schody

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    schody - Page 2 Empty schody

    Pisanie by st. albans Nie Cze 21, 2015 3:59 pm

    First topic message reminder :

    schody - Page 2 Stairs_and_plaza_at_the_University_of_Rochester
    marylin larsen

    marylin larsen

    st albans
    weterynaria
    crazy!
    29

    schody - Page 2 Empty Re: schody

    Pisanie by marylin larsen Nie Cze 21, 2015 9:50 pm

    ja też ci nie powiem. pamiętam jeszcze mniej niż ty xd mają na to tydzień żeby się ogarnąć na razie jednak trwa wojna. a ten mały wpadł teraz w jakiś zabawowy szał i skacze mi po komputerze, oknie i wszędzie w ogóle.
    - no dobrze.... wypijemy parę skoro tak bardzo ci na tym zależy ale pójście na parkiet ze mną cię nie ominie. - powiedziała poważnie bo niech sobie nie myśli, ze ona o tym zapomni, wcale nie zapomni!
    daniel roosevelt

    daniel roosevelt

    st. albans
    prawo
    pracoholik
    32

    schody - Page 2 Empty Re: schody

    Pisanie by daniel roosevelt Nie Cze 21, 2015 9:56 pm

    skacze jak na gifku u mary na pewno ;d mary powinna się obrazić na matta, że nie odezwał się do niej.
    - doobra, skoro chcesz... - pokiwał głową, ale potajemnie już wymyślał wymówki, które będzie mógł wykorzystać przed pójściem na parkiet. zawsze będzie mógł powiedzieć, że trzeba coś ogarnąć na imprezie, skoro poniekąd był jej organizatorem.
    marylin larsen

    marylin larsen

    st albans
    weterynaria
    crazy!
    29

    schody - Page 2 Empty Re: schody

    Pisanie by marylin larsen Nie Cze 21, 2015 9:59 pm

    gorzej. okrąża pokój w sekundę xd ze wszystkimi przeszkodami jak łóżko szafki, okna.... nic mu nie przeszkadza xd teraz na szczęście stwierdził, że czas na drzemkę. w ogóle już kilka razy mi powciskał tyle rzeczy na klawiaturze, że myślałam, że będę musiała informatyka ściągać ;o
    - wiedziałam, że się zgodzisz! - ucieszyła się bardzo że wyszło w końcu na jej, chociaż zazwyczaj i tak tak było. a maryśka na pewno się obrazi na matta... ale na razie dotarła do niej ta paskudna wiadomość, że wyjechał, więc w sekundzie straciła cały zapał do imprezowania i wychodzenia na parkiet.
    daniel roosevelt

    daniel roosevelt

    st. albans
    prawo
    pracoholik
    32

    schody - Page 2 Empty Re: schody

    Pisanie by daniel roosevelt Nie Cze 21, 2015 10:05 pm

    hahahah szalony! on jest ze schroniska czy z hodowli?
    - dla ciebie wszystko! - zauważył, chociaż wiadomo, że to nieprawda, skoro już w głowie układał swój misterny plan wykręcania się od tańczenia. chociaż kto wie, jak się spije tymi piwkami i mary będzie miała na niego ciągle taki duży wpływ, to moze się wydarzyć wszystko. nawet daniel tańczący!
    marylin larsen

    marylin larsen

    st albans
    weterynaria
    crazy!
    29

    schody - Page 2 Empty Re: schody

    Pisanie by marylin larsen Nie Cze 21, 2015 10:16 pm

    z hodowli. maine coon. ;d
    - fantastycznie. - ucieszyła się, ale jak wiadomo zaraz jej przeszła ta radość. - chodźmy pić.- mruknęła siląc się na jakiś uśmiech, żeby nie było, że coś jest nie tak, bo chciała się dobrze bawić, to nie jej wina, że spadła na nią taka wiadomość, że raczej o dobrej zabawie nie ma mowy.
    daniel roosevelt

    daniel roosevelt

    st. albans
    prawo
    pracoholik
    32

    schody - Page 2 Empty Re: schody

    Pisanie by daniel roosevelt Nie Cze 21, 2015 10:23 pm

    chciałam poszukać w google jaki to jest i tylko takie wielkie okazy mi się pokazały, ten też taki będzie? ;d
    - no dobra, dobra, przecież zatańczę, nie musisz od razu być taka obrażona. - gadał swoje, bo myślał, że wszystko kręci się wokół niego, ale przynajmniej zaobserwował, że marylin zepsuł się humor. teraz to dla pocieszenia na pewno daniel będzie tańczył! przenieś ich gdzieś do środka!

    Sponsored content

    schody - Page 2 Empty Re: schody

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » schody
      » schody
      » schody
      » schody
      » schody

      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 12:42 pm