ołtarz

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    ołtarz Empty ołtarz

    Pisanie by st. albans Czw Sie 05, 2021 9:36 pm

    ołtarz Hattie_Brendan_017%20%281%29
    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    ołtarz Empty Re: ołtarz

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Czw Mar 10, 2022 10:56 pm

    nikt nigdy tu nie dotarł xd była tu jakaś ścianka na cześć florence i george'a zamiast ołtarza, a gabriel wspominał stare czasy kiedy miał tu stanąć i wziąć ślub. sentymenty mu się włączyły i popijał szampana w zamyśleniu!
    lilibet windsor

    lilibet windsor

    LA
    robotyka
    double bubble disco queen
    22

    ołtarz Empty Re: ołtarz

    Pisanie by lilibet windsor Czw Mar 10, 2022 10:58 pm

    przeklęte miejsce!
    a lilibet za ścianką wciągała trochę koki! philip przepadł więc była zła, rozgoryczona, lekko pijana i podatna. wyszła zza ścianki przecierając nos i nie zwracając uwagi na otoczenia wpadła wprost na gabriela lub w jego ramiona. trochę się zdziwiła!
    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    ołtarz Empty Re: ołtarz

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Czw Mar 10, 2022 11:11 pm

    max przepadł, philip przepadł... pozostał gabriel! raczej się znali, musieli się widywać na jakiś wydarzeniach.
    - witaj - posłał jej najbardziej czarujący ze wszystkich swoich uśmiechów kiedy wpadła prosto w jego ramiona. - spadłaś z nieba? - gabek i jego teksty xd
    lilibet windsor

    lilibet windsor

    LA
    robotyka
    double bubble disco queen
    22

    ołtarz Empty Re: ołtarz

    Pisanie by lilibet windsor Czw Mar 10, 2022 11:16 pm

    lepszy rydz niż nic, albo raczej... z braku laku i kit dobry xd
    znali się, jakoś przelotnie! pewnie archie ich zapoznał, ale izolował na wszelki wypadek xd teraz uciekł szybko z vicky więc nie był cockblockiem.
    - gabriel - uśmiechnęła się zbyt szeroko na jego widok, ale nie mogła się powstrzymać. alkohol zbyt ją rozluźnił i przyćmił myślenie zdroworozsądkowe - wyszła zza ścianki - odpowiedziała zgodnie ze stanem faktycznym i wskazała na ściankę.
    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    ołtarz Empty Re: ołtarz

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Czw Mar 10, 2022 11:21 pm

    archie się wkurzy, że wszyscy jego koledzy sypiają z jego siostrą xd zrozumie, że wśród tych kandydatów max jest jednak lepszym wyborem x
    zerknął na ściankę przelotnie, ale przeniósł wzrok z powrotem na nią. wpatrywał się już w nią tak jakby nie mógł oderwać od niej wzroku. teraz myślę, że podczas swoich rozmyślań przy niedoszłym ołtarzu myślał coś w stylu 'boże, daj mi jakiś znak' i wtedy lilibet wpadła mu w ramiona.
    - piękna i w dodatku zabawna - skomplementował ją, uznając jej tekst za żarcik. jego wersja z niebem była bardziej prawdopodobna. znak z nieba xd
    lilibet windsor

    lilibet windsor

    LA
    robotyka
    double bubble disco queen
    22

    ołtarz Empty Re: ołtarz

    Pisanie by lilibet windsor Czw Mar 10, 2022 11:36 pm

    z dwojga złego xd lili ciągnęło do książąt, ale tych najbardziej przeklętych chyba!
    to, że lilibet wpadła w jego ramiona było znakiem, że powinien brać z nią ślub czy raczej wylądować w łóżku? te rozważania gabriela takie dwuznaczne! - a ty jak zawsze wspaniale używasz komplementów - choć były tandetne, ale teraz jej to nie przeszkadzało. chwyciła od kelnera kolejny kieliszek szampana, którego zdecydowanie nie powinna pic, ale to zrobiła - przyszedłeś tu sam? - zazwyczaj był w towarzystwie, albo napotkanych kobiet, albo jakiś partnerek czy coś! dlatego widok samotnego gabriela był czymś nowym.
    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    ołtarz Empty Re: ołtarz

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Czw Mar 10, 2022 11:42 pm

    sama była przeklętą księżniczką! swój do swego ciągnie!
    nie wiem, gabriel też wypił dużo szampana i był rozchwiany emocjonalnie przez to, że jego bff zaręczyła się z jego największym wrogiem i że przyćmiewali jego comeback na salony, no i że kolejna para bierze ślub, a on ma na koncie zerwane zaręczyny, ucieczkę sprzed ołtarza, rozwód i dani. szczególnie to ostatnie to ciężka przeprawa xd
    - specjalnie dla ciebie - zapewnił ją, choć była to nieprawda. może i komplementy tandetne, ale jego uśmiech i ładna buźka sprawiały, że wszystko zawsze lepiej brzmiało. też chwycił kolejny kieliszek. - tak. dzieki temu mogę teraz poświęcić całą uwagę tobie - w przeciwieństwie do jej osoby towarzyszącej.
    lilibet windsor

    lilibet windsor

    LA
    robotyka
    double bubble disco queen
    22

    ołtarz Empty Re: ołtarz

    Pisanie by lilibet windsor Czw Mar 10, 2022 11:53 pm

    w sumie xd
    gabriel i pełna gama emocji widzę! jeszcze kiedyś doceni te męki z dani, zobaczysz! choć nie wiem czy dani doceni w druga stronę!
    - taką mam nadzieję - zapewniła popijając szampana, ale nie spuszczając go ze swoich oczu. uśmiechała się przy tym rozkosznie bo na pewno alkohol dodawał jej uroku w tej sytuacji! ładna buźka gabriela dobra na wszystko! - mam dokładnie tak samo - potwierdziła że przyszła sama. uznała, że tak będzie najlepiej, nie będzie się przyznawać że ktoś ją olał - i mam nadzieję, że poświęcisz mi calą uwagę podczas przyjęcia, wspólnego powrotu i kolejnej butelki szampana u ciebie - już się wpraszała. smierdziało desperacja.
    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    ołtarz Empty Re: ołtarz

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Pią Mar 11, 2022 12:00 am

    dani nigdy nie doceni skoro chciała zmienić gabriela, a potem nie podobało jej się jak się zmienił xd
    śmierdziało desperacją albo pachniało zachwytem nad gabrielem. zależy jak na to patrzeć. a wiemy jak gabriel na to patrzył xd odwzajemniał jej uśmiechy, więc już wpatrywali się w siebie i uśmiechali jak potłuczeni xd
    - poświęcę ci całą uwagę na wszystkich tych etapach i u mnie na kanapie i na dywanie - zaczął wymieniać, bo musiał ocenić czy lilibet jest chętna na wszystko i czy faktycznie warto poświęcić jej uwagę na tej imprezie.
    lilibet windsor

    lilibet windsor

    LA
    robotyka
    double bubble disco queen
    22

    ołtarz Empty Re: ołtarz

    Pisanie by lilibet windsor Pią Mar 11, 2022 12:11 am

    była niezdecydowana, kiedyś doceni którąś jego wersje. może stworzy taką, która będzie jej odpowiadała.
    wiemy co sobie gabriel na pewno dopowiedział. potem będzie opowiadał, że windsorówna (gorszego sortu) się nim zachwyciła! totalnie tak było, lili troszkę kręciło się w głowie, ale mimo to kontynuowała swoje pijackie wywody - w sypialni - poprawiła go, nie bedzie sie ruchać na kanapie ani dywanie. nie przystoi księżniczce xd - ale najpierw szampan - chwyciła kolejną lampkę szampana. a potem? potem wiemy co się stało doskonale xd
    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    ołtarz Empty Re: ołtarz

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Pią Mar 11, 2022 12:14 am

    wiadomo, najlepiej wymyślić własną wersję jak wszystkie postacie xd
    tak to odczytywał, dawała mu jasne sygnały!
    - za spotkanie! - stuknął swoim kieliszkiem o jej, a potem pojechali do niego gdzie to on ją puknął xd żarciki o tej porze xd ale wszystko odbyło się po bożemu w sypialni, więc nie mogła być niezadowolona, przynajmniej dopóki nie wytrzeźwiała!

    Sponsored content

    ołtarz Empty Re: ołtarz

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 11:56 am