krowy

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    krowy - Page 2 Empty krowy

    Pisanie by st. albans Pon Sie 14, 2023 10:31 am

    First topic message reminder :

    krowy - Page 2 Z23914261V,Krowy-na-pastwisku---zdjecie-ilustracyjne
    ruth roosevelt

    ruth roosevelt

    londyn
    przedsiębiorcza roosveltówna
    you'll never find another like me
    26

    krowy - Page 2 Empty Re: krowy

    Pisanie by ruth roosevelt Pią Wrz 15, 2023 6:39 pm

    schowała się za stodołą i jarała zioło. oby krowy się nie nawdychały! nie chciała żeby peggy ją zobaczyła i opieprzyła xd
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    krowy - Page 2 Empty Re: krowy

    Pisanie by flynn caplan Pią Wrz 15, 2023 6:41 pm

    wyczul zapach ziola i poszedl jego tropem. - ukrywasz sie przede mna? - zazartowal. nie chodzilo mu o ich ostatnia niezreczna rozmowe tylko ziolo.
    ruth roosevelt

    ruth roosevelt

    londyn
    przedsiębiorcza roosveltówna
    you'll never find another like me
    26

    krowy - Page 2 Empty Re: krowy

    Pisanie by ruth roosevelt Pią Wrz 15, 2023 6:46 pm

    jak pies na lotnisku xd
    oczywiście od razu się spięła na jego widok i zrozumiała to opacznie - nie! dlaczego miałabym? - juz stawała się tą ruth wariatką w jego obecności. wspaniale na nią działał xd fakt, że mógł się jej podobać i to, że hania ogarnęła to było too much xd
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    krowy - Page 2 Empty Re: krowy

    Pisanie by flynn caplan Pią Wrz 15, 2023 7:02 pm

    nadawalby sie xd
    - nie wiem.. bo chcesz wszystko dla siebie - pokazal na skreta. tez sie czul inaczej po wywiadzie z hanka, ale staral sie to ukryc i byc wyluzowanym jak zawsze.
    ruth roosevelt

    ruth roosevelt

    londyn
    przedsiębiorcza roosveltówna
    you'll never find another like me
    26

    krowy - Page 2 Empty Re: krowy

    Pisanie by ruth roosevelt Pią Wrz 15, 2023 7:07 pm

    może czeka go kariera xd
    - czy ty otwarcie nazywasz mnie egoistką? - zaśmiała się i strzepnęła popiół z żarzącego się jointa, ale nadal mu go nie podała, ani nie podzieliła się, ups!
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    krowy - Page 2 Empty Re: krowy

    Pisanie by flynn caplan Pią Wrz 15, 2023 7:10 pm

    moze xd
    - to duze slowo - powiedzial z rozbawieniem. nie bylo w jego vocabulary xd - myslalem, ze mnie lubisz - chodzilo mu o po kolezensku. wcisnal sie do niej za stodole.
    ruth roosevelt

    ruth roosevelt

    londyn
    przedsiębiorcza roosveltówna
    you'll never find another like me
    26

    krowy - Page 2 Empty Re: krowy

    Pisanie by ruth roosevelt Pią Wrz 15, 2023 7:24 pm

    - tak, a goście jak ty nie lubią dużych słów - wrzuciła go do wora z hurdem i singletonem, w zasadzie miała racje xd - lubie cie - przyznała mu racje, przecież gdyby go nie lubiła to by tak nie świrowała jednak! może po prostu taki ukryty gen wariatek był u rooseveltów.
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    krowy - Page 2 Empty Re: krowy

    Pisanie by flynn caplan Pią Wrz 15, 2023 7:33 pm

    - jestem prostym chlopakiem - zasmial sie. dobrze, ze przynajmniej mial choc troche self awarness. nie wstydzil sie tego. - ja ciebie tez - usmiechnal sie i chwilowo zagapil na nia. - wiem gdzie trzymaja sernik z brzoskwiniami - dalej probowal je przekonac zeby sie podzielila. mial swoje, ale chcial z nia zapalic.
    ruth roosevelt

    ruth roosevelt

    londyn
    przedsiębiorcza roosveltówna
    you'll never find another like me
    26

    krowy - Page 2 Empty Re: krowy

    Pisanie by ruth roosevelt Pią Wrz 15, 2023 7:38 pm

    - nie aż tak bardzo jak ci sie wydaje - skwitowała. gdyby był az tak prosty to nie wdawałby się w skomplikowane relacje, nawet przypadkiem. to mógł być komplement! - jesteś pewny? - on jednak nie świrował tak jak ona xd - jadłam dzisiaj ten sernik, wiem gdzie jest, ale doceniam podejście - i wyciągnęła w tym momencie rękę żeby dać mu jednak skręta.
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    krowy - Page 2 Empty Re: krowy

    Pisanie by flynn caplan Pią Wrz 15, 2023 7:45 pm

    - tak? - zasmial sie bo to mu sie wydawalo zabawne. czasem mial przeblyski, ale nie do konca byl tego swiadomy. - jestem pewny, na sto procent - usmiechnal sie. jeszcze nie doszedl na etap swirowania xd - nic sie przed toba nie ukryje - zazartowal. myslal, ze zielone dziewczyny skitraly placek na tyle dobrze, ze tylko wybrani o tym wiedzieli xd
    ruth roosevelt

    ruth roosevelt

    londyn
    przedsiębiorcza roosveltówna
    you'll never find another like me
    26

    krowy - Page 2 Empty Re: krowy

    Pisanie by ruth roosevelt Pią Wrz 15, 2023 7:50 pm

    - nie jesteś pewny? - nie miała zamiar teraz mu wtłaczać dlaczego myśli, że nie jest prosty. może flynn sam to odkryje w fazie swoich przebłysków - okeeej - znowu podała mu skręta skoro sie dzielili - no chyba, że chcesz sie tylko podlizać - sprawdzała jego czujność. nadal myslała, że to hania było top jeden xd - lubię serniki, jestem winna! - pewnie ruth mieszkała obok zielonych dziewczyn u babci i tak wyniuchała.
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    krowy - Page 2 Empty Re: krowy

    Pisanie by flynn caplan Pią Wrz 15, 2023 8:00 pm

    - nikt mi przedtem tego nie mowil - zasmial sie. i tak by jej nie sluchal i by nie uwierzyl wiec dobrze, ze sie nie produkowala. - zawsze mowie prawde - wyszczerzyl sie. hania byla tylko top jeden jesli chodzilo o friends with benefits xd ruth mialaby duze szanse by ja przebic jesli chcialaby powtorzyc to co robili na hawajach xd - teraz juz wiem czym cie przekupic jesli bede potrzebowal - popukal sie po skroni.
    ruth roosevelt

    ruth roosevelt

    londyn
    przedsiębiorcza roosveltówna
    you'll never find another like me
    26

    krowy - Page 2 Empty Re: krowy

    Pisanie by ruth roosevelt Pią Wrz 15, 2023 8:04 pm

    fakt, że flynn był taki frywolny i to, że podobało jej się to było dla niej właśnie przerażające! - każdy facet tak mówi - wrzuciła go do jednego wora żeby jednak nabrać jakiegoś dystansu. ona hawaje wspominała z jednej strony dobrze, z drugiej była pełna wyrzutów sumienia! - czyli chcesz mnie utuczyć? to twój fetysz? - żartowała. może lubił karmić laski w łóżku. zerknęła jak wkłada jointa do ust - jak ręka? - w końcu był poszkodowany i to przy niej!
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    krowy - Page 2 Empty Re: krowy

    Pisanie by flynn caplan Pią Wrz 15, 2023 8:13 pm

    kazda niebieska laska lecaca na zielonego przez to przechodzila. chlopcom troche dluzej zajmowalo przetrawienie tego, ze leca na dziewczyny, ktore sa ich odwrotnoscia. - moge ci udowodnic. zapytaj o cos.. obojetnie o co - rozlozyl rece. - podobasz mi sie taka jaka jestes, ale nie dyskryminuje - zasmial sie. rozmowa z nia przychodzila mu naturalnie i nie kumal kiedy wprost wyznawal, ze na nia leci. zreszta to juz mieli za soba skoro sie przespali. - przed chwila cie przekonywalem, ze zawsze mowie prawde wiec nie moge klamac, ze boli zebys sie mna zajela - mogl udawac. podobalo mu sie kiedy sie przy nim krecila.
    ruth roosevelt

    ruth roosevelt

    londyn
    przedsiębiorcza roosveltówna
    you'll never find another like me
    26

    krowy - Page 2 Empty Re: krowy

    Pisanie by ruth roosevelt Pią Wrz 15, 2023 8:18 pm

    na jedną zdziwioną swoim pociągiem niebieską przypadał jeden nieogarniający zielony, takie są fakty! - czy lubisz rodzynki w serniku? - skoro chciał pytań to je dostał - i uwaga, jest tylko jedna prawidłowa odpowiedź - ostrzegła go. oczywiście taka że rodzynki są nieakceptowalne, bo tylko socjopaci je jedli xd - hm - uśmiechnęła się przelotnie bo ona usłyszała jednak to jak powiedział, że się mu podoba. westchnęła na jego słowa - daj - wskazała na jego poszkodowaną rękę. nie wiem czy była w temblaku nadal, czy flynn to olał, ale ruth ją chwyciła i zaczęła lekko masować. najwyraźniej lubiła się nim opiekować!
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    krowy - Page 2 Empty Re: krowy

    Pisanie by flynn caplan Pią Wrz 15, 2023 8:28 pm

    tak!
    nie musial dlugo myslec nad odpowiedzia. - rodzynki w slodyczach to moj wrog numer jeden - powiedzial powaznie. to wazny temat xd musiala wiedziec, ze sernikiem z rodzynkami go nie skusi. dobrze, ze sie zgadzali xd pewnie olal juz temblak bo ograniczal jego ruchy i tylko przeszkadzal. - teraz czuje sie o wiele lepiej - usmiechnal sie. przygladal sie jej jak go masowala.
    ruth roosevelt

    ruth roosevelt

    londyn
    przedsiębiorcza roosveltówna
    you'll never find another like me
    26

    krowy - Page 2 Empty Re: krowy

    Pisanie by ruth roosevelt Pią Wrz 15, 2023 8:34 pm

    haha, byli rodzynkowo kompatybilni i mógł zauważyć, że dobrze odpowiedział bo ruth uśmiechnęła się o wiele szerzej i pewniej do niego! wiadomo, że nie stosował sie do zaleceń lekarskich bo po co? - to pewnie dlatego, że zioło ci wjechało - przypomniała o okolicznościach, w których się spotkali. ucinała jakiekolwiek umizgi bo uważała, że nie powinna, choć i tak już byli zbyt blisko w tych okolicznościach.
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    krowy - Page 2 Empty Re: krowy

    Pisanie by flynn caplan Pią Wrz 15, 2023 8:45 pm

    widzial ten usmiech i byl z siebie zadowolony. to oczywiste, ze wiedzial lepiej niz lekarz. w koncu on byl poturbowany! po co sie sluchac. - to tez - zasmial sie. - ale twoje rece dzialaja magicznie - troche mu faktycznie ziolo wjechalo, ale mowil to co czul. hanka go tak nie masowala xd
    ruth roosevelt

    ruth roosevelt

    londyn
    przedsiębiorcza roosveltówna
    you'll never find another like me
    26

    krowy - Page 2 Empty Re: krowy

    Pisanie by ruth roosevelt Pią Wrz 15, 2023 8:47 pm

    hanka go nie masowała b robili inne rzeczy, a z ruth tego nie robili (poza jednym razem) więc go masowała szukając innego kontaktu fizycznego. mniej zakazanego! - teraz czuje się zobowiązana do nauczenia sztuczek karcianych skoro mam magiczne ręce - mogłaby szpanować na imprezach zielonych w ten sposób!
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    krowy - Page 2 Empty Re: krowy

    Pisanie by flynn caplan Pią Wrz 15, 2023 8:54 pm

    lubil kontakt fizyczny i mogl sie zadowolic samym masowaniem jesli ruth nie chciala nic innego. - moze odkryjesz swoj sekretny talent i zrobisz na tym kariere - bylby dumny, ze dzieki niemu to znalazla xd - moglabys byc pielegniarka - jego prywatna. - zeby wyzdrowiec potrzebuje magicznego buziaka - zasmial sie. nie zaszkodzilo probowac xd
    ruth roosevelt

    ruth roosevelt

    londyn
    przedsiębiorcza roosveltówna
    you'll never find another like me
    26

    krowy - Page 2 Empty Re: krowy

    Pisanie by ruth roosevelt Pią Wrz 15, 2023 9:05 pm

    nie był natrętem, każdy kontakt fizyczny był dla niego wygraną xd
    - wydaje mi sie, że już odkryłam co chce robić - na pewno nie bylo to bycie prawniczką zgodnie ze studiami, które prawie skończyła. ciekawe jak stefka pilnowała sklepu pod jej nieobecność xd - na prawdę? chciałbyś dostać zastrzyk ode mnie? - z tym kojarzyło się jej bycie pielęgniarką. na jego prośbę przyłożyła palec do ust, a potem położyła go na łokciu, magiczny buziak - tadam! - flynn mógłby czuć się rozczarowany.
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    krowy - Page 2 Empty Re: krowy

    Pisanie by flynn caplan Pią Wrz 15, 2023 9:15 pm

    cieszyl sie tym co ma xd
    - a szkoda, bylabys dobrym magikiem - udawal zawiedzionego. moze juz w myslach planowal jak zbija fortune razem na jej sztuczkach. - zastrzyk w tylek? od ciebie tak - zasmial sie glupkowato. - juz mi lepiej - machnal reka zbyt energicznie i walnal nia o stodole.
    ruth roosevelt

    ruth roosevelt

    londyn
    przedsiębiorcza roosveltówna
    you'll never find another like me
    26

    krowy - Page 2 Empty Re: krowy

    Pisanie by ruth roosevelt Pią Wrz 15, 2023 9:22 pm

    - zakładasz to w ciemno, mogę być fatalna w sztuczkach - może stawiał na złego konia nie miał żyłki hazardowej - to twój kolejny fetysz? roleplay? - ruth nie próbowała, może też by się jej podobało xd dobrze, ze nie chciał innych rzeczy w tyłek dostawać jak klasyczne kryptogejki! - nie musisz się popisywać przede mną - zaśmiała się, ale jednak spojrzała na niego z troską kiedy walnął w stodołę.
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    krowy - Page 2 Empty Re: krowy

    Pisanie by flynn caplan Pią Wrz 15, 2023 9:28 pm

    - jestes dobra w wielu rzeczach - pochwalil ja. w sumie nie mial pewnosci, ze tak bylo, ale dzielila geny z peggy wiec musialo cos w tym byc. - a co? chcesz sprobowac? - ostatnio mu sie nie udalo z hanka bo go wypytywala o ruth xd nie uwazal roleplayu za fetysz. to slowo mu sie kojarzylo z dziwnymi rzeczami. chociaz nie wiadomo jak freaky byl w stanie pojsc w roleplay xd
    ruth roosevelt

    ruth roosevelt

    londyn
    przedsiębiorcza roosveltówna
    you'll never find another like me
    26

    krowy - Page 2 Empty Re: krowy

    Pisanie by ruth roosevelt Pią Wrz 15, 2023 9:47 pm

    - chyba tylko ty i hania tak myślicie - przywołała przyjaciółkę. peggy miała zgoła inne zdanie. ostatnio i tak miały lepszy kontakt więc nie narzekała aż tak bardzo na siostrę! - może kiedy indziej - odpowiedziała odruchowo więc mógł się podjarać i mieć nadzieję xd słyszała jakieś odgłosy imprezy niedaleko bo pewnie zieloni nie przestawali - chcesz tam wrócić? - nie chciała go ograniczać xd

    Sponsored content

    krowy - Page 2 Empty Re: krowy

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 12:23 am