piec kaflowy

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    piec kaflowy Empty piec kaflowy

    Pisanie by st. albans Sob Sie 12, 2023 11:20 pm

    piec kaflowy Oven-tiled-stove-farmhouse-old-farmhouse-museum-farm-museum
    tony robinson

    tony robinson

    brisbane
    fizjoterapia
    surfin bird
    22

    piec kaflowy Empty Re: piec kaflowy

    Pisanie by tony robinson Sob Wrz 09, 2023 7:25 pm

    siedział przy piecu i strugał patyki na ognisko żeby można było piec kiełbaski xd
    trey jackson

    trey jackson

    new york
    fizjo
    friendly jock
    22

    piec kaflowy Empty Re: piec kaflowy

    Pisanie by trey jackson Sob Wrz 09, 2023 7:27 pm

    zaciekawilo go co robil w domu. - idziesz na polowanie? - zazartowal. usiadl obok i chwycil jeden z patykow, ktore naostrzyl.
    tony robinson

    tony robinson

    brisbane
    fizjoterapia
    surfin bird
    22

    piec kaflowy Empty Re: piec kaflowy

    Pisanie by tony robinson Sob Wrz 09, 2023 7:32 pm

    - będę smażył kiełbaskę - odpowiedział dumnie pokazując jak dobrze zaostrzył patyk - chcesz pomóc? obiecałem, że wystrugam trzydzieści - westchnął bo żalował, że sie zgodził. pewnie ktoś go wkręcił w to i nie ogarnał.
    trey jackson

    trey jackson

    new york
    fizjo
    friendly jock
    22

    piec kaflowy Empty Re: piec kaflowy

    Pisanie by trey jackson Sob Wrz 09, 2023 7:36 pm

    - profeska - skomentowal jego prace jak juz obejrzal patyk. - trzyciesci? - to bylo za duzo, on by nie usiedzial w miejscu. - no dobra, razem szybciej pojdzie - zlitowal sie nad nim. wyjal z kieszeni scyzoryk i zabral sie za skrobanie patyka. kupil scyzoryk w sklepie zeby czuc sie bardziej mesko xd
    tony robinson

    tony robinson

    brisbane
    fizjoterapia
    surfin bird
    22

    piec kaflowy Empty Re: piec kaflowy

    Pisanie by tony robinson Sob Wrz 09, 2023 7:57 pm

    musiał czuć się bardziej męsko skoro liam żeby czuć się bardziej męsko zabierał się za laski znowu - trzydzieści - powtórzył - profeska - pochwalił jego scyzoryk - ja mam tylko to - zamachał nożykiem który ukradł babci z szuflady - chcesz się ścigać? - zaproponował rywalizacje.
    trey jackson

    trey jackson

    new york
    fizjo
    friendly jock
    22

    piec kaflowy Empty Re: piec kaflowy

    Pisanie by trey jackson Sob Wrz 09, 2023 8:01 pm

    liam sie przekonal do seksu z dziewczynami, a trey nie byl w stanie. zostaly mu inne meskie activities.
    - tez dobrze sobie radzi - dalej go chwalil. oczy mu sie zaswiecily na propozycje o sciganiu sie. - kto pierwszy zrobi dziesiec ten dostanie najwieksza kielbaske - zaproponowal nagrode. nie mogl miec kielbaski liama to zadowoli sie taka xd
    tony robinson

    tony robinson

    brisbane
    fizjoterapia
    surfin bird
    22

    piec kaflowy Empty Re: piec kaflowy

    Pisanie by tony robinson Sob Wrz 09, 2023 8:22 pm

    czyli struganie scyzorykami i wyciskanie na siłce.
    - umowa stoi! - podjarał się i faktycznie zaczął strugać jak najęty. chęć rywalizacji to było coś wspólnego, zupełnie jakby łączyły ich więzy krwi hehe - będę pierwszy, będę pierwszy - powtarzał, aż z nieuwagi zaciął się i rozciął sobie dwa palce z których leciała krew xd
    trey jackson

    trey jackson

    new york
    fizjo
    friendly jock
    22

    piec kaflowy Empty Re: piec kaflowy

    Pisanie by trey jackson Sob Wrz 09, 2023 8:28 pm

    dobre combo.
    usiadl sie w wygodniejszej pozycji i spojrzal na niego. - start! - szybko zaczal skrobac i tylko na tym sie skupil. byl przekonany, ze wygra, ale niestety tony zawalil xd - trzeba zatamowac krew! - jak bohater rozdarl koszule zeby go opatrzyc. nie wiedzial gdzie szukac apteczki xd
    tony robinson

    tony robinson

    brisbane
    fizjoterapia
    surfin bird
    22

    piec kaflowy Empty Re: piec kaflowy

    Pisanie by tony robinson Sob Wrz 09, 2023 8:48 pm

    dla każdego gejka twardziela xd
    - szybko! krwawię! - zaczał trochę panikowac kiedy zobaczył krew. nari pewnie by padła więc lepiej że padło na treya xd - ratuj mnie bracie! - nazwał go tak przypadkiem, ale nie wiedział jeszcze że to wcale nie był przypadek.
    trey jackson

    trey jackson

    new york
    fizjo
    friendly jock
    22

    piec kaflowy Empty Re: piec kaflowy

    Pisanie by trey jackson Sob Wrz 09, 2023 8:55 pm

    tak xd
    nie doceniasz nari xd wydziala w zyciu duzo ohydnych rzeczy dzieki yuri wiec mozliwe ze by sie jej wlaczyly instynkty rodzicielskie! - ratuje! - zaczal mu sie udzielac stres. - pomocy! - zaczal sie drzec kiedy krew zaczela przesiakac przez material. babcia pewnie byla na strazy wiec zaraz przyszla na ratunek i tony zostal porzadnie opatrzony.
    tony robinson

    tony robinson

    brisbane
    fizjoterapia
    surfin bird
    22

    piec kaflowy Empty Re: piec kaflowy

    Pisanie by tony robinson Sob Wrz 09, 2023 8:58 pm

    albo opierdzielałaby tony'ego za nic xd druga opcja bardziej prawdopodobna!
    tak było, ale trey nie odstępował go na krok i mogli potem razem siedzieć i pić piwko xd
    ansel hurd

    ansel hurd

    Londyn
    -
    musician
    27

    piec kaflowy Empty Re: piec kaflowy

    Pisanie by ansel hurd Sob Wrz 16, 2023 7:42 pm

    byl ciekawy jak ten zabytek dziala i zagladal do srodka.
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    piec kaflowy Empty Re: piec kaflowy

    Pisanie by hanna haworth Sob Wrz 16, 2023 7:44 pm

    odnosiła jakieś narzędzia do budynku i zainteresowała się, co robi ansel.
    - wypatrujesz mikołaja? - zaśmiała się.
    ansel hurd

    ansel hurd

    Londyn
    -
    musician
    27

    piec kaflowy Empty Re: piec kaflowy

    Pisanie by ansel hurd Sob Wrz 16, 2023 7:47 pm

    - zostaly trzy miesiace wiec trzeba sie przygotowac i sie upewnic, ze nic nie blokuje wejscia - zasmial sie. nie chcial sie wybrudzic wiec odsunal sie zarac od pieca. - co majstrowalas? - zainteresowal sie narzedziami.
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    piec kaflowy Empty Re: piec kaflowy

    Pisanie by hanna haworth Sob Wrz 16, 2023 7:51 pm

    - planujesz tu zostać do gwiazdki? - zaśmiała się, choć zima w tych okolicznościach na pewno byłaby bajkowa! - każdy ma swoje obowiązki - zauwazyła, odkładając narzędzia. - inni majstrowali, a ja odnoszę narzędzia - dodała w ramach wyjaśnienia.
    ansel hurd

    ansel hurd

    Londyn
    -
    musician
    27

    piec kaflowy Empty Re: piec kaflowy

    Pisanie by ansel hurd Sob Wrz 16, 2023 7:54 pm

    - tesknie za sniegiem - w londynie nie mial okazji zaznac sniegu. zreszta wiejski vibe byl bardziej cosy. - juz myslalem, ze czegos o tobie nie wiem i zaskoczysz mnie tym, ze naprawilas jakas maszyne - zasmial sie.
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    piec kaflowy Empty Re: piec kaflowy

    Pisanie by hanna haworth Sob Wrz 16, 2023 7:56 pm

    - możemy polecieć w grudniu na city break do norwegii - zaproponowała i zarzuciła mu rękę na ramię. już planowała dalsze wycieczki i szukała tanich lotów. - naprawianie maszyny to chyba nie jest rocket science - stwierdziła. - a, czekaj, przecież ja znam się na rocket science - dodała beztrosko.
    ansel hurd

    ansel hurd

    Londyn
    -
    musician
    27

    piec kaflowy Empty Re: piec kaflowy

    Pisanie by ansel hurd Sob Wrz 16, 2023 8:01 pm

    - podoba mi sie ten pomysl - objal ja. byl jak najbardziej chetny na podroze. rozesmial sie na slowa hanki. - smooth - pokiwal glowa. czasami zapominal, ze byla taka ogarnieta. to nie pasowalo do jej zielonej aury xd
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    piec kaflowy Empty Re: piec kaflowy

    Pisanie by hanna haworth Sob Wrz 16, 2023 8:06 pm

    ucieszyła się, że podłapał pomysł i zaczęła się zastanawiać, kogo warto zaprosić na ich wypad.
    - zabierzemy jacka i valentino, ruth i flynna... - już ich wszystkich parowała, wiadomo, swatka xd - no i kogoś dla ciebie - potargała mu włosy. a hania zostanie sama, ale z satysfakcją z udanych swatów i wycieczki. - wiem, jesteś pod wrażeniem - śmiała się. on by nie naprawił żadnej maszyny ze swoimi muzycznymi zdolnościami.
    ansel hurd

    ansel hurd

    Londyn
    -
    musician
    27

    piec kaflowy Empty Re: piec kaflowy

    Pisanie by ansel hurd Sob Wrz 16, 2023 8:12 pm

    - ty nie jedziesz z flynnem? - zdziwil sie, ze parowala swojego chlopaka z inna dziewczyna. - i czy teraz musze szukac osoby, z ktora ja mam jechac? - zapytal z rozbawieniem. to brzmialo jak romantyczny wypad, a on nie mial nikogo na oku. - sklamalbym gdybym powiedzial, ze nie - on potrafil tylko grzebac przy instrumentach.
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    piec kaflowy Empty Re: piec kaflowy

    Pisanie by hanna haworth Sob Wrz 16, 2023 8:18 pm

    - do grudnia wiele może się zmienić - stwierdziła beztrosko. nie wiązała swojej przyszłości z flynnem, bo i tak nigdy nie był jej chłopakiem. teraz miała nową misję i było nią połączenie go ze współlokatorką. - nie musisz, ja ci jakąś znajdę - już jej się włączył zmysł swatki i szukała w głowie odpowiedniej koleżanki dla ansela. jo była znowu wolna, ale ona umawiała się kiedyś z kuzynem ansela, więc to odpadało. skończy się tak, że pojadą w szóstkę i znowu wszyscy będą myśleli, że to hanię i ansela coś łączy. - czyli masz rację, lepiej zajmuj się czyszczeniem pieca - żarcikowała z niego.
    ansel hurd

    ansel hurd

    Londyn
    -
    musician
    27

    piec kaflowy Empty Re: piec kaflowy

    Pisanie by ansel hurd Sob Wrz 16, 2023 8:24 pm

    - jestem otwarty na nowe znajomosci - jej kolezanki byly ladne wiec nie mial nic przeciwko. jak pojada razem to moze uda jej sie swatac go z kims na wakacjach. - hej, to tez wazna praca - szturnal ja z rozbawieniem. poszli razem odlozyc narzedzia, a potem wrocili do reszty.

    Sponsored content

    piec kaflowy Empty Re: piec kaflowy

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 6:40 pm