stajnia

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    stajnia - Page 2 Empty stajnia

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:49 pm

    First topic message reminder :

    stajnia - Page 2 Tumblr_lszbg2e93R1qz6f9yo1_r1_400_large
    matt caplan

    matt caplan

    belfast
    college dropout
    mądry, ale leniwy
    29

    stajnia - Page 2 Empty Re: stajnia

    Pisanie by matt caplan Pią Paź 02, 2015 4:00 pm

    zjarany matt słuchał jej historii i roześmiał się tak, jakby pierwszy raz w życiu usłyszał coś zabawnego. zaraz jednak zapomniał co go tak rozbawiło, więc spojrzał na mary.
    - z czego się śmiejemy? - spytał niewinnie.
    marylin larsen

    marylin larsen

    st albans
    weterynaria
    crazy!
    29

    stajnia - Page 2 Empty Re: stajnia

    Pisanie by marylin larsen Pią Paź 02, 2015 4:15 pm

    spojrzala w jego strone kiedy zaczął się śmiać. - nie wiem, to ty się śmiejesz, ja opowiadam mocjuszowi najciekawszą historię jaką kiedykolwiek usłyszy. - powiedziała kiwając głową z powagą bo byla przekonana, że taka wlaśnie ta historia jest!
    matt caplan

    matt caplan

    belfast
    college dropout
    mądry, ale leniwy
    29

    stajnia - Page 2 Empty Re: stajnia

    Pisanie by matt caplan Pią Paź 02, 2015 4:17 pm

    - co to za historia? opowiedz mi. - usiadł jak dziecko w przedszkolu, które wyczekuje aż opiekunka zacznie czytać bajkę. patrzył na nią wyczekująco i z zafascynowaniem. już zapomniał, że raz tę historię słyszał.
    marylin larsen

    marylin larsen

    st albans
    weterynaria
    crazy!
    29

    stajnia - Page 2 Empty Re: stajnia

    Pisanie by marylin larsen Pią Paź 02, 2015 4:22 pm

    - no dobra. - ucieszyła się i usiadła sobie na przeciwko niego. - no więc to historia o muszce plujce, która bardzo nie lubiła być brudna, ale jak to mucha tarzała się w gównie.... - streściła mu krótko o czym to będzie. - no więc plujanieczka, no bo tak się nazywała, poszła z rodzicami na jedno gówienko się najeść, ale że ubrudziła sobie skrzydełka i wszystkie sześć łapek to długo latała w poszukiwaniu kałuży, żeby się umyć. a kiedy już ją znalazła to okazało się, że to jeziorko i utonęła. - zakonczyla historię.
    matt caplan

    matt caplan

    belfast
    college dropout
    mądry, ale leniwy
    29

    stajnia - Page 2 Empty Re: stajnia

    Pisanie by matt caplan Pią Paź 02, 2015 4:24 pm

    na koniec historii rozpłakał się jak dziecko.
    - myślałem, że to będzie zabawna historiaaaa - zawył, bo mary bardzo go zawiodła! pewnie poprzednio ta historia brzmiała tak samo, ale wtedy uważał ją za szalenie zabawną. już mu się wszystko w głowie poprzestawiało od jarania.
    marylin larsen

    marylin larsen

    st albans
    weterynaria
    crazy!
    29

    stajnia - Page 2 Empty Re: stajnia

    Pisanie by marylin larsen Pią Paź 02, 2015 4:26 pm

    - żartowałam! - zaśmiała się. - moje historie nigdy smutno się nie kończą! plujanieczka nie mogła znaleźć kałuży bardzo długo, bo mieszkała na pustyni, o czym oczywiście nie wiedziała, bo nie była najbystrzejsza... ale na szczęście zaczynała się pora deszczowa to zaraz wszystko zmył z niej deszcz i była najczystszą muszką plujką na świecie. tadaaam
    matt caplan

    matt caplan

    belfast
    college dropout
    mądry, ale leniwy
    29

    stajnia - Page 2 Empty Re: stajnia

    Pisanie by matt caplan Pią Paź 02, 2015 4:29 pm

    zamrugał.
    - co? nie rozumiem o czym ty do mnie mówisz, mary. miałaś to dzisiaj na zajęciach? - spojrzał na nią podejrzliwie, teraz zachowując się jak normalny matt. zmieniał nastroje tak szybko jak pandora xd
    marylin larsen

    marylin larsen

    st albans
    weterynaria
    crazy!
    29

    stajnia - Page 2 Empty Re: stajnia

    Pisanie by marylin larsen Pią Paź 02, 2015 4:31 pm

    - coooo? - zaśmiała się. - już dawno skończyłam etap z owadami..... - pokręciła głową.- nie jest zbyt obszerny, bo przecież weterynarze rzadko się nimi zajmują z już przede wszystkim rzadko zajmują się muchami. po co by nam to było. - powiedziała rozbawiona i popukała go po czole nachylając się lekko, żeby sięgnąć. nie miała rąk długich jak małpka.
    matt caplan

    matt caplan

    belfast
    college dropout
    mądry, ale leniwy
    29

    stajnia - Page 2 Empty Re: stajnia

    Pisanie by matt caplan Pią Paź 02, 2015 4:36 pm

    - to ty opowiadasz jakieś historie o muchach i oczekujesz, że będę wiedział o co chodzi. - potrząsnął głową. zaczął się macać po kieszeniach i zatapiać dłonie w sianie, szukając swojej trawy, którą już całą wypalił wcześniej. a że jej nie znalazł, to włączyło mu się gastro i poszli na frytki.
    harry windsor

    harry windsor

    londyn
    mechanika
    książę
    32

    stajnia - Page 2 Empty Re: stajnia

    Pisanie by harry windsor Czw Paź 15, 2015 7:19 pm

    przyszedł odwiedzić swojego konia i dawał mu marchewki.
    beatrice windsor

    beatrice windsor

    londyn
    HR
    sweet child
    28

    stajnia - Page 2 Empty Re: stajnia

    Pisanie by beatrice windsor Czw Paź 15, 2015 7:23 pm

    nie wiem czy on ją lubił, ale ona jego na pewno, więc kiedy tylko zobaczyła jednego z jego bodyguardów a na pewno jakiś z nim był to ucieszona do niego podleciała. - harry! pisałam do ciebie w tamtym tygodniu i nawet nie raczyłeś mi odpisać. - powiedziała robiąc smutną minkę i podeszła od razu ucałować jego policzek na przywitanie.
    harry windsor

    harry windsor

    londyn
    mechanika
    książę
    32

    stajnia - Page 2 Empty Re: stajnia

    Pisanie by harry windsor Czw Paź 15, 2015 7:29 pm

    lubił ją na pewno. może nie tak bardzo jak ona jego, ale lubił. trochę nie był zadowolony, że mu ktoś przeszkadza bo chciał mieć chwilę ciszy. uśmiechnął się trochę niemrawo do niej. - no cześć - przywitał się z nią. - tak? wybacz, miałem tyle na głowie, że musiałem przeoczyć twoją wiadomość - dalej karmił konia.
    beatrice windsor

    beatrice windsor

    londyn
    HR
    sweet child
    28

    stajnia - Page 2 Empty Re: stajnia

    Pisanie by beatrice windsor Czw Paź 15, 2015 7:49 pm

    no to dobrze, skoro ją lubił to bea na pewno jeszcze chętniej okazywała mu swoją radość ze spotkania. zmierzyła go wzrokiem. może i zazwyczaj też jakoś wylewnie się z nią nie witał ale coś jej się bardzo nie podobało. - harry..... nie lubisz mnie juz? - zapytała. była trochę przewrażliwiona na tym punkcie i na każdym kroku musiała się upewniać, ze wszyscy ją lubią.

    Sponsored content

    stajnia - Page 2 Empty Re: stajnia

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Wto Maj 14, 2024 9:10 pm