Dyrektora szkoły

    avatar

    Gość
    Gość

    Dyrektora szkoły - Page 14 Empty Dyrektora szkoły

    Pisanie by Gość Nie Lut 19, 2012 3:04 am

    First topic message reminder :

    W ogóle ten pokój ma dwa łóżka. ;x Pewnie na dole śpi jego tatko i go pilnuje zawsze! Albo po prostu Kenny jest najdziwniejszym człowiekiem świata i ma dwa łóżka. Jedno do seksu, to na dole, a drugie do spania, na górze. Proste!
    Wrócili do domu i pewnie od progu matka zaczęła się na niego wydzierać, bo ojciec już zdążył do niej zadzwonić, a jak zobaczyła jego rozwalony nos, to już zupełnie się wkurzyła! Nie przejmowała się zbytnio obecnością Grace, a młody Hollywood nawet nie miał siły jej odpowiedzieć, więc złapał Grace za rączkę i bez słowa poprowadził ją do swojego pokoju, pewnie doskonale wiedziała, gdzie on mieszka. On ma w tym pokoju schody, to może mieszkał w takim fajnym pokoju przerobionym w piwnicy, o! Więc mogli się tu zaszyć i nikt im nie przeszkadzał. Miał straszny bałagan. I w pokoju, i w życiu!
    - Nic ci się nie stało? Podczas tej szarpaniny? - spytał. Jakie to słodkie, przejmował się nią, a nie swoim nosem!
    avatar

    Gość
    Gość

    Dyrektora szkoły - Page 14 Empty Re: Dyrektora szkoły

    Pisanie by Gość Wto Kwi 24, 2012 3:19 pm

    - na razie jestem na próbnym przez dwa tygodnie, więc nie dostanę nic. - pewnie zwolnią go po tym i tylko go wykorzystają! - ale później dwieście pięćdzisiąt funtów z kawałkiem, za tydzień. - dla niego było to zawsze coś. na pampersy powinno styknąć. tym bardziej, że to jedynie pół etatu, skoro się uczy. - zoe jest przerażona, ale gadałem już z rodzicami i matka jedynie powiedziała, że całe szczęście ja nie jestem dziewczyną i nie będę musiał rodzić. - skrzywił się na samą myśl o porodzie.
    avatar

    Gość
    Gość

    Dyrektora szkoły - Page 14 Empty Re: Dyrektora szkoły

    Pisanie by Gość Wto Kwi 24, 2012 3:26 pm

    - i tak ci współczuję, chłopie. ja bym się na to nie zdecydował. zresztą skoro zoe jest przerażona, to ja naprawdę nie wiem, co wy robicie. - wzruszył ramionami. zamiast go wspierać, będzie mu powtarzać, że popełnia błąd. ale cóż. według niego tak było! elwood był za młody, żeby zostać ojcem. a kenny za młody, żeby zostać wujkiem. podwójnym! ale jeszcze o tym nie wie.
    avatar

    Gość
    Gość

    Dyrektora szkoły - Page 14 Empty Re: Dyrektora szkoły

    Pisanie by Gość Wto Kwi 24, 2012 3:28 pm

    ciekawe, które dziecko będzie dla niego większym wyzwaniem. w ogóle gdzie jest lilka? miałam robić dramkę z grace! ach. - bo jesteś idiotą. moi rodzice dali radę - ledwo bo ledwo, ale on tego nie widział - to ja też dam. - powiedział dumnie wypinając pierś. - poza tym dzieciak będzie miał młodych rodziców. powinienem poprosić ją o rękę? - zapytał go nieco zniżając ton. w sumie myślał o tym, ale nie był do końca przekonany. nie kochał jej...
    avatar

    Gość
    Gość

    Dyrektora szkoły - Page 14 Empty Re: Dyrektora szkoły

    Pisanie by Gość Wto Kwi 24, 2012 3:37 pm

    z żadnym pewnie nie będzie chciał mieć nic wspólnego!
    - chyba żartujesz! możecie mieć tego dzieciaka, dobra, jak chcecie, bawcie się w dom, pracuj na zmywaku, a ona niech rodzi w wielkich katuszach. ale nie pobierajcie się. ja pierdolę! - ręce mu opadły. przerażało go to wszystko bardziej, niż elwooda i zoe razem wziętych.
    avatar

    Gość
    Gość

    Dyrektora szkoły - Page 14 Empty Re: Dyrektora szkoły

    Pisanie by Gość Wto Kwi 24, 2012 3:39 pm

    podrapał się po karku. - sam chciałeś się ożenić z grace. - a przynajmniej tak gadał jak się mocno upalił. to nic, że nie chodziło o czas teraźniejszy tylko jakieś miliardy lat świetlnych później. podszedł do jakiegoś globusa wciśniętego w kąt pokoju i nim kręcił. chciałby podróżować, ale chyba teraz jak będzie miał dziecko to nic z tego.... biedactwo.
    avatar

    Gość
    Gość

    Dyrektora szkoły - Page 14 Empty Re: Dyrektora szkoły

    Pisanie by Gość Wto Kwi 24, 2012 4:01 pm

    - i co by było, gdybym się z nią wtedy ożenił? chuj! - zauważył. - więc nie podejmuj żadnych głupich decyzji. zresztą już chyba na to za późno. - przewrócił oczami, bo jego zdaniem zatrzymanie dziecka było wystarczająco głupią decyzją. kodziki do fejsbuczka mnie zabiły. i właśnie zaczął się mój angielski, więc chyba powinnam na niego dotrzeć. xd pa!
    avatar

    Gość
    Gość

    Dyrektora szkoły - Page 14 Empty Re: Dyrektora szkoły

    Pisanie by Gość Wto Kwi 24, 2012 4:02 pm

    elwood go zlał i polazł, bo nie będzie go obrażał, jak sam jest największym kretynem, jakiego zna!

    Sponsored content

    Dyrektora szkoły - Page 14 Empty Re: Dyrektora szkoły

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 6:10 am