pokój louisa

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    pokój louisa Empty pokój louisa

    Pisanie by st. albans Pon Wrz 27, 2021 11:12 am

    pokój louisa 7d68c01c299ac6f474d6206ceeb968d4d5ee21ef
    tiffany bowman

    tiffany bowman

    st. albans
    stomatologia
    i should have been an unicorn
    24

    pokój louisa Empty Re: pokój louisa

    Pisanie by tiffany bowman Nie Paź 17, 2021 7:21 pm

    taki gifek nie może się zmarnować xd
    szukała louisa po domu i w końcu znalazła go w pokoju.
    - misiaku, idziemy zwiedzać aberdeen? - spytała od razu i już chciała go wyciągać z pokoju. nie po to tu przyjechali, żeby siedzieć w pokoju. no może trochę! ale te plany pokrzyżowała obecność kogoś innego za ścianą.
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    pokój louisa Empty Re: pokój louisa

    Pisanie by louis wilson Nie Paź 17, 2021 7:23 pm

    louis aktualnie pakował swoją walizkę, bo już miał dość tego siedzenia w aberdeen. nie miał na nic ochoty, dopiero niedawno wytrzeźwiał w pełni i źle się czuł. tak samo czas mógł spędzać w albans. akurat układał spodnie w walizce - hmm, jak chcesz - wzruszył ramionami, kładąc kolejne ubrania na wierzchu.
    tiffany bowman

    tiffany bowman

    st. albans
    stomatologia
    i should have been an unicorn
    24

    pokój louisa Empty Re: pokój louisa

    Pisanie by tiffany bowman Nie Paź 17, 2021 7:25 pm

    - kochaaaaanie - podeszła bliżej i złapała go za rękę. - wiem, że nie jesteś zadowolony z tego jak wyszedł ten weekend, ale jeszcze się nie skończył i jeszcze możemy stworzyć fajne wspomnienia, prawda? - popatrzyła na niego słodkim wzrokiem. też nie chciała siedzieć w domu, bo było niezręcznie, ale nie chciała, żeby louis się dąsał. była pierwszy raz w aberdeen i chciała z tego skorzystać. zobaczyć gdzie louis dorastał i jakie są jego ulubione miejsca.
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    pokój louisa Empty Re: pokój louisa

    Pisanie by louis wilson Nie Paź 17, 2021 7:32 pm

    - taki weekend mogłem spędzić w albans. chciałem być sam na sam z tobą, a teraz co? teraz jak wrócimy do albans to znowu nie będziemy sam na sam, tylko pod nogami jak nie będzie nam się kręcił anderson to inni - mruknął niezadowolony - ten weekend wcale nam nie wyszedł. nie możemy pojechać gdzieś stąd, gdzie spędzimy cały tydzień razem? - zaproponował i usiadł na łózku, zamknął walizkę - gdzie chcesz iść? - zapytał.
    tiffany bowman

    tiffany bowman

    st. albans
    stomatologia
    i should have been an unicorn
    24

    pokój louisa Empty Re: pokój louisa

    Pisanie by tiffany bowman Nie Paź 17, 2021 7:45 pm

    westchnęła.
    - najwyraźniej tak już mamy i nie możemy mieć chwili dla siebie, a wszystkie nasze romantyczne weekendy kończą się katastrofą - zaśmiała się wymuszenie, próbując jakoś rozładować atmosferę, ale chyba tylko ją pogarszała wspominając jeszcze weekend u babci. - możemy pojechać gdzieś na tydzień, ale dopiero na ferie. - zauważyła. nie siadała, bo była juz gotowa do wychodzenia. - nie wiem, to ty tu znasz to miasto. myślałam, że ty i jo pokażecie nam wasze ulubione miejsca - wzruszyła ramionami. bo tak, brała pod uwagę spędzanie czasu z jo i thomasem.
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    pokój louisa Empty Re: pokój louisa

    Pisanie by louis wilson Nie Paź 17, 2021 7:49 pm

    spojrzał na nią niezadowolony - naprawdę musiałaś o tym wspominać - skrzywił się, opierając się chwilę na łóżku - dopiero na ferie? nie, tak długo to ja nie wytrzymam. chcę spędzić chociaż jeden cały tydzień z tobą sam na sam, bez andersona, mojej siostry, jej kłopotów i tego wszystkiego - mruknął niezadowolony - nie chcę iść nigdzie z jo. jeżeli mamy gdzieś iść, to ja wolę sam z tobą, bez jo ani tego kolesia - naprawdę nie zamierzał się ruszać jeżeli uwzględniała jo i thomasa w planach - jak chcesz iść z nimi, to ja w takim razie skończę pakowanie i wracam do albans - machnął ręką.
    tiffany bowman

    tiffany bowman

    st. albans
    stomatologia
    i should have been an unicorn
    24

    pokój louisa Empty Re: pokój louisa

    Pisanie by tiffany bowman Nie Paź 17, 2021 8:14 pm

    - tak, musiałam, bo najwyraźniej ciąży nad nami jakaś klątwa czy coś - zaczęła się zastanawiać. tiffany była przyzwyczajona do życia w wiecznym przypale, ale najwyraźniej louisa skręcało na samo wspomnienie. - wakacje już się skończyły, nie możemy sobie teraz pozwolić na pełen tydzień wyjazdu. trzeba było pomyśleć o tym wcześniej. - złapała się pod boczki, bo teraz nie chciała olewać studiów, miała trochę trudnych tematów i ważnych zajęć i starała się być dobrą studentką. w wakacje louis nie proponował jej żadnych dłuższych wyjazdów, więc myślała, że nie chce z nią nigdzie jechać. - naprawdę byś pojechał i mnie zostawił? - skrzyżowała ręce i zaczęła się w niego wpatrywać intensywnie. - możemy iść sami, ale z drugiej strony, nie sądzisz, że ten zjazd jest dobrą okazją, żeby wszyscy mogli się lepiej poznać? wiesz, skoro już i tak utknęliśmy tu razem... - próbowała go przekonać.
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    pokój louisa Empty Re: pokój louisa

    Pisanie by louis wilson Nie Paź 17, 2021 8:18 pm

    - świetnie, do końca życia najwyraźniej jest nam pisane bycie z kimś a nie sam na sam - westchnął. louis może i miał ciało zielonego i czasem zachowywał się jak zielony ale w głębi ducha wolał mieć wszystko pod kontrolą i był niebieski jak cholera. dlatego pewnie przyjaźnił się z peggy, bo doskonale się rozumieli w sprawach pracy! żaden zielony go tak nie rozumiał xd - okeeej skoro tak, to dopiero ferie na nas czekają - jęknął niezadowolony - tak, jeżeli byś nie chciała ze mną wracać, wróciłbym sam - przyznał się, że takie były plany - nie, nie sądzę. więc co, idziemy? - zapytał wstając z łózka.
    tiffany bowman

    tiffany bowman

    st. albans
    stomatologia
    i should have been an unicorn
    24

    pokój louisa Empty Re: pokój louisa

    Pisanie by tiffany bowman Nie Paź 17, 2021 8:33 pm

    - tak myślisz? - zawiesiła się na chwilę. - o cholera. my faktycznie... odkąd jesteśmy razem, bardzo rzadko spędzamy czas sam na sam, zauważyłeś to? - zaczęła to rozkminiać, bo to nie wróżyło dobrze dla ich związku. jak byli sam na sam to uprawiali dziki seks w dziwnych miejscach, ale przy całej reszcie zajęć zawsze był ktoś inny. zaczęła się zastanawiać czy w ogóle umieli spędzać czas sami. kiedy teraz wstał i był gotowy iść, to tiffany jednak usiadła. - nie, nie idziemy. wolałbyś zostawić mnie tu samą, w miejscu, do którego jechaliśmy 9 godzin, niż spędzić trochę czasu ze swoją siostrą? - spojrzała na niego poważnie.
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    pokój louisa Empty Re: pokój louisa

    Pisanie by louis wilson Nie Paź 17, 2021 8:38 pm

    - dokładnie tak myślę - powiedział szczerze - tak, ani razu nie byliśmy sam na sam. tak jak mówiłem, zawsze kogoś mamy dookoła siebie albo chodzimy wspólnie na imprezy. odkąd jesteśmy razem, nie spędziliśmy ani chwili w spokoju tylko ze sobą, tak, żeby nikt nam nie przeszkadzał tiffy - westchnął. sam się zastanawiał czego to jest kwestia, może tego po prostu, że mieli spore grono znajomych. usiadł obok niej - tak, wolałbym wyjechać niż spędzać czas ze swoją siostrą. wolałbym konkretniej spędzić ten czas z tobą. bez niej, bez thomasa, bez nikogo. tylko ty, ja i nikt więcej - objął ją ramieniem - kocham cię i czasem chcę po prostu mieć cię tylko dla siebie, jestem cholernie samolubny - pocałował ją w skroń.
    tiffany bowman

    tiffany bowman

    st. albans
    stomatologia
    i should have been an unicorn
    24

    pokój louisa Empty Re: pokój louisa

    Pisanie by tiffany bowman Nie Paź 17, 2021 8:53 pm

    - to chyba nic złego, prawda? to znaczy, monica i chandler też ciągle siedzieli na tej kanapie w central perk z pozostałymi... - próbowała szukać porad związkowych w serialach. typowo! - jasne, też chciałabym spędzać czas tylko z tobą, ale uważam, że to dobra okazja, żeby poznać thomasa i przekonać się dlaczego jo go lubi, bo najwyraźniej tak jest i musisz to zaakceptować. - broniła relacji jo i thomasa, mimo że wcześniej mówiła, że nie chce wtrącać się między sprawy jo i louisa. pogadała jednak z przyjaciółką i przekonała się, że louis trochę za ostro ocenił thomasa na pierwszy rzut oka. odsunęła się kiedy tak jej słodził. - taaak, ale odkąd tu przyjechaliśmy to nie spędziliśmy w ogóle fajnie czasu, prawda? ciągle tylko chodzisz nadąsany, chowasz się w pokoju, nie poszliśmy zwiedzać aberdeen - wymieniała niezadowolona, bo liczyła na to, ze mimo spotkania jo i thomasa będą mogli trochę wykorzystać ten wyjazd, ale wcale tak nie było.
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    pokój louisa Empty Re: pokój louisa

    Pisanie by louis wilson Nie Paź 17, 2021 8:58 pm

    - nie no oczywiście, że to nic złego, ale nasze życie to nie jest serial komediowy o grupie przyjaciół, tylko prawdziwe życie - zauważył, bo faktycznie tak było. szkoda było tylko, że to faktycznie nie był serial xd oglądałabym ten serial o kolejnych pokoleniach albansowych wilczków! - nie chce poznawać thomasa a moja siostra nie wie co robi. uważam, że thomas ją wykorzystuje, jest dwa razy od niej starszy. na dodatek co to ma być, że ma dziewczynę i ją zdradza z moją siostrą? myślałem, że jo jest bardziej odpowiedzialna niż takie coś - walnął się na łóżko i gapił się w sufit - nie chcę się z tobą kłócić o relacje z moją siostrą bo to jest sprawa, którą muszę rozwiązać sam na sam z nią bez twojego udziału, ok? - westchnął - przepraszam, nie chciałem cię zawieść - pomiział ją po ramieniu.
    tiffany bowman

    tiffany bowman

    st. albans
    stomatologia
    i should have been an unicorn
    24

    pokój louisa Empty Re: pokój louisa

    Pisanie by tiffany bowman Nie Paź 17, 2021 9:11 pm

    - jeśli nasze życie to nie serial komediowy to to jest bardzo dziwne, że nie spędzamy czasu sam na sam, louis. - zmarszczyła nos. znowu wpadła do studni overthinkingu, a to nigdy się nie kończyło dobrze. od zawsze wiadomo, że serial o st. albans powinien powstać xd wysłuchała opinii louisa i pokiwała głową. wiedziała skąd to sie brało, bo miala dokladnie to samo pierwsze wrażenie, ale potem pogadała z jo i nawet chwilę z thomasem. - wiem, że to dość nietuzinkowa para, aaale... jo wydaje się naprawdę szczęśliwa u jego boku. może nie powinnam ci tego mówić, ale jo miała ostatnio pecha do chłopaków i odnoszę wrażenie, że thomas jest najlepszym co jej się przytrafiło od dłuższego czasu - mówiła. chyba jednak brała stronę jo zamiast louisa, ups. - uwierz mi, że ostatnie czego chcę to wtrącać się między mojego chłopaka a moją najlepszą przyjaciółkę, ale nie rozwiążesz tego jeśli będziesz tylko oczekiwać, że jo zostawi thomasa i zrobi wszystko to co ty chcesz. to tak nie działa. musisz też włożyć trochę wysiłku w zrozumienie jej. - tłumaczyła mu. kto by pomyślał, że tiffy będzie kiedyś tą rozsądną xd - nieważne, już i tak po weekendzie - mruknęła.
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    pokój louisa Empty Re: pokój louisa

    Pisanie by louis wilson Nie Paź 17, 2021 9:18 pm

    - kochanie, obiecuję ci, że jeszcze będziemy spędzać ten czas sam na sam, bez innych ludzi - zaczynało się robić niebezpiecznie i ślisko, a takie tematy prowadziły najczęściej ich w kierunku nieporozumienia i kłótni. a nie chciał naprawdę się jeszcze z nią pokłócić. wysłuchał jej argumentów i westchnął. musiał to przetrawić w samym sobie, że jego siostra jest od niego niezależna i nie będzie go słuchała w żadnej sprawie która dotyczyła jej związków. milczał dłuższy czas - thomas nie jest najlepszym co się jej ostatnio przytrafiło tiffany - powiedział wprost - wiesz jak to się skończy? skończy ze złamanym sercem, wykorzystana przez wykładowcę, a jak wszyscy się o tym dowiedzą, że maja romans, to ona nie będzie miała życia - martwił się o to cholernie - nie chcę, żeby ktokolwiek ją krzywdził - taka była prawda - naprawdę nie chciałem cię zawodzić, przepraszam - oparł podbródek na jej ramieniu - kochasz mnie jeszcze trochę, co? tak troszkę? - zapytał - a sprawę z jo zostaw mnie i jo. sami musimy dojść do porozumienia, ok? - zaproponował rozwiązanie.
    tiffany bowman

    tiffany bowman

    st. albans
    stomatologia
    i should have been an unicorn
    24

    pokój louisa Empty Re: pokój louisa

    Pisanie by tiffany bowman Nie Paź 17, 2021 9:36 pm

    - kiedy? w ferie? - machnęła ręką, bo już się nakręcała i zaczynała dostrzegać poważne dziury w ich związku. kolejny romantyczny weekend kończył się na rozkminianiu przez tiffy ich związku. nie powinni nigdzie wyjeżdżać skoro zawsze tak to się kończyło hehe. - louis, ja też nie chcę, żeby cierpiała, ale... nie wiesz tego. nie potrafisz przepowiadać przyszłości. - wskazała na niego. - pamiętasz jak jo na początku sprzeciwiała się naszemu związkowi i mówiła, że od razu się rozstaniemy i będzie kwas? a teraz spójrz na nas. - zauważyła. - kocham cię, ale to nie zmienia faktu, że ten weekend był do dupy - westchnęła. pogłaskała go po włosach, ale zaraz wstała. - nie, nie mogę tego zostawić jeśli to psuje nam cały weekend. a teraz idę z nimi na zwiedzanie na aberdeen i zadecyduj czy wolisz wracać sam do st. albans czy pójść z nami. - skrzyżowała ręce i patrzyła na niego wyczekująco.
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    pokój louisa Empty Re: pokój louisa

    Pisanie by louis wilson Nie Paź 17, 2021 9:42 pm

    - tiffy proszę... - no tak, totalnie im się rozjechała rozmowa, skręcając na niebezpieczne tematy i jak już jej się coś wkręciło to na amen. a potem louis nie wiedział co ma z tym zrobić, bo czuł że to zawsze jego wina jest. patrzył na nią przez chwilę i widział ten jej zawiedzony wzrok - naprawdę nie chciałem ci niczego zepsuć - westchnął ciężko i spuścił wzrok, gapiąc się momentalnie na swoje buty - masz rację. to wszystko moja wina, to nie powinno w ogóle tak wyglądać. wszystko zepsułem - przyznał się do błędu xd - niech będzie, że pójdę z wami, okej? - uległ własnej dziewczynie, najwyraźniej będąc pantoflem w tym momencie xd nie chciał, żeby go rzuciła.
    tiffany bowman

    tiffany bowman

    st. albans
    stomatologia
    i should have been an unicorn
    24

    pokój louisa Empty Re: pokój louisa

    Pisanie by tiffany bowman Nie Paź 17, 2021 9:59 pm

    wysłuchała go i doceniła, że przyznał się do błędu. była już naprawdę sfrustrowana tym weekendem, więc cieszyła się, że ostatecznie udało im się w miarę wszystko wyjaśnić.
    - będziesz musiał mi to wynagrodzić - zapowiedziała niecnie. rzuciła mu się w ramiona kiedy jednak się zgodził pójść na spacer w czwórkę i wycałowała go po całej twarzy z tej radości. - widzisz? nie można było tak od razu? - ucieszyła się i faktycznie poszli, ale pewnie rozmowa się nie kleiła i i tak obie pary się rozeszły w inne miejsca, bo okazało się, że chcą zwiedzać różne rzeczy.

    Sponsored content

    pokój louisa Empty Re: pokój louisa

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Wto Maj 14, 2024 10:52 am