siłownia

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    siłownia - Page 2 Empty siłownia

    Pisanie by st. albans Pią Sty 14, 2022 7:42 pm

    First topic message reminder :

    siłownia - Page 2 Giphy
    eliott coleman

    eliott coleman

    st albans
    medioznawstwo
    mamma's boy
    24

    siłownia - Page 2 Empty Re: siłownia

    Pisanie by eliott coleman Sro Sty 26, 2022 10:21 pm

    ben uważał tak jak mu się chciało, hehe a eliott się z niego trochę nabijał!
    - to akurat prawda. ja spożytkowałem ten czas na rysowanie dalszej części komiksu o lamie i kangurze - zaśmiał się zadowolony bo ten komiks strasznie mu się podobał. teraz jedynie chciał znaleźć wydawcę, żeby to opublikować, summer na pewno by była dumna z siebie że to o niej! ludzie by to pewnie chętnie czytali - brakuje mi po prostu ciszy - przyznał się mu.
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    24

    siłownia - Page 2 Empty Re: siłownia

    Pisanie by ben wonder Sro Sty 26, 2022 10:43 pm

    eliott nie był wiele lepszy w interakcjach towarzyskich, więc nie miał co się śmiać xd
    lol wszystkie twoje postacie wydają komiksy. summer już na pewno dawno zgubiła tę pierwszą część, którą jej dał, więc nie będzie miał szans na publikację hehehehe.
    - rysujesz komiks? mogę przeczytać? - zainteresował się od razu, bo uwielbiał komiksy i superbohaterów, więc uznając eliotta za swojego nowego super kumpla będzie chciał się wbijać do niego do pokoju, żeby to obczaić. - na pewno nie będzie jej w akademiku, bo od razu po powrocie organizuję imprezę i oglądanie zdjęć z wyjazdu! - oznajmił wesoło. zaczęły go boleć ręce, więc poszedł z siłowni świętować urodziny aimee czy coś.
    eliott coleman

    eliott coleman

    st albans
    medioznawstwo
    mamma's boy
    24

    siłownia - Page 2 Empty Re: siłownia

    Pisanie by eliott coleman Sro Sty 26, 2022 10:46 pm

    nie wszystkie! xd ale to prawda, sporo ich jest.
    eliott pożegnał się z nim i poszedł sobie do siebie jak mu się bieżnia znudziła.

    Sponsored content

    siłownia - Page 2 Empty Re: siłownia

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Sob Wrz 21, 2024 4:18 am