między namiotami

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    między namiotami - Page 2 Empty między namiotami

    Pisanie by st. albans Nie Sie 02, 2015 11:07 pm

    First topic message reminder :

    między namiotami - Page 2 Tumblr_mkrgr4Yji21rdn8nfo1_500
    tracy o'hara

    tracy o'hara

    manchester
    położnictwo
    cieszę się życiem
    27

    między namiotami - Page 2 Empty Re: między namiotami

    Pisanie by tracy o'hara Czw Sie 06, 2015 5:55 pm

    nie każdy miał takie życie i możliwości jak teddy!
    dopiero dorastała! aww, uroczo, że mieli podobne zachowania, przekazane im w genach. to oznacza, że pewnie ćpunka matka albo ćpun ojciec też tak robili. serio plótł wianki?! ona wczoraj podczas gry z quinnem plotła wianki i w karcie też ma wpisane, że lubi... cóż.
    - skoro umiesz, to będzie sprawiedliwa walka. nie to co ty i papierosy. - obróciła jego umiejętności na korzyść swojego pomysłu. - taaak, poznaję ludzi, jest fajnie. - uśmiechała się uroczo. dopiero od niedawna była w st. albans, więc nie miała okazji jeszcze zapoznać zbyt wielu osób. ten wyjazd jej to umożliwiał.
    teddy carlson

    teddy carlson

    manchester
    -
    three, two, one, let's jam!
    30

    między namiotami - Page 2 Empty Re: między namiotami

    Pisanie by teddy carlson Czw Sie 06, 2015 6:11 pm

    to nie jego wina że wystartowal z lepszej pozycji życiowej aniżeli ona!
    mieli podobne zachowania i to było kochu! hahhaha, jakie jesteśmy jednomyślne z tymi wiankami. to też pewnie mieli genetycznie bo jedno z ich rodziców plotło wianki xd - ale bedziemy je pletli na czas czy wybierzemy który jest ladniejszy? - zapytał żeby określic jasno reguly tej rywalizacji - i co? poznałaś już kogoś wartościowego? - zapytał siadając po turecku. był ciekawy jaki typ ludzi lubi tracy.
    tracy o'hara

    tracy o'hara

    manchester
    położnictwo
    cieszę się życiem
    27

    między namiotami - Page 2 Empty Re: między namiotami

    Pisanie by tracy o'hara Czw Sie 06, 2015 6:14 pm

    jego wina, że nie powiedział, że bez niej nigdzie nie idzie xd
    hahaha matka ćpunka chodziła sobie w wiankach zawsze, bo jej się wydawało, że była na wiecznym festiwalu. pewnie tak było. ciekawe czy ich rodzice jeszcze żyli. tracy wcale nie chciała ich odnajdywać.
    - możemy zrobić kilka konkurencji, żeby sprawiedliwie ocenić wszystkie aspekty. zwołamy komisję... - zaczęła planować z rozbawieniem, bo sama nie wiedziała już czy mówią serio czy nie. ważne, że dobrze się bawiła i zapomniała o całej tremie przed rozmowami z bratem. - każdy człowiek jest wartościowy. - taki typ lubiła xd
    teddy carlson

    teddy carlson

    manchester
    -
    three, two, one, let's jam!
    30

    między namiotami - Page 2 Empty Re: między namiotami

    Pisanie by teddy carlson Czw Sie 06, 2015 6:23 pm

    on byl wtedy dzieckiem! jak miał się sprzeciwiać ;x
    pewnie tak była, wiecznie czuła sie jak na jakiś tommorowlandzie ;x pewnie żyli! powinni kiedyś do nich przyjechać żeby odnowić relacje, byloby przezabawnie xd
    - kilka konkurencji dotyczących plecenia wiankow? - zaśmial się i zapalil kolejną fajke - to musisz wymyślić te konkurencje bo ja chyba nie jestem aż tak pomyslowy - poklepał ją po ramieniu - ale wierzę w ciebie i twoją kreatywnosć - awww, pochwalil ją! - każdy? - uniósł brew - albo bardzo kochasz ludzi, albo jesteś bardzo naiwna - stwierdzil uśmiechając się ciągle bo to wcale nie miało zabrzmiec złośliwie.
    tracy o'hara

    tracy o'hara

    manchester
    położnictwo
    cieszę się życiem
    27

    między namiotami - Page 2 Empty Re: między namiotami

    Pisanie by tracy o'hara Czw Sie 06, 2015 6:28 pm

    zrobić wielkie smutne oczy i nikt by nie odmówił dziecku xd
    może jak tracy i teddy już się do siebie zbliżą, to wpadną na pomysł, żeby odnaleźć też rodziców i pojadą na nowe dramki. nie sądzę, by było to szczęśliwe pojednanie.
    - ty się śmiejesz, a plecenie wianków to bardzo poważna sprawa! - pomachała mu palcem przed oczami. - dwie konkurencje już mamy. wystarczy jeszcze jedna, żeby nie było remisu. puścimy wianki na wodzie i zrobimy ich wyścig. - roześmiała się, bo już głupie pomysły jej przychodziły do głowy. może ktoś jej przed południem dał piwko i trochę się zbombiła. albo po prostu swobodnie czuła się przy teddy'm! - może i to, i to. - zamyśliła się, gapiąc się w niebo. promienie słońca przyjemnie padały na jej twarz. - albo po prostu wierzę, że każdemu trzeba dać szansę. - spojrzała na niego.
    teddy carlson

    teddy carlson

    manchester
    -
    three, two, one, let's jam!
    30

    między namiotami - Page 2 Empty Re: między namiotami

    Pisanie by teddy carlson Czw Sie 06, 2015 6:31 pm

    nie no to będzie drama za dramą wtedy ;x
    - zazdroszczę że masz taka wiarę w ludzi - zaśmial się wyrzucając papierosa i zaraz zawolali go kumple więc musiał iść ;x bo ja też zaraz idę i wróce wieczorem więc wtedy pogramy ;x
    tracy o'hara

    tracy o'hara

    manchester
    położnictwo
    cieszę się życiem
    27

    między namiotami - Page 2 Empty Re: między namiotami

    Pisanie by tracy o'hara Czw Sie 06, 2015 6:35 pm

    prawidłowo ;x
    tracy nie przyznała się, że boi się porzucenia, bo to za wcześnie jeszcze na poważne tematy xdd zjadła w końcu to, co jej przyniósł!
    hannah darling

    hannah darling

    hatfield
    -
    ballet girl
    33

    między namiotami - Page 2 Empty Re: między namiotami

    Pisanie by hannah darling Pią Sie 07, 2015 10:58 pm

    siedziała sobie i jadła jakieś warzywka pieczone na ognisku, pewnie ziemniaczki w mundurkach bo kto by żarł kiełbaski pfpf.
    edie davenport

    edie davenport

    sydney
    jazz i muzyka estradowa
    she fucked up. again.
    30

    między namiotami - Page 2 Empty Re: między namiotami

    Pisanie by edie davenport Pią Sie 07, 2015 11:02 pm

    edie szła między namiotami lekko podchmielona, bo z maryśką siedziały i piły. nie miały tutaj niczego innego do roboty, może upiły się też ze stresu o ninę awww. usiadła obok hani - smacznego - posłała jej uśmiech. były razem w namiocie, a przy okazji chyba się bffowały to się znały xd
    hannah darling

    hannah darling

    hatfield
    -
    ballet girl
    33

    między namiotami - Page 2 Empty Re: między namiotami

    Pisanie by hannah darling Pią Sie 07, 2015 11:05 pm

    ja to wiem i nie musze ogarniać relek tak jak ty he he. hania nie piła zbyt wiele bo jak się upijała to całowała chłopaków albo się do nich podwalała a musiała mieć dobrą reputację więc przystopowała. dlatego obżerała się ziemniakami xd - piłaś - stwierdziła obwąchując ją - wino - wyczuła bo miała super węch - i tak, dziękuje - dalej wcinała ziemniaczka.
    edie davenport

    edie davenport

    sydney
    jazz i muzyka estradowa
    she fucked up. again.
    30

    między namiotami - Page 2 Empty Re: między namiotami

    Pisanie by edie davenport Pią Sie 07, 2015 11:08 pm

    ja mam 22 postaci, jakim cudem mam to ogarniać wszystko? sama siebie nie ogarniam a co dopiero edie, która wieczną depresję ma i wszystkich musi dookoła siebie pocieszać! - piłam, bo co mam innego robić. piłam ze stresu bo mój przyjaciel zgubił swoją dziewczynę i poszedł ją szukać. biedna, wróciła taaaaka smutna - westchnęła ale zaraz się ogarnęła - jak się bawisz? - zapytała zainteresowana.
    hannah darling

    hannah darling

    hatfield
    -
    ballet girl
    33

    między namiotami - Page 2 Empty Re: między namiotami

    Pisanie by hannah darling Pią Sie 07, 2015 11:16 pm

    to nie trzeba było tyle robić, ja mam o 10 mniej i ogarniam ;x
    - skoro się zgubiła to powinna na następny raz zainwestować w kompas - stwierdziła. genialne rady cioci hani! ale pewnie nie znała niny to co ją to obchodziło! ech! obchodził ją tylko jej ziemniak na chwilę obecną! - nieźle - wzruszyła ramionami - najlepiej się bawi mój brzuszek - poklepała się po nim - wiecznie najedzony - dzisiaj znowu będą tańczyć wokół ogniska? - zapytała, bo wczoraj pewnie leo ubrany w ciuchy niny kręcił tam tyłeczkiem xd
    edie davenport

    edie davenport

    sydney
    jazz i muzyka estradowa
    she fucked up. again.
    30

    między namiotami - Page 2 Empty Re: między namiotami

    Pisanie by edie davenport Pią Sie 07, 2015 11:22 pm

    ale ja je wszystkie potrzebuję przecież!
    obchodził ją ziemniak i nic innego, priorytety oczywiście. ona nie znała ich paczki, bo edie, chciałam napisac elodie nie chciała jej tam wprowadzać. w paczce byli sami wariaci, ćpuni i nieszczęśliwa miłość ;c i sypiali każdy z każdym - oczywiście, jak to zawsze bywa! taka już jest nasza tradycja - pokiwała głową. kto tam wie, co dzisiaj będzie robił leo jak nina taka smutna xd - najadasz się tutaj? ja staram się w ogóle nie jeść, albo raczej nie opychać - poprawiła się.
    hannah darling

    hannah darling

    hatfield
    -
    ballet girl
    33

    między namiotami - Page 2 Empty Re: między namiotami

    Pisanie by hannah darling Pią Sie 07, 2015 11:29 pm

    jasne xd
    hanka sama nie chciała się wprowadzać do takiej patologicznej paczki. miała wystarczającą ilość szaleństw w życiu, po co jej dodatkowe? - to kto dzisiaj będzie tańczył w damskich fatałaszkach? - zapytała z ciekawości. kto wie, może na vincenta wypadnie he he - nie opychasz? - zerknęła na nią dziwnie - boisz się ogniskowego jedzenia czy zarazków? - zapytała zaraz, bo nie ogarniała jej obaw.
    edie davenport

    edie davenport

    sydney
    jazz i muzyka estradowa
    she fucked up. again.
    30

    między namiotami - Page 2 Empty Re: między namiotami

    Pisanie by edie davenport Pią Sie 07, 2015 11:33 pm

    to kogo nie potrzebuję, co xd
    poza tym jej paczka i hania pochodzili z dwóch różnych światów. edie też przecież nie należała do ich świata całkowicie, ale po części. na balu przecież to ona reprezentowała godnie całą rodzinkę, dostała mnóstwo propozycji pracy, świeciła ząbkami i była urocza ;x - nie wiem, leo dzisiaj ma inne problemy na głowie - machnęła ręką - może quinn? - zastanawiała się na głos - nic z tych rzeczy. po prostu nie lubię się opychać - wzruszyła ramionami.
    hannah darling

    hannah darling

    hatfield
    -
    ballet girl
    33

    między namiotami - Page 2 Empty Re: między namiotami

    Pisanie by hannah darling Pią Sie 07, 2015 11:44 pm

    musiałabym przejrzeć bo nawet nie ogarniam kogo masz xd
    hanka zdecydowanie nie należała do ich świata. pewnie nie chcieliby przychodzić na jej występy i oglądać jak przez dwie godziny śmiesznie tańczy i wygina się ;x mieliby z niej polewkę! nie doceniali sztuki, ech! - mogę się założyć, że quinn nie wygląda tak dobrze w biustonoszu - nikt nie wyglądał w tym lepiej od leo. mysle, że leo mógł mieć z tym jakiś problem ze lubił damskie ciuszki xd - no co ty, nie lubisz się opychać niezdrowym jedzeniem którego tutaj wokół pełno, tracisz całą zabawę - zaśmiała się.
    edie davenport

    edie davenport

    sydney
    jazz i muzyka estradowa
    she fucked up. again.
    30

    między namiotami - Page 2 Empty Re: między namiotami

    Pisanie by edie davenport Pią Sie 07, 2015 11:47 pm

    to przejrzyj i mnie oświeć w takim razie xd
    myślisz, że ktokolwiek z jej ekipy przychodził na jej jazzowe koncerty? przychodzili jak im przypomniała, że takowe istnieją albo jak dawali darmowy alkohol i jedzenie, wtedy tak, udawali nawet że im się to podoba. może leo jedynie nie udawał, kto to wie. - masz rację, absolutną rację. szkoda, może jutro jak ninie się poprawi humor i będzie w lepszym stanie psychicznym to leo znowu powróci. dzisiaj będzie ktoś inny występował - zaśmiała sie - eee tam, wolę jeść tylko jak muszę coś zjeść - westchnęła.
    hannah darling

    hannah darling

    hatfield
    -
    ballet girl
    33

    między namiotami - Page 2 Empty Re: między namiotami

    Pisanie by hannah darling Pią Sie 07, 2015 11:55 pm

    nie chce mi sie teraz bo i tak gier nie ogarniam xd
    leo pewnie wspierał wszystko co robiła edie skoro był w niej długi czas zabujany. teraz po prostu chodził na te koncerty z przyzwyczajenia lub po prostu lubił jazz, kto wie - nikt nie jest godny zastąpienia jego miejsca, nawet jeśli to miałaby być jakaś dziewczyna - stwierdziła - choć chłopakom roznegliżowana dziewczyna na pewno by się podobała - roześmiała się uroczo - w ogóle nie doceniasz jedzenia, to nie jest tylko czynność, to hobby - i to było zdecydowanie hobby hanki, która i tak z powodu pracy musiała o linię dbać.
    edie davenport

    edie davenport

    sydney
    jazz i muzyka estradowa
    she fucked up. again.
    30

    między namiotami - Page 2 Empty Re: między namiotami

    Pisanie by edie davenport Sob Sie 08, 2015 12:01 am

    jutro xd
    ich paczka była zbieraniną różnych ludzi. edie kompletnie niekiedy nie rozumiała dlaczego ma się większością z nich opiekować albo dlaczego musi słuchać ich problemów, skoro sama miała własne. a nikt jej nie chciał słuchać, prócz leo który i tak był zajęty bo miał własne życie ;c - leo jest świetnym komikiem, potrafi każdego z nas rozbawić. w ogóle wszyscy chłopcy mają w naszej grupie do tego talent - posłała jej uśmiech znowu - wolę jeść mniej. a tym bardziej, że jesteśmy na polu namiotowym to tutaj im mniej tym lepiej - nie wiem dlaczego tak twierdziła xd
    hannah darling

    hannah darling

    hatfield
    -
    ballet girl
    33

    między namiotami - Page 2 Empty Re: między namiotami

    Pisanie by hannah darling Sob Sie 08, 2015 12:05 am

    już jest jutro teoretycznie.
    nie ważne co to za ludzie, ważne że się trzymali razem! edie niech nie przesadza, miała tam multum kumpli i kumpel którzy z chęcią ją przytulali i pocieszali. każdy każdego tam pocieszał i każdy z każdym tam spał, halo - czyli są śmieszni i zboczeni tak? muszę to zapamiętać - żeby trzymać się od tych zboczeńców z daleka xd - powinnaś korzystać z tego jakie masz tutaj możliwości, czyli między innymi jeść - haha, hanka nienajedzona jak tracy.
    edie davenport

    edie davenport

    sydney
    jazz i muzyka estradowa
    she fucked up. again.
    30

    między namiotami - Page 2 Empty Re: między namiotami

    Pisanie by edie davenport Sob Sie 08, 2015 12:10 am

    to dzisiaj jak wstaniesz xd ja i tak zaraz będę się zbierać, jutro dzień dla rodzinki!
    przez to gadanie o jedzeniu sama zgłodniałam ;x edie założyła włosy za ucho. problem jest jeden: oni do niej przychodzili z problemami to czuła się w obowiązku ich wysłuchać. dlatego robiła za ich mamusie i najlepszą przyjaciółkę na świecie. - śmieszni, zwariowani, niezrównoważeni ale w tym dobrym sensie. kreatywni. to jest nasza taka druga rodzina - zamyśliła się - a po co? - zapytała xd edie miała widocznie poważny problem xd jak zwykle xd
    hannah darling

    hannah darling

    hatfield
    -
    ballet girl
    33

    między namiotami - Page 2 Empty Re: między namiotami

    Pisanie by hannah darling Sob Sie 08, 2015 12:12 am

    ja to mam jutro dzień dla siebie co najwyżej xd
    chciała już jej zrobić dłuuuuuuuuugi wykład na temat tego dlaczego jedzenie jest ważne, ale zauważyła że ktoś kradł jej ziemniaki z ogniska wiec poszła o nie dzielnie walczyć!
    edie davenport

    edie davenport

    sydney
    jazz i muzyka estradowa
    she fucked up. again.
    30

    między namiotami - Page 2 Empty Re: między namiotami

    Pisanie by edie davenport Sob Sie 08, 2015 12:13 am

    ja jutro siedzę z jacem i oglądamy filmy ;x
    edie poszła do namiotu.

    Sponsored content

    między namiotami - Page 2 Empty Re: między namiotami

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 5:45 am