balony z helem

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    balony z helem Empty balony z helem

    Pisanie by st. albans Sob Sie 29, 2015 10:46 pm

    balony z helem Balony-z-helem
    quinn anterberry

    quinn anterberry

    tampa
    astronomia
    cheer up, please!
    30

    balony z helem Empty Re: balony z helem

    Pisanie by quinn anterberry Nie Sie 30, 2015 3:21 pm

    zjarany quinn siedział sobie tutaj i gadał zabawnie przez ten hel ;x
    tracy o'hara

    tracy o'hara

    manchester
    położnictwo
    cieszę się życiem
    27

    balony z helem Empty Re: balony z helem

    Pisanie by tracy o'hara Nie Sie 30, 2015 3:23 pm

    tracy niedawno przyszła na imprezkę. trochę pokręciła się z teddy'm, który poprzedstawiał ją paru osobom, które prawdopodobnie pomyślały, że jest jego dziewczyną. rozdzielili się z bratem na chwilę i popijała własnie piwko, kiedy zauważyła quinna.
    - quinn? quinn! - pomachała do niego i zaraz do niego doskoczyła niczym sarenka. - co za niespodzianka! - zaśmiała się i go przytuliła na powitanie.
    quinn anterberry

    quinn anterberry

    tampa
    astronomia
    cheer up, please!
    30

    balony z helem Empty Re: balony z helem

    Pisanie by quinn anterberry Nie Sie 30, 2015 3:25 pm

    nie wiem dlaczego ale ona mi się bardziej podoba w tym wydaniu niż w poprzednim ;x quinn nie ogarniał świata, musiał wcześniej zjarać się z całą resztą świata. widząc tracy uściskał ją i podał balona, żeby też z niego skorzystała - czeeeść słoneczko. z kim tutaj przyszłaś? - zapytał zabawnym głosem.
    tracy o'hara

    tracy o'hara

    manchester
    położnictwo
    cieszę się życiem
    27

    balony z helem Empty Re: balony z helem

    Pisanie by tracy o'hara Nie Sie 30, 2015 3:29 pm

    a ja wiem dlaczego, bo teraz jest lepsza i bardziej urocza ;x tracy w przeciwieństwie do całego towarzystwa wcale nie jarała. co prawda zaskoczył ją fakt, że to są urodziny tego chłopaka, który ostatnio dał jej trawkę do posmakowania, ale nie miała okazji jeszcze z nim pogadać, a tym bardziej zapalić. śmiała się dłuższą chwilę z głosu quinna, zanim zdołała cokolwiek z siebie wydusić.
    - bo co? bo ty mnie nie zaprosiłeś? - złapała się pod boczki.
    quinn anterberry

    quinn anterberry

    tampa
    astronomia
    cheer up, please!
    30

    balony z helem Empty Re: balony z helem

    Pisanie by quinn anterberry Nie Sie 30, 2015 3:31 pm

    to prawda, zgadzam się, słodziak.
    - tak tylko pytam - machnął ręką dalej chichrając się jak debilek. wszyscy na wejściu dostawali porcję maryśki i alkohol, quinn przecież abstynentem nie był to korzystał ile wlezie - widziałem cię z teddym, to twój nowy chłopak? - zapytał. nie był zazdrosny, bo tracy była dla niego jak siostrzyczka i nic więcej. moi chłopcy taaaaki wielki friendzone.
    tracy o'hara

    tracy o'hara

    manchester
    położnictwo
    cieszę się życiem
    27

    balony z helem Empty Re: balony z helem

    Pisanie by tracy o'hara Nie Sie 30, 2015 3:38 pm

    najwyraźniej teddy schował sobie do kieszeni cały zapas, który dostali na wejściu, żeby pilnować tracy przed zejściem na złą drogę. szkoda tylko, że sam ją tu przyprowadził do tej sodomy i gomory.
    - nie, nie, nie. - podrapała się z tyłu głowy. wiedziała, że teddy nie rozpowiadał nikomu o tym, że jest jego siostrą, nawet nie wiedziała, czy poinformował kiedykolwiek kogokolwiek, że był adoptowany. - znasz teddy'ego? - spytała. - w sumie to głupie pytanie, tu wszyscy się znają. - machnęła ręką. tym bardziej, że byli razem pod namiotami. powinien być zazdrosny o to bycie siostrzyczką najwyraźniej xddd
    quinn anterberry

    quinn anterberry

    tampa
    astronomia
    cheer up, please!
    30

    balony z helem Empty Re: balony z helem

    Pisanie by quinn anterberry Nie Sie 30, 2015 3:43 pm

    szkoda, bo tutaj cała paczka tylko ćpała, grała w gry, chlała i urządzała orgie xddd to jest odpowiednie podsumowanie. podrapał się po policzku i zostawił już te balony. złapał za swoje piwko i napił się sporego łyka - oczywiście, że go znam. to mój kumpel, a co? nie widziałem cię po prostu w jego towarzystwie dlatego pytam. nie wiedziałem, że mamy wspólnego znajomego - położyl się plackiem na podłodze i gapił się na sufit xd
    tracy o'hara

    tracy o'hara

    manchester
    położnictwo
    cieszę się życiem
    27

    balony z helem Empty Re: balony z helem

    Pisanie by tracy o'hara Nie Sie 30, 2015 3:46 pm

    nie wiem czego teddy się spodziewał. ta impreza się źle skończy dla tracy, to pewne. na szczęście dzisiaj nie ciągnęło jej do próbowania zioła, a do piwa i korzystania z pierwszej prawdziwej imprezy, na jakiej była w życiu.
    - najwyraźniej mamy, skoro znaleźliśmy się na tej samej imprezie. - zaśmiała się i złapała balon z helem, skoro on już nie chciał. - ja też chcę! - chichotała, bo to kolejna rzecz do spróbowania. - mogę ci coś powiedzieć, jeśli obiecasz, że nikomu nie wygadasz. - zebrało jej się na zwierzenia. pociągnęła helu i powiedziała głupim głosikiem: - teddy jest moim bratem. - przez co jej wyznanie zabrzmiało raczej komicznie.
    quinn anterberry

    quinn anterberry

    tampa
    astronomia
    cheer up, please!
    30

    balony z helem Empty Re: balony z helem

    Pisanie by quinn anterberry Nie Sie 30, 2015 3:48 pm

    aż wstał z tej podłogi, bo to troszeczkę była niespodziewana wiadomość - no coś ty, tracy! żartujesz sobie! ale faaajnie, twój brat jest moim kumplem - klaskał w dłonie jak małe dziecko. przytulił ją do siebie i pocałował w czoło - bardzo się ciesze razem z tobą. obiecuję, że nikomu tego nie powiem, obiecuję! - przyrzekł jej na słowo.
    tracy o'hara

    tracy o'hara

    manchester
    położnictwo
    cieszę się życiem
    27

    balony z helem Empty Re: balony z helem

    Pisanie by tracy o'hara Nie Sie 30, 2015 3:55 pm

    - cicho, cicho! - machała rękoma, żeby go uciszyć, ale nadal miała piskliwy głosik, przez co nie mogła powstrzymać śmiechu i jej głębokie wyznanie nie było tak poważne. - nie wiem czy on chce, żeby ktoś to wiedział. ale mnie tu zabrał, więc to chyba już jakiś znak, co? - zamrugała, patrząc na quinna. już mówiła normalnym głosem.
    quinn anterberry

    quinn anterberry

    tampa
    astronomia
    cheer up, please!
    30

    balony z helem Empty Re: balony z helem

    Pisanie by quinn anterberry Nie Sie 30, 2015 3:59 pm

    - no oczywiście, że tak. zazdroszczę ci jak cholera, że masz starszego od siebie brata. moi rodzice nie chcieli mieć nikogo prócz mnie to teraz jestem sam jak palec i się mi trochę nudzi - westchnął niezadowolony. miał niby tych swoich kumpli, ale chciałby mieć rodzeństwo smuteczki. głupi rodzice xd - pijesz dzisiaj? - zapytał.
    tracy o'hara

    tracy o'hara

    manchester
    położnictwo
    cieszę się życiem
    27

    balony z helem Empty Re: balony z helem

    Pisanie by tracy o'hara Nie Sie 30, 2015 4:03 pm

    - wcześniej też byłam sama jak palec - zauważyła. quinn jaki bezczel, że śmiał jej taki tekst powiedzieć, kiedy to ona zawsze była samotna hahahahaha. - a teraz na pewno mi się nie nudzi, skoro muszę go całego poznać. - zaśmiała się. - nie widać? - zamachała butelką, którą opróżniła do końca. szybko jej to dziś szło. - nie znam połowy gier, w które tu gracie. - zakręciła pustą butelką, bo widziała, że w kącie ktoś gra w butelkę.
    quinn anterberry

    quinn anterberry

    tampa
    astronomia
    cheer up, please!
    30

    balony z helem Empty Re: balony z helem

    Pisanie by quinn anterberry Nie Sie 30, 2015 4:06 pm

    - będzie dobrze, zobaczysz. poznacie się, będziecie razem nierozłączni niedługo - machnął ręką. nico przyszedł i wręczył mu nowe piwo, bo kręciło się tutaj mnóstwo ludzi. przypomniało mu się coś zabawnego i dostał głupawki - no jak to nie znasz, tracy? poznasz. zagramy w butelkę, w beer ponga, pójdziemy na alkochińczyka - zaczął wyliczać - mamy caaaaałą noc! - przytulił ją znowu do siebie.
    tracy o'hara

    tracy o'hara

    manchester
    położnictwo
    cieszę się życiem
    27

    balony z helem Empty Re: balony z helem

    Pisanie by tracy o'hara Nie Sie 30, 2015 4:10 pm

    - mam nadzieję. - przytaknęła wesoło. mam nadzieję, że nico był na tyle dżentelmeński, że jej też wręczył piwo, skoro dopiero co jej się skończyło. roześmiała się. - tak! poproszę całe imprezowe doświadczenie, all inclusive! - oparła się o niego chichocząc, bo już jej się zaczynało kręcić w głowie i traciła równowagę.
    quinn anterberry

    quinn anterberry

    tampa
    astronomia
    cheer up, please!
    30

    balony z helem Empty Re: balony z helem

    Pisanie by quinn anterberry Nie Sie 30, 2015 4:12 pm

    nico wręczał piwo wszystkim, sam był już też wcięty bo zjarał się z benem. czy z innym ze swojej ekipy, czy to ważne w końcu xd przeczesał palcami włosy - picie do rana, zabijanie zombiaków i impreza totalna, tak jest! a potem grupowe spanie na podłodze. nasza ekipa z chęcią cię przyjmie w nasze skromne szeregi - pokiwał głową. ktoś to w ogole kiedyś policzył ilu ich tam jest?! xd
    tracy o'hara

    tracy o'hara

    manchester
    położnictwo
    cieszę się życiem
    27

    balony z helem Empty Re: balony z helem

    Pisanie by tracy o'hara Nie Sie 30, 2015 4:19 pm

    wszyscy się zjarali ze sobą nawzajem, to było nieuniknione.
    - zabijanie zombiaków? - roześmiała się. skąd miała wiedzieć, że chodzi o gry video... nawet by jej nie przyszło to do głowy. myślała, że to kolejna z ich pijackich zabaw! - dzięęęki, fajnie będzie powiększyć grono znajomych. - pokiwała głową. to nic, że tu byla większa patola niż w sierocińcu. nie ma co liczyć! zresztą było też sporo takich osób na doczepkę jak tracy czy essie.
    quinn anterberry

    quinn anterberry

    tampa
    astronomia
    cheer up, please!
    30

    balony z helem Empty Re: balony z helem

    Pisanie by quinn anterberry Nie Sie 30, 2015 4:23 pm

    wszyscy są powiązani ze wszystkimi, nie ogarniam co kto i jak ;x dobra, ja sobie kiedyś ich policzę, ale było ich mnóstwo. połowa z nich to moje postaci i tak. - nie zabijałaś nigdy zombie na konsoli? tutaj się tak dzieje codziennie. jak nie co drugi dzień. aha i jak chcesz coś wiedzieć o naszej paczce to mnie możesz zapytać. ja wiem wszystko - wypiął dumnie pierś.
    tracy o'hara

    tracy o'hara

    manchester
    położnictwo
    cieszę się życiem
    27

    balony z helem Empty Re: balony z helem

    Pisanie by tracy o'hara Nie Sie 30, 2015 4:32 pm

    - nawet nie wiem w jakim języku ty do mnie teraz mówisz, quinn. - jęknęła. ona nawet nie wiedziała o istnieniu takich rzeczy jak konsola. w sierocińcu mieli tylko książki i zakonnice bijące ich linijką, kiedy chcieli pofantazjować na temat zombie. - to wszystko to wasza paczka? jedna wielka paczka? myślałam, że to wszyscy studenci z st. albans. - zdziwiła się. bo według niej było tu mnóstwo ludu.
    quinn anterberry

    quinn anterberry

    tampa
    astronomia
    cheer up, please!
    30

    balony z helem Empty Re: balony z helem

    Pisanie by quinn anterberry Nie Sie 30, 2015 4:37 pm

    zapomniałam kim gram i kogo dałam xdddd borze, nie ogarniam forka totalnie teraz po tygodniu.... ktoś mi musi streścić co się działo. - wszyscy jesteśmy studentami, ale tak, to jest jedna wielka paczka. wszyscy razem mamy wspólną historię, przyjaźnimy się, nienawidzimy, kochamy. dla nas to druga rodzina, doskonale się rozumiemy - uśmiechnął się do niej - to jak masz pytania to strzelaj - zatarł ręce.
    tracy o'hara

    tracy o'hara

    manchester
    położnictwo
    cieszę się życiem
    27

    balony z helem Empty Re: balony z helem

    Pisanie by tracy o'hara Nie Sie 30, 2015 4:43 pm

    trzeba plotki napisać, bo ja też nie pamiętam co się działo.
    - w przyjaźni nie można się nienawidzić. - skomentowała. - na razie mam pytanie o to, jak to działa. - wskazała na którąś z gier i poszli w nią grać.

    Sponsored content

    balony z helem Empty Re: balony z helem

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sro Maj 15, 2024 11:51 pm