dylan

    avatar

    Gość
    Gość

    dylan Empty dylan

    Pisanie by Gość Nie Kwi 15, 2012 12:11 pm

    przyszli więc do jego mieszkania. dylan odstawił swój rower na balkon.
    - okej, poczekaj sobie tutaj, fanny, rozgość się. polecam kanapę - puścił jej oczko, po czym zniknął w swojej sypialni, gdzie przebrał się, zakładając dżinsy i jakiś fajny tiszert, po czym wrócił do niej. - mhm, więc co proponujesz? co mam zrobić z tymi rękami? - zapytał, chociaż tak naprawdę jej rady były mu kompletnie niepotrzebne, bo normalnie to przemyłby to zimną wodą i dał swoim rękom świety spokój.
    avatar

    Go??
    Gość

    dylan Empty Re: dylan

    Pisanie by Go?? Nie Kwi 15, 2012 12:14 pm

    Podczas gdy Dylan się przebierał, Fanny rozsiadła się na kanapie, rozglądając się dookoła, czekając aż chłopak wróci. Gdy znów zawitał w salonie, uśmiechnęła się do niego szeroko i podniosła swój chudy tyłek odziany w jakąś czarną, dosyć grzeczną spódniczkę. - Myślę, że powinieneś to najpierw przemyć zimną wodą, potem zobaczymy czy nie ma żadnych głębszych ranek - stwierdziła, bo jak dla niej przemywanie ran wodą było złotym środkiem na każde skaleczenie. Rozejrzała się dookoła. - Gdzie masz łazienkę? - Spytała, bo chyba nigdy u niego nie była, a nie chciała na ślepo się błąkać po jego mieszkaniu.
    avatar

    Gość
    Gość

    dylan Empty Re: dylan

    Pisanie by Gość Nie Kwi 15, 2012 12:19 pm

    - ojeju, chcesz to zrobić ze mną? - roześmiał się pod nosem. uznał, że fanny jest strasznie urocza i milutka. szkoda, że większość jego koleżanek to były straszne suczki, dużo by zrobił, żeby znać więcej takich dziewcząt jak ona, jego życie byłoby o wiele przyjemniejsze niż do tej pory. - przemyjesz mi rany niczym żołnierzowi po bitwie? - westchnął wzniośle, po czym przygarnął ją ramieniem bardzo przyjacielsko i poprowadził do łazienki. - czyń swoją powinność, o mistrzu.
    avatar

    Go??
    Gość

    dylan Empty Re: dylan

    Pisanie by Go?? Nie Kwi 15, 2012 12:22 pm

    - Jasne, że chcę, bo ci nie ufam, jeszcze sam byś to niedokładnie zrobił i wdałoby ci się jakieś zakażenie i byś się rozchorował! - Zauważyła i uśmiechnęła się, gdy Dylan objął ją ramieniem, prowadząc ją do łazienki, gdzie, jak zauwazyła, nie było typowego męskiego bałaganu, jak na przykład w łazience jej brata. Odkręciła wodę w umywalce i przyciągnęła do niej Dylana, by wsadził łapki pod strumień lodowato-zimnej wody.
    avatar

    Gość
    Gość

    dylan Empty Re: dylan

    Pisanie by Gość Nie Kwi 15, 2012 12:24 pm

    i cos tam cos t a m a ja ide sie uczyc :<<

    Sponsored content

    dylan Empty Re: dylan

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » dylan
      » dylan
      » dylan
      » dylan
      » dylan

      Obecny czas to Nie Kwi 28, 2024 2:10 am