gabinet dziekana

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    gabinet dziekana - Page 8 Empty gabinet dziekana

    Pisanie by st. albans Czw Mar 18, 2021 11:22 am

    First topic message reminder :

    gabinet dziekana - Page 8 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f76764a696e39563941494c7052513d3d2d3739313137303830382e313563616339626563306336366561303538303139323033303835372e676966
    alexander pearce

    alexander pearce

    korfu
    dziekan
    mr. moustache
    42

    gabinet dziekana - Page 8 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by alexander pearce Pon Sie 22, 2022 8:38 pm

    albo nie ma po prostu lepszych kandydatów/kandydatek xd
    - słucham? - zdziwił się, że tak otwarcie go krytykuje. nie wiedział że jest po prostu głupia xd był na pewno odrobinę bardziej tradycjonalistą niż ona - słucham? - powtórzył jeszcze raz słysząc jej skomplikowane zwroty, miał wrażenie że mówi do niego w innym języku - wydaje mi się, że zakres twojej pracy - czyli kopiowanie dokumentów i porządkowanie ich - nie wymaga aż tyle kreatywności - przyjrzał się jej bransoletce - o, sprzedają takie w chińskim sklepie - wypalił. pewnie był w funciaku po jakieś baterie i widział tam takie przy kasie xd
    emma henry

    emma henry

    cork
    -
    sekretarka od zadań specjalnych
    32

    gabinet dziekana - Page 8 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by emma henry Pon Sie 22, 2022 8:58 pm

    nikt nie chce pracować dla dziekana, obawiali się, że to kolejny szaleniec.
    - razzle dazzle? zing? oomph? - wymieniała kolejne synonimy, żeby zrozumiał o co jej chodzi. ona od razu wchodząc tutaj wiedziała czego brakuje, więc myślała, że alexander załapie. i dlatego tak chętnie poleciała po próbki tapet - myślę, że będzie tu idealnie pasować lazurowy fluoryt - zaprezentowała jakąś próbkę tapety - myślę, że to ja tu decyduję jaki jest zakres kreatywności mojej pracy - zasmiała się. to znaczy decydowała jaki jest zakres jej obowiązków, chociaż to nie było jej zadaniem. - też taką masz? - ucieszyła się, że będą bransoletkowymi besties - to znacznie ułatwi mi decydowanie kiedy nie wpuszczać do ciebie gości - klasnęła w dłonie. będzie rozpoznawać humor aleca po kolorze bransoletki. przy emmie zawsze będzie podkurwiony xd
    alexander pearce

    alexander pearce

    korfu
    dziekan
    mr. moustache
    42

    gabinet dziekana - Page 8 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by alexander pearce Pon Sie 22, 2022 9:05 pm

    nawet wąs go nie ocalił!
    myślał, że coś rapuje i nie ogarnął. dobrze że nie zaczął wyszukiwać tekstu piosenki bo by się zdziwił srogo.
    alec był minimalistą i nie obchodził go wystrój gabinetu, to było tylko miejsce pracy - żadnych dziwnych, nowoczesnych kolorów, co najwyżej piaskowy beż - to był jeden z nielicznych kolorów jakie znał więc taki wymienił. ale nie był tak krzykliwy i dziwny jak ten który proponowała emma - nie noszę bransoletek - zreflektował się zaraz i nie znaleźli bondingu. ciekawe jaki koloru będzie miał jack przy niej - mogłabyś zamiast zajmować sie tym posortować dokumenty - wskazał na jakąś stertę która leżała na jej biurku jakiś czas bo sam nie zdążył tego ogarnąć.
    emma henry

    emma henry

    cork
    -
    sekretarka od zadań specjalnych
    32

    gabinet dziekana - Page 8 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by emma henry Pon Sie 22, 2022 9:12 pm

    emma taka młodzieżowa, że takie słowa zna xd
    - hmm - przyjęła piaskowy beż za wyzwanie i już zaangażowała się przeglądając kolejne próbki. jak już sobie wyznaczyła zadanie to nawet się zaangażowala, powinien to docenić - spacer po piasku czy tajemnica faraona? - zaprezentowała mu dwa prawie identyczne kolory. - trudno, znajdziemy inny sposób. ustalimy tajny sygnał - zaśmiała się, ale już planowała w głowie tajemne gesty, których i tak potem nie poszanuje i będzie wpuszczać nie tych co trzeba, a tych co trzeba (jack) nie. - zaraz się tym zajmę - zapewniła go, ale zamiast przysunąć dokumenty do siebie to je odsunęła, odłożyła te wszystkie próbki tapet na samą górę i jeszcze zasłoniła dorzucając katalog ikei i swój tupperware z lunchem.
    alexander pearce

    alexander pearce

    korfu
    dziekan
    mr. moustache
    42

    gabinet dziekana - Page 8 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by alexander pearce Pon Sie 22, 2022 9:23 pm

    hahahaha, nawet dla mnie zbyt młodzieżowa xd
    - hm - przyjrzał się kolorom, ale niestety nie widział żadnej różnicy, dla niego oba wyglądały beżowo xd - to chyba nie jest najważniejsza sprawa na tą chwile - wskazał jeszcze raz stos dokumentów przypominając że on tu jest od wyznaczania zadan! - możemy też po prostu porozumiewać się przez telefon - pokazał na stacjonarkę. nawet przez telefon się nie zrozumieją, ups!
    - mhm, zaraz - westchnął widząc jakie ma priorytety - będe u siebie - wskazał na gabinet za drzwiami oczywiście. a jak tylko wszedł to wyszedł oknem. dobrze, że gabinet był na parterze. bał się, że jeszcze emma mu wparuje do środka. wolał pracować z domu xd
    emma henry

    emma henry

    cork
    -
    sekretarka od zadań specjalnych
    32

    gabinet dziekana - Page 8 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by emma henry Pon Sie 22, 2022 9:30 pm

    dla mnie też, jak zwykle musiałam wygooglować xd research xd
    zasugerował telefon i dał przyzwolenie na to, żeby podsłuchiwała wszystkie jego rozmowy. to i tak by nastąpiło, ale teraz mógł siebie winić xd nie zauwazyła, że wyszedł, bo też zaraz pojechała do ikei szukać czegoś do umilenia wystroju i oczywiście dokumenty zostały na jej biurku nietknięte.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    gabinet dziekana - Page 8 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by jack carswell Wto Wrz 27, 2022 7:22 pm

    miał stos papierów i wpadł tutaj żeby pilnie pogadać z alexandrem, bez zapowiedzi tym razem! - muszę tam pilnie! - oznajmił do emmy wskazując na drzwi gabinetu.
    emma henry

    emma henry

    cork
    -
    sekretarka od zadań specjalnych
    32

    gabinet dziekana - Page 8 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by emma henry Wto Wrz 27, 2022 7:26 pm

    siedziała przy biurku skupiając się na tym co klepała na komputerze. wyglądała jakby była zapracowana, ale tak naprawdę wypełniała quiz na buzzfeedzie jakim jest ciastkiem. kiedy jack wparował to zburzył całe jej flow, więc obniżyła swoje okulary zerówki na nosie i popatrzyła na niego nieprzychylnym wzrokiem.
    - byłeś umówiony na spotkanie? - spytała tak jakby spisywała kalendarz spotkań alexandra. to było jej zadanie, no ale... wiadomo xd
    valentino eyre

    valentino eyre

    Chicago
    performing arts
    theatre kid
    24

    gabinet dziekana - Page 8 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by valentino eyre Wto Wrz 27, 2022 7:35 pm

    valentino obiecal emmie, ze wpadnie ja dzisiaj odwiedzic. moze chcial dolaczyc do rozwiazywania quizzow xd albo dowiedzial sie jakichs swiezych ploteczek i chcial sie nimi podzielic z nia! po drodze wstapil po kawe. - dostawa! - zawolal do niej nie przejmujac sie, ze byla zajeta rozmowa z kims.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    gabinet dziekana - Page 8 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by jack carswell Wto Wrz 27, 2022 7:43 pm

    jack całą aurę zaburzył swoją poważną postawą. pewnie przez to źle kliknęła w quzie i zamiast być muffinką była ciastkiem owsianym, meh. kto by chciał być ciastkiem owsianym xd
    obawiam się, że dla jacka zerówki emmy nie dodawały jej mądrości! myślę, że od razu uznał ją za taką sekrekatereczkę głupiutką więc stąd mogła wyczuwać złe fluidy.
    - gdybym był umówiony to bym powiedział - a mówił dość wyraźnie przecież więc po co pytała? - tylko nie teraz.... - mruknął pod nosem kiedy przyszedł valenitno. nie wiadomo czy ze względu na to, że zajmował emmę czy może ze względu na to że bał się ich spotkania xd
    emma henry

    emma henry

    cork
    -
    sekretarka od zadań specjalnych
    32

    gabinet dziekana - Page 8 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by emma henry Wto Wrz 27, 2022 7:54 pm

    wina jacka, że została ciastkiem owsianym. nigdy mu tego nie wybaczy xd
    jack wszystkich uważał za głupszych od siebie, więc emma nie miała szans zrobić na niego pozytywnego wrażenia. on za to od razu wydawał jej się nadętym bucem, więc nie miała ochoty go tu widywać.
    - w takim razie mogę cię umówić na pilne spotkanie... - wyklikała coś w komputerze co wyglądało jakby otworzyła grafik dziekana i szukała dostępnego terminu, ale tak naprawdę pokazały jej się podpowiedzi kolejnych quizów, więc zaczęła je otwierać w nowych zakładkach, żeby nie umknęły - ...w przyszły czwartek - dokończyła jak wyrwała się z zamyślenia, a właściwie jak valentino ją z niego wyrwał. na jego widok od razu zmieniła się jej mina i szeroko się uśmiechnęła. - z mlekiem kokosowym? - wskazała na kubki z kawą - nie chcemy powtarzać tej wpadki z mlekiem orzechowym - zaśmiała się. chyba miała uczulenie na orzechy i kiedyś o tym pisałam?
    valentino eyre

    valentino eyre

    Chicago
    performing arts
    theatre kid
    24

    gabinet dziekana - Page 8 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by valentino eyre Wto Wrz 27, 2022 8:09 pm

    - prawie dali mi sojowe, ale wywalczylem kokosowe - odpowiedzial z rozbawieniem nadal nie zwracajac uwagi na kolesia, ktory stal z emma. gdyby to bylo cos waznego to by dala valentino znac, ze w tej chwili jest zajeta xd - niestety mam tylko dwie - zazartowal podchodzac do biurka. i wtedy rozpoznal jacka. mina mu lekko zrzedla. - czesc - mruknal do niego tylko i przesunal sie blizej do emmy. zajal sie kawa zeby nie zwracac na chlopaka uwagi.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    gabinet dziekana - Page 8 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by jack carswell Wto Wrz 27, 2022 8:20 pm

    dobrze, że nie stanął za emmą żeby go obroniła xd
    jack tylko się irytował jej aparycją więc zamachał papierami kiedy podała mu najbliższy możliwy - czy uważasz - zwracał się do niej na 'ty' - że to może poczekać do przyszłego czwartku? - dalej machał nerwowo papierami. miał za dużo na głowie, wkurzał go ojciec więc mógł wyglądać trochę jak crazy jack - cześć - przywitał się w końcu - gdybyście pili czarną to problemy z mlekiem same by się rozwiązały - dał im dobrą radę.
    emma henry

    emma henry

    cork
    -
    sekretarka od zadań specjalnych
    32

    gabinet dziekana - Page 8 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by emma henry Wto Wrz 27, 2022 8:27 pm

    emma w swojej pracy musiała radzić sobie z wieloma crazy osobami typu dziekan na granicy szaleństwa poprzez denerwowanie się na nią xd więc była przyzwyczajona do takich widoków i jego sceny nie robiły na nim wrażenia.
    - możesz też przekazać mi te papiery, a ja upewnię się, że dziekan je dostanie - po jej minie było widać, że papiery od razu wylądują w koszu. jack tylko sobie grabił swoim zachowaniem, a trzeba było ją podejść kawką i ploteczkami xd - bohater! - śmiała się do valentino i zapomniała już o jacku, ale ten przypomniał o sobie dając złote rady. zjechała go wzrokiem. - nadal tu jesteś? mam dużo pracy - rzuciła oschle, po czym znowu spojrzała na valentino z szerokim uśmiechem - opowiadaj. był ten barista z kolczykami w brwiach? wygląda zupełnie jak jack nicholson, gdyby jack nicholson był młody, przystojny i grał w punkowej kapeli - skupiła się na waznych sprawach.
    valentino eyre

    valentino eyre

    Chicago
    performing arts
    theatre kid
    24

    gabinet dziekana - Page 8 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by valentino eyre Wto Wrz 27, 2022 8:34 pm

    potrafil sie sam obronic xd
    gdyby jack nie byl wredny dla valentino to przypilnowalby emme zeby papiery dotarly do wlasciwej osoby.  a tak musial sie wkurzac sam xd - dla ciebie wszystko - machnal reka gdy nazwala go bohaterem. - nie zrezygnuje z czegos co lubie tylko dlatego, ze pojawil sie problem - powiedzial troche z wyrzutem i chyba nie mowil tylko o kawie. - byl i pytal o ciebie. nastepnym razem musisz sobie zrobic przerwe i isc razem ze mna - zasmial sie skupiajac na ploteczkach z emma.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    gabinet dziekana - Page 8 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by jack carswell Wto Wrz 27, 2022 8:42 pm

    alexander był tylko szalony w oczach emmy i przez emmę, chyba że pisałaś o hollywoodzie!
    - to są rzeczy, które muszę przedyskutować z dziekanem osobiście - podkreślił po raz kolejny wagę tego najścia, której emma najwyraźniej kompletnie nie rozumiała.
    - to jest praca? - zamachał ręką na ich śmieszki o kawce. to nie było na jego nerwy. w końcu był jak peggy haha. komentarze valentino wcale nie pomogły więc zmierzył go niezadowolonym wzrokiem - to nie ja tworzę problemy z niczego - zrzucił winę na niego, a potem odwrócił się na pięcie i wyszedł bo nie miał czasu na wykłócanie się. spróbuje to załatwić z dziekanem mailowo xd
    emma henry

    emma henry

    cork
    -
    sekretarka od zadań specjalnych
    32

    gabinet dziekana - Page 8 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by emma henry Wto Wrz 27, 2022 8:47 pm

    pisałam o alexandrze właśnie w kontekście tego, że ona doprowadzała go do szaleństwa xd
    już planowała z valentino swoje przerwy w pracy (wiadomo, miała więcej przerw niż pracy, chociaż musiała też pilnować wrót, żeby do dziekana nie wchodzili nieproszeni goście pokroju jacka), ale jack cały czas coś tam smędził.
    - ugh, z czym ja się muszę użerać - skomentowała do valentino kiedy carswell sobie poszedł, a potem spędzili czas na ploteczkach i nic z zadań emmy nie zostało zrobione. jak alexander wyszedł z gabinetu pytać czy pojawiły się jakieś sprawy to nie wspomniała o wizycie przewodniczącego. ciekawe czy obsługiwała też skrzynkę mailową dziekana, żeby nie musiał zajmować się niepotrzebnymi sprawami. czyli kasowała mu wszystkie nudne maile xd
    alexander pearce

    alexander pearce

    korfu
    dziekan
    mr. moustache
    42

    gabinet dziekana - Page 8 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by alexander pearce Pią Lis 18, 2022 8:21 pm

    wychodził xd miał fajrant po pracy.
    peggy roosevelt

    peggy roosevelt

    londyn
    edytorstwo
    i'm not bossy, i'm the boss
    22

    gabinet dziekana - Page 8 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by peggy roosevelt Pią Lis 18, 2022 8:29 pm

    a to oznaczało, że emma też już się zebrała i dlatego peggy wiedziala, że to idealny moment, żeby przedostać się do dziekana.
    - dzień dobry, panie profesorze, będzie chciał pan to zobaczyć - już trzymała w rękach teczkę.
    alexander pearce

    alexander pearce

    korfu
    dziekan
    mr. moustache
    42

    gabinet dziekana - Page 8 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by alexander pearce Pią Lis 18, 2022 8:37 pm

    alec był zmęczony tym tygodniem więc widząc peggy (która zawsze go męczyła swoim nadmiernym zaangażowaniem xd) wypalił - jedyne czego chce to ciepła kąpiel i kieliszek pinot grigio - tak głową był już w odpoczynku więc nie był na tej samej stopie zrozumienia z ruda, ups.
    peggy roosevelt

    peggy roosevelt

    londyn
    edytorstwo
    i'm not bossy, i'm the boss
    22

    gabinet dziekana - Page 8 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by peggy roosevelt Pią Lis 18, 2022 8:39 pm

    - całkowicie rozumiem, też bym tego chciała, ale niestety nie jest mi to dane, bo muszę sprzątać cały bałagan aktualnego przewodniczącego samorządu - nie czekała na reakcję alexandra i po prostu otworzyła teczkę i wyciagnęła jakieś pierwsze papiery.
    alexander pearce

    alexander pearce

    korfu
    dziekan
    mr. moustache
    42

    gabinet dziekana - Page 8 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by alexander pearce Pią Lis 18, 2022 8:53 pm

    samorząd nigdy nie był ważną instancją dla alexandra xd
    - to znaczy? - spojrzał zniechęconym wzrokiem na dokumenty - czy ty próbujesz podkopać swojego szefa? - był pełen podziwu, a nie pogardy, w końcu on zrobił to samo.
    peggy roosevelt

    peggy roosevelt

    londyn
    edytorstwo
    i'm not bossy, i'm the boss
    22

    gabinet dziekana - Page 8 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by peggy roosevelt Pią Lis 18, 2022 9:01 pm

    dawny dziekan przynajmniej doceniał samorząd, nawet jeśli to oznaczało, że jack był jego wiernym pieskiem i peggy nie miała nic do powiedzenia.
    - nie chcę go podkopać, chcę upewnić się, że samorząd będzie działał prawidłowo, a aktualnie nie ma na to mowy przy takiej osoby u władzy - wyjaśniła i podała mu kartki - tu wypisałam wszystkie błędy i konsekwencje - zaprezentowała mu oficjalnie.
    alexander pearce

    alexander pearce

    korfu
    dziekan
    mr. moustache
    42

    gabinet dziekana - Page 8 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by alexander pearce Pią Lis 18, 2022 9:04 pm

    alec miał tyle spraw administracyjnych że jedyne rzeczy/informacje jakie o samorządzie dostawał były pewnie od dante (byl opiekunem samorządu, jakim cudem hahahaha) - i niby ty bedziesz lepszą osobą? - nie chciał w nia wątpić, raczej zachęcał do gadania. chwycił kartkę i zaczął czytać notatki rudej.
    peggy roosevelt

    peggy roosevelt

    londyn
    edytorstwo
    i'm not bossy, i'm the boss
    22

    gabinet dziekana - Page 8 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by peggy roosevelt Pią Lis 18, 2022 9:12 pm

    jak peggy ma się przebić, jeśli masz w garści przewodniczącego, opiekuna samorządu i dziekana xd święta trójca władzy.
    - jeśli tak to pan przedstawia, to tak, uważam, że byłabym lepszą osobą - odpowiedziała niewinnie - chociażby dlatego, że zauważyłam te wszystkie nieprawidłowości - wykonała już kawał roboty z wypisywaniem niedociągnięć jacka.

    Sponsored content

    gabinet dziekana - Page 8 Empty Re: gabinet dziekana

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 1:56 pm