anthon

    avatar

    Go??
    Gość

    anthon - Page 2 Empty anthon

    Pisanie by Go?? Pon Kwi 23, 2012 5:54 pm

    First topic message reminder :

    waliła do drzwi, jakby się paliło. zresztą ona też paliła zaciągając się mocno i szybko swoją wąską fajką, aż wylazła głupia sąsiadka anthona i zaczęła ją za to wyzywać. na co enid pokazała jej środkowego, czarnego palca i waliła do drzwi dalej. pewnie dzwonek miał zepsuty albo odcięli mu prąd!
    avatar

    Gość
    Gość

    anthon - Page 2 Empty Re: anthon

    Pisanie by Gość Sob Maj 19, 2012 9:50 pm

    - Cholera - pacnął się dłonią w czoło. - Masz rację, zupełnie o tym nie pomyślałem - westchnął. Liczył na to, że nawet jak nie spotka się z Anthonem to będzie balował do rana i wróci przed ósmą rano do domu, kiedy już będą kursowały pociąg, a przez Enid stracił ochotę na samotnie picie i ewentualne zaloty do przypadkowych panienek. Na tą herbatę, a raczej na kolejnego drinka, nieco się rozpromienił i na jego twarz znów wpłynął uśmiech. - W sumie to bardzo chętnie, jeśli nie będę ci przeszkadzał - skinął głową.
    avatar

    Go??
    Gość

    anthon - Page 2 Empty Re: anthon

    Pisanie by Go?? Sob Maj 19, 2012 9:53 pm

    - daj spokoj. to mieszkanie anthona, więc praktycznie bardziej należy do ciebie niż do mnie. - anthon jako czarny brat dzielił się z kumplami wszystkim, co miał. weszli do klatki, a później gdzieś na górę. kiedy już otworzyła mu drzwi i się rozebrali z okryć i butów posłała mu pokrzepiający uśmiech. - to nakarmię go i poszukam tej wódki. - ruszyła do kuchni, czy raczej aneksu bo mieli tu jedynie jeden pokój, kuchnię i łazienkę. kot pewnie jak zwykle spał gdzieś na stole.
    avatar

    Gość
    Gość

    anthon - Page 2 Empty Re: anthon

    Pisanie by Gość Sob Maj 19, 2012 9:58 pm

    Mój kot dzisiaj spał w wózku dla lalek kuzynki:3 - Nie gadaj, to ty jesteś jego największym skarbem, więc z pewnością nie jest tak jak mówisz. Zresztą nieważne. Teraz na stałe mieszkasz w Londynie? - Spytał, bo Lea coś mu o tym wspominała. Usiadł sobie w salonie i przyglądał się Enid. - Mam nadzieję, że Anthon się nie zdenerwuje za bardzo jak osuszymy jego butelkę!
    avatar

    Go??
    Gość

    anthon - Page 2 Empty Re: anthon

    Pisanie by Go?? Sob Maj 19, 2012 10:02 pm

    moja siostrzenica wozi mojego psa w wózku dla lalek a on tam właśnie śpi xd albo buduje mu domki z klocków i też tam siedzi xd zaśmiała się. - no, nieważne - przecież nie zaprzeczy, że jest oczkiem w głowie brata. - owszem. zaoszczędzę na biletach. poza tym anthonowi przyda się kura domowa, do prania, sprzatania i gotowania - nawet nauczyła się robić naleśniki z cukrem pudrem! szacun. - nie powinien. najwyżej powiem mu, że sam wszystko wypił. - wzruszyła ramionami otwierając puszkę z jedzeniem kotu, a sama wróciła do niego kładąc dwie szklanki na stoliku i jakiś napój. po wodkę poszła do sypialni.
    avatar

    Gość
    Gość

    anthon - Page 2 Empty Re: anthon

    Pisanie by Gość Sob Maj 19, 2012 10:05 pm

    Kochu<3 Pewnie spili się tak, że żadne z nich nie mogło ruszyć ręką czy nogą więc posnęli jak siedzieli! Albo poszli się ruchać na łózku Anthona, kto tam ich wie. Bo ja spadam, dobranoooc.
    avatar

    Go??
    Gość

    anthon - Page 2 Empty Re: anthon

    Pisanie by Go?? Sob Maj 19, 2012 10:09 pm

    pewnie jednak się ruchali. było jej oczywiście trochę dziwnie, że przecież spi na nim ze swoim a tu takie cudawianki odstawia z hunterem. pewnie nago nawet spali z kotem gdzieś w nogach a rano wywaliła go z mieszkania, bo nie chciała by anthon się na nią darł.

    Sponsored content

    anthon - Page 2 Empty Re: anthon

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 8:11 am