pola elizejskie

    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    pola elizejskie Empty pola elizejskie

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Sob Sie 28, 2021 6:23 pm

    pola elizejskie 88
    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    pola elizejskie Empty Re: pola elizejskie

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Sob Sie 28, 2021 6:24 pm

    nie chciało mu się siedzieć w anglii, więc zabrał florence na sobotnie zakupy w paryżu (tak, on też się jarał zakupami!). a teraz sługusi nosili wszystkie ich torby, a oni lansowali się na mieście.
    florence wright

    florence wright

    Londyn
    marketing
    spoiled
    25

    pola elizejskie Empty Re: pola elizejskie

    Pisanie by florence wright Sob Sie 28, 2021 6:28 pm

    wow, postaral sie.
    - zakupy a paryzu zawsze poprawiaja mi humor - powiedziala zadowolna, przygladajac sie ludziom dookola. wszyscy tu byli o wiele bardziej stylowi niz anglicy, ktorzy ciagle chodzili w tych samych ciuchac z primarka. moze powinna sie tu przeprowadzic! o tym teraz rozmyslala.
    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    pola elizejskie Empty Re: pola elizejskie

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Sob Sie 28, 2021 6:31 pm

    normalka dla niego xd
    - to prawda, zakupy w paryżu są tak samo potrzebne jak wino i zabiegi oczyszczania twarzy. - przyznał jej rację. też potrzebował relaksu, tym bardziej, że nie mógł go np. doznać w spa w londynie bez wpadania na swoją eks.
    florence wright

    florence wright

    Londyn
    marketing
    spoiled
    25

    pola elizejskie Empty Re: pola elizejskie

    Pisanie by florence wright Sob Sie 28, 2021 6:35 pm

    zawsze taki hojny z wycieczkami, kto by pomyslal xd
    - to prawda - zgodzila sie I pokazala na stolik przy jakiejs fancy kafejce. nie czekala az Gabriel zaakceptuje miejsce tylko od razu sie usiadl przy nim. - wiec jakie masz teraz plany na zycie? - zapytala machajac do kelnerki zeby w koncu do nich przyszla.
    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    pola elizejskie Empty Re: pola elizejskie

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Sob Sie 28, 2021 6:41 pm

    stać go, a potrzebował towarzystwa to i florence się załapała.
    gabriel akceptował gust florence i był to jeden z powodów, dla którego się przyjaźnili. dlatego też bez marudzenia zaakceptował kafejkę i usiadł obok niej.
    - co to za górnolotne pytanie? - uniósł brwi i szybkim ruchem przejął od kelnerki menu kiedy łaskawie do nich podeszła.
    florence wright

    florence wright

    Londyn
    marketing
    spoiled
    25

    pola elizejskie Empty Re: pola elizejskie

    Pisanie by florence wright Sob Sie 28, 2021 6:46 pm

    taki zaszczyt!
    - tak tylko pita - wzruszyla ramionami I chwycila karte. - jak tam twoja nowa dziewczyna? - zapytala, skupiajac sie na czytaniu propozycji z menu. byla ciekawa czy dani juz sie znudzila gabrielowi. moze chciala sie z niej znowu ponabijac gdy ja spotka.
    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    pola elizejskie Empty Re: pola elizejskie

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Sob Sie 28, 2021 6:56 pm

    - zadałaś to pytanie tak jakbyś pytała co zamówię w tej kafejce. - stwierdził. a nie wiedział co zamówi, więc tym bardziej nie wiedział jaki jest jego dalszy plan na życie. zerknął na florence zza menu. - nie mam dziewczyny. - odpowiedział zgodnie z prawdą, a następnie zamówił u kelnerki kawę latte na mleku sojowo-kokosowym z jedną i trzy czwarte łyżeczkami cukru oraz mimosę.
    florence wright

    florence wright

    Londyn
    marketing
    spoiled
    25

    pola elizejskie Empty Re: pola elizejskie

    Pisanie by florence wright Sob Sie 28, 2021 7:02 pm

    florence zamowila czarna kawe bo byla tak samo kwasna jak ona. - to chyba normalne pytanie? - ona miala mniej wiecej ulozony swoj plan na zycie bo musiala wiedziec co ja czeka jutro. - tak szybko sie znudziles? - nie byla zaskoczona. sama to przewidziala I sie byc moze nawet cieszyla, ze znowu miala racje.
    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    pola elizejskie Empty Re: pola elizejskie

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Sob Sie 28, 2021 7:10 pm

    w takim razie dobrze, że gabriel nie zamówił tej kawy z karmelem i bitą śmietaną, bo nie był taki słodki, by na nią zasługiwać xd
    - ja się ciebie nie pytam o takie rzeczy. - odpowiedział swoim świetnym argumentem xd nie pytał głównie dlatego, że plany na przyszłość florence mało go obchodziły. za to jego plany na przyszłość i małżeństwo posypały się już kilka razy w ciągu roku, więc nie było co planować. - kazała mi wrócić, a to mi się nie podoba. - odpowiedział od razu. dani mu się nie znudziła, po prostu go... zirytowała? kazała mu wrócić na ziemię podczas gdy on chciał oderwać się od rzeczywistości i uciec od odpowiedzialności.
    florence wright

    florence wright

    Londyn
    marketing
    spoiled
    25

    pola elizejskie Empty Re: pola elizejskie

    Pisanie by florence wright Sob Sie 28, 2021 7:18 pm

    zdecydowanie nie xd
    - bo ciebie to nie obchodzi - zauwazyla, ale mowila to bez zadnego urazu. znali sie na tyle dobrze by znac swoje role w tej relacji. zrobiloby sie jej dziwnie gdy nagle sie nia zaczal interesowac. nie lubila rozmawiac z innymi o swoich sprawach. byla za to wscipska wiec chciala znac biznes innych. - wiec wyjedz bez niej? - odlozyla menu na stolik.
    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    pola elizejskie Empty Re: pola elizejskie

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Sob Sie 28, 2021 7:22 pm

    - jak już coś zrealizujesz to będzie mnie obchodzić. nie muszę wiedzieć co chcesz zrobić. - wymyślił argument, który usprawiedliwiał jego brak zainteresowania jej osobą. florence była wścibska, a on narcystyczny, więc on gadał o sobie, a ona słuchała, idealnie. - ale z nią było lepiej. - odpowiedział od razu. gabriel mógł już opuścić st. albans na zawsze, bo nic go tam nie trzymało, ale jednak coś go trzymało.
    florence wright

    florence wright

    Londyn
    marketing
    spoiled
    25

    pola elizejskie Empty Re: pola elizejskie

    Pisanie by florence wright Sob Sie 28, 2021 7:31 pm

    - jasne - usmiechnela sie pod nosem. - to tak slodkie, ze zaraz zrobi mi sie niedobrze - wywrocila oczami I upila lyka kawy. tak naprawde byla zazdrosna o to, ze kazdy kogos mial, a ona nadal byla sama. - na pewno bys sobie kogos zaraz znalazl - dodala. nie zeby go wyganiala z St Albans, ale nie lubila dani.
    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    pola elizejskie Empty Re: pola elizejskie

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Sob Sie 28, 2021 7:40 pm

    - kelnerka?! moja koleżanka zamawiała kawę bez cukru, a jest za słodka!!! - zaczął krzyczeć po francusku na bogu ducha winną kelnerkę, bo opacznie zrozumiał słowa florence xd nie chciała ulec philipowi to teraz była sama i narzekała heheh. - och, jestem tego pewien. - przytaknął, bo nie mial problemu ze znajdowaniem kogokolwiek, już zdążył sobie po powrocie z petersburga kogoś znaleźć. - ale daniela jest inna niż wszystkie dziewczyny. wszystkie pozostałe zlewają mi się w jedno. - wyznał.
    florence wright

    florence wright

    Londyn
    marketing
    spoiled
    25

    pola elizejskie Empty Re: pola elizejskie

    Pisanie by florence wright Sob Sie 28, 2021 7:52 pm

    przewrocila oczami gdy Gabriel zaczal siac panike. nie wyprowadzila go jednak z bledu bo nie obchodzilo ja to czy wlasnie zrujnowali kelnerce dzien. Philip rzeczywiscie byl idealnym kandydatem na partnera xd - inna pod jakim wzgledem? - ona w niej nic specjalnego nie widziala!
    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    pola elizejskie Empty Re: pola elizejskie

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Sob Sie 28, 2021 7:58 pm

    cała załoga kawiarni zaczęła ich przepraszać i przynieśli zaraz florence nową kawę i ciastko na koszt firmy. widzieli po twarzach gabriela i florence, że gdyby chcieli to by puścili całe to miejsce z dymem. nie śmiej się, nigdy nie widziałyśmy philipa w roli partnera, może by nas zaskoczył xd
    - ona ma w sobie fuego. czuję to, to jest aż namacalne. - pokazywał dłońmi jakie to było namacalne, ale wyglądało jakby łapał w powietrzu niewidzialne cycki.
    florence wright

    florence wright

    Londyn
    marketing
    spoiled
    25

    pola elizejskie Empty Re: pola elizejskie

    Pisanie by florence wright Sob Sie 28, 2021 8:06 pm

    nawet nie podziekowala pracownikom za dobry serwis tylko odgonila ich jak muchy bo irytowala ja ich obecnosc. byla na diecie wiec posunela swoje ciasto w strone Gabriela. nigdy nie wiadomo, ale chyba nie potrafie sobie go wyobrazic jako dobrego partnera xd - zawsze myslalam, ze stac cie na cos lepszego - przyznala obojetnie. ciekawe czy celowo powiedziala 'cos' zamiast 'kogos' xd
    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    pola elizejskie Empty Re: pola elizejskie

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Sob Sie 28, 2021 8:13 pm

    popatrzył na to ciastko, palcem zebrał kawałek kremu z wierzchu, oblizał palec i tyle było z jego jedzenia ciastka, które się przez to zmarnowało. też dbał o figurę heh. spoko, ja też nie xd
    - na co? masz propozycje? z hiszpankami mi nie wychodzi, z księżniczkami też nie. - wymieniał swoje eks narzeczone. jedna hiszpanka spaliła cały naród i dlatego wyjechał do st. albans xd - mama mówi, że powinienem kogoś poszukać wśród angielskiej arystokracji. - dodał. on się mamusi słuchał.
    florence wright

    florence wright

    Londyn
    marketing
    spoiled
    25

    pola elizejskie Empty Re: pola elizejskie

    Pisanie by florence wright Sob Sie 28, 2021 8:16 pm

    mogli chociaz te ciastko dac ktoremus z jego slugusow, ale to byl najwyrazniej za duzy gest jak na niego. - powinnes posluchac twojej mamy. angielska arystokratka na pewno bedzie dla ciebie o wiele lepsza kandydatka niz da cala Danielle - stwierdzila.
    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    pola elizejskie Empty Re: pola elizejskie

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Sob Sie 28, 2021 8:33 pm

    fernando na odchodnym podkradnie to ciastko. gabriel cały dzień go nie karmił to chociaż zbierał resztki po nim xd
    - możliwe. ale nie szukam już żony. nie chcę brać ślubu. jestem na to za młody! - stwierdził takim tonem jakby mówienie o małżeństwie było czymś niedorzecznym. zapomniał już jak bardzo był zdesperowany, żeby znaleźć żonę.
    florence wright

    florence wright

    Londyn
    marketing
    spoiled
    25

    pola elizejskie Empty Re: pola elizejskie

    Pisanie by florence wright Sob Sie 28, 2021 8:37 pm

    biedny Fernando xd musial sprzedac dusze diablu, ze nadal byl z gabrielem xd
    - nikt nie mowi, ze musisz od razu brac slub - nie przejmowala sie jego problemami na tyle by pamietac czy chcial brac slub z wlasnej woli czy z przymusu. posiedzieli jeszcze troche a potem poszli dalej.

    Sponsored content

    pola elizejskie Empty Re: pola elizejskie

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Sro Maj 15, 2024 11:25 pm