rezerwat przyrody vallee de mai

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    rezerwat przyrody vallee de mai - Page 2 Empty rezerwat przyrody vallee de mai

    Pisanie by st. albans Nie Kwi 05, 2015 7:55 pm

    First topic message reminder :

    rezerwat przyrody vallee de mai - Page 2 Vall%C3%A9e_de_Mai_Entrance
    ralphie davenport

    ralphie davenport

    sydney
    dyplomacja europejska
    wreck it ralph(ie)
    29

    rezerwat przyrody vallee de mai - Page 2 Empty Re: rezerwat przyrody vallee de mai

    Pisanie by ralphie davenport Sob Kwi 11, 2015 9:48 pm

    boże nie.......... tylko nie hobbit. on zepsuł wszystko. nie dość, że rozdzielili króciutką ksiażkę na trzy części to pododawali zbędne wątki. na chuj ten legolas skoro go tam nie było! a ten wątek z elficą i krasnalem............ uśmiałam się z tego tak bardzo xd tylko bilbo był tak uroczy! też kochu whiplash. a co do eddiego to jestem teraz na bieżąco, chyba bedzie mu się szykować kolejna nominacja za "danish girl" czy coś takiego. tam gra kolesia, który bedzie płeć zmieniał xd a na dodatek dziś wypłynął nius, że na 90% będzie grał w prequelach harryego pottera główną w rolę. w tym "fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" ;xxxx kochu eddie, krótko mówiąc.
    - kawa jest zdrowsza niż herbata! - wytknął zaraz tupiąc nóżką. i to prawda, że jest zdrowsza. czytałam o tym milion artykułów ;x - nie widzę plusa w facetach bez koszulek bo wolę dziewczyny - podrapał się po nosie - ale to czy noszą bikini czy golfy jest mało istotne, bo najważniejsze jest to czy są fajne - awww, ralfie słodziak. nie patrzył na wygląd tylko na wnętrze.
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    rezerwat przyrody vallee de mai - Page 2 Empty Re: rezerwat przyrody vallee de mai

    Pisanie by essie becket Sob Kwi 11, 2015 9:58 pm

    też mi się nie podobało, że to tak porozdzielali, ale w sumie dopiero zaczęłam czytać hobbita więc nie wiem co się tam działo xd za to zorientowalam się, że trochę sobie pododawali skoro z takiej książeczki wyszły trzy 2 godzinne filmy xd o kurde! w sumie fajnie by było.... dobry aktor z niego jest, zdecydowanie.
    - tak, tak... słyszałam. - machnęła ręką. - a co jeśli to też jest taki test, który sprawdza naszą czujność? - uniosła brew. ona pewnie wcale na ten temat dużo nie czytała bo uważała to wszystko za bujdę. w dodatku na każdym kroku słyszy się, że coś szkodzi, więc przestała się przejmować. - nie wierzę. - powiedziała szybko. - jesteście wzrokowcami, nie wierzę, że wolisz patrzeć na panienki w golfach niż bikini czy krótkich spodenkach. - wytłumaczyła.
    ralphie davenport

    ralphie davenport

    sydney
    dyplomacja europejska
    wreck it ralph(ie)
    29

    rezerwat przyrody vallee de mai - Page 2 Empty Re: rezerwat przyrody vallee de mai

    Pisanie by ralphie davenport Sob Kwi 11, 2015 10:05 pm

    eddie jest kochu, chudzi anglicy ogólnie są kochu. pamiętaj! ;x
    zmrużył oczy - po co mają robić fałszywe testy sprawdzające naszą czujność skoro mogą zrobić prawdziwe testy i powiedzieć nam prawdę - wzruszył ramionami - nie wiem czy stwierdzenie że herbata jest mniej zdrowa od kawy jakoś znacząco wpłynęło na nasze życie - mruknął. przecież to nawet nie było nic poważnego, pierdoła taka totalna! - popatrz na mnie - zaprezentował się w całej okazałości - jestem nerdem w okularach dostającym same piątki i czytającym ksiażki o smokach - zaśmiał się - na prawdę nie obchodzi mnie wygląd - poprawił okulary.
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    rezerwat przyrody vallee de mai - Page 2 Empty Re: rezerwat przyrody vallee de mai

    Pisanie by essie becket Sob Kwi 11, 2015 10:11 pm

    tak, tak. zapamiętałam to już.
    - jezu nie wiem... żeby sprawdzić jak głupi jesteśmy? - uniosła brew, bo to dla niej byłoby w sumie całkiem logicznie. - naukowcy lubią teraz zajmować się takimi sprawami... sprawdzać jak reaguje społeczeństwo i w ogóle. - stwierdziła obojętnie i poprawiła włosy, bo zaczęły jej opadać na oczy. - może i nie wpłynęło, ale nikt też nie robił badań, które by to potwierdziły. może ludzie nie piją już tak dużo herbaty... - wzruszyła ramionami bo nigdy się w to nie zagłębiała i tego nie sprawdzała. ale teraz aż ją korciło. - i tak ci nie uwierzę. powiedzmy, że masz dwie dziewczyny, o podobnej inteligencji, podobnych zainteresowaniach i tak dalej... zawsze wybierzesz tą ładniejszą, tak już jest. - powiedziała z przekonaniem.
    ralphie davenport

    ralphie davenport

    sydney
    dyplomacja europejska
    wreck it ralph(ie)
    29

    rezerwat przyrody vallee de mai - Page 2 Empty Re: rezerwat przyrody vallee de mai

    Pisanie by ralphie davenport Sob Kwi 11, 2015 10:26 pm

    wiem, ale będę to powtarzać do śmierci xd sprawdziłam lotka i nie wygrałam, kurwaaaa!!!
    - nie uważam się za głupiego - skrzyżował ręce na wysokości klatki piersiowej i zerknął na nią. dobra trochę oceniał ją po tym, że ma ładną buzię, ale też fajnie im się rozmawiało bo była inteligentna i dużo wiedziała i miała dużo ciekawych teorii - dlaczego w ogóle debatujemy nad kawą i herbatą? - zmrużył oczy i zaczął się zastanawiać. nawet się roześmiał, bo to taki temat pierdoła który im się wziął nie wiadomo skąd - wyjaśnijmy sobie jedno - podrapał się po nosie - nigdy nie miałbym przed sobą dwóch dziewczyn, z których mógłbym wybierać - bo to zawsze on podkochiwał się w kimś, a nie laski w nim ;c
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    rezerwat przyrody vallee de mai - Page 2 Empty Re: rezerwat przyrody vallee de mai

    Pisanie by essie becket Sob Kwi 11, 2015 10:31 pm

    o niee.. a była jakaś 6?
    - nie powiedziałam, ze jesteś głupi. mówię o ogóle społeczeństwa. a przecież zawsze są jakieś wyjątki. w końcu na świecie żyje cała masa ludzi. - wzruszyła ramionami. jak dla niej to ralfie wcale nie był głupim człowiekiem, chociaż skoro ciągnęli tą konwersację o kawie, herbacie i ich wpływie na zdrowie to kto wie.... - tak wyszło. - roześmiała się. - po za tym nie chodzi tu o kawę czy herbatę tylko podejście społeczeństwa. - stwierdziła. - jezu jak drastycznie się oceniasz.... skąd możesz wiedzieć co siedzi w głowach dziewczyn skoro one same tego nie wiedzą. - bo ona często nie wiedziała o co jej samej chodzi...
    ralphie davenport

    ralphie davenport

    sydney
    dyplomacja europejska
    wreck it ralph(ie)
    29

    rezerwat przyrody vallee de mai - Page 2 Empty Re: rezerwat przyrody vallee de mai

    Pisanie by ralphie davenport Sob Kwi 11, 2015 10:47 pm

    nie wiem, nie chciałam sprawdzać bo tylko wkurwiać się będę xd
    - ocenianie pod względem ogółu jest niesprawiedliwe - wyjaśnił prędko. pewnie był liberałem i uważał że jednostka powinna sama za siebie odpowiadać. no tak, musieli być z lekka stuknięci skoro debatowali o kawie i herbacie przez tyle czasu! - nie oceniam się drastycznie, to po prostu kwestia moich obserwacji - pewnie każda laska w której się bujał nie chciała mieć z nim nic wspólnego bo był tylko nerdowatym okularnikiem, choć i tak całkiem uroczym przy tym.
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    rezerwat przyrody vallee de mai - Page 2 Empty Re: rezerwat przyrody vallee de mai

    Pisanie by essie becket Sob Kwi 11, 2015 10:50 pm

    - no nie wiem... - mruknęła ostrożnie. jej to się nie wydawało takie złe i niesprawiedliwe, ale niech mu będzie. - w takim razie życzę ci takich lasek, które będą się o ciebie zabijać. - powiedziała z uśmiechem. pogadali jeszcze, mieli jakieś dzikie rozkminy i się rozeszli a ja idę spać, cze.

    Sponsored content

    rezerwat przyrody vallee de mai - Page 2 Empty Re: rezerwat przyrody vallee de mai

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 9:25 am