kwartet smyczkowy

    george windsor

    george windsor

    londyn
    brak
    prince of people's hearts
    28

    kwartet smyczkowy Empty kwartet smyczkowy

    Pisanie by george windsor Czw Mar 10, 2022 9:30 pm

    kwartet smyczkowy Https%3A%2F%2Fbucketeer-e05bbc84-baa3-437e-9518-adb32be77984.s3.amazonaws.com%2Fpublic%2Fimages%2F7dc4e951-4f4a-442e-bcd3-17d15bc2c5a2_588x250
    george windsor

    george windsor

    londyn
    brak
    prince of people's hearts
    28

    kwartet smyczkowy Empty Re: kwartet smyczkowy

    Pisanie by george windsor Czw Mar 10, 2022 9:31 pm

    george stał tutaj i podziwiał jak grają! już się nachodził i naprezentował z florence wiec miał teraz chwile dla siebie!
    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    kwartet smyczkowy Empty Re: kwartet smyczkowy

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Czw Mar 10, 2022 9:34 pm

    gabriel bardzo chętnie przyszedł na przyjęcie, bo przyjęcie to przyjęcie, trzeba je święcić. ale nie był zadowolony z powodu, dla którego je wyprawiono. popijał teraz szampana i obserwował morderczym wzrokiem george'a podczas gdy on obserwował kwartet smyczkowy. w końcu odstawił pusty kieliszek na tacę przechodzącego kelnera i ruszył do george'a.
    - nie daję wam mojego błogosławieństwa - oznajmił. - jeśli je chcesz to musisz na nie zasłużyć - dodał.
    george windsor

    george windsor

    londyn
    brak
    prince of people's hearts
    28

    kwartet smyczkowy Empty Re: kwartet smyczkowy

    Pisanie by george windsor Czw Mar 10, 2022 9:43 pm

    było tylu gości, że george nawet nie zauważył obecności gabriela ups! właściwie to na chwilę zniknął w ogóle z radaru przez życie w komunie więc książe generalnie zapomniał o jego istnieniu xd
    - nie muszę na nic zasługiwać, bo już jest moja - powiedział pusząc się jak paw i wskazując na miejsce, na którym florence nosiła pierścionek zaręczynowy. sugerował więc, że "if you like it you should put a ring on it" xd
    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    kwartet smyczkowy Empty Re: kwartet smyczkowy

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Czw Mar 10, 2022 9:49 pm

    gabriel powrócił i dzisiaj błyszczał w towarzystwie podczas wielkiego comebacku! niestety zaręczyny george'a i florence przysłaniały jego blask i dlatego musiał zorganizować konkurencyjną imprezę na swoją cześć w przyszłym tygodniu.
    - ale przestanie być jeśli ja do tego nie dopuszczę - patrzył na niego groźnie. tak naprawdę tylko mogł go straszyć, a i tak nic by nie zrobił, żeby zrujnować zaręczyny, bo florence by go zabiła. a lubił mieć florence po swojej stronie.
    george windsor

    george windsor

    londyn
    brak
    prince of people's hearts
    28

    kwartet smyczkowy Empty Re: kwartet smyczkowy

    Pisanie by george windsor Czw Mar 10, 2022 10:01 pm

    no niestety, nikt nie dostrzegł jego blasku xd będzie mógł brylować u siebie, chociaż przypadkiem ktoś powinien go przyćmić znowu, ups.
    - szczerze? wątpie - zaśmiał się i chwycił od przechodzącego kelnera kieliszek szampana - na twoim miejscu poszukałbym w tym gronie przyszłej narzeczonej która potem porzuci cie przed ołtarzem - powiedział uszczypliwie. auć.
    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    kwartet smyczkowy Empty Re: kwartet smyczkowy

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Czw Mar 10, 2022 10:14 pm

    tego kogoś wyrzucą z imprezy xd będzie miał tam ludzi od pilnowania, żeby był w centrum uwagi i żeby nikt inny się nie wychylał.
    skrzyżował ręce przyjmując postawę obronną po tych słowach george'a.
    - ja też ją porzuciłem - przypomniał mu jak to szło. byli nawet w tym samym miejscu, więc george zgapiał po gabrielu xd - nie mogę się doczekać kiedy florence cię porzuci przed ołtarzem. - jeszcze wierzył w to, że wpłynie na przyjaciółkę i odradzi jej ten ślub - ale będziesz pośmiewiskiem! większym niż podczas spektaklu twojej byłej - zaśmiał się.
    george windsor

    george windsor

    londyn
    brak
    prince of people's hearts
    28

    kwartet smyczkowy Empty Re: kwartet smyczkowy

    Pisanie by george windsor Czw Mar 10, 2022 10:19 pm

    dani powinna to zrobić, ciekawe czy by ją wyrzucił xd choć nie wiem czym miałaby błyszczeć xd
    on też skrzyżował ręce na podobieństwo gabriela.
    - tylko kto na tym lepiej wyszedł? - szydził dalej z niego i jego możliwości porzucania kogokolwiek - nie sądze - widział jak się jej oczy zaświeciły kiedy dostała pierścionek, wiedział że wpadła w jego sidła! - mówisz o spektaklu na który nie byłeś zaproszony? - wypunktował to.
    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    kwartet smyczkowy Empty Re: kwartet smyczkowy

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Czw Mar 10, 2022 10:27 pm

    dani będzie zazdrosna i przyćmiona przez występ nari xd to pamiętam.
    - ja zawsze wychodzę na wszystkim najlepiej - on tam wiedział swoje, wiec george nie mógł mu w żadnym stopniu umniejszyć. gabriel już zapomniał z kim miał brać ślub wtedy, za dużo było tych jego narzeczonych i żon xd - nie chadzam na takie podrzędne przedstawienia - albo po prostu miał wtedy fazę hipisowską i wszystko przegapił. teraz żałował, z tego co słyszał to spektakl był niezłą komedią i wszyscy bohaterowie byli kukiełkami xd popatrzył na george'a i westchnął nagle, a jego rysy twarzy złagodniały. - jeżeli naprawdę zamierzasz poślubić moją najbliższą przyjaciółkę, myślę, że powinniśmy zachowywać się cywilizowanie - już miał nawet pewien pomysł jak dogadać się z george'm.
    george windsor

    george windsor

    londyn
    brak
    prince of people's hearts
    28

    kwartet smyczkowy Empty Re: kwartet smyczkowy

    Pisanie by george windsor Czw Mar 10, 2022 10:38 pm

    ahahaha, faktycznie. zapomniałam już xd to nari będzie wydarzeniem, ciekawe co wtedy zrobi xd
    - w twojej głowie - miał go za świra. gdyby nie to, że miał kasę to zdaniem george'a siedziałby w kaftanie, a tak mu się poszczęściło. jak arthurowi zupełnie xd - najlepszym przedstawieniem jest ten kabaret ktory odstawiasz swoją osobą - dalej sobie z niego kpił.
    był jednak w szoku, że zaraz zaczął mówić dość poważnie i do składu. czuję, ze to się w jednej sekundzie zmieni, ale czekam co księciunio wymyślił - mhm - przytaknął mu - mów dalej - złapał jego zainteresowanie.
    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    kwartet smyczkowy Empty Re: kwartet smyczkowy

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Czw Mar 10, 2022 10:46 pm

    na razie dwie rzeczy mamy zaplanowane to jeszcze pamiętam xd
    chciałam się kłócić o porównania arthura i gabriela, ale potem przypomniało mi się jak kłócili się ze sobą, bo każdy chciał mieć planetę wenus na własność xd
    - cieszę się, że dostarczam ci nieustannej rozrywki. ty tylko zanudzasz całe towarzystwo - pokazał ręką jaka drętwa jest ta imprezka. no ale zaraz zachowywał się już jakby był bardziej pokojowo nastawiony. - oboje chcemy, żeby florence była szczęśliwa. ja ją znam najlepiej, dam ci parę rad - zaproponował z dobroci serca. - uwielbia koty rasy sfinks, tłuste steki i bicze wodne. i jak pieszczotliwie mówi się na nią flo - opowiadał mu o wszystkich rzeczach, których florence nie znosiła. skoro nie chcieli po dobroci to musiał jakoś inaczej namieszać w ich związku xd - nie musisz mi dziękować, oboje wiemy, że jestem dojrzalszy i lepszy, bo pierwszy wyciągnąłem rękę na zgodę - poklepał go po ramieniu.
    george windsor

    george windsor

    londyn
    brak
    prince of people's hearts
    28

    kwartet smyczkowy Empty Re: kwartet smyczkowy

    Pisanie by george windsor Czw Mar 10, 2022 10:49 pm

    brawo xd
    hahaha, czyli porównanie trafne.
    - przynajmniej ktoś wydaje imprezy na moją cześć, nie muszę tego robić sam - wytknął mu jego próżność. też o wiele spokojniejszym tonem aniżeli mówił wcześniej.
    zbliżył się do niego kiedy ten poklepał go po ramieniu - oboje wiemy, ze gdybyśmy nazwali florence flo to by nas wykastrowała wzrokiem - czuł, ze to nie są dobre rady. poklepał go po ramieniu równie uprzejmie, a potem poszedł dalej zabawiać gości.
    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    kwartet smyczkowy Empty Re: kwartet smyczkowy

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Czw Mar 10, 2022 10:54 pm

    był zawiedziony, że nie podziałało, ale nie zamierzał ustawać w swoich staraniach, żeby zniszczyć ten związek zanim przysięgną sobie wierność przed ołtarzem. powinien knuć z dani, żeby podstawić george'owi annie xddd też poszedł gdzieś, zaraz się okaże gdzie!

    Sponsored content

    kwartet smyczkowy Empty Re: kwartet smyczkowy

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 1:04 pm