Labirynt

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    Labirynt - Page 2 Empty Labirynt

    Pisanie by st. albans Nie Paź 29, 2023 7:49 pm

    First topic message reminder :

    Labirynt - Page 2 Simpsons-homer-simpson
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    Labirynt - Page 2 Empty Re: Labirynt

    Pisanie by jo wilson Pon Lis 06, 2023 8:39 pm

    nigdy nie wiadomo jakie czasy przed nimi i co się spieprzy xd
    na razie się z nim droczyła, ale była też po kilku drinkach, nie wiadomo jak to się skończy - dokładnie, czuje te pożerające mnie spojrzenia mężczyzn - dalej żartowała bo to nie był aż tak hot strój jak pewnie strój rosie czy coś - nie, bo wiem że wolisz blondynki - udawała niewzruszoną, choć tak na prawdę w głębi duszy była - nie byłeś dla niej wystarczająco interesujący? czyżby zapytała o brytyjską literaturę dziewiętnastego wieku? - zaśmiewała się z tego co wykładał - nuuuuuuda - oczywiście igrała z nim bo wiemy że byla oczytana i to nie tylko w tematach które studiowała.
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    Labirynt - Page 2 Empty Re: Labirynt

    Pisanie by thomas conway Pon Lis 06, 2023 8:45 pm

    musza sie cieszyc tym co maja teraz xd
    on mial nadzieje, ze skonczy sie pozytywnie. dzisiaj mogli udawac, ze nic sie nie liczy i korzystac z tego. - nic dziwnego, sam nie moge od ciebie odwrocic wzroku - kontynuowal zarty. mogl sobie pozwolic skoro gadali tylko o jej stroju. przysunal sie blizej i pomacal kawalej jej kostiumu. - to prawda - przyznal jej racje. - lamiesz mi serce - polozyl dlon na piersi, udajac, ze to go zabolalo.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    Labirynt - Page 2 Empty Re: Labirynt

    Pisanie by jo wilson Pon Lis 06, 2023 8:50 pm

    cieszyć chwilą xd
    mogli udawać, ale tak na prawdę wszyscy co między nimi się wydarzało miało znaczenie większe lub mniejsze!
    pstryknęła w powietrzu zupełnie jakby ją oświeciło - tak czułam, ze wcześniej mi się przyglądasz - dalej żartowała, była zaabsorbowana swoimi znajomymi i nie zwróciła wcześniej na to uwagi w sumie - nonsens, wszyscy wiedzą że masz serce z kamienia - zaśmiała się i niby nie mówiła tego poważnie, ale tak na prawdę jego zachowanie czasami na to wskazywało. jak to powiedziała to trochę się sama zawstydziła i zerknęła na jego dłoń, która macała jej kostium.
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    Labirynt - Page 2 Empty Re: Labirynt

    Pisanie by thomas conway Pon Lis 06, 2023 9:01 pm

    tak xd
    - przylapalas mnie - nie ukrywal tego bo zawsze sie na nia gapil kiedy byla w poblizu. nie mogl nic innego robic wiec musial sie zadowolic tym. - moj plan dziala, ale zaczynam watpic czy to byla dobra decyzja - zawsze myslal, ze chcial sie bronic przed uczuciami, ale byl bardziej szczesliwy kiedy sie na nie otwieral. nadal macal jej jablko, brakowalo mu kontaktu z nia.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    Labirynt - Page 2 Empty Re: Labirynt

    Pisanie by jo wilson Pon Lis 06, 2023 9:08 pm

    - niemożliwe, w tym wieku powinieneś mieć więcej doświadczenia i nie dać się przyłapać - w sumie to doświadczenie i wiek thomasa to były jedne z wielu rzeczy które ją kręciły - nie możesz mówić takich rzeczy - mruknęła czując że jest coraz bliżej. mącił jej takimi słowami w głowie, dlatego nie pozwoliła mu dalej nic mówić tylko zarzuciła mu ręce na szyję i pocałowała. najlepszy sposób na milczenie xd
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    Labirynt - Page 2 Empty Re: Labirynt

    Pisanie by thomas conway Pon Lis 06, 2023 9:22 pm

    - mialem chwile slabosci - nie chcial jej mieszac w glowie, ale nie mogl sie powstrzymac przed mowieniem tego. udawanie serca z kamienia nie doprowadzilo go do niczego dobrego. chcial ja przeprosic, ale nie zdazyl. odwzajemnil pocalunek i przytulil ja do siebie tak jakby miala zaraz sie rozplynac w powietrzu jesli jej nie przytrzyma.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    Labirynt - Page 2 Empty Re: Labirynt

    Pisanie by jo wilson Pon Lis 06, 2023 9:38 pm

    - nie sądziłam, że miewasz takie - wiedziała, że miewał, ale zawsze doskonale udawał i grał z poker face! nie zdążył bo jo skutecznie zamknęła mu buzię. i tak tego chciał! było doskonale, ale kiedy ją przytulił to nagle zaśmiała się pomiędzy pocałunkami - drut z kostiumu wbija mi się w brzuch - oderwała się od niego i poprawiła kostium uciekając gdzieś wzrokiem - nie możemy znowu tego robić - mącił jej w głowie i chciała mu to wytłumaczyć, ale wtedy jakaś parka studenciaków weszła z innej strony więc zrobiła krok w tył żeby stworzyć większy dystans - panie conway, tędy do wyjścia - wskazała na alejkę, z której przyszła i wyprowadziła go bezpiecznie z labiryntu. było tam tyle ludzi że nie mogli się aż tak swobodnie zachowywać więc uciekła do swojej frytki i burgera!
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    Labirynt - Page 2 Empty Re: Labirynt

    Pisanie by thomas conway Pon Lis 06, 2023 9:44 pm

    byl zawiedziony, ze tak szybko sie skonczylo. poszedl sie upic, ale i tak nie mogl zapomniec o tym pocalunku.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    Labirynt - Page 2 Empty Re: Labirynt

    Pisanie by philip lore Wto Lis 07, 2023 8:37 pm

    upijali się z marcusem w labiryncie. nie zaprosili nico, bo myśleli, że już na zawsze go stracili.
    nico joyce

    nico joyce

    st. albans
    prawo
    i'm the problem
    25

    Labirynt - Page 2 Empty Re: Labirynt

    Pisanie by nico joyce Wto Lis 07, 2023 8:39 pm

    nie mógł potem znaleźć summer i unikał winter więc uznał, że snucie się z butelką wódy po labiryncie to najlepsze wyjście - ejjjjjjj! - krzyknął kiedy ich przyłapał, czuł się zdradzony!
    marcus hurd

    marcus hurd

    edynburg
    mechanika
    bad apple
    23

    Labirynt - Page 2 Empty Re: Labirynt

    Pisanie by marcus hurd Wto Lis 07, 2023 8:42 pm

    szturnal philipa gdy na horyzoncie pojawil sie ich kolega. - twoja szefowa pozwolila ci wyjsc? - zazartowal z now roli nico czyli opiekunki do dziecka. nie doceniali, ze sie staral byc dobrym ojcem xd
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    Labirynt - Page 2 Empty Re: Labirynt

    Pisanie by philip lore Wto Lis 07, 2023 8:55 pm

    - nico joyce in the hoouuuuseee! - zaczął wyć na cały labirynt, bo był pod takim wrażeniem, że przyjaciel się przed nimi objawił. to był halloweenowy cud! święta przyszły szybciej w tym roku! (my gramy halloween, a spotify już zarzuca mnie reklamami z christmasowymi składankami xd)
    nico joyce

    nico joyce

    st. albans
    prawo
    i'm the problem
    25

    Labirynt - Page 2 Empty Re: Labirynt

    Pisanie by nico joyce Wto Lis 07, 2023 9:00 pm

    już jest listopad, to czas na święta halo!
    - nie wiem o czym mówicie - burknał bo nie podobało mu sie jak z niego sie nabijali. był tym samym nico, tylko z dzieciakiem w formie obowiązku xd nie poczuł się odrzucony więc przysiadl się i chciał zapalić fajke, ale zamiast tego z kieszeni bluzy wyjął smoczek xd
    marcus hurd

    marcus hurd

    edynburg
    mechanika
    bad apple
    23

    Labirynt - Page 2 Empty Re: Labirynt

    Pisanie by marcus hurd Wto Lis 07, 2023 9:04 pm

    swieta zaczely sie pierwszego novembera.
    olewal ich dla dziecka, ale jak w koncu sie pojawil to musieli wykorzystac, ze moga z nim w koncu spedzic troche czasu. - to jakis nowy fetysz? - chwycil smoczek I wepchnal go nico do ust.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    Labirynt - Page 2 Empty Re: Labirynt

    Pisanie by philip lore Wto Lis 07, 2023 9:09 pm

    nie akceptuję tego xd
    olewał ich dla dzieciaka, więc jak się pojawil, to zamiast korzystać z tego, że mogą znowu się upić jak za starych, dobrych czasów, to nabijali się i gadali o dzieciaku.
    rechotał ze smoczka w ustach nico.
    - laski lecą na tatuśka z wózkiem? - szturchnął kumpla. zastanawiał się, czy wykorzystuje jamiego do podrywu xd
    nico joyce

    nico joyce

    st. albans
    prawo
    i'm the problem
    25

    Labirynt - Page 2 Empty Re: Labirynt

    Pisanie by nico joyce Wto Lis 07, 2023 9:18 pm

    ja tez nie xd
    mogli być bardziej wyrozumiali. jak wepchnęli mu smoczek to od razu go wypluł w krzaki. to pewnie był ulubiony smoczek jaimiego więc będą spazmy jak się nie znajdzie. a nie znajdzie się xd - zamknijcie się i dajcie mi fajkę - bo swoje najwyraźniej zgubił. otworzył wóde i napił się trochę - jestem zmęczony - to była odpowiedź na to czy miał jak podrywać laski na wózek xd
    marcus hurd

    marcus hurd

    edynburg
    mechanika
    bad apple
    23

    Labirynt - Page 2 Empty Re: Labirynt

    Pisanie by marcus hurd Wto Lis 07, 2023 9:27 pm

    haha xd
    nie mogli mu odpuscic jak ich olewal dla jakiegos glupiego bobasa. tez sie smial z nico ze smoczkiem I byl z siebie dumny z zartu xd - co jestes taki poddenerwowany? - droczyl sie, ale dal mu fajke. - szkoda czasu na marudzenie - jak tu przyszedl to musial sie z nimi bawic, a nie marudzic!
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    Labirynt - Page 2 Empty Re: Labirynt

    Pisanie by philip lore Wto Lis 07, 2023 9:35 pm

    ich znał dłużej niż bobasa, więc powinni być na pierwszym miejscu xd niesprawiedliwe.
    - też jestem zmęczony - oznajmił. - tymi wszystkimi imprezami, na które chodzę i laskami, które posuwam - droczył się z nim i puszył się, że ma taki hajlajf, podczas gdy nico siedzi w domu z maluchem. też odpalił fajkę oczywiście i zaraz przejął wódkę.
    nico joyce

    nico joyce

    st. albans
    prawo
    i'm the problem
    25

    Labirynt - Page 2 Empty Re: Labirynt

    Pisanie by nico joyce Wto Lis 07, 2023 9:42 pm

    byli zazdrośni o bobasa, dojrzałe xd
    nico potrzebował jakiegoś wsparcia i odciągnięcia mysli od jego obecnej, beznadziejnej życiowej sytuacji, ale kumple zdecydowanie nie stawali na wysokości zadania - bo jestem zmęczony - dlatego był poddenerwowany, krąg się zamykał - i co? prędzej czy później i tobie zdarzy się wpadka - wkurzał się na philipa i jego przechwalania. odpalił fajkę i strzepywał z tego wszystkiego popiół na trawe, bardzo odpowiedzialne xd
    marcus hurd

    marcus hurd

    edynburg
    mechanika
    bad apple
    23

    Labirynt - Page 2 Empty Re: Labirynt

    Pisanie by marcus hurd Wto Lis 07, 2023 9:48 pm

    no coz xd
    jeszcze sie nie przyzwyczaili do tego, ze dzieciak byl na pierwszym miejscu u nico I nie okazywali mu wsparcia. to, ze chcieli go wyciagnac na impreze powinno wystarczyc! - na szczescie ty wpadles pierwszy I juz wiemy, ze prezerwatywy nie wystarczaja - dzieki nico xd gdyby philp wpadl to Marcus tez by musial zrobic dziecko ming zeby nie zostac sam. chodziliby razem na play grupy. ciekawe czy strazak Philip byl na warcie I pilnowal zeby nic sie nie zapalilo xd
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    Labirynt - Page 2 Empty Re: Labirynt

    Pisanie by philip lore Wto Lis 07, 2023 9:53 pm

    i tak już wiemy, że mingus będzie mieć córkę xd philipa jako ojca chyba nigdy nie będę w stanie sobie wyobrazić, mimo że miał fajnego tatuśka jako wzór do naśladowania xd
    mogli się cieszyć swoim reunion, pić i palić, a jak siano zaczęło się jarać, to strażak philip je stłamsił i wszyscy wokół myśleli, że jest prawdziwym strażakiem, który przybył na akcję, więc dostał jeszcze pochwały i został bohaterem. krótko mówiąc: na pewno dziś poruchał xd

    Sponsored content

    Labirynt - Page 2 Empty Re: Labirynt

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 3:03 am