wejście do urzedu miasta

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    wejście do urzedu miasta Empty wejście do urzedu miasta

    Pisanie by st. albans Wto Sty 06, 2015 5:27 pm

    wejście do urzedu miasta Tumblr_n6vnhg7Ntr1rsziyco1_1280
    lysette quickley

    lysette quickley

    manchester
    inżynieria biomedyczna
    bijacz
    29

    wejście do urzedu miasta Empty Re: wejście do urzedu miasta

    Pisanie by lysette quickley Wto Sty 06, 2015 8:31 pm

    wyciągnęła tego zasranego quentina z pierdla i szła z nim jakoś odszczelona, trochę zła na niego, że zamordował jakiegoś niewinnego chłopaka i gadała donośnym głosem ze swoim adwokatem na temat bronienia mordercy.
    quentin halter

    quentin halter

    belfast
    fizyka
    freak
    31

    wejście do urzedu miasta Empty Re: wejście do urzedu miasta

    Pisanie by quentin halter Wto Sty 06, 2015 8:45 pm

    quentin miał jakiś garnitur po ojcu więc nie prezentował się tak super jak ona. trzymał ją za rękę i marudził - nikogo nie zabiłem, przysięgam! - darł się jej do słuchawki. wcale tutaj nie chciał iść bo nie lubił ludzi, ale liska postawiła go przed faktem dokonanym więc nie miał wyboru.
    lysette quickley

    lysette quickley

    manchester
    inżynieria biomedyczna
    bijacz
    29

    wejście do urzedu miasta Empty Re: wejście do urzedu miasta

    Pisanie by lysette quickley Wto Sty 06, 2015 8:49 pm

    liska przewróciła oczami. - jakie masz alibi, quentin? on się pyta... - bo oczywiście nie zamierzała przekazywać mu słuchawki, bo sama lubiła pogadać sobie z tym adwokatem. pewnie wyglądał jak noah mills i miał jakiś seksi głos, na który leciała. - poza tym podobno zamordowałeś też swoją siostrę - spojrzała na niego tak, jakby dla niej już był martwy. nie wiem, po co tu z nim przylazła. dobra, wcale nie wierzyła w te brednie, bo była w nim zakochana, więc myślała, ze serio nic nie zrobił.
    quentin halter

    quentin halter

    belfast
    fizyka
    freak
    31

    wejście do urzedu miasta Empty Re: wejście do urzedu miasta

    Pisanie by quentin halter Wto Sty 06, 2015 9:04 pm

    chyba jego siostrę, a nie swoją. ale ty nie ogarniasz ;x
    - mogę składać zeznania, przecież byłem wtedy w bunkrze razem z tobą, możesz to potwierdzić! - wymachiwał nerwowo rękoma - ty jesteś moim alibi! - wskazał na nią. w ogóle się na tym nie znał. przypał! - nie zamordowałem jej - załóżmy że powiedziała "jego" - przecież była moją dziewczyną - fuknął niezadowolony - ona popełniła samobójstwo - wspomniał smutnym głosikiem.
    lysette quickley

    lysette quickley

    manchester
    inżynieria biomedyczna
    bijacz
    29

    wejście do urzedu miasta Empty Re: wejście do urzedu miasta

    Pisanie by lysette quickley Wto Sty 06, 2015 9:12 pm

    oja xd faktycznie xddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
    - podobno było to przed tym - westchnęła w końcu podchodząc gdzieś do ściany, o którą się oparła bokiem. - dobra, na razie. - mruknęła do telefonu, bo tamten musiał kończyć. liska przewróciła oczami. - mnie raz już też próbowałeś zabić, quentin. - zatrzepotała rzęsami i złapała go za klapę garnituru, by przyciągnąć go do siebie. - pilnuj się, bo będę zeznawać na twoją niekorzyść - postraszyła go, he he.
    quentin halter

    quentin halter

    belfast
    fizyka
    freak
    31

    wejście do urzedu miasta Empty Re: wejście do urzedu miasta

    Pisanie by quentin halter Wto Sty 06, 2015 9:20 pm

    żal!
    - nawet nie potrafię sie bić, jakim cudem miałbym powalić paula, a tym bardziej go zabić - tłumaczył się dalej jak głupi. jak przestała gadać to westchnął żałośnie - wcale nie próbowałem cię zabić to wszystko było wypadkiem - skąd miał wiedzieć że się z nim droczy! przebiegła bestia z tej liski! - nie zrobisz tego? - ręce mu opadły i spojrzał na nią smutno jak szczeniaczek.
    lysette quickley

    lysette quickley

    manchester
    inżynieria biomedyczna
    bijacz
    29

    wejście do urzedu miasta Empty Re: wejście do urzedu miasta

    Pisanie by lysette quickley Wto Sty 06, 2015 9:32 pm

    - może tylko zgrywasz takiego bezbronnego? może jesteś jakimś pojebanym psycholem, który wieczorami łazi po lesie i dźga biedne kroliczki i inne zwierzaczki? a jak nadarzy się okazja to i ludzi? - mówiła to wszystko trochę tak, jakby sama to robiła, co mogło być trochę przerażające. jak nie bardzo przerażające, skoro zarzuciła mu ręce na szyję i patrzyła w jego oczy. - ja pamiętam co innego - zagryzła wargę i się zaśmiała. - musisz mnie jakoś przekupić, halter.
    quentin halter

    quentin halter

    belfast
    fizyka
    freak
    31

    wejście do urzedu miasta Empty Re: wejście do urzedu miasta

    Pisanie by quentin halter Wto Sty 06, 2015 9:35 pm

    wybałuszył oczy. może był niemiły dla ludzi, ale wcale nie dźgał małych, białych, puchatych króliczków! - jestem bezbronny - zaśmiał się nerwowo miziając palcem jej policzek, próbując ją jakoś udobruchać w ten sposób, troche kiepsko - przekupić? - uniósł brew i musnął po kolei jej dwa policzki, a potem jej usteczka - czy łapówka idzie w dobrym kierunku? - zapytał.
    lysette quickley

    lysette quickley

    manchester
    inżynieria biomedyczna
    bijacz
    29

    wejście do urzedu miasta Empty Re: wejście do urzedu miasta

    Pisanie by lysette quickley Wto Sty 06, 2015 9:52 pm

    Pokrecila glowa. Jak taki wielki facet moze byc bezbronny? Troche byl ciota, nie da sie zaprzeczyc. Co za tym idzie nie czula sie z nim najbezpiecznej, skoro nawet siebie nie potrafil obronic. Sama sie zastanawiala, co w nim w ogole widzi. - mm, jestes na dobrej drodze, ale powoli ci idzie - oblizala usta i pewnie tanczyli tu przez reszte wieczoru, bzykali w jakichs dziwnych miejscach i w ogole.
    quentin halter

    quentin halter

    belfast
    fizyka
    freak
    31

    wejście do urzedu miasta Empty Re: wejście do urzedu miasta

    Pisanie by quentin halter Wto Sty 06, 2015 9:54 pm

    quentin nie miał gumek i ruchał ją bez hehehehehehehhehe ;x
    lysette quickley

    lysette quickley

    manchester
    inżynieria biomedyczna
    bijacz
    29

    wejście do urzedu miasta Empty Re: wejście do urzedu miasta

    Pisanie by lysette quickley Wto Sty 06, 2015 10:08 pm

    Wiec wpadla i bedzie problem.........

    Sponsored content

    wejście do urzedu miasta Empty Re: wejście do urzedu miasta

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 12, 2024 11:58 pm