butchers bistro

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    butchers bistro Empty butchers bistro

    Pisanie by st. albans Nie Lut 05, 2023 10:01 pm

    butchers bistro P1060071
    augustus goodman

    augustus goodman

    st. albans
    -
    best babysitter in town
    29

    butchers bistro Empty Re: butchers bistro

    Pisanie by augustus goodman Nie Lut 12, 2023 9:08 pm

    widział, że wes nie jest w sosie więc zgarnął go z domu na fancy kolację. pewnie wolałaby być w takim miejscu z rosie, ale mógł tylko cieszyć się z towarzystwa gusa - zamawiaj co chcesz! na mój koszt! - zachęcał.
    wesley goodman

    wesley goodman

    st. albans
    będzie kucharzem
    biszkoptowe serce
    19

    butchers bistro Empty Re: butchers bistro

    Pisanie by wesley goodman Nie Lut 12, 2023 9:10 pm

    - mogliśmy zostać w domu, ugotowałem wystarczająco - marudził, chociaż jeśli chciał być kucharzem, to musiał być przyzwyczajony do tego, że gotuje dla innych, a sam nie może tego skosztować xd
    augustus goodman

    augustus goodman

    st. albans
    -
    best babysitter in town
    29

    butchers bistro Empty Re: butchers bistro

    Pisanie by augustus goodman Nie Lut 12, 2023 9:16 pm

    zamiast doceniać to marudził - nie jęcz - podłożył mu kartę pod nos - w domu jest wystarczająco dużo ludzi, jak wrócimy to znowu nie będzie czego jeść - podsunął mu jeszcze bliżej kartę prawie wsadzając w oczy xd - korzystaj skoro starszy brat stawia - namawiał go nadal. nie sądził, że będzie musiał kiedykolwiek namawiać go do jedzenia.
    wesley goodman

    wesley goodman

    st. albans
    będzie kucharzem
    biszkoptowe serce
    19

    butchers bistro Empty Re: butchers bistro

    Pisanie by wesley goodman Nie Lut 12, 2023 9:27 pm

    - myślisz, że wszystkim smakowało, co zrobiłem? - miał oczywiście na myśli rosie. - podobno robią tu dobre steki - jęknął zza karty, bo był nadal zrozpaczony, ale przed przyjazdem czytał opinie o wszystkich knajpach w mieście. jeśli brat stawiał, to mógł korzystać, bo on jak wiadomo spłukał się z kasy.
    augustus goodman

    augustus goodman

    st. albans
    -
    best babysitter in town
    29

    butchers bistro Empty Re: butchers bistro

    Pisanie by augustus goodman Nie Lut 12, 2023 9:29 pm

    gus też miał ograniczone środki pieniężne, ale był w stanie się wyżyłować dla brata, który przeżywał raczej koszmary wyjazd.
    - no jasne, wszystkim zawsze smakuje - zapewnił go choć nie domyślił się, że chodzi o tą jedną, jedyną osobę! - czyli jemy steki! wspaniale! - aż pacnął dłonią w stół. pewnie nie jadł nigdy steka. na przeciwko pewnie siedziała jakaś parka na randce i widząc ją gus zaczął zagadywać brata - na steka nakładają masełko czosnkowe prawda? - zadawał głupie pytania żeby nie gapił się na randkę xd
    wesley goodman

    wesley goodman

    st. albans
    będzie kucharzem
    biszkoptowe serce
    19

    butchers bistro Empty Re: butchers bistro

    Pisanie by wesley goodman Nie Lut 12, 2023 9:35 pm

    nawet gus się lepiej bawił mimo obecności arnolda xd
    - na pewno wszystkim? - upewniał się. potrzebował potwierdzenia, bo jego samoocena leciała na łeb, na szyję. dobrze, że kyle pisał mu codziennie na dobranoc słodkie smski xd - steki można podawać w najróżniejszym akompaniamencie. może być też sos barbecue, holenderski albo chimichurri - dał się wrobić w opowiadanie, ale wtedy zauważył, że gus mało dyskretnie spojrzał na parkę i też zagapił się na nich tęsknym wzrokiem.
    augustus goodman

    augustus goodman

    st. albans
    -
    best babysitter in town
    29

    butchers bistro Empty Re: butchers bistro

    Pisanie by augustus goodman Nie Lut 12, 2023 9:39 pm

    wyluzował trochę i przywykł do arnolda, okazał się na szczęście nieszkodliwy xd
    - no jasne, że tak - zapewnił znowu. zieloni zjedliby nawet gruz więc dopracowane jedzenie od wesa było jak błogosławieństwo - która opcja jest najostrzejsza? - dopytywał dalej żeby skupić uwagę brata, niestety jego oczy go zdradziły - tutaj jestem - przypomniał mu pukając go po dłoni - nie patrz na nich, koleś wygląda jak drań, zaraz ją zdradzi i ich związek się rozpadnie - próbował go pocieszyć, ale niestety koleś to usłyszał i wstał patrząc na gusa wkurzonym wzrokiem, a był pewnie byczkiem w porównaniu do chuderlaka gusa - żartowałem? - zaśmiał się nerwowo.
    wesley goodman

    wesley goodman

    st. albans
    będzie kucharzem
    biszkoptowe serce
    19

    butchers bistro Empty Re: butchers bistro

    Pisanie by wesley goodman Nie Lut 12, 2023 9:47 pm

    jeszcze xd
    nie wiem, czy doceniali jego kunszt, kiedy byli na haju i gastrofazie i wpieprzali wszystko, co znaleźli pod nosem xd rozproszył się słodką parką, więc nie myślał już o sosach.
    - sorry za mojego brata, próbował mnie pocieszyć, bo dziewczyna, w której jestem zakochany, dała mi kosza trzy razy w ciągu dwóch tygodni, a właściwie dawała mi kosza raz w tygodniu od roku, tylko tego nie zauważyłem - zaczął opowiadać byczkowi, więc ten zrezygnował i wrócił do stolika, bo nie chciał tego słuchać xd
    augustus goodman

    augustus goodman

    st. albans
    -
    best babysitter in town
    29

    butchers bistro Empty Re: butchers bistro

    Pisanie by augustus goodman Nie Lut 12, 2023 9:58 pm

    tak xd
    hahaha, wziął na litość tego groźnego typa i jego historia nawet go wzruszyła wow!
    - dzięki, jestes najlepszym bratem - pochwalił go i zaraz zamówili, ale potem pojawiła się laska podobna do rosie i wes znowu o niej ględził. musieli szybko zjeść i uciec!

    Sponsored content

    butchers bistro Empty Re: butchers bistro

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 8:42 am