bradley's spanish bar

    avatar

    Gość
    Gość

    bradley's spanish bar - Page 3 Empty bradley's spanish bar

    Pisanie by Gość Pią Kwi 20, 2012 6:52 pm

    First topic message reminder :

    Hunter z Anthonem przyszli tutaj, a po drodze Hunter przepraszał go za tą koszulę, bo nie chciał w żaden sposób urazić jego uczuć! Bo nie zarabiał zbyt wiele, dostawał za to regularnie kasę od ojca, w ramach jakichś alimentów, które musiał płacić, póki Hunter studiował. Nie wiem, jak działają alimenty, ale nieważne. Ale uznał, że faktycznie nie powinien był proponować mu tej koszuli. Usiedli na czerwonej kanapie i zamówili po piwie pewnie. - Mam kupę fajnych dup w szkole, ale nie mogę żadnej dotknąć. Mówię ci, to boli jak cholera.
    avatar

    Gość
    Gość

    bradley's spanish bar - Page 3 Empty Re: bradley's spanish bar

    Pisanie by Gość Czw Maj 24, 2012 3:34 pm

    Grzebała w swoim jedzeniu, bo niezbyt była głodna. Źle się czuła. Rano było jej strasznie niedobrze i w ogóle, cały dzień chodziła jak struta. W końcu odsunęła od siebie talerz z niedojedzonym obiadem i oparła się wygodniej.
    avatar

    Gość
    Gość

    bradley's spanish bar - Page 3 Empty Re: bradley's spanish bar

    Pisanie by Gość Czw Maj 24, 2012 3:42 pm

    Odłozył też talerz, cały czas ją obserwował, ze zmartwieniem. Czuł i widział, że coś est nie tak. Zachowywała się dzisiaj nieswojo.
    - Lexie? Co się dzieje?- zapytał w końcu, bo już ie wytrzymał.
    avatar

    Gość
    Gość

    bradley's spanish bar - Page 3 Empty Re: bradley's spanish bar

    Pisanie by Gość Czw Maj 24, 2012 3:51 pm

    - Nie wiem, chyba się czymś strułam - odparła marszcząc brwi. Nadal jeszcze nie doszłą do siebie po postrzale i antybiotykach, więc tym bardziej źle się czuła.
    - Wracamy? - zapytała, chwytając szklankę z wodą i upijając kilka łyków.
    avatar

    Gość
    Gość

    bradley's spanish bar - Page 3 Empty Re: bradley's spanish bar

    Pisanie by Gość Czw Maj 24, 2012 3:53 pm

    Zmarszczył brwi i zmartwił się. Może te plotki o ciąży! Serce mu mocniej zabiło, ale milczał oczywiście. Dłuższą chwilę. - hm? A! tak.. wracamy. Może pojechałabyś już do domu, co? Odpoczniesz - mówił grzebiąc w portfelu. Zostawił pieniądze i wyszli z lokalu.

    Sponsored content

    bradley's spanish bar - Page 3 Empty Re: bradley's spanish bar

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 5:25 am