karaoke

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    karaoke Empty karaoke

    Pisanie by st. albans Pią Lip 09, 2021 9:55 am

    karaoke 1200
    zoe williams

    zoe williams

    st albans
    cukiernictwo i psychologia
    who's that girl?
    23

    karaoke Empty Re: karaoke

    Pisanie by zoe williams Nie Lip 18, 2021 8:28 pm

    powiedzmy, że zoe odzyskała chęć zabawy podczas spaceru tutaj i teraz stali z nejtem na środku sceny i śpiewali beznadziejne piosenki, drąc się do mikrofonów.
    nate berube

    nate berube

    st. albans
    zarządzanie
    dobry chłopak, ale chujek
    23

    karaoke Empty Re: karaoke

    Pisanie by nate berube Nie Lip 18, 2021 8:35 pm

    nate na karaoke, kto by pomyślał, że kiedyś do tego dojdzie.
    - dont ju kraaaaaaj tunaaajt - darł się, oczywiście wybierał klasyki typu guns'n'roses, bo nie znał bardziej współczesnych piosenek.
    zoe williams

    zoe williams

    st albans
    cukiernictwo i psychologia
    who's that girl?
    23

    karaoke Empty Re: karaoke

    Pisanie by zoe williams Nie Lip 18, 2021 8:39 pm

    haha, nejt był taki rozrywkowy przez jeden wieczór! wódka działała cuda.
    zoe kontynuowała razem z nim to darcie ryja, bo nie potrafiła najwyraźniej ładnie śpiewać a potem zaśpiewali jeszcze jedną piosenkę, którą było despacito, bo tłum za tym jeszcze szalał. zoe przy tym tańczyła i pokazywała o wiele za dużo bo jej się kiecka podwijała - dobra nate, zaraz stracę głos - zaśmiała się do niego.
    nate berube

    nate berube

    st. albans
    zarządzanie
    dobry chłopak, ale chujek
    23

    karaoke Empty Re: karaoke

    Pisanie by nate berube Nie Lip 18, 2021 8:46 pm

    one night only xd
    dobrze, że chociaż ona ładnie śpiewała, bo on brzmiał jakby ktoś obdzierał kota ze skóry. nate pierwszy raz w życiu słyszał despacito, bo tak jak pisałam nie znał nowych hitów, więc tylko coś tam mamrotał do mikrofonu udając, że zna tekst i melodię i poruszał przy tym bioderkami. wódka tak go złamała, że nawet zaczynał podrygiwać do muzyki, szok.
    - i coo? idziemy do domu? ale ja dopiero się rozkręcam! - marudził jak dzieciak. pamiętał, że chciała od razu po karaoke iść do domu.
    zoe williams

    zoe williams

    st albans
    cukiernictwo i psychologia
    who's that girl?
    23

    karaoke Empty Re: karaoke

    Pisanie by zoe williams Nie Lip 18, 2021 8:49 pm

    - nie idziemy do domu! skoro już się rozkręciłeś, no to będziemy imprezować dalej ale ja już na razie nie śpiewam, muszę chwilę odetchnąć - zaśmiała się i pociągnęła go w jakieś miejsce, gdzie mogli odpocząć. stanęli sobie z boku, a zoe jeszcze zgłosiła ich do karaoke ponownie, bo planowali tu jeszcze pobyć. zarzuciła mu ręce na szyję - skoro chcesz, żebyśmy imprezowali jak studenci, to imprezujemy jak studenci nate - zachichotała - zabawny jesteś w sumie - zauważyła.
    nate berube

    nate berube

    st. albans
    zarządzanie
    dobry chłopak, ale chujek
    23

    karaoke Empty Re: karaoke

    Pisanie by nate berube Nie Lip 18, 2021 8:56 pm

    ucieszył się, że będą dalej imprezować i dał się ciągać za zoe gdzie chciała iść, jemu i tak świat wirował i było wszystko jedno. objął ją też, dzięki temu mogli utrzymać równowagę.
    - ja zawsze byłem zabawny! nie pamiętasz jak bawiliśmy się w randkę w ciemno z leilą i flynnem? zawsze śmiałyście się z moich odpowiedzi i wybierałyście mnie, a nie flynna! - przypominał jej jakieś zabawy sprzed piętnastu lat jak rodzice zmuszali ich do integracji jak sami spotykali się na popijawy.
    zoe williams

    zoe williams

    st albans
    cukiernictwo i psychologia
    who's that girl?
    23

    karaoke Empty Re: karaoke

    Pisanie by zoe williams Nie Lip 18, 2021 9:08 pm

    - o maaatko, weź, co to za stare dzieje - pokazała mu język. dobrze, że była od niego niewiele niższa, utrzymywali równowagę perfekcyjnie - teraz jakbym miała ponownie wybierać, to bym też wybrała ciebie i poszłabym z tobą na randkę. bo w sumie czemu nie - wzruszyła ramionami - jesteś faajny nate - uśmiechnęła się do niego szeroko - bardzo fajny - pocałowała go prosto w usta pod wpływem chwili. ups.
    nate berube

    nate berube

    st. albans
    zarządzanie
    dobry chłopak, ale chujek
    23

    karaoke Empty Re: karaoke

    Pisanie by nate berube Nie Lip 18, 2021 9:15 pm

    - no co, fajne czasy - zaśmiał się, bo jemu nawet wzięło się na wspominki i z sentymentem myslał o czasach ich dzieciństwa! to właśnie dzięki tym starym dziejom teraz utrzymywał kontakt z leilą i zoe, które normalnie nie miałyby z nim nic wspólnego. - też jesteś zabawna. - skomentował, bo nie brał jej słów na poważnie. nikt nie chciał z nim chodzić na randki odkąd był starym zrzędą. zresztą on też w żadne relacje nie chciał się angażować. ale zaraz go pocałowała i był w takim stanie, że odwzajemnił i przeciągnął ten pocałunek. - zoooooeee - zaczął marudzić jak się oderwali od siebie.
    zoe williams

    zoe williams

    st albans
    cukiernictwo i psychologia
    who's that girl?
    23

    karaoke Empty Re: karaoke

    Pisanie by zoe williams Nie Lip 18, 2021 9:19 pm

    była na tyle blisko niego, że niewiele się od siebie oderwali. zoe się tylko uśmiechnęła - no co? przecież nie zrobiłam nic złego nate - mruknęła całując go jeszcze raz, bo spodobało się jej całowanie nejta. problem polegał na tym, że ona wcale nie chciała być z nim w związku ani nie chciała żeby się w cokolwiek z nią angażował, bo nie czuła takiej potrzeby. była pod wpływem emocji i alkoholu a nate świetnie całował. najwyraźniej nie przeszkadzało jej całowanie z kimkolwiek. musiała się znów od niego oderwać - teraz mam już chyba znów siły na karaoke - oblizała powoli usta.
    nate berube

    nate berube

    st. albans
    zarządzanie
    dobry chłopak, ale chujek
    23

    karaoke Empty Re: karaoke

    Pisanie by nate berube Nie Lip 18, 2021 9:26 pm

    nate'a nie interesowało co czuła druga osoba i czy chciała się angażować, to on zawsze decydował o tym, żeby się nie angażować i już. bez pytania. tak też było z jo! tyle że jo była dziewczyną, z którą spotkał się kilka razy, a zoe była kimś z kim się wychowywał od pieluchy (przecież było między nimi 9 dni różnicy).
    - wykorzystujesz mnie i to, że jestem troszeczkę pijany - wytknął jej, ale wcale nie opierał się jej pocałunkom, tylko ochoczo brał udział w kolejnych. poszli na karaoke, ale potem nate poczuł się trochę słabiej, więc wsiedli w taksówkę i odwiozła go do domu. poprosił ją, żeby została z nim i musiała się przytulać z nim w łóżku xd rano było dziwnie. zacznę tiffy!

    Sponsored content

    karaoke Empty Re: karaoke

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Maj 16, 2024 2:17 pm