schody

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    schody - Page 16 Empty schody

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:45 pm

    First topic message reminder :

    schody - Page 16 Tumblr_lzhjy0b5zI1rpt2juo1_500_large
    tracy o'hara

    tracy o'hara

    manchester
    położnictwo
    cieszę się życiem
    27

    schody - Page 16 Empty Re: schody

    Pisanie by tracy o'hara Sob Sty 23, 2016 10:12 pm

    - nie możesz tego odwlekać w nieskończoność i być wiecznym studentem w wieku czterdziestu lat. musisz zebrać się na odwagę, stawić czoła egzaminom i mieć wszystko z głowy. od razu będzie ci lżej. - poklepała go po plecach. jak mogli ci się znudzić jak nawet nie gramy, żal. - szedłeś dokładnie w drugą stronę. - zaśmiała się, bo pewnie ten jej dzieciak mieszkał gdzieś w sąsiedztwie quinna.
    quinn anterberry

    quinn anterberry

    tampa
    astronomia
    cheer up, please!
    30

    schody - Page 16 Empty Re: schody

    Pisanie by quinn anterberry Sob Sty 23, 2016 10:17 pm

    są nudni, na razie nie chce mi się grać nimi. dlatego przydałaby mi się dodatkowa parka, żeby było coś nowego. a tak to utknęłyśmy z nimi xd
    - wiem wiem, przecież obiecałem sobie i rodzicom, że skończę w końcu szkołę i że będę najlepszym z najlepszych. dam radę. to, że nie lubię sesji wcale dosłownie nie oznacza, że rzucę szkołę ponownie. - wzruszył ramionami niezadowolony. - taaak? ups? - rozłożyl bezradnie dłonie.
    tracy o'hara

    tracy o'hara

    manchester
    położnictwo
    cieszę się życiem
    27

    schody - Page 16 Empty Re: schody

    Pisanie by tracy o'hara Sob Sty 23, 2016 10:23 pm

    meh, mają dużo potencjałów do dramek. wiem, że przydałaby się druga parka, ale chyba nie mam w tej chwili możliwości ci żadnej zapewnić. kiedyś dostanę quinna w moje ręce, już dawno to zapowiadałam xd
    - ja w ciebie wierzę. - szturchnęła go lekko. - zresztą pewnie ci się tylko wydaje, że to wszystko jest takie straszne i trudne, a tak naprawdę dasz sobie ze wszystkim radę bez problemu. - wyszczerzyła się, żeby go jakoś zachęcić do działania. - chodź, będziesz mnie bronić przed potworami czającymi się w ciemnościach. - machnęła zachęcająco ręką i ruszyła po schodach.
    quinn anterberry

    quinn anterberry

    tampa
    astronomia
    cheer up, please!
    30

    schody - Page 16 Empty Re: schody

    Pisanie by quinn anterberry Sob Sty 23, 2016 10:26 pm

    owszem, mają ale na razie chcę pograć kimś innym niż oni. lepiej się zastanów nad dexterem xd chcesz quinna? eee xdd a jakie masz do niego plany xd
    - tak, wiem o tym. fizykę mam w małym placu, widocznie jestem zbyt leniwy, żeby cokolwiek zrobić. - zaśmiał się, rzucił niedopałek gdzieś w bok i objął tracy ramieniem. - będę cię bronił, żeby potem mnie twój braciszek nie ganiał po mieście, jak by ci się coś stało - pocałował ją w skroń.
    tracy o'hara

    tracy o'hara

    manchester
    położnictwo
    cieszę się życiem
    27

    schody - Page 16 Empty Re: schody

    Pisanie by tracy o'hara Sob Sty 23, 2016 10:32 pm

    już dawno chciałam dla niego kogoś xd nie mam żadnych planów. przypomniało mi się jak specjalnie robiłam wendy dla twojego brooklyna i skończyła z ralfim xddddd
    - ty leniu! obiecuję ci, że jak już w końcu zbierzesz się w sobie, to czekają cię potem piękne rzeczy. - zapewniała go, widząc już oczyma wyobraźni dla niego świetlaną przyszłość. była szaloną optymistką, we wszystkim widziała światelko na końcu tunelu. - kto by pomyślał, że będę miała tylu obrońców. - zaśmiała się wesoło.
    quinn anterberry

    quinn anterberry

    tampa
    astronomia
    cheer up, please!
    30

    schody - Page 16 Empty Re: schody

    Pisanie by quinn anterberry Sob Sty 23, 2016 10:36 pm

    aha xd no to fajnie wiedzieć, że już dawno chciałaś quinna xd lol brooklyn i wendy. co ty chcesz od ralfa w ogóle xd nowa parka musi być ;x
    - nie jest to tylko twój braciszek ale też i wielu facetów chciałoby być twoim obrońcą. jesteśmy wyjątkowi! - zauważył zabawnie. to odprowadził ją i było fajnie, zacznę next.
    tracy o'hara

    tracy o'hara

    manchester
    położnictwo
    cieszę się życiem
    27

    schody - Page 16 Empty Re: schody

    Pisanie by tracy o'hara Sob Sty 23, 2016 10:39 pm

    pf, nie słuchasz mnie i teraz się wydało.

    Sponsored content

    schody - Page 16 Empty Re: schody

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » schody
      » schody
      » schody
      » schody
      » schody

      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 3:02 am