dance floor

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    dance floor  Empty dance floor

    Pisanie by st. albans Pon Lip 24, 2023 6:19 pm

    dance floor  Pngtree-hawaiian-maidens-dancing-on-a-hotel-dance-floor-picture-image_3175479
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    dance floor  Empty Re: dance floor

    Pisanie by flynn caplan Pon Lip 24, 2023 7:47 pm

    rzucil swoje rzeczy do pokoju i poszedl rozkrecac impreze xd tanczyl hula bo laska obiecala mu kupic za to szota.
    marty singleton

    marty singleton

    londyn
    inżynieria
    puppy eyes
    25

    dance floor  Empty Re: dance floor

    Pisanie by marty singleton Pon Lip 24, 2023 7:48 pm

    laska obiecała mu kupić szota, ale to marty ją namówił xd - załóż wianek na głowę! - dopingował kumpla xd pewnie zaraz sam wypije kilka szotów i będzie odwalać xd
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    dance floor  Empty Re: dance floor

    Pisanie by flynn caplan Pon Lip 24, 2023 7:54 pm

    smiecznie tanczyl wiec jakas tancerka pozyczyla mu wianek. - powinnismy sie tez tak przebrac - chcial zeby marty tez sie dobrze bawil xd albo nie chcial sam dostac opierdol jak takie przebieranki okaza sie klopotliwe.
    marty singleton

    marty singleton

    londyn
    inżynieria
    puppy eyes
    25

    dance floor  Empty Re: dance floor

    Pisanie by marty singleton Pon Lip 24, 2023 8:02 pm

    nie chciał się przebierać, wolał ukradkiem robić jemu zdjęcia xd
    - nie musze szukać pretekstu do zdjęcia koszulki - zaśmiał sie i bez zastanowienia zdjał z siebie koszulke. teraz to on siedział jak debil z gołą klatą i gapił się jak flynn tańczy. patrzył tak podejrzanie że mogli ich wziąć za parkę xd
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    dance floor  Empty Re: dance floor

    Pisanie by flynn caplan Pon Lip 24, 2023 8:09 pm

    peggy go zniszczyla xd
    zasmial sie kiedy marty pokazal klate. - nie siedz tak - podszedl do niego tanecznym krokiem i juz wyciagal go na parkiet. trzymal go za rece wiec to dodalo do wygladania jak parka xd
    marty singleton

    marty singleton

    londyn
    inżynieria
    puppy eyes
    25

    dance floor  Empty Re: dance floor

    Pisanie by marty singleton Pon Lip 24, 2023 8:20 pm

    - no dobraaaaaaaaa - nie potrafił mu odmówic bo szoty zaczęły mocniej działać. tanczyli razem, a potem wszyscy w ośrodku traktowali ich jak parkę i życzyli szczęśliwego wyjazdu xd
    ansel hurd

    ansel hurd

    Londyn
    -
    musician
    27

    dance floor  Empty Re: dance floor

    Pisanie by ansel hurd Sro Sie 09, 2023 6:47 pm

    jakas szafa na niego zleciala i przytrzasnela mu noge wiec nie mogl sie ruszyc xd
    martine rabiou

    martine rabiou

    paris
    taniec
    i want auroras and sad prose
    24

    dance floor  Empty Re: dance floor

    Pisanie by martine rabiou Sro Sie 09, 2023 6:51 pm

    szafa grająca xd
    tina w obliczu śmierci nie widziała co ma zrobić, pewnie już przeruchała się z jakimiś dwoma kolesiami, ale to nie dawało jej satysfakcji. przyszła tutaj odetchnąć albo porozmyślać nad nową piosenką bo ją zainspirował wszechobecny chaos, a zamiast tego znalazła potrzebującego ansela - nie bądź martwy, nie bądź martwy - powtarzała i podchodziła do niego ostrożnie. plan był taki żeby wylądowali w łóżku na koniec wyjazdu, jak będzie martwy to będzie to komplikacja xd
    ansel hurd

    ansel hurd

    Londyn
    -
    musician
    27

    dance floor  Empty Re: dance floor

    Pisanie by ansel hurd Sro Sie 09, 2023 6:56 pm

    moze byc xd
    zmeczyl sie szarpaniem z meblem i calym stresem wiec akurat jak tina sie zjawila to nabieral sil zeby znowu zawolac o pomoc lub probowac sie samemu uwolnic. uslyszal jej glos, ale otworzyl oczy dopiero jak nad nim stanela. - hej - pomachal do niej xd
    martine rabiou

    martine rabiou

    paris
    taniec
    i want auroras and sad prose
    24

    dance floor  Empty Re: dance floor

    Pisanie by martine rabiou Sro Sie 09, 2023 7:02 pm

    tina wiedziała jak sie ruchać i pisać piosenki, a nie jak ratować innych. miał pecha, że na nią trafił. niby była twardą suką, ale jak przyszło co do czego to jej nogi miękły xd
    - czyli żyjesz - mruknęła słysząc jego głos, może nawet odetchnęła z ulgą? - czy to krew? - stanęła nad nim, ale zaraz kucnęła i się mu przyjrzała - wołałeś o pomoc? - dziwiła się że dopiero ona na niego trafiła xd
    ansel hurd

    ansel hurd

    Londyn
    -
    musician
    27

    dance floor  Empty Re: dance floor

    Pisanie by ansel hurd Sro Sie 09, 2023 7:05 pm

    jednak nie byla taka twarda xd
    podniosl sie lekko i oparl na lokciach, a potem spojrzal na swoja przygnieciona noge. - chyba. myslisz, ze jest cala? - zazartowal bo widok krwi troche go jednak martwil xd - tak, myslalem juz, ze zostalem sam na wyspie - zasmial sie.
    martine rabiou

    martine rabiou

    paris
    taniec
    i want auroras and sad prose
    24

    dance floor  Empty Re: dance floor

    Pisanie by martine rabiou Sro Sie 09, 2023 7:10 pm

    no jasne, u czerwonych to zawsze tylko otoczka xd
    kiedy już oswoiła się z widokiem krwi dotknęła jego nogi sprawdzając jak bardzo go boli, może ją to nakręcało xd - zawsze jesteś taki rozbawiony? - dziwiła się, a niby to ona była średnio poważna - nie znam się, ale ta sytuacja chyba nie należy do najzabawniejszych? - zerknęła na niego. może szacowała czy da radę go wyciągnąć.
    ansel hurd

    ansel hurd

    Londyn
    -
    musician
    27

    dance floor  Empty Re: dance floor

    Pisanie by ansel hurd Sro Sie 09, 2023 7:18 pm

    ups xd
    skrzywil sie kiedy dotykala jego zranionej nogi. - a co mi innego pozostalo? - wzuszyl ramionami. wolal zartowac niz plakac i myslec o tym, ze zaraz umra. - pomozesz? - skinal glowa na szafe. nie wiedzial czy bedzie w stanie ja sama uniesc, ale mogli sprobowac. juz sie nasiedzial w takiej pozycji xd
    martine rabiou

    martine rabiou

    paris
    taniec
    i want auroras and sad prose
    24

    dance floor  Empty Re: dance floor

    Pisanie by martine rabiou Sro Sie 09, 2023 7:22 pm

    krytpochujki xd
    - jesteś zbyt wesoły - mrukneła. nie wiadomo czy to był komplement czy jednak nie, ale po kilku dniach w pokoju z tiną mógł zauważyć, że nie była promyczkiem radości - podnieśc to? - zaśmiała się, bo nie sądziła że była w stanie chociaż trenowała gimnastykę - moge spróbować, ale co jeśli jeśli bardziej cię uszkodzę? - musiała mieć pewność że jej nie pozwie xd
    ansel hurd

    ansel hurd

    Londyn
    -
    musician
    27

    dance floor  Empty Re: dance floor

    Pisanie by ansel hurd Sro Sie 09, 2023 7:32 pm

    - mam byc zly? czy smutny? - zapytal czego oczekiwala skoro nie podobalo jej sie jego podejscie. wolal myslec pozytywnie i nie przyzawac sie, ze przed chwila myslal. ze to jego ostatnie chwile zycia. - musisz to tylko troche podniesc, na tyle zebym mogl sie przesunac - mial nadzieje, ze mu pomoze.
    martine rabiou

    martine rabiou

    paris
    taniec
    i want auroras and sad prose
    24

    dance floor  Empty Re: dance floor

    Pisanie by martine rabiou Sro Sie 09, 2023 7:36 pm

    - nie wiem - odpowiedziała zamiast 'nie obchodzi mnie to' - ja ciągle jestem zła - odpowiedziała od razu bo wolała to zamiast przylepienia jej łatki smutnej i choć czasami taka bywała to wolała jednak wyglądać na wkurzoną - spróbuję - chwyciła dłońmi mocno szafę i wraz z głębokim oddechem uniosła ją nieco. może nie chciała tego robić żeby nie wyglądać według facetów jak she-hulk xd najgorsza obelga!
    ansel hurd

    ansel hurd

    Londyn
    -
    musician
    27

    dance floor  Empty Re: dance floor

    Pisanie by ansel hurd Sro Sie 09, 2023 7:43 pm

    - a ja wesoly - usmiechnal sie. chcialby zeby teraz przy nim byla she-hulk xd przygotowal sie do szybkiego wyciagniecia nogi. - jeszcze troche - syknal z bolu bo nadal nie mogl sie wydostac. troche bal sie, ze zaraz upusci to z powrotem na niego xd ale zmotywowalo go to zeby wyciagnac noge i po chwili meczarni sie mu to udalo.
    martine rabiou

    martine rabiou

    paris
    taniec
    i want auroras and sad prose
    24

    dance floor  Empty Re: dance floor

    Pisanie by martine rabiou Sro Sie 09, 2023 7:49 pm

    na szczęście nie zawiodła ani siebie, ani jego! w tej kolejności xd
    - wytrzymam - zapewniła go kiedy potrzebował sekund żeby się wysunąć. na szczęście trenowała to miała siłę xd upuściła z impetem szafę kiedy się wydostał i usiadła obok niego wyczerpana bo opadła z sił przez ten wysiłek - dasz radę wstać? - wow, nawet się przejeła.
    ansel hurd

    ansel hurd

    Londyn
    -
    musician
    27

    dance floor  Empty Re: dance floor

    Pisanie by ansel hurd Sro Sie 09, 2023 7:56 pm

    haha, ona najwazniejsza xd
    chwycil sie za noge i przygladal ranie. - dzieki - zerknal na nia. chcial poruszyc noga, ale to bylo zbyt bolesne. - nie wiem.. powinienem to jakos owinac? - zalowal, ze nie trenowal pierwszej pomocy bo by sie teraz przydalo.
    martine rabiou

    martine rabiou

    paris
    taniec
    i want auroras and sad prose
    24

    dance floor  Empty Re: dance floor

    Pisanie by martine rabiou Sro Sie 09, 2023 8:06 pm

    wiadomo xd
    krew nie wpływała na nią dobrze, ale na szczęście im więcej na nią patrzyła tym bardziej się przyzwyczajała jednak - chyba powinniśmy to jakoś owinąć - nagle mówiła w liczbie mnogiej, odmieniło jej się. może ansel zbyt przystojnie wyglądał z tym cierpieniem na twarzy xd chwyciła jego koszulę i mocnym ruchem obdarła kawałek próbując go opatrzeć, ale ręce jej się trzęsły. nie robiła tego nigdy więc nie czuła się pewnie, ale coś jej podpowiadało że powinna.
    ansel hurd

    ansel hurd

    Londyn
    -
    musician
    27

    dance floor  Empty Re: dance floor

    Pisanie by ansel hurd Sro Sie 09, 2023 8:15 pm

    ansel pewnie seksi wygladal jak mial crop top xd
    docenial, ze mu pomagala. musial odetchnac chwile, ale jak widzial jej trzesace sie rece to musial jej pomoc. - pokaz - dotknal jej dlonie zeby ja troche uspokoic. - poradze sobie - usmiechnal sie i sam zaczal zawijac noge.
    martine rabiou

    martine rabiou

    paris
    taniec
    i want auroras and sad prose
    24

    dance floor  Empty Re: dance floor

    Pisanie by martine rabiou Sro Sie 09, 2023 8:21 pm

    kawałek klaty bylo widać xd
    stresowała sie, to było dla niej nowe. nie musiała sie rozbierać xd tyle emocji xd - robisz to krzywo - pomogła mu w zawijaniu więc ich dłonie synchronicznie sie stykały, o dziwo wzięła za niego jakąś odpowiedzialność - musisz dotrzeć do punktu ewakuacyjnego jeśli chcesz jakieś przeciwbólowe, nie mam nic przy sobie - widziała, że się krzywi.
    ansel hurd

    ansel hurd

    Londyn
    -
    musician
    27

    dance floor  Empty Re: dance floor

    Pisanie by ansel hurd Sro Sie 09, 2023 8:23 pm

    teaser xd
    haha nowe emocje dla tiny i ansel sie rozbieral zamiast niej xd i to nie dla seksu.
    - nie wiem czy pomoga - wyciagnal dlon zeby dala mu tabletki. chcial sprobowac, ale nie mial duzych nadziej, ze to usmierzy jego bol. - pomoz mi wstac - poprosil.
    martine rabiou

    martine rabiou

    paris
    taniec
    i want auroras and sad prose
    24

    dance floor  Empty Re: dance floor

    Pisanie by martine rabiou Sro Sie 09, 2023 8:36 pm

    pierwszy raz ktoś sie nie rozbierał z okazji seksu w jej obecności wow xd
    - przekonasz się jak dotrzesz na miejscu - bo tak jak pisałam tina nie miała nic przy sobie hehe - powoli - pomogła mu wstać, ale widziała jaki sprawia mu to ból - nie wiem jak ci pomóc, nie mam specjalnych umiejętności, mogę ci powiedzieć coś niemiłego, poklepać od niechcenia po plecach albo zaśpiewać coś - zdradziła swój sekretny talent xd

    Sponsored content

    dance floor  Empty Re: dance floor

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 3:57 pm