tylne wyjście przy śmietnikach, gdzie robią sobie dobrze napaleni studenci, którzy nie wytrzymują już ciśnienia

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    tylne wyjście przy śmietnikach, gdzie robią sobie dobrze napaleni studenci, którzy nie wytrzymują już ciśnienia Empty tylne wyjście przy śmietnikach, gdzie robią sobie dobrze napaleni studenci, którzy nie wytrzymują już ciśnienia

    Pisanie by st. albans Wto Mar 24, 2015 12:07 pm

    tylne wyjście przy śmietnikach, gdzie robią sobie dobrze napaleni studenci, którzy nie wytrzymują już ciśnienia PtvZGrH
    mike whittemore

    mike whittemore

    cardiff
    striptizologia
    medżik majk
    32

    tylne wyjście przy śmietnikach, gdzie robią sobie dobrze napaleni studenci, którzy nie wytrzymują już ciśnienia Empty Re: tylne wyjście przy śmietnikach, gdzie robią sobie dobrze napaleni studenci, którzy nie wytrzymują już ciśnienia

    Pisanie by mike whittemore Pią Mar 27, 2015 9:28 pm

    dobra, umawiałam się na randkę sorry. koniec z życiem nołlajfa ;o
    majk stał pomiędzy śmietnikami i jarał zioło nucąc pod nosem jakąs wesołą pioseneczkę.
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    tylne wyjście przy śmietnikach, gdzie robią sobie dobrze napaleni studenci, którzy nie wytrzymują już ciśnienia Empty Re: tylne wyjście przy śmietnikach, gdzie robią sobie dobrze napaleni studenci, którzy nie wytrzymują już ciśnienia

    Pisanie by wendy eyre Pią Mar 27, 2015 9:37 pm

    uuuuuuuuu! co to za szczęściarz!
    wyszła na zewnątrz, bo miała nadzieję, że jakieś typki stoją i sprzedają alkohol, taki biznes przy okazji, jak na wszystkich świetych wszyscy z kwiatami i zniczami pod cmentarzem stoją. rozglądała się i nikogo nie widziała. majka też nie, nie slyszała go nawet, bo w środku było głośno i muzyka dudniła na zewnątrz też.
    mike whittemore

    mike whittemore

    cardiff
    striptizologia
    medżik majk
    32

    tylne wyjście przy śmietnikach, gdzie robią sobie dobrze napaleni studenci, którzy nie wytrzymują już ciśnienia Empty Re: tylne wyjście przy śmietnikach, gdzie robią sobie dobrze napaleni studenci, którzy nie wytrzymują już ciśnienia

    Pisanie by mike whittemore Pią Mar 27, 2015 9:41 pm

    mój były chłopak z liceum, z którym się ostatnio pojednałam xddddddddddddddddddddddddd
    mike za to ja dostrzegł, a wszystko dzięki jej bujnym włosom które miała jakoś podobnie ułożone jak na awku. był już trochę zjarany więc zaszedł ją od tyłu i chciał przestraszyć - bu! - mruknął jej donośnie do ucha i roześmiał się, bo go to bawiło w tym stanie.
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    tylne wyjście przy śmietnikach, gdzie robią sobie dobrze napaleni studenci, którzy nie wytrzymują już ciśnienia Empty Re: tylne wyjście przy śmietnikach, gdzie robią sobie dobrze napaleni studenci, którzy nie wytrzymują już ciśnienia

    Pisanie by wendy eyre Pią Mar 27, 2015 9:43 pm

    uuuuuuu! i się nie chwalisz. xd
    jej włosy były bardzo charakterystyczne i od razu można było ją zauważyć w tłumie. jak ktoś ją przestraszył, to aż podskoczyła i pisnęła, chociaż zazwyczaj lubiła duchy, umarlaki i takie rzeczy. ale też była lekko wstawiona i nie spodziewała się, że jakieś potwory będą wyskakiwać ze śmietników. odwróciła się i zobaczyła mike'a zwijającego się ze śmiechu.
    - nienawidzę cię! - zaczęła go walić łapkami po klacie.
    mike whittemore

    mike whittemore

    cardiff
    striptizologia
    medżik majk
    32

    tylne wyjście przy śmietnikach, gdzie robią sobie dobrze napaleni studenci, którzy nie wytrzymują już ciśnienia Empty Re: tylne wyjście przy śmietnikach, gdzie robią sobie dobrze napaleni studenci, którzy nie wytrzymują już ciśnienia

    Pisanie by mike whittemore Pią Mar 27, 2015 9:56 pm

    bo to nic na poważnie na razie he he.
    zapomniałam, że ą duchy jarały... nie mam nikogo fioletowego bo nie mam pomysłu na nikogo takiego, ech. pewnie bardziej go macała niż biła po tej klacie, w końcu to klata bederova - dobra, dobra, już spokój, nie bulwersuj się - dalej się śmiał, ale przytrzymał ją za nadgarstki.
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    tylne wyjście przy śmietnikach, gdzie robią sobie dobrze napaleni studenci, którzy nie wytrzymują już ciśnienia Empty Re: tylne wyjście przy śmietnikach, gdzie robią sobie dobrze napaleni studenci, którzy nie wytrzymują już ciśnienia

    Pisanie by wendy eyre Pią Mar 27, 2015 10:01 pm

    to potem się chwal ;x bardziej od duchów jarały ją historie zbrodni i grzebanie w umarlakach, halo! teraz jest baardzo mało fioletowych. a wendy jest przede wszystkim fioletowa, bo jest marudą. xd wendy nie jarała się klatą bederova, bo był dla niej jak starszy brat. poza tym wydaje mi się, że była bardzo malutka i pewnie mu ledwo do pasa sięgała. a nie, patrzę teraz, że jest wyższa ode mnie. trudno, mi pasuje wyobrażenie, że jest mała.
    - a ty co? wyrzucili cię z balu, bo rozbierałeś się na parkiecie? - zmarszczyła nosek. wyciągnęła piersiówkę, żeby sobie popić z okazji spotkania majka.
    mike whittemore

    mike whittemore

    cardiff
    striptizologia
    medżik majk
    32

    tylne wyjście przy śmietnikach, gdzie robią sobie dobrze napaleni studenci, którzy nie wytrzymują już ciśnienia Empty Re: tylne wyjście przy śmietnikach, gdzie robią sobie dobrze napaleni studenci, którzy nie wytrzymują już ciśnienia

    Pisanie by mike whittemore Pią Mar 27, 2015 10:11 pm

    będę xd bardzo mało jes fioletowych, bo fioletowi to dziwaki, które umierają szybko xddddddd
    tak? to mike dla wendy był ja starszy brat? dobrze wiedzieć! no tak, mi też do niej pasuje że jest taką małą fajterką niczym aggie. ale elizabeth olsen faktycznie nie jest zbyt wysoka... - o nie, nie, nie, wypraszam sobie - roześmiał się - rozbieram się tylko za pieniądze, a tutaj mi nic nie zapłacili - stwierdził rozbawiony - co masz? - zabrał jej piersiówkę i się napił - niedobre - bo majk był wybredny w stosunku do tego co pił.
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    tylne wyjście przy śmietnikach, gdzie robią sobie dobrze napaleni studenci, którzy nie wytrzymują już ciśnienia Empty Re: tylne wyjście przy śmietnikach, gdzie robią sobie dobrze napaleni studenci, którzy nie wytrzymują już ciśnienia

    Pisanie by wendy eyre Pią Mar 27, 2015 10:20 pm

    taki szał z szybkim ogarnianiem postów i jeszcze mi się skasował teraz... fioletowi to odludki i dlatego ciężko się nimi gra, jak nie mają żadnych znajomych. wendy miała dużo innych swoich braci (no dobra, adoptowanych i tak), więc jeden kolejny przyszywany nikomu nie zaszkodzi. szczególnie, że tego sobie wybrała. z moich chyba astrid też jest drobna, a przynajmniej ją też sobie tak wyobrażam i nieważne jak jest naprawdę. po awku nikt nie zgadnie. xd 
    - zapomniałam, że masz godność i zasady. - roześmiała się dziko. dobrze, że mu nie smakowało co miała, bo było więcej dla niej. - bo to się dolewa do ponczu i wtedy jest dobre. - wzruszyła ramionami, ale pociągnęła prosto z piersiówki. - lepiej mieć niedobre niż nic nie miec. - stwierdziła, drapiąc się po nosku.
    mike whittemore

    mike whittemore

    cardiff
    striptizologia
    medżik majk
    32

    tylne wyjście przy śmietnikach, gdzie robią sobie dobrze napaleni studenci, którzy nie wytrzymują już ciśnienia Empty Re: tylne wyjście przy śmietnikach, gdzie robią sobie dobrze napaleni studenci, którzy nie wytrzymują już ciśnienia

    Pisanie by mike whittemore Pią Mar 27, 2015 10:24 pm

    ja nie umiem grać odludkami dlatego nie robię fioletowych. z fioletowych najlepszy był kłętin, ale to chyba dlatego że zawsze oskarżano go o morderstwo i miał przejebane xd
    - oczywiście, jestem striptizerem z godnością! - objął ją i ciągle się śmiał - chodź, dolejemy tego niedobrego alkoholu do ponczu, bo muszę się napić - pewnie wywalił skręta i poszli do środka.
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    tylne wyjście przy śmietnikach, gdzie robią sobie dobrze napaleni studenci, którzy nie wytrzymują już ciśnienia Empty Re: tylne wyjście przy śmietnikach, gdzie robią sobie dobrze napaleni studenci, którzy nie wytrzymują już ciśnienia

    Pisanie by wendy eyre Pią Mar 27, 2015 10:27 pm

    ja miałam abla, który był popieprzony i wendy, która nie jest takim odludkiem, więc nie było u mnie z tym fioletowymi tak źle. było jak mówisz!
    wilk

    wilk

    ma bardzo ostre kly
    wilczek
    jest bardzo zły
    109

    tylne wyjście przy śmietnikach, gdzie robią sobie dobrze napaleni studenci, którzy nie wytrzymują już ciśnienia Empty Re: tylne wyjście przy śmietnikach, gdzie robią sobie dobrze napaleni studenci, którzy nie wytrzymują już ciśnienia

    Pisanie by wilk Pią Mar 27, 2015 10:47 pm

    roman elegancki gwałciciel przeisotoczył się w romana psychicznego mordercę. przyśnił mu się masowy mord, dlatego postanowił to zorganizować, a bal był idealną okazją! zaczął więc strzelać od tylnego wyjścia do ludzi i miał milionowy zapas kul!
    carly luddington

    carly luddington

    st. albans
    -
    sexy mamma
    28

    tylne wyjście przy śmietnikach, gdzie robią sobie dobrze napaleni studenci, którzy nie wytrzymują już ciśnienia Empty Re: tylne wyjście przy śmietnikach, gdzie robią sobie dobrze napaleni studenci, którzy nie wytrzymują już ciśnienia

    Pisanie by carly luddington Pią Mar 27, 2015 10:59 pm

    jak zobaczyła że strzelają to wskoczyła do śmietnika i zagrzebała się w śmieciach, skąd nie wychodziła tylko policja ją wyciągnęła. pewnie śmierdziała strasznie ;x
    lea gordon

    lea gordon

    sztokholm
    prawo
    evil queen
    32

    tylne wyjście przy śmietnikach, gdzie robią sobie dobrze napaleni studenci, którzy nie wytrzymują już ciśnienia Empty Re: tylne wyjście przy śmietnikach, gdzie robią sobie dobrze napaleni studenci, którzy nie wytrzymują już ciśnienia

    Pisanie by lea gordon Pią Mar 27, 2015 11:01 pm

    lea jak się dowiedziała, że nie została królową balu to się wkurwiła i tu wyszła zapalić, a romek psychol ją trafił gdzieś w brzuch ;x

    Sponsored content

    tylne wyjście przy śmietnikach, gdzie robią sobie dobrze napaleni studenci, którzy nie wytrzymują już ciśnienia Empty Re: tylne wyjście przy śmietnikach, gdzie robią sobie dobrze napaleni studenci, którzy nie wytrzymują już ciśnienia

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pią Maj 10, 2024 7:27 am