kiosk

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    kiosk - Page 2 Empty kiosk

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:16 pm

    First topic message reminder :

    kiosk - Page 2 Kiosk_Greece
    lea gordon

    lea gordon

    sztokholm
    prawo
    evil queen
    32

    kiosk - Page 2 Empty Re: kiosk

    Pisanie by lea gordon Nie Paź 26, 2014 1:29 pm

    całe szczęście, że lea nie kupowała żadnego biletu na autobus, który na przykład miałby zaraz odjechać, bo chyba by go zamordowała. udusiła gołymi rękami czy coś w tym stylu... ale brzydziła się komunikacją miejską, więc o to mógł być spokojny. przynajmniej chwilowo, póki jeszcze kompletnie nie straciła cierpliwości. czekała dość cierpliwie, stukając obcasem jakby odmierzała czas aż skończy się jej wspaniałomyślność.
    - mógłbyś się trochę pospieszyć, albo chociaż wybierać te cholerne krzyżówki gdzieś z boku? nie jesteś jedyną osobą, która potrzebuje coś kupić. - powiedziała w końcu poirytowana, gdy minęły kolejne dwie minuty. cierpliwość każdego ma swoje granice, a jak wspominałam jej była wyjątkowo krucha.
    paul hewson

    paul hewson

    belfast
    ekonomia
    irolek
    32

    kiosk - Page 2 Empty Re: kiosk

    Pisanie by paul hewson Nie Paź 26, 2014 1:33 pm

    spojrzał na nią znowu i wyjął po prostu z kieszonki zbitek banknotów.
    - rety! sory, serio... już sobie idę. - wziął które bądź krzyżówki, bo w sumie i tak ich nie rozwiązywał. no, dobra. trochę rozwiązywał ale tylko na nudnych wykładach, a miał ich jutro z 5 godzin, więc wolał się nie nudzić tylko naparzać w krzyżówki i trenować swój mózg. odchrząknął odbierając resztę i wycofał się spod tego kiosku.
    - jeszcze raz przepraszam. miłego dnia. - mrugnął do niej i ruszył przed siebie, he he.
    lea gordon

    lea gordon

    sztokholm
    prawo
    evil queen
    32

    kiosk - Page 2 Empty Re: kiosk

    Pisanie by lea gordon Nie Paź 26, 2014 1:43 pm

    spojrzała na niego wywracając oczami. zmarnował jej tyle czasu.... tyle cennego czasu, w którym pewnie nie zrobiłaby nic konkretnego, ale przecież nie to się liczyło! najważniejsze było to, że był zmarnowany i to nie przez nią samą tylko przez jakiegoś kolesia! wcale nie najgorszego, ale jednak..
    - taa, na pewno taki będzie. - mruknęła i kupiła sobie fajki kiedy w końcu odszedł. a potem poszła do domu zapewne trwoniąc resztę dnia na nic nie robieniu, bo co może być lepszego? albo poszła do kosmetyczki na jakieś upiększające zabiegi, bo przecież musiała być najpiękniejsza na świecie!
    paul hewson

    paul hewson

    belfast
    ekonomia
    irolek
    32

    kiosk - Page 2 Empty Re: kiosk

    Pisanie by paul hewson Nie Paź 26, 2014 1:47 pm

    a on do domu poszedł spać, bo jakoś pogoda go dobijała xd
    quentin halter

    quentin halter

    belfast
    fizyka
    freak
    31

    kiosk - Page 2 Empty Re: kiosk

    Pisanie by quentin halter Wto Gru 30, 2014 12:22 am

    poszedł po fajki bo się mu skończyły ;x
    aaron eklund

    aaron eklund

    sztokholm
    -
    kryminolog
    34

    kiosk - Page 2 Empty Re: kiosk

    Pisanie by aaron eklund Wto Gru 30, 2014 12:24 am

    ojaaa franz i paul tutaj byli... smutne. aaron czyhał na niego już od dłuższego czasu. miał ze sobą kajdanki, pałkę wziął tylko w razie ostateczności. podszedł do quentina szybkim krokiem i złapał go za ramię - pan quentin halter jak mniemam - wyszczerzył zęby.
    quentin halter

    quentin halter

    belfast
    fizyka
    freak
    31

    kiosk - Page 2 Empty Re: kiosk

    Pisanie by quentin halter Wto Gru 30, 2014 12:29 am

    biedny kłentin. właśnie zapłacił za fajki i wkładał paczkę do kieszeni kurtki kiedy ktoś go znowu zaczepił. znowu pewnie chciał mu ktoś wpierdolić choć wczoraj przecież dostał! - tak to ja - przewrócił oczami - o co znowu chodzi? - nawet nie próbował się kryć bo przewidywał wpierdol. ale będzie miał zdziwko!
    romeo lore

    romeo lore

    st. albans
    filozofia
    syn betty i tylera
    34

    kiosk - Page 2 Empty Re: kiosk

    Pisanie by romeo lore Wto Gru 30, 2014 12:34 am

    jasne.................... pewnie pierwsze co to go spałkuje. cały aaron ;x
    aaron eklund

    aaron eklund

    sztokholm
    -
    kryminolog
    34

    kiosk - Page 2 Empty Re: kiosk

    Pisanie by aaron eklund Wto Gru 30, 2014 12:35 am

    pokazał mu odznakę policyjną - jest pan zatrzymany za zabójstwo niejakiego paula hewsona, którego odnaleźliśmy martwego niedaleko pana domu. ma pan prawo do zachowania milczenia, a wszystko co pan powie może być użyte przeciw panu. niech pan lepiej pójdzie ze mną spokojnie, wtedy nie będzie żadnych problemów - zakuł mu łapy w kajdanki i zaprowadził do radiowozu xd
    quentin halter

    quentin halter

    belfast
    fizyka
    freak
    31

    kiosk - Page 2 Empty Re: kiosk

    Pisanie by quentin halter Wto Gru 30, 2014 12:40 am

    - to pomówienie! - darł się kiedy aaron go zakuwał. zaraz jednak dojechali do komisariatu gdzie przeszedł ciężkie przesłuchanie, nie spał i ogólnie w ciągu jednej nocy schudł pare kilo ze stresu. liska powinna być dumna xd
    amanda lambert

    amanda lambert

    lyon
    -
    little cuckoo
    34

    kiosk - Page 2 Empty Re: kiosk

    Pisanie by amanda lambert Czw Sty 08, 2015 10:06 pm

    amandzie zabrakło papierosów. plus chciała kupić jakieś gazety, toteż stała w tej cholernej kolejce i czekała.
    elroy newton

    elroy newton

    st. albans
    segreguje papierki
    bad boy
    35

    kiosk - Page 2 Empty Re: kiosk

    Pisanie by elroy newton Czw Sty 08, 2015 10:09 pm

    elroy studiował cały czas jej fejsbuka, więc od razu wyczaił, że napisała o braku papierosów, a że dodała znacznik to wiedział, gdzie jest! czym prędzej podjechał tu swoim lambo, które zaparkował gdzieś niedaleko i okręcając sobie kluczyki wokół palca i szpanując nowym iphonem zerknął w jej stronę, a gdy ich spojrzenia się spotkały posłał jej uroczy uśmiech. - hej - rzucił mimochodem zatrzymując się i zerkając na nią lekko rozmarzonym, zakochanym wzrokiem. ćwiczył to od dzieciaka, żeby dostawać smakołyki. był w tym mistrzem!
    amanda lambert

    amanda lambert

    lyon
    -
    little cuckoo
    34

    kiosk - Page 2 Empty Re: kiosk

    Pisanie by amanda lambert Czw Sty 08, 2015 10:12 pm

    spoglądała na niego, bo się jej przyglądał. ale halo, amanda była amandą i nie da się tak łatwo nikomu omamić. nie poleci na pierwszego lepszego, sebastian musiał się o nią starać bardzo długo, żeby cokolwiek od niej otrzymać. kolejka ruszyła a ona kupiła papierosy i gazety, jednak chłopak nie odpuścił - znamy się? - zmrużyła oczy. nie kojarzyła kolesia xd
    elroy newton

    elroy newton

    st. albans
    segreguje papierki
    bad boy
    35

    kiosk - Page 2 Empty Re: kiosk

    Pisanie by elroy newton Czw Sty 08, 2015 10:17 pm

    zanim podeszła wyjął swojego fajka i go odpalił, a gdy podeszła oblizał usta i zrobił taki gest głową, że pół na pół. - widziałem cię parę razy w szpitalu - odparł swobodnie. - mój dziadek jest dyrektorem, mama siedzi w prosektorium - westchnął. - bywam tam czasami i za każdym razem zastanawiałem się, kim jest tak śliczna pani doktor o nieziemskim spojrzeniu - uśmiechnął się kącikowo, ale zaraz mu mina zrzedła, bo chyba nie działał na nią ten bajer. - nawet chciałem się umówić na terapię ale stwierdziłem, że szkoda twojego czasu, więęęc... - strzepnął popiół z papierosa w bok. - hej. - znowu się przywitał, bo za pierwszym razem mu nie odpowiedziała.
    amanda lambert

    amanda lambert

    lyon
    -
    little cuckoo
    34

    kiosk - Page 2 Empty Re: kiosk

    Pisanie by amanda lambert Czw Sty 08, 2015 10:21 pm

    - no cześć - zapaliła papierosa. facet kompletnie nie zrobił na niej wrażenia, z resztą nawet nie był w jej typie. poprawiła włosy, przestępując z nogi na nogę - to ciekawe - zaciągnęła się papierosem i mu się znów przyglądała - a już wiem, kojarzę cię. faktycznie, widziałam cię kilka razy na korytarzu ale nigdy nie mam czasu na rozmowy bo wiecznie muszę zajmować się kolejnymi pacjentami. jeżeli potrzebujesz rozmowy to zapraszam do siebie do gabinetu, grafik już pewnie znasz - uśmiechnęła się do chłopaka - amanda jestem - przedstawiła się mimochodem.
    elroy newton

    elroy newton

    st. albans
    segreguje papierki
    bad boy
    35

    kiosk - Page 2 Empty Re: kiosk

    Pisanie by elroy newton Czw Sty 08, 2015 10:35 pm

    jakbym wzięła kogoś przystojnego to by na niego poleciała! tak z sebą faktycznie nie miał szans. chociaż męska duma pewnie mówiła mu coś innego, czuł się pępkiem świata, poza tym seba to jedynie głupi szczyl. on miał kasę, nie był aż taki głupi i pojmał największego morderce, jakiego st. albans widziało! i nie... nie chodzi mi o liczbę morderstw, tylko jego masę. hehe, pozdro skibcia xd - wiesz... średnio lubię szpitalne klimaty. może wolałabyś coś poza grafikiem. kawa? drink? - przeczesał swoją ręką włosy, jak to robią modele w reklamach perfum często. albo szamponów! myślał, że może się z nimi w ogóle porównywać! - elroy newton - podał jej nawet rękę, w sensie uścisnął i lekko nawet smyrnął po wierzchu jej dłoni.
    michael thatcher

    michael thatcher

    dallas
    doktorant chemii
    heartbreaker
    33

    kiosk - Page 2 Empty Re: kiosk

    Pisanie by michael thatcher Czw Sty 08, 2015 10:36 pm

    przecież on jest pięęęęęęęękny!!!!!!!!!!
    amanda lambert

    amanda lambert

    lyon
    -
    little cuckoo
    34

    kiosk - Page 2 Empty Re: kiosk

    Pisanie by amanda lambert Czw Sty 08, 2015 10:40 pm

    brzydki, nie wiem co wy w nim widzicie ;x cofnęła rękę bo nie chciała żeby jakiś przypadkowy facet ją macał po rękach - amanda lambert, miło mi cię poznać. nie wiem, ja po pracy nie spotykam się z pacjentami, przykro mi - wzruszyła ramionami. z sebą nie miał szans, bo seba był przystojniaczkiem a bajery elroya w ogóle na nią nie działały. zaciągnęła się papierosem - będziesz musiał niestety umówić się z moją sekretarką jeżeli potrzebujesz pogadać - posłała mu miły uśmiech. amanda się opierała bo nie widziała w nim niczego ładnego xd
    elroy newton

    elroy newton

    st. albans
    segreguje papierki
    bad boy
    35

    kiosk - Page 2 Empty Re: kiosk

    Pisanie by elroy newton Czw Sty 08, 2015 10:49 pm

    ja nic nie widzę xd wzięłam go, żeby ruchał laski skiby xd
    zaśmiał się puszczając jej rękę. - nie jestem pacjentem, amando. chciałem być... em, znajomym. - uśmiechnął się delikatnie do niej i lekko się przybliżył. czuł, że amanda na niego leci, dlatego tak mu się opiera i gada z tą sekretarką. - mam nieco wyższe standardy niż twoja sekretarka - obruszył się trochę mimo wszystko, bo bez jaj. oby nie przegrał tych dwóch stów, bo ze złości może kazać dziadkowi wywalić ją z roboty.
    amanda lambert

    amanda lambert

    lyon
    -
    little cuckoo
    34

    kiosk - Page 2 Empty Re: kiosk

    Pisanie by amanda lambert Czw Sty 08, 2015 10:51 pm

    już myślałam, że ty też go kochasz tak samo jak ona xddd
    amanda się od niego odsunęła - posłuchaj mnie kolego, nie spoufalaj się zbytnio. poza tym, mam faceta - mruknęła pod nosem - jak chcesz się umówić, to znajdź sobie dziewczynę, powodzenia - poklepała go po ramieniu i sobie poszła.
    elroy newton

    elroy newton

    st. albans
    segreguje papierki
    bad boy
    35

    kiosk - Page 2 Empty Re: kiosk

    Pisanie by elroy newton Czw Sty 08, 2015 11:03 pm

    jakie masowe minusy xdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
    - auć! - mruknął tylko do siebie, wrócił do swojego lambo i zgarnął jakąś inną blacharę, którą ruchał w swoim aucie. nie, nie było wygodnie.
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    kiosk - Page 2 Empty Re: kiosk

    Pisanie by morgan butler Nie Sty 11, 2015 9:20 pm

    wracała z jakiegoś tam spotkania ze znajomymi, a że się dzisiaj zjarała tak bardzo, to po drodze zahaczyła o kiosk, żeby kupić sobie coś do żarcia.
    john singleton

    john singleton

    tokio
    informatyka
    geek
    30

    kiosk - Page 2 Empty Re: kiosk

    Pisanie by john singleton Nie Sty 11, 2015 9:25 pm

    on się dowiedział za dużo rzeczy o kobiecym ciele i musiał się przewietrzyć. potrzebował jednak jakiejś wody bo na samą myśl o niehigienicznym seksie w kuchni robiło się mu słabo. stanął za morgan z kolejce i czekał!
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    kiosk - Page 2 Empty Re: kiosk

    Pisanie by morgan butler Nie Sty 11, 2015 9:35 pm

    odwróciła się trochę za gwałtownie i w złą stronę, więc wpadła prosto na johna. nie była jednak taką gapą jak oni, więc wszystko nie powylatywało jej z rąk. wtedy by się musiała schylać i marnować niepotrzebnie energię. - sory - wybełkotała i się od niego odsunęła. - czekaj, to ty nie jesteś john? - przetarła oko, bo ją zaswędziało. nie spotkali się jeszcze chyba, ale jude zawsze jej pokazywał pełno zdjęć i opowiadał mnóstwo historii, więc skumała, że się kumplują.
    john singleton

    john singleton

    tokio
    informatyka
    geek
    30

    kiosk - Page 2 Empty Re: kiosk

    Pisanie by john singleton Nie Sty 11, 2015 9:38 pm

    za to kiedy ona na niego wpadła to wszystko powylatywało mu z kieszeni więc padł na ziemię i zaczął zbierać to wszystko - nic się nie stało - mruknął wpakowując telefon i portfel do kieszeni swojej kurtki. wstał i zaraz się nieco od niej odsunął, bo skąd ona znała jego imię!!!!!!!!! - no jestem, a co? - zaczął zasłaniać swoją twarz bo bał się że dostanie w ryj, albo co gorsza zgwałci go!

    Sponsored content

    kiosk - Page 2 Empty Re: kiosk

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » kiosk
      » Kiosk

      Obecny czas to Nie Maj 12, 2024 1:09 pm