lobby

    avatar

    Gość
    Gość

    lobby Empty Re: lobby

    Pisanie by Gość Nie Kwi 22, 2012 2:04 pm

    stała sobie gdzieś na tym dywanie, bo andy poszedł do kibla i siedział tam tak długo, że już myślała, że się utopił. stwierdziła, że zdążyłaby w tym czasie pięć razy iść po pocztówki, bo te w hotelu pewnie kosztowały 10 euro za jedną, jeżeli w ogóle jakieś były. i mieli iść na jakiś obiad do restauracji na dole, dlatego nie poszli do pokoju. chociaż andy pewnie wolałby sam gotować.
    avatar

    Go??
    Gość

    lobby Empty Re: lobby

    Pisanie by Go?? Nie Kwi 22, 2012 2:25 pm

    jasne... znowu walisz jakimiś aluzjami, że srał albo coś takiego xd pewnie podziwiał swojego murzyńskiego kutasa w kiblu i robił mu zdjęcia! ale teraz wrócił. nie rozumiał po co jej te pocztówki. era wysyłania listów i tak dalej dla niego dobiegły końca. ale przecież jej tego nie zabroni. podszedł do niej i objął w pasie. - hej, piękna. - szepnął prosto do jej ucha i każda laska w tym hotelu zazdrościła jej całym serduszkiem, bo on był taki boski!
    avatar

    Gość
    Gość

    lobby Empty Re: lobby

    Pisanie by Gość Nie Kwi 22, 2012 2:32 pm

    wcale nie, myślałam, że scarlett tu będzie to musiała mieć jakiś pretekst, żeby tu stać xd i w sumie to możemy kimś innym zagrać, ale nie wiem kim, bo w sumie trochę nudni się znów robią, jak jest tak idealnie. - czeeść - uśmiechnęła się szeroko, bo uwielbiała kiedy tak jej mówił i przytulał w miejscach publicznych też i jak wszystkie lachy jej go zazdrościły. chociaż czasami bywało to już wkurzajace. nawet te głupie francuzki musiały się za nim oglądać. - idziemy coś zjeść i opowiesz mi o swoich byłych - zarządziła i pociągnęła go za rączkę.
    avatar

    Go??
    Gość

    lobby Empty lobby

    Pisanie by Go?? Nie Kwi 22, 2012 2:35 pm

    no ja chciałam theo/florek/philippe, ale lilki jeszcze nie ma ;c możemy jeszcze elwood zoe. niech mu powie, że będzie tatkiem czy coś xd - nie będę o nich opowiadał, bo nie ma o czym. ale mogę ci poopowiadać o swojej obecnej, idealnej dziewczynie. - i tym samym poszli zjeść, sobie posłodzić i niebawem wracali do kraju, więc ich wycieczka do paryża się zakończyła! zacznij kim tam chcesz.

    Sponsored content

    lobby Empty Re: lobby

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » lobby
      » lobby

      Obecny czas to Pią Maj 10, 2024 6:31 am