hala sportowa

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    hala sportowa Empty hala sportowa

    Pisanie by st. albans Pią Lis 19, 2021 12:21 am

    hala sportowa AnnualDimwittedInvisiblerail-size_restricted
    sophie holtzman

    sophie holtzman

    st albans
    architektura
    my heart belongs to daddy
    23

    hala sportowa Empty Re: hala sportowa

    Pisanie by sophie holtzman Sob Lis 20, 2021 8:43 pm

    grała tu w kosza.
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    hala sportowa Empty Re: hala sportowa

    Pisanie by patrick bowman Sob Lis 20, 2021 8:46 pm

    ambitnie.
    patrick też się tu zagubił jakoś! patrzył jak sophie gra i kiedy nie trafiła krzyknął - pudło!
    sophie holtzman

    sophie holtzman

    st albans
    architektura
    my heart belongs to daddy
    23

    hala sportowa Empty Re: hala sportowa

    Pisanie by sophie holtzman Sob Lis 20, 2021 8:51 pm

    była już trochę pijana, bo koleżanki zrobiły u niej biforek. kurde, zapomniałam, że ona jest bezdomna nadal xDDDDD musze jej zrobić mieszkanie. mam dziury w pamięci. odwróciła się do niego kiedy kozłowała piłką - oooo bowman, łap! - rzuciła ją do niego - gramy! - zachęciła go.
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    hala sportowa Empty Re: hala sportowa

    Pisanie by patrick bowman Sob Lis 20, 2021 9:04 pm

    zawsze mogą wrócić do domu. on istnieje!
    niestety patrick nie był sportsmanem więc kiedy rzuciła piłkę w jego kierunku to dostał w czoło, a potem ja złapał - holtzman! - zaśmiał się i wymówił jej nazwisko dość donośnie - nie przypominam sobie, że chciałbym grac - odrzucił jej piłke zaraz.
    sophie holtzman

    sophie holtzman

    st albans
    architektura
    my heart belongs to daddy
    23

    hala sportowa Empty Re: hala sportowa

    Pisanie by sophie holtzman Sob Lis 20, 2021 9:10 pm

    no wiem, może w takim razie czas do niego wrócić.
    - bowman! - złapała się za usta kiedy zobaczyła, że najpierw dostał w czoło. wysokiego miała cela, skoro mu tą ciężką piłką przyłożyła w głowę xd - nic ci nie jest? - zapytała zmartwiona, bo jeszcze by tego brakowało żeby ją pozwał o uszkodzenie ciała - no weź ze mną zagraj rundkę - podeszła do niego - weeeeeeź noooooo dla mnie to zrób - zrobiła do niego maślane oczka.
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    hala sportowa Empty Re: hala sportowa

    Pisanie by patrick bowman Sob Lis 20, 2021 9:20 pm

    ok!
    nic mu się nie stało! nie był aż taką pierdołą. zniósł to jak mężczyzna! - wszystko ok - powiedział masujac czoło. przecież jej nie pozwie, nie był chujkiem! - mogę spróbować - powiedział smiejąc się i podszedł do niej. nie był najlepszy w sporcie. nejt kiedyś próbował go ogarnąć ale on wolał oglądać dziwne filmy xd
    sophie holtzman

    sophie holtzman

    st albans
    architektura
    my heart belongs to daddy
    23

    hala sportowa Empty Re: hala sportowa

    Pisanie by sophie holtzman Sob Lis 20, 2021 9:27 pm

    no wiesz, patrick był zmienny więc podejrzewam, że mógł ją pozwać po prostu z kaprysu. jakby chciał to by mógł. sophie po prostu lubiła ćwiczyć, a po pijaku włączały się jej różne zajawki - no, to mi się podoba. bardzo dobrze, że chcesz chociaż spróbować! - pokiwała głową zadowolona - to grajmy. ty zaczynasz - podała mu piłkę już normalnie.
    w ogóle czemu ja dopiero teraz ogarnęłam, że deli i river mają to samo nazwisko xd
    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    hala sportowa Empty Re: hala sportowa

    Pisanie by st. albans Sob Lis 20, 2021 9:33 pm

    hala sportowa D754fdb93f02b6fd4aca2be56791581d

    BLACKOUT!

    impreza trwała w najlepsze gdy nagle zgasły wszystkie światła, na korytarzu przestała grać muzyka, na auli wyłączył się film. nastąpiła totalna ciemność. drzwi automatyczne się zatrzasnęły, zamykając wszystkich przebywających w pomieszczeniach. ktoś na korytarzu krzyknął, że to bomba rozsiewając panikę. nastąpił chaos!
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    hala sportowa Empty Re: hala sportowa

    Pisanie by patrick bowman Sob Lis 20, 2021 9:40 pm

    nie był aż tak zmienny, bez przesady! był zmienny w uczuciach, a nie zmienny w byciu chujkiem!
    czekam na jakąś dziwną fazę sophie zatem!
    nawet złapał piłkę wow! - spróbować mogę - złapał niepewnie piłkę. nie zapominajmy, że kumał w wiele rzeczy, ale nie w sport - okej - kozłował i rzucił piłkę w stronę kosza, ale wtedy zgasło światło - chyba coś zepsułem - zaśmiał się.
    byłaś na urlopie więc zapomniałam, to nie jest takie istotne xd
    sophie holtzman

    sophie holtzman

    st albans
    architektura
    my heart belongs to daddy
    23

    hala sportowa Empty Re: hala sportowa

    Pisanie by sophie holtzman Sob Lis 20, 2021 9:43 pm

    na razie jedynymi zajawkami było granie w kosza czy takie podobne albo łażenie po opuszczonych miejscach gdzie poznawała ludzi i podobnych zainteresowaniach i piła z nimi piwko do białego rana. kiedy zgasło światło, piłka uderzyła ją w głowę bo akurat źle się odbiła i teraz sophie masowała się po glowie - ała, piłka mi się odbiła od glowy - jęknęła - co się dzieeeeeeeje no nieeeeee - zaczęła jęczeć zawiedziona. dobrze, że miała chociaż ogarnięte towarzystwo xd
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    hala sportowa Empty Re: hala sportowa

    Pisanie by patrick bowman Sob Lis 20, 2021 9:49 pm

    powinna coś odwalać, a nie grać w kosza he he.
    to patrick odwdzięczył się sophie jeśli chodzi o grę w kosza, ups - nie chciałem! - jęknął od razu kiedy dostała w czoło żeby nie wyszedł na tego złego. każdy rzut był nieświadomy! - chyba pozostaniemy w ciemnościach - odparł jakże mądrze - co oznacza, ze wygrałem - zaśmiał się czując nad nią przewagę.
    sophie holtzman

    sophie holtzman

    st albans
    architektura
    my heart belongs to daddy
    23

    hala sportowa Empty Re: hala sportowa

    Pisanie by sophie holtzman Sob Lis 20, 2021 9:51 pm

    co ty tak chcesz, żeby moje wszystkie postaci zwariowały czy jak xd
    - nic nie wygrałeś bo trafiłeś w moją głowę a nie w kosza - zauważyła masując się po czubku głowy - powinniśmy chyba sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, nie sądzisz? kurcze, muszę włączyć latarkę w telefonie - pomacała się po kieszeniach w bluzie i wyciągnęła telefon - dobra, mam - poświeciła trochę latarką - zawsze chcesz być ode mnie lepszy, nie? - zapytała ciągnąc go ku drzwiom.
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    hala sportowa Empty Re: hala sportowa

    Pisanie by patrick bowman Sob Lis 20, 2021 10:04 pm

    oj zwariowały od razu!
    - uważam to za zaliczony punkt - dodał zaraz smiejac się. nie znał się na koszu dla niego to była wygrana, szczególnie po ciemku he he - chyba tak - ruszył za nią posłusznie - nie chodzi o bycie lepszym - bo nie chodziło o to, patrick najwyraźniej po prostu uważał że moze dawać wskazówki sophie bo jest starszy i ma większy staż!
    sophie holtzman

    sophie holtzman

    st albans
    architektura
    my heart belongs to daddy
    23

    hala sportowa Empty Re: hala sportowa

    Pisanie by sophie holtzman Sob Lis 20, 2021 10:08 pm

    niedoczekanie twoje, bo potem to ja kasuje takie postaci xd
    - okej, chyba w twoich snach - zaśmiała się co do tego punktu, który rzekomo miał być zaliczony ale wcale jak dla niej nie był bo trafił ją na dodatek w głowę i teraz będzie miała guza - tak? bo zawsze mam takie wrażenie, że chcesz ze mną rywalizować na każdym polu w pracy - dźgnęła go w ramię - spróbujmy otworzyć drzwi! - zaproponowała szarpiąc się z nimi bo chyba się zacięły.
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    hala sportowa Empty Re: hala sportowa

    Pisanie by patrick bowman Sob Lis 20, 2021 10:20 pm

    ja lubie wariatów xd
    już nawet nie kłócił się o fakt, że w jego mniemaniu wygrał! to nie miało sensu skoro siedzieli w ciemnościach i nie mogli tego rozstrzygnąć - nie wiem o czym mówisz - zbył ją. był po prostu dobrym kolegą! - zróbmy to - stanął obok niej i zaczął szarpać drzwi - nie sądzę, żeby to dało jakiś efekt - skrytykował jej poczynania.
    sophie holtzman

    sophie holtzman

    st albans
    architektura
    my heart belongs to daddy
    23

    hala sportowa Empty Re: hala sportowa

    Pisanie by sophie holtzman Sob Lis 20, 2021 10:23 pm

    widać po twoich postaciach xd
    patrick miał takie wahania nastrojów czasem i zmieniał tak często zdanie, plus popisywał się wiedzą, że sophie to wkurwiało zapewne. bo ona wolała dochodzić sama do wielu rzeczy - cholera jasna - mruknęła niezadowolona i usiadła sobie pod drzwiami, opierając się o nie plecami - szkoda, że nie wzięłam żadnego alkoholu ze sobą, przydałby się - westchnęła cicho.
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    hala sportowa Empty Re: hala sportowa

    Pisanie by patrick bowman Sob Lis 20, 2021 10:29 pm

    SPADAJ!
    patrick był ideałem xd
    - mam fajki, wystarczy? - usiadł obok niej. i pewnie wypalili dużo siedząc. możemy next!
    sophie holtzman

    sophie holtzman

    st albans
    architektura
    my heart belongs to daddy
    23

    hala sportowa Empty Re: hala sportowa

    Pisanie by sophie holtzman Sob Lis 20, 2021 10:29 pm

    pewnie tak było, a to zacznij next!
    I PATRICK NIE JEST IDEAŁEM DZIEKUJE ZA UWAGE.

    Sponsored content

    hala sportowa Empty Re: hala sportowa

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Wto Maj 07, 2024 11:45 am