violet do cristiana

    violet valdez

    violet valdez

    puerto rico
    architektura krajobrazu
    i'm a fucking delight
    25

    violet do cristiana Empty violet do cristiana

    Pisanie by violet valdez Pią Paź 13, 2023 7:14 pm

    wiedziała, że nie da rady się spotkać z bratem, a odczuwała wewnętrzną potrzebę, żeby z nim porozmawiać. próbowała się do niego dodzwonić kolejny raz, ale oczywiście miał ważne sprawy na głowie i nie odbierał!
    cristian morales

    cristian morales

    sao paulo
    ceo
    every conquest i had made would make me more of a boss to you
    28

    violet do cristiana Empty Re: violet do cristiana

    Pisanie by cristian morales Pią Paź 13, 2023 7:17 pm

    odebrał za dziesiątym razem wiedząc ile razy dzwoniła i kto dzwonił. nie przejął się, że np. coś mogło się stać. miał ważniejsze sprawy i interesy, to fakt! - tak? - odebrał jak gdyby nigdy nic.
    violet valdez

    violet valdez

    puerto rico
    architektura krajobrazu
    i'm a fucking delight
    25

    violet do cristiana Empty Re: violet do cristiana

    Pisanie by violet valdez Pią Paź 13, 2023 7:24 pm

    powinien się przejąć, biorąc pod uwagę, że nigdy do niego nie dzwoniła. widać nie obchodził go los siostrzyczki!
    - no kurwa w końcu - powitała go burknięciem i już jej się odechciało z nim gadać. wolała go zbrukać.
    cristian morales

    cristian morales

    sao paulo
    ceo
    every conquest i had made would make me more of a boss to you
    28

    violet do cristiana Empty Re: violet do cristiana

    Pisanie by cristian morales Pią Paź 13, 2023 7:28 pm

    udawał, że nie obchodzi go los matki i siostry, a tak na prawdę był zbyt dumny żeby przyznać, że szkolenie u ojca praktycznie wyssało z niego resztki wrażliwości, którą posiadał.
    - to ty dzwonisz - przypomniał jej, bo to ona najwyraźniej miała sprawę, przecież nie on!
    violet valdez

    violet valdez

    puerto rico
    architektura krajobrazu
    i'm a fucking delight
    25

    violet do cristiana Empty Re: violet do cristiana

    Pisanie by violet valdez Pią Paź 13, 2023 7:35 pm

    violet też udawała, że nie obchodzi ją los brata, ale tak naprawdę żałowała, że nie są bliżej. miała teraz całą gromadę rodzeństwa i nikogo, z kim mogłaby porozmawiać od serca.
    - teraz już mnie wkurzyłeś i nie chce mi się z tobą gadać - bezsensowna dyskusja na poziomie xd specjalnie gadała od rzeczy, bo wiedziała, że marnuje jego czas. to była zemsta za to, że nie odebrał za pierwszym razem!
    cristian morales

    cristian morales

    sao paulo
    ceo
    every conquest i had made would make me more of a boss to you
    28

    violet do cristiana Empty Re: violet do cristiana

    Pisanie by cristian morales Pią Paź 13, 2023 7:41 pm

    tina wzbudziła jej pobieżne zaufanie/zainteresowanie więc mogła próbować. szczególnie, że i tina nie miała z kim pogadać i wolała udawać wredną sucz.
    - jak chcesz pożyczyć kasę to niestety musisz to powiedzieć na głos - wiedział, że różnie się jej wiodło i myślał, że w tej sprawie dzwoniła, szczególnie że teraz bardzo owijała w bawełnę.
    violet valdez

    violet valdez

    puerto rico
    architektura krajobrazu
    i'm a fucking delight
    25

    violet do cristiana Empty Re: violet do cristiana

    Pisanie by violet valdez Pią Paź 13, 2023 7:48 pm

    widziała potencjał w tinie, ale na razie nie umiała nawiązać normalnych relacji z siostrami i zamiast tego wylewała frustracje na scenie przed obcymi ludźmi.
    - jesteś totalnym dupkiem - prychnęła na jego tekst o pieniądzach. - jeśli cię to interesuje, to właśnie jestem w pracy - powiedziała to takim tonem, jakby chciała mu to wyrzucić. faktem było, że paliła fajkę za śmietnikami i zaraz skończy się jej przerwa.
    cristian morales

    cristian morales

    sao paulo
    ceo
    every conquest i had made would make me more of a boss to you
    28

    violet do cristiana Empty Re: violet do cristiana

    Pisanie by cristian morales Pią Paź 13, 2023 8:03 pm

    tak było łatwiej xd
    - nie powiedziałaś tego dzisiaj jako pierwsza więc spóźniłaś się - już usłyszał to od jakiejś sprzątaczki albo asystentki z piętra. dostawał takie wyzwiska minimum pięć razy dziennie, nie ruszało go to - gratulacje? miałem ci pogratulować i po to dzwonisz? - dalej nie kumał w jakim kierunku podąża ta rozmowa, a raczej był inteligentny.
    violet valdez

    violet valdez

    puerto rico
    architektura krajobrazu
    i'm a fucking delight
    25

    violet do cristiana Empty Re: violet do cristiana

    Pisanie by violet valdez Pią Paź 13, 2023 8:14 pm

    dobrze, że nie miała oporów xd inaczej gadałaby tylko do lustra. choć i to robiła!
    - będę teraz dzwonić do ciebie codziennie rano, żeby ci to powiedzieć - zapowiedziała się. będzie tak robić zamiast życzyć smacznej kawusi, zdrowe relacje rodzinne xd - ja pierdolę - też się zniecierpliwiła już, bo ta rozmowa donikąd nie prowadziła. - jeżeli tak bardzo cię to interesuje - zaczęła. bo to on przecież tak bardzo chciał wiedzieć, o co chodzi xd - to okazało się, że mój ojciec dziwkarz ma szóstkę innych dzieci z czterema innymi kobietami i zaprosił nas na pojebany wieczorek zapoznawczy - nie szczędziła w słowach. liczyła na wsparcie ze strony jedynego prawdziwego brata. choć i on był tylko połowicznie z nią spokrewniony, tak jak i reszta gromadki.
    cristian morales

    cristian morales

    sao paulo
    ceo
    every conquest i had made would make me more of a boss to you
    28

    violet do cristiana Empty Re: violet do cristiana

    Pisanie by cristian morales Pią Paź 13, 2023 8:28 pm

    - wstaję o piątej, a do siódmej już słyszę to przynajmniej raz więc musisz się bardzo postarać i nastawić budzik wcześnie rano - nie zrażał się i traktował to jako pewnego rodzaju wyzwanie. każda ich rozmowa do niczego nie prowadziła, ale ta faktycznie była wyjątkowo bez sensu - to znaczy, że też możesz być płodna jak twój tatusiek, uważaj - oczywiście nie potraktował tego poważnie choć wiadomość go zdziwiła. będzie to trawić w domu i myśleć nad tym - w takim razie powinnaś z rodzeństwem zorganizować pidżama party żeby się lepiej poznać i nie zapraszaj mnie tam - zastrzegł - no chyba, że twoje rodzeństwo to same gorące laski wtedy chętnie wpadnę, przecież nie jestem z nimi spokrewniony - już jej wszystko obrzydzał xd
    violet valdez

    violet valdez

    puerto rico
    architektura krajobrazu
    i'm a fucking delight
    25

    violet do cristiana Empty Re: violet do cristiana

    Pisanie by violet valdez Pią Paź 13, 2023 8:39 pm

    - dla ciebie się poświęcę - zacmokała. ustawi automatyczne wysyłanie wiadomości xd powinien popracować nad swoją osobowością, jeśli już z samego rana nazywano go dupkiem, ale cóż, violet nie była jego terapeutką, żeby go namawiać do zmiany. - nie chcę ich poznawać - burknęła niezadowolona. reakcja cristiana jej nie satysfakcjonowała. chciała mu między wierszami powiedzieć, że tylko on jest jej prawdziwym bratem, ale w tej chwili żałowała i mogła sobie wybrać kogoś lepszego z nowopoznanych sióstr. - jest jedna gorąca laska, ale jeśli ja nie mogę się z nią przespać, to ty też nie - violet nie zrażala się, bo też była na poziomie xd jeśli cristian chciał się bzykać z resztą dziwaczek, to świadczyło tylko o jego słabym guście xd
    cristian morales

    cristian morales

    sao paulo
    ceo
    every conquest i had made would make me more of a boss to you
    28

    violet do cristiana Empty Re: violet do cristiana

    Pisanie by cristian morales Pią Paź 13, 2023 8:44 pm

    - doświadczenie mi podpowiada że kłamiesz - nie poświęcała sie dla niego, on nie poświęcał się dla niej. nie mieli dobrych relacji, powinni chodzić na terapie i kropka - w takim razie olej je i na tym kończy sie sprawa oraz temat - najlepsza rada jaką od niego dzisiaj usłyszała. skoro jednak o nich gadała to może była ciekawa siostrzyczek - tylko jedna? - może podświadomie myślał o trójkąciku od razu - czyli wszystkie inne wyglądają jak ty? - pocisnął ją. niestety nie mieli chorych relacji jak drew i jasmine xd
    violet valdez

    violet valdez

    puerto rico
    architektura krajobrazu
    i'm a fucking delight
    25

    violet do cristiana Empty Re: violet do cristiana

    Pisanie by violet valdez Pią Paź 13, 2023 8:57 pm

    - jeszcze nie znasz moich mocy - to znaczy mocy, żeby zrobić mu na złość. uciekł do ojca, to nie mogła włączyć full trybu wkurzającej młodszej siostry. i tak uważała, że to on porzucił rodzinkę, więc był tym, który skreślił ich relację. - zamierzałam tak zrobić - nie mogła mu przyznać racji, choć w tym momencie faktycznie wydawało się to najlepszym pomysłem. chciała się komuś wygadać, tym bardziej że ming już traktowała cristiana jako dodatek do ich szalonej rodzinki i przez to violet myślała, że jednak jest jakoś powiązany ze sprawą jako jej brat. im dłużej z nim rozmawiała, tym bardziej nie wiedziała, dlaczego do niego zadzwoniła. - jesteś bezużyteczny! - zniecierpliwiła się i rozłączyła się.

    Sponsored content

    violet do cristiana Empty Re: violet do cristiana

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sob Maj 11, 2024 11:08 pm