hej, aj dżast met ju end dyz is krejzi..

    serena churchill

    serena churchill

    londyn
    liceum
    słodki cukiereczek
    28

    hej, aj dżast met ju end dyz is krejzi.. Empty hej, aj dżast met ju end dyz is krejzi..

    Pisanie by serena churchill Sro Sty 07, 2015 12:47 am

    end yts maj namber, soł kol mi mejbi?
    do nialla, co nie. dryn dryn.
    niall horan

    niall horan

    mullingar
    kognitywistyka
    nialler
    30

    hej, aj dżast met ju end dyz is krejzi.. Empty Re: hej, aj dżast met ju end dyz is krejzi..

    Pisanie by niall horan Sro Sty 07, 2015 12:51 am

    a on płakał, zajadał się lodami czekoladowymi i oglądał bridget jones! nie zwrócił uwagi kto dzwoni i od razu odebrał - czego! - mruknął rozgoryczony.
    serena churchill

    serena churchill

    londyn
    liceum
    słodki cukiereczek
    28

    hej, aj dżast met ju end dyz is krejzi.. Empty Re: hej, aj dżast met ju end dyz is krejzi..

    Pisanie by serena churchill Sro Sty 07, 2015 12:55 am

    - jezu, niall, nie krzycz na mnie... nie bądź zły, o co ci chodzi... - ona też chlipała, bo czuła, że do końca życia będzie udawać dziewczynę louisa, więc nie będzie miała szans u nikogo innego. - czemu mnie okłamałeś!
    niall horan

    niall horan

    mullingar
    kognitywistyka
    nialler
    30

    hej, aj dżast met ju end dyz is krejzi.. Empty Re: hej, aj dżast met ju end dyz is krejzi..

    Pisanie by niall horan Sro Sty 07, 2015 1:05 am

    wstał i zaczął nerwowo krążyć po pokoju słysząc jej głos - nie wiedziałem, że to ty - wytłumaczył się z tego krzyku zaraz - nie jestem zły, mam to w dupie - próbował odpowiedzieć chłodno i grać nonszalanckiego - nie okłamałem cię. myślałem, że o tym wiesz - bo każdy o tym wiedział przecież ;x
    serena churchill

    serena churchill

    londyn
    liceum
    słodki cukiereczek
    28

    hej, aj dżast met ju end dyz is krejzi.. Empty Re: hej, aj dżast met ju end dyz is krejzi..

    Pisanie by serena churchill Sro Sty 07, 2015 1:13 am

    zraniło ją to jeszcze bardziej. już wolałaby, żeby jednak miał to w dupie. był lepszy w graniu pewnie od niej, więc lepiej by się sprawdził na przykrywkę dla louisa. - co... - aż jej mowę odebrało, jak stwierdził, że myślał, że ona o tym wie. - tak samo jak miałabym wiedzieć o louisie i harrym! nie wierzę, niall... przecież... - głos jej się załamywał. serce właśnie rozjebało jej się na milion kawałeczków.
    niall horan

    niall horan

    mullingar
    kognitywistyka
    nialler
    30

    hej, aj dżast met ju end dyz is krejzi.. Empty Re: hej, aj dżast met ju end dyz is krejzi..

    Pisanie by niall horan Sro Sty 07, 2015 1:25 am

    obgryzł wszystkie paznokcie z nerwów tak go stresowała rozmowa z sereną. pewnie opadł w końcu na łóżko - przecież to po nich widać - stwierdził, jak mogła być tak ślepa! - ale widać nie przeszkadza ci to skoro chcesz być ich przykrywką - mruknał smutnym głosem i kopnął łóżko. najchętniej kopnąłby harry'ego, louisa i liama ale nie mógł ;c poza tym bał się ich!
    serena churchill

    serena churchill

    londyn
    liceum
    słodki cukiereczek
    28

    hej, aj dżast met ju end dyz is krejzi.. Empty Re: hej, aj dżast met ju end dyz is krejzi..

    Pisanie by serena churchill Sro Sty 07, 2015 1:42 am

    - a po tobie?! i liamie?! - bo ona dalej ciągnęła o tym, że on z liamem! bo z tym ją oszukał, ale najwyraźniej wcale nie, skoro wszyscy niby o tym wiedzieli. zatkało ją to wszystko i długo nic nie mówiła. - myślałam, że jesteśmy bratnimi duszami... - jaka z niej naiwna romantyczka. aż niemożliwe, że najpierw była z louisem, który okazał się być facetem harrego, a teraz jeszcze zakochała się w jego kumplu niallu, który też jest gejem! niewiarygodne, jak można mieć takiego pecha?!
    niall horan

    niall horan

    mullingar
    kognitywistyka
    nialler
    30

    hej, aj dżast met ju end dyz is krejzi.. Empty Re: hej, aj dżast met ju end dyz is krejzi..

    Pisanie by niall horan Sro Sty 07, 2015 1:48 am

    gorszy pech niż ofelki ktora latała za florkiem ;x
    - co! - położył się na łóżku i przetarł zmęczoną twarz - na prawdę uwierzyłaś, że ja i liam? - zaśmiał się krótko - żartowałem z tym tylko - wyjaśnił rozbawiony tym trochę bo nie ogarniał jak mogła w to uwierzyć - bo jesteśmy serena! - krzyknął jej zaraz do słuchawki podnosząc się przy tym - proszę cię, nie bądź z louisem tylko na pokaz, bądź ze mną, nie chce się ukrywać....... - aww, słodziak.
    serena churchill

    serena churchill

    londyn
    liceum
    słodki cukiereczek
    28

    hej, aj dżast met ju end dyz is krejzi.. Empty Re: hej, aj dżast met ju end dyz is krejzi..

    Pisanie by serena churchill Sro Sty 07, 2015 1:54 am

    hahahahhahaha! przebiła ofermę! to już coś.
    miała wrażenie, że zaraz zemdleje. niall już jej kompletnie zakręcił w głowie, nie wiedziała, co jest prawdą a co iluzją. czy w końcu jest z tym liamem, czy nie.. głowa ją rozbolała. - ale... - jęknęła i miała ochotę zapaść się pod ziemię. jakie to wszystko było porąbane! chciała krzyczeć ze złości na harrego, louisa i nialla, że nie powiedział jej szybciej, to wszystko potoczyłoby się inaczej. - chyba nie mogę już tego odkręcić... poza tym, niall... - westchnęła. - nie chcę żadnego skandalu. - a pewnie wyszłaby na dziwkę, gdyby okazało się, że leciała na dwa fronty, to po pierwsze. po drugie wszyscy zastanawialiby się, czemu louis na to wszystko pozwala. najprawdopodobniej wyciekłoby gejostwo tamtej dwójki i zespół by się rozpadł. są rzeczy ważne i ważniejsze. ona nie chciała zostać zlinczowana i wygnana z anglii, w zasadzie podobało się jej tu.
    niall horan

    niall horan

    mullingar
    kognitywistyka
    nialler
    30

    hej, aj dżast met ju end dyz is krejzi.. Empty Re: hej, aj dżast met ju end dyz is krejzi..

    Pisanie by niall horan Sro Sty 07, 2015 2:02 am

    - więc co? - wstał znowu i zaczął krążyć - ty będziesz z louisem, a ja mam się temu przyglądać!? - troche krzyczał bo był rozgoryczony - to niesprawiedliwe - jęknął - to ja chcę cię trzymać za rękę i calować, przytulać i chwalić się że jesteś moją dziewczyną - tłumaczył, prawie znów się rozryczał - jak możesz się na to zgadzać!? - miał ochotę rozwalić telefon o ścianę - w takim razie nie chcę na was patrzeć i sam odejdę z zespołu! - jęknął, chciał jej pogrozić hehe.
    serena churchill

    serena churchill

    londyn
    liceum
    słodki cukiereczek
    28

    hej, aj dżast met ju end dyz is krejzi.. Empty Re: hej, aj dżast met ju end dyz is krejzi..

    Pisanie by serena churchill Sro Sty 07, 2015 2:05 am

    ale wtedy też jej rodzice wrócili do domu. zaczęli ją wołać, a jak nie przychodziła to wbili jej do pokoju. - muszę kończyć, niall. trzymaj się i nie rób nic głupiego. - rzuciła telefonem, bo rodzice byli wkurwieni, ze zerwała się z balu, a chcieli się nią chwalić cały wieczór, poza tym ktoś im nakablował, że jakiś szaleniec w piżamie szpitalnej tutaj był i pytali się, czy pomaga się tu schować jakimś wariatom, uciekinierom z psychiatryka. ojej.
    niall horan

    niall horan

    mullingar
    kognitywistyka
    nialler
    30

    hej, aj dżast met ju end dyz is krejzi.. Empty Re: hej, aj dżast met ju end dyz is krejzi..

    Pisanie by niall horan Sro Sty 07, 2015 2:13 am

    dalej ryczał ;x

    Sponsored content

    hej, aj dżast met ju end dyz is krejzi.. Empty Re: hej, aj dżast met ju end dyz is krejzi..

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 10:54 pm