 2023 10:58 pm

    cieszyłaby się w normalnej sytuacji xd
    - wszyscy już wiedzą? - dopytywała grzecznościowo ale nie skupiała się na jego opowieściach - jest miły - zapewniła z uśmiechem - musze najpierw go znaleźć i z nim porozmawiać, potem będzie czas na uprzejmości - zasugerowała. jej mina była zdenerwowana i poważna jednocześnie.
    ansel hurd

    ansel hurd

    Londyn
    -
    musician
    27

    hol - Page 2 Empty Re: hol

    Pisanie by ansel hurd Sob Sty 14, 2023 11:03 pm

    moze potem sie ucieszy jak bedzie miala komu marudzic xd
    - jeszcze nie wszyscy - nie zdazyl porozmawiac z cala rodzina bo co chwile zaczepial go ktos kto gadal o sobie xd - dobrze - zgodzil sie. wtedy sie jej przyjrzal I zauwazyl, ze cos nie tak. - cos sie stalo? - zmartwil sie.
    romy luddington

    romy luddington

    tutejsza
    politologia
    strawberry lipstick state of mind
    21

    hol - Page 2 Empty Re: hol

    Pisanie by romy luddington Sob Sty 14, 2023 11:06 pm

    to na pewno dopadnie ansela!
    - musisz przywitać się z dziadkami - ciekawe czy frank dostał czymś w łeb xd wszyscy wiedzieli że warto zwierzać się mu!
    kręcili się szukając teda aż przystanęła - przyjaciółka mojego chłopaka mnie nie znosi i próbuje skutecznie sabotować nasz związek - zwaliła na lizzie oczywiście xd
    ansel hurd

    ansel hurd

    Londyn
    -
    musician
    27

    hol - Page 2 Empty Re: hol

    Pisanie by ansel hurd Sob Sty 14, 2023 11:10 pm

    - juz to zrobilem - szkoda, ze nie zgodzil sie po wtedy by znalezli teda xd noc sie jeszcze nie skonczyla, wszystko moze sie zdazyc. - och - rowniez stanal. - jestes pewna, ze nie potrzebujesz pomocy w szukaniu go? - to nie brzmialo dobrze.
    romy luddington

    romy luddington

    tutejsza
    politologia
    strawberry lipstick state of mind
    21

    hol - Page 2 Empty Re: hol

    Pisanie by romy luddington Sob Sty 14, 2023 11:14 pm

    noc sie jeszcze nie skończyła, a już było emocjonująco xd
    - po prostu potrzebuje go znaleźć i z nim spędzić resztę wieczoru - żeby odseparować go od lizzie, wiadomo xd widać było że się miotała i denerwowała nie wiedząc co zrobić. miętosiła zestresowana rękaw kuzyna jak mała dziewczynka.
    ansel hurd

    ansel hurd

    Londyn
    -
    musician
    27

    hol - Page 2 Empty Re: hol

    Pisanie by ansel hurd Sob Sty 14, 2023 11:17 pm

    to byl dlugi dzien xd
    zmartwilo go jej zachowanie. wlaczyl sie w nim protective mode I chcial jej pomoc. - znajdziemy go - zapewnil. objal romy I poszli szukac chlopaka razem.

    Sponsored content

    hol - Page 2 Empty Re: hol

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 12:28 am