jo & hanna & celeste

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    jo & hanna & celeste Empty jo & hanna & celeste

    Pisanie by st. albans Pią Sty 14, 2022 7:35 pm

    jo & hanna & celeste CSQK7ro
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    jo & hanna & celeste Empty Re: jo & hanna & celeste

    Pisanie by hanna haworth Pon Sty 17, 2022 9:43 pm

    malowała się, bo była umówiona z flynnem czy innym swoim friend with benefit na drinki i małe co nieco.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    jo & hanna & celeste Empty Re: jo & hanna & celeste

    Pisanie by jo wilson Pon Sty 17, 2022 9:47 pm

    jo trochę unikała hani, a jak się spotykały to unikała rozmowy o tym na czym ją przyłapała. teraz jednak wracała z wycieczki po mieście i lekko zmarznięta usiadła na łóżku - jak tu pięknie! - zaczęła się zachwycać mając nadzieje, że podłapie ten neutralny temat.
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    jo & hanna & celeste Empty Re: jo & hanna & celeste

    Pisanie by hanna haworth Pon Sty 17, 2022 9:58 pm

    hania też trochę unikała jo, bo nie mogła wyrzucić z głowy dziwnych wizji tego co ona i thomas mogli robić poza trzymaniem się za ręce. to napawało ją przerażeniem i obrzydzeniem.
    - mówiłaś to już pierwszego dnia - rzuciła od niechcenia, zerkając na nią kątem oka i zaraz z powrotem na lusterko, żeby podkreślić rzęsy.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    jo & hanna & celeste Empty Re: jo & hanna & celeste

    Pisanie by jo wilson Pon Sty 17, 2022 10:00 pm

    o dziwo nic nie robili, a hania tylko dopisywała sobie historię!
    - i będę powtarzać do ostatniego - była zachwycona tym miejscem. ciekawe jak długo hehehehehe. przystanęła obok niej patrząc jak się szykuje - z kim wychodzisz, gdzie i dlaczego beze mnie? - dopytała. na tym wyjeździe miały sporo czasu spędzać razem!
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    jo & hanna & celeste Empty Re: jo & hanna & celeste

    Pisanie by hanna haworth Pon Sty 17, 2022 10:08 pm

    widziała wystarczająco, żeby sobie dopisać. każda postać żyje w świecie swoich wyobrazeń xd
    - jest pięknie, to prawda - westchnęła, trochę jakby się poddała. nie chciała się z jo kłócić bez sensu na temat tego czy było pięknie czy nie było, bo też się jarała tym miejscem i żałowala, że nie mogą się jarać wspólnie. - myślę, że sobie doskonale radzisz bez mojej asysty - mruknęła przerywając malowanie. miała się nią pewnie opiekować na tym wyjeździe, ale teraz uznała, że thomas przejął to zadanie.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    jo & hanna & celeste Empty Re: jo & hanna & celeste

    Pisanie by jo wilson Pon Sty 17, 2022 10:11 pm

    w sumie racja xd
    pewnie nie chciała się z nią kłócić bo nie wiedziała jakby zareagowała na coś takiego! w końcu ciągle była w jakiejś bańce ochronnej po tym co przeżyła. próbowali ją traktować normalnie, ale jednak na specjalnych warunkach!
    - masz na myśli to, że dziś na obiedzie sama pokroiłam sobie mięso? - zażartowała z tego że niby hanka musi ją karmić i ogarniać jedzenie. jakoś próbowała wybrnąć z tej sytuacji!
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    jo & hanna & celeste Empty Re: jo & hanna & celeste

    Pisanie by hanna haworth Pon Sty 17, 2022 10:16 pm

    trochę tak, poza tym było tu dużo innych warstw. np. to, że thomas nie uznał jej jako córki, nie miała jeszcze wyników badań dna, a poza tym ona też spała się z bratem jo xd więc wszystko zostaje w rodzinie.
    - mam na myśli to w jakim towarzystwie zapewne jadłaś to mięso - wyolbrzymiała trochę, bo już sobie wyobrażała, że jo i thomas łażą wszędzie razem wbrew jej zakazom.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    jo & hanna & celeste Empty Re: jo & hanna & celeste

    Pisanie by jo wilson Pon Sty 17, 2022 10:27 pm

    jo pewnie nie miała nic przeciwko temu że spotykała się i spała z louisem. dopiero po ich zerwaniu miała problem z tym jak tiffany zaczęła się wokół niego kręcić!
    - co to ma znaczyć? - zapytała zaniepokojona tonem i podejściem hani. nie uważała, że zrobiła cokolwiek złego. nie przedstawiła jej żadnych argumentów. to tak jakby zakazała jej jeść brokułów bo tak i już!
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    jo & hanna & celeste Empty Re: jo & hanna & celeste

    Pisanie by hanna haworth Pon Sty 17, 2022 10:36 pm

    hanna miała louisa i tobiasa pierwsza, a potem to ona wychodziła na najgorszą xd
    - wiesz co mam na myśli - obkręciła się lekko na krzesełku, żeby jednak skupić się na rozmowie z nią. nie chciała się z nią kłócić, ale też męczyło ją to owijanie w bawełnę. - powiedz mi tylko jedną rzecz. łączy cię z tym thomasem coś więcej? trzymaliście się za ręce. - wbiła w nią wzrok.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    jo & hanna & celeste Empty Re: jo & hanna & celeste

    Pisanie by jo wilson Pon Sty 17, 2022 10:46 pm

    szmata hanka xd
    jo wiedziała, że prędzej czy później do takiej konfrontacji dojdzie. kiedyś była mistrzynią dojrzałych rozmów, a teraz? teraz wiele się zmieniło. starała się jednak wrócić do dawnego 'ja' choć po trochu! - nie uprawiam z nim seksu jeśli o to pytasz - wypaliła od razu grubej rury, ale potem westchnęła i zaczęła szukać odpowiednich słów - to skomplikowane - zaczęła - tak jakby spotykaliśmy się, ale po tym co się stało wszystko się zmieniło - mówiła enigmatycznie, ale hanka pewnie łapała - po prostu go lubię okej? - podsumowała chwytając szminkę hanki i sprawdzając jaki to kolor.
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    jo & hanna & celeste Empty Re: jo & hanna & celeste

    Pisanie by hanna haworth Pon Sty 17, 2022 10:51 pm

    ups!
    kiedy słuchała jo to żałowała, że w ogóle poruszyła ten temat. łatwiej byłoby udawać, że wcale ich nie widziała i zakopać tę całą sprawę pod dywan. jakimś cudem historia jo była jeszcze gorsza niż to jakby okazało się, że po prostu przespali się raz i na tym się skończyło.
    - myślężetomójojciec! - wyrzuciła z siebie na jednym wdechu.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    jo & hanna & celeste Empty Re: jo & hanna & celeste

    Pisanie by jo wilson Pon Sty 17, 2022 10:55 pm

    już nie szmata lidka xd
    może i nie chciała tego słuchać, ale jednak to skłoniło ją do powiedzenia prawdy o co w tym wszystkim może chodzić! - coooooooooooooooooooooo - tyle była w stanie z siebie wykrzesać a szminka którą trzymała spadła na podłogę. ale emocje!
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    jo & hanna & celeste Empty Re: jo & hanna & celeste

    Pisanie by hanna haworth Pon Sty 17, 2022 11:05 pm

    każda generacja musi mieć swoją szmatę xd
    nie chciała o tym słuchać, ale nie chciała tez, żeby to się rozwijało! skoro jo nie słuchała jej argumentów "nie, bo już" to musiała wyskoczyć z większymi działami.
    - jestem przekonana na 99%, wszystko się zgadza, czekam tylko na potwierdzenie z laboratorium - wyjaśniła spokojniej.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    jo & hanna & celeste Empty Re: jo & hanna & celeste

    Pisanie by jo wilson Pon Sty 17, 2022 11:07 pm

    prawda xd
    zrobiło jej się słabo słysząc takie niusy i aż opadła na fotel z wrażenia - jesteś pewna? - nie mogła w to uwierzyć! wszystko stawało na jej drodze żeby pogodzić się z nim, ale to była prawdziwa, duża i niezręczna bomba - ja... - mruknęła - ja nie wiem co powiedzieć - bo co się mówi w sytuacji kiedy całuje się ojca przyjaciółki? xd
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    jo & hanna & celeste Empty Re: jo & hanna & celeste

    Pisanie by hanna haworth Pon Sty 17, 2022 11:24 pm

    widziała, że jo zrobiło się słabo, ale jak hanna miała się nią zaopiekować w tej chwili? tak naprawdę to ona powinna mdleć i jo wokół niej skakać.
    - teraz już rozumiesz dlaczego nie chciałam, żebyś się koło niego kręciła - mruknęła i przeszła do swojego łóżka, żeby sprawdzić co ma zapakowane w torebce i czy coś musi dorzucić. musiała czymś zająć ręce, żeby nie patrzeć na przyjaciółkę. - ale spoko, nie martw się, on nie chce mnie znać, więc nie czekają nas niezręczne spotkania w trójkę - dodała. tak jakby dotychczasowe spotkania nie były niezreczne xd
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    jo & hanna & celeste Empty Re: jo & hanna & celeste

    Pisanie by jo wilson Pon Sty 17, 2022 11:27 pm

    nie na tyle słabo żeby miała zemdleć, ale krew z mózgu jej odpłynęła i zdecydowanie pobladła xd mogły obie zemdleć i leżeć tak do rana xd
    - po prostu... nie mówiłaś nigdy że szukasz biologicznego ojca - bo to, że miała ojczyma nie było dla niej tajemnicą. rozmawiały dość otwarcie i swojej rodzinie - och - poprawiła się na fotelu martwiąc tym co powiedziała - chcesz żeby z nim porozmawiała? - zaproponowała najlepszą opcję pomocy jaką miała. rozmowy moich postaci z postaciami karoli w sprawach twoich postaci nie kończą się dobrze, ale cóż xd
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    jo & hanna & celeste Empty Re: jo & hanna & celeste

    Pisanie by hanna haworth Pon Sty 17, 2022 11:51 pm

    celeste by musiała je ogarnąć, chyba że też obracała jakiegoś wykładowcę. a, ona też całowała się z thomasem! takie koleżanki!! xd
    - wiedziałam już od dłuższego czasu, że to może być on, ale nie wiedziałam czy chcę go poznawać. dopóki nie wpadłyśmy na niego w księgarni - popatrzyła na jo z miną "to twoja wina" xd - nie! - wykrzyknęła od razu. - to odwrotność tego co chcę - zaprzeczyła szybko. ona chciała, żeby zaprzestali kontaktów, a teraz jo chciała specjalnie do niego iść rozmawiać o hani. najgorszy koszmar! próby porozumienia i mediacji na forku rzadko kiedy kończą się dobrze xd
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    jo & hanna & celeste Empty Re: jo & hanna & celeste

    Pisanie by jo wilson Pon Sty 17, 2022 11:54 pm

    najlepsze koleżanki xd może lepiej było się trzymać leili i tiffany xd
    zmrużyła oczy przypominając sobie ten wieczór w księgarni - to dlatego tak dziwnie się zachowywałaś? - dopytała choć odpowiedź była raczej oczywista pod tym względem - w porządku, nie będę poruszać tego tematu - zrozumiała to tak jakby miała z nim nie gadać na temat hani, a nie w ogóle się z nim nie spotykać. choć teraz faktycznie zastanawiała się czy to nie będzie jednak dziwne xd puściła hankę na tą imprezę, a sama została w pokoju i i pewnie zdawała foto relację zielonym szpiegom xd
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    jo & hanna & celeste Empty Re: jo & hanna & celeste

    Pisanie by hanna haworth Pon Sty 17, 2022 11:58 pm

    hanna spała z tymi samymi chłopakami co leila i tiffy, więc to też było tricky.
    - chyba nie możesz mi się dziwić? - uznała, że jo w końcu rozumie rozterki i dziwne zachowanie hanny. poszła się upić, żeby nie myśleć o jo całującej się z thomasem.

    Sponsored content

    jo & hanna & celeste Empty Re: jo & hanna & celeste

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Wto Maj 14, 2024 6:40 am