parkiet, dla tanecznych geniuszy i tych którzy ruszają się jak drewno

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    parkiet, dla tanecznych geniuszy i tych którzy ruszają się jak drewno Empty parkiet, dla tanecznych geniuszy i tych którzy ruszają się jak drewno

    Pisanie by st. albans Wto Mar 24, 2015 11:37 am

    parkiet, dla tanecznych geniuszy i tych którzy ruszają się jak drewno Add4fd00af17206fe34b76c22daa7df61ac99e06
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    parkiet, dla tanecznych geniuszy i tych którzy ruszają się jak drewno Empty Re: parkiet, dla tanecznych geniuszy i tych którzy ruszają się jak drewno

    Pisanie by leonard mayhew Pią Mar 27, 2015 9:19 pm

    skakał po parkiecie w stylu johna travolty z grease! ;o
    nina miller

    nina miller

    johannesburg
    prawo
    dziewczyna renesansu
    30

    parkiet, dla tanecznych geniuszy i tych którzy ruszają się jak drewno Empty Re: parkiet, dla tanecznych geniuszy i tych którzy ruszają się jak drewno

    Pisanie by nina miller Pią Mar 27, 2015 9:23 pm

    o jak miło! ona ostatnio tańczyła tak z jeremym, no ale cóż. przyszła tutaj ze swoimi przyjaciółkami, znając życie aggie ją tutaj wyciągnęła ;x obserwowała jak leoś się męczy xd
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    parkiet, dla tanecznych geniuszy i tych którzy ruszają się jak drewno Empty Re: parkiet, dla tanecznych geniuszy i tych którzy ruszają się jak drewno

    Pisanie by leonard mayhew Pią Mar 27, 2015 9:33 pm

    nie męczył się! wydawało mu się, że tańczy na prawdę świetnie! w końcu był przyćpany więc żył w innym WSZECHŚWIECIE trochę. pewnie wokół widział jednorożce. zaraz dostrzegł też ninę i chwycił ją za rączki żeby pokręcić się w kółko - bąąąąądź moją sandy! - zaproponował.
    nina miller

    nina miller

    johannesburg
    prawo
    dziewczyna renesansu
    30

    parkiet, dla tanecznych geniuszy i tych którzy ruszają się jak drewno Empty Re: parkiet, dla tanecznych geniuszy i tych którzy ruszają się jak drewno

    Pisanie by nina miller Pią Mar 27, 2015 9:39 pm

    nina nawet nie zdążyła zareagować, kiedy leoś ją porwał do tańca i już praktycznie nie miała innego wyboru niż z nim zatańczyć. wczuła się ponownie w rolę, świetnie się bawiąc, bo tańczyć lubiła. co z tego, że z leosiem, którego szczerze nie cierpiała ;x nadal nie wiem dlaczego to słowo pisze się osobno...... chujowa ze mnie lingwistka. oczywiście z leosiem o mało co się nie wywalili, ona musiała go w locie łapać - leoooś, uważaj trochę - przytrzymała go za rękę. alkohol też zrobił swoje. w ogóle, ty ich szipujesz tak bardzo xddd
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    parkiet, dla tanecznych geniuszy i tych którzy ruszają się jak drewno Empty Re: parkiet, dla tanecznych geniuszy i tych którzy ruszają się jak drewno

    Pisanie by leonard mayhew Pią Mar 27, 2015 9:47 pm

    nie cierpiała? dlaczego pisze się osobnie? bo nie z czasownikami pisze się oddzielnie? xddddddd jezu co ja mogę wiedzieć o poprawnym pisaniu jak walę byki ortograficzne.
    zastanawiam się ciągle dlaczego go tak niecierpiała i co takiego mógł jej zrobić! pewnie coś głupiego, jak na leo przystało. w ogóle miał awek z koroną, to on powinien być królem, halo! - przecież cię nie depczę - obrócił ją zaraz i przyciągnął do siebie, a potem zaczął jakoś śmiesznie gibać tyłeczkiem, tak jak gibali na koniec madagaskaru dwójki xd
    nina miller

    nina miller

    johannesburg
    prawo
    dziewczyna renesansu
    30

    parkiet, dla tanecznych geniuszy i tych którzy ruszają się jak drewno Empty Re: parkiet, dla tanecznych geniuszy i tych którzy ruszają się jak drewno

    Pisanie by nina miller Pią Mar 27, 2015 9:52 pm

    nie zostanie królem, królem to alfie zostanie xd nienawidzę gramatyki ogólnie, polski to okropnie trudny język jest ;x najtrudniejszy na świecie, a zaraz po nim jest fiński ;d wiem, chciałaś to wiedzieć. a nina go tak nie lubiła bo obraził jej ojczyma! a ojczym jest dla niej święty, zawsze czekała na jego zdanie, kochała go i chciała go zadowalać pod względem swoich chłopaków, także leoś nie spełnił oczekiwań tatusia, ale spełniał niny. i tak go rzuciła, jaka patola. myślisz, że ja pamiętam jak gibali tam tyłeczkiem?! nina teraz nie mogła się nie chichrać - jesteś naćpany. masz jakieś zioło tak przy okazji? też bym chciała spróbooować - zamrugala kilka razy do niego.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    parkiet, dla tanecznych geniuszy i tych którzy ruszają się jak drewno Empty Re: parkiet, dla tanecznych geniuszy i tych którzy ruszają się jak drewno

    Pisanie by leonard mayhew Pią Mar 27, 2015 10:01 pm

    ja nie wiem jak możesz nie pamiętać tej sceny... leo zawsze miał pełne kieszenie zioła - oczywiście, że mam - wyprostował się zadowolony, a potem zaprowadził ją w jakieś ustronne miejsce gdzie jarali i może nawet polecieli w ślinę ;x
    wilk

    wilk

    ma bardzo ostre kly
    wilczek
    jest bardzo zły
    109

    parkiet, dla tanecznych geniuszy i tych którzy ruszają się jak drewno Empty Re: parkiet, dla tanecznych geniuszy i tych którzy ruszają się jak drewno

    Pisanie by wilk Pią Mar 27, 2015 10:48 pm

    a tutaj zaczął nałogowo strzelać do wszystkich, kryj się kto może!
    mike whittemore

    mike whittemore

    cardiff
    striptizologia
    medżik majk
    32

    parkiet, dla tanecznych geniuszy i tych którzy ruszają się jak drewno Empty Re: parkiet, dla tanecznych geniuszy i tych którzy ruszają się jak drewno

    Pisanie by mike whittemore Pią Mar 27, 2015 11:06 pm

    majk oczywiście tańczył, ale dostał w nogę!! możliwe, że już nigdy nie będzie tańczył!!!
    finn lore

    finn lore

    vancouver
    szuka drogi w życiu
    nie ma nogi
    34

    parkiet, dla tanecznych geniuszy i tych którzy ruszają się jak drewno Empty Re: parkiet, dla tanecznych geniuszy i tych którzy ruszają się jak drewno

    Pisanie by finn lore Pią Mar 27, 2015 11:06 pm

    do finna też strzelił, ale trafił w tę nogawkę, w której nie miał nogi i nic mu się nie stało.

    Sponsored content

    parkiet, dla tanecznych geniuszy i tych którzy ruszają się jak drewno Empty Re: parkiet, dla tanecznych geniuszy i tych którzy ruszają się jak drewno

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pią Maj 10, 2024 12:05 am