nic mi się nie udaje! -> LILIANN

    Poll

    pechowiec numer one

    [ 1 ]
    nic mi się nie udaje! -> LILIANN Bar_left13%nic mi się nie udaje! -> LILIANN Bar_right [13%] 
    [ 2 ]
    nic mi się nie udaje! -> LILIANN Bar_left25%nic mi się nie udaje! -> LILIANN Bar_right [25%] 
    [ 3 ]
    nic mi się nie udaje! -> LILIANN Bar_left38%nic mi się nie udaje! -> LILIANN Bar_right [38%] 
    [ 0 ]
    nic mi się nie udaje! -> LILIANN Bar_left0%nic mi się nie udaje! -> LILIANN Bar_right [0%] 
    [ 2 ]
    nic mi się nie udaje! -> LILIANN Bar_left24%nic mi się nie udaje! -> LILIANN Bar_right [24%] 
    [ 0 ]
    nic mi się nie udaje! -> LILIANN Bar_left0%nic mi się nie udaje! -> LILIANN Bar_right [0%] 

    Wszystkich Głosów: 8
    Poll closed
    avatar

    Gość
    Gość

    nic mi się nie udaje! -> LILIANN Empty nic mi się nie udaje! -> LILIANN

    Pisanie by Gość Wto Kwi 10, 2012 4:08 pm






    ------- welcome to woof woof,

    GŁÓWNA | OSTATNIE POSTY | ARCHIWUM | IT GIRL & IT BOY | VOTE | | TAGI | WYDARZENIA



    pechowcy

    10-04-2012 @ 17:08.

    biedactwa, którym nic nie wychodzi. począwszy od trącania ich na chodnikach, po całe życie. nic nie mogą z tym zrobić, bo los po prostu ich nie lubi. zostaje nam tylko współczuć każdemu z nich... kto ma najgorzej w życiu?



    78 KOMENTARZY | ZOSTAW KOMENTARZ




    nic mi się nie udaje! -> LILIANN Colique_white10
    JEST TO BLOG Z SAMYMI FAKTAMI NA TEMAT UCZNIÓW ST. ALBANS SCHOOL. ŻADEN SEKRET NIE JEST BEZPIECZNY, A MY MAMY OCZY WSZĘDZIE TAM, GDZIE WY SIĘ ZNAJDUJECIE. WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE INFORMACJE SĄ PRAWDZIWE! NIGDY NIE BĘDZIESZ TĄ SAMĄ OSOBĄ PO TYM JAK TWOJE KŁAMSTEWKA WYPŁYNĄ NA ŚWIATŁO DZIENNE!

    --------------------------------------------

    TAGI: EFFIE | FANNY | LILY | NICOLE | RENESME | VINCENT

    avatar

    Gość
    Gość

    nic mi się nie udaje! -> LILIANN Empty Re: nic mi się nie udaje! -> LILIANN

    Pisanie by Gość Sob Kwi 14, 2012 1:43 am






    ------- welcome to woof woof,

    GŁÓWNA | OSTATNIE POSTY | ARCHIWUM | IT GIRL & IT BOY | VOTE | | TAGI | WYDARZENIA



    chodzące nieszczęście

    14-04-2012 @ 2:43.

    u lily drama goni dramę. nie ma co się nudzić w takim życiu! nie ma praktycznie żadnych wzlotów. dziewczyna jest zaprzeczeniem tezy, że po spadku na samo dno może się jedynie od niego odbić. żyje jakby w czarnej dziurze, która pochłania ją coraz bardziej. oby nie zakończyło się to jakąś tragedią!



    78 KOMENTARZY | ZOSTAW KOMENTARZ




    nic mi się nie udaje! -> LILIANN Colique_white10
    JEST TO BLOG Z SAMYMI FAKTAMI NA TEMAT UCZNIÓW ST. ALBANS SCHOOL. ŻADEN SEKRET NIE JEST BEZPIECZNY, A MY MAMY OCZY WSZĘDZIE TAM, GDZIE WY SIĘ ZNAJDUJECIE. WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE INFORMACJE SĄ PRAWDZIWE! NIGDY NIE BĘDZIESZ TĄ SAMĄ OSOBĄ PO TYM JAK TWOJE KŁAMSTEWKA WYPŁYNĄ NA ŚWIATŁO DZIENNE!

    --------------------------------------------

    TAGI: LILIANN LORE


      Obecny czas to Czw Maj 02, 2024 4:14 pm