the groove

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    the groove - Page 20 Empty the groove

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:32 pm

    First topic message reminder :

    the groove - Page 20 Table-Services


    Ostatnio zmieniony przez st. albans dnia Sro Cze 17, 2015 5:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
    rudy berube

    rudy berube

    burton upon trent
    meteorologia
    kapitan drużyny polo
    31

    the groove - Page 20 Empty Re: the groove

    Pisanie by rudy berube Sob Sty 23, 2016 6:19 pm

    na pewno jesteś miła, słodka i kochana, skoro mało osób tak twierdzi xdddd ciekawe jaki ja miałabym kolorek. hm. nie potrafię się podporządkować do żadnego xd głębokie rozkminy mam dzisiaj, od razu widać, że powinnam się uczyć.
    - nie chcielibyśmy, żeby pomyślała, że podrywam ciebie. - przytaknął jej i znowu powędrował wzrokiem na tyłeczki na parkiecie.
    mia carden

    mia carden

    las vegas
    fizyka
    flawless
    29

    the groove - Page 20 Empty Re: the groove

    Pisanie by mia carden Sob Sty 23, 2016 6:22 pm

    ja jestem prawie pewna, że byłabym gorzka.... xd chociaż słodki też zdecydowanie by pasował. mimo tych nieprzychylnych komentarzy. dzisiaj jeden z kierowców stwierdził, że nikt go nie potrafi tak opieprzyć jak ja, a ja zapytałam się go tylko czy chce wyjechać ostatni dzisiaj xd uczenie się to strata czasu....
    - och zdecydowanie. jeszcze ktoś by pomyślał, że tacy faceci jak ty naprawdę mnie kręcą. - pokręciła głową z rozbawieniem.
    rudy berube

    rudy berube

    burton upon trent
    meteorologia
    kapitan drużyny polo
    31

    the groove - Page 20 Empty Re: the groove

    Pisanie by rudy berube Sob Sty 23, 2016 6:25 pm

    ja chyba też bym była gorzka tak koniec końców xd dzięki za pocieszenie, że marnuję czas. przynajmniej gram sobie w międzyczasie, chociaż coś mam z tego życia.
    - widzę, że nie chciałabyś, żeby ktoś domyślił się prawdy. - roześmiał się, jak zawsze szalenie pewny siebie.
    mia carden

    mia carden

    las vegas
    fizyka
    flawless
    29

    the groove - Page 20 Empty Re: the groove

    Pisanie by mia carden Sob Sty 23, 2016 6:29 pm

    zawsze do usług ;d jestem najlepszym pocieszycielem. granie to zawsze jakiś plus, co nie! nie marnujesz całego czasu ;d
    - domyślił prawdy? - roześmiała się i dokończyła drinka. - nie schlebiaj sobie tak, rudy. chyba nie sądzisz, że polecę na takie słabe teksty, co? - uniosła kącik ust przyglądając się tańczącym ludziom.
    rudy berube

    rudy berube

    burton upon trent
    meteorologia
    kapitan drużyny polo
    31

    the groove - Page 20 Empty Re: the groove

    Pisanie by rudy berube Sob Sty 23, 2016 6:34 pm

    jesteś miła, słodka i kochana i jesteś najlepszym pocieszycielem. polecam.
    skrzyżował ręce i uniósł brew pytająco.
    - chyba nie sądzisz, że próbuję cię zdobyć. - odparł. tym bardziej, że już kiedyś ją zdobył, to po co miałby próbować drugi raz.
    mia carden

    mia carden

    las vegas
    fizyka
    flawless
    29

    the groove - Page 20 Empty Re: the groove

    Pisanie by mia carden Sob Sty 23, 2016 6:36 pm

    powinnam sobie taką reklamę zrobić.. ;d
    - nigdy nie wiadomo co ty próbujesz. - wzruszyła ramionami. - jesteś największą zagadką wszechświata. - zmarszczyła brwi. no bo naprawdę był! tyle razy próbowała go rozgryźć a nie potrafiła.
    rudy berube

    rudy berube

    burton upon trent
    meteorologia
    kapitan drużyny polo
    31

    the groove - Page 20 Empty Re: the groove

    Pisanie by rudy berube Sob Sty 23, 2016 6:42 pm

    mogę być twarzą kampanii xd dla mnie zawsze jesteś najbardziej kochana xd
    - dziękuję. - pokłonił się ze śmiechem. pierwszy raz słyszał, żeby był największą zagadką wszechświata. wcale się za takową nie uznawał. pewnie dlatego, że on sam znał swoje tajemnice i swoje zamiary, więc dla niego jego zachowania nie były takie dziwne.
    mia carden

    mia carden

    las vegas
    fizyka
    flawless
    29

    the groove - Page 20 Empty Re: the groove

    Pisanie by mia carden Sob Sty 23, 2016 6:45 pm

    haha okej ;d ja dla wszystkich jestem właśnie taka miła i kochana, więc nie rozumiem ich wątpliwości xd ale ostatnio usłyszałam też, że mnie się nie da wkurwić, a to już miłe xd
    - uważasz to za komplement? - zapytała. - myślałam, że to tylko kobiety lubią być tajemnicze. lubią być zagadką.... z drugiej strony obiło mi się również kiedyś o uszy, że każdy facet ma w sobie coś z kobiety, więc najwyraźniej to jest twoją kobiecą cząsteczką.... - zastanawiała się głośno.
    rudy berube

    rudy berube

    burton upon trent
    meteorologia
    kapitan drużyny polo
    31

    the groove - Page 20 Empty Re: the groove

    Pisanie by rudy berube Sob Sty 23, 2016 6:50 pm

    nie da się ciebie wkurwić?! ja myślalam, że ty wiecznie chodzisz wkurwiona xddddd widzisz, muszę cię na żywo zobaczyć i sama się przekonać.
    - wolę, żeby tajemniczość była moją kobiecą cząsteczką niż rozmawiać z dziewczyną taką jak ty, której męską cząsteczką są szerokie barki. - wkurwił się i poszedł xd zacznę.

    Sponsored content

    the groove - Page 20 Empty Re: the groove

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 5:25 am